Посівний календар на 2013 рік | 7d.rv.ua

У Рівному зявилася вулиця Небесної Сотні. --- Із 1 січня 2015 року водоканал знижує тарифи на свої послуги. --- Сьогодні в Рівному урочисто відкриють головну новорічну ялинку міста. --- Із 19 грудня на майдані Незалежності - новорічний ярмарок "Дитяче диво". --- З 20 грудня у Рівному стартують ялинкові базари. --- 20-21 грудня у Рівному - "Різдвяний бал - 2014". --- 21 грудня в Рівному на майдані Незалежності - благодійна акція волонтерської організації "Воїни світла"


Посівний календар на 2013 рік

Періоди зростання та убування Місяця

Бувалі городники здавна помітили, що в період зростання Місяця найінтенсивніше розвиваються рослини, плоди яких ростуть над землею. Циркуляція життєвих соків у них активізується знизу вгору, від центра до периферії. Отож сіяти і садити такі культури краще під час зростання Місяця.

У період від нового до повного Місяця соки інтенсивно рухаються в напрямку верхньої частини рослини, у стебло і плоди. Ось чому під час зростання Місяця, особливо тоді, коли він виповнюється, овочі, що ростуть над землею, і фрукти соковиті й смачні. Відповідно, збіжжя, зібране у фазі молодого Місяця, сухе.

У період убування Місяця (від повного до наступного нового) він випромінює світла все менше й менше. Тож циркуляція соків рослин активніше спрямовується згори вниз, від периферії до центра. Життєдіяльність рослин зменшується. Ріст надземної частини уповільнюється, а підземної (корені, бульби, цибулини) відбувається інтенсивніше. У період убування Місяця рекомендується виконувати роботи, пов’язані із завершенням життєвого циклу (косити, збирати картоплю, коренеплідні овочі, цибулю, обрізувати дерева). Запахи і смакові якості в цей час стають відчутнішими.

 
Loading...

Написати відповідь

Ваш e-mail не буде опубліковано. Обязательные поля помечены *

*
*