Посівний календар на 2013 рік | 7d.rv.ua

Майже два десятки самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика» відбули з Рівненщини до окремої механізованої бригади. --- У Рівному все більше людей хочуть усиновити дитину. --- ЦВК зареєструвала вже 17 кандидатів до парламенту від 152-го округу м. Рівне. --- Рівненщина отримала перший транш держсубвенції на заміну газових котлів. --- Півтори сотні переселенців вже покинули Рівненщину та повернулися додому. --- З 1 жовтня приступив до роботи новий начальник ЖКП "Перспективне". --- Макс Кідрук презентував рівнянам свій новий трилер "Жорстоке небо". --- Рівнеазот запрацював на повну потужність. --- З 1 жовтня вступають в дію нові правила надання субсидій для населення.


Посівний календар на 2013 рік

Періоди зростання та убування Місяця

Бувалі городники здавна помітили, що в період зростання Місяця найінтенсивніше розвиваються рослини, плоди яких ростуть над землею. Циркуляція життєвих соків у них активізується знизу вгору, від центра до периферії. Отож сіяти і садити такі культури краще під час зростання Місяця.

У період від нового до повного Місяця соки інтенсивно рухаються в напрямку верхньої частини рослини, у стебло і плоди. Ось чому під час зростання Місяця, особливо тоді, коли він виповнюється, овочі, що ростуть над землею, і фрукти соковиті й смачні. Відповідно, збіжжя, зібране у фазі молодого Місяця, сухе.

У період убування Місяця (від повного до наступного нового) він випромінює світла все менше й менше. Тож циркуляція соків рослин активніше спрямовується згори вниз, від периферії до центра. Життєдіяльність рослин зменшується. Ріст надземної частини уповільнюється, а підземної (корені, бульби, цибулини) відбувається інтенсивніше. У період убування Місяця рекомендується виконувати роботи, пов’язані із завершенням життєвого циклу (косити, збирати картоплю, коренеплідні овочі, цибулю, обрізувати дерева). Запахи і смакові якості в цей час стають відчутнішими.

 

Написати відповідь

Ваш e-mail не буде опубліковано. Обязательные поля помечены *

*
*