Мешканка Рівного виграла в популярній лотереї три мільйони триста тисяч гривень. --- Артисти арт-проекту «Тодасе» запрошують рівнян на вогняне шоу 25 квітня о 20.00 у районі Басового Кута. --- Із 4 квітня мешканці області почали отримувати бланки на оформлення субсидій. --- 29 квітня у Рівному відбудеться благодійний фестиваль «Танцювальний БУМ». --- У «Текстильнику» 30 квітня і 3 травня «Ліга сміху» збере команди з 11 міст України. Вони жартуватимуть разом із учасниками «95 кварталу». Початок о 18.00. --- Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни перейменують на госпіталь ветеранів війни. Заклад приймає на лікування інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, дітей війни та учасників АТО.


Посівний календар на 2013 рік

Періоди зростання та убування Місяця

Бувалі городники здавна помітили, що в період зростання Місяця найінтенсивніше розвиваються рослини, плоди яких ростуть над землею. Циркуляція життєвих соків у них активізується знизу вгору, від центра до периферії. Отож сіяти і садити такі культури краще під час зростання Місяця.

У період від нового до повного Місяця соки інтенсивно рухаються в напрямку верхньої частини рослини, у стебло і плоди. Ось чому під час зростання Місяця, особливо тоді, коли він виповнюється, овочі, що ростуть над землею, і фрукти соковиті й смачні. Відповідно, збіжжя, зібране у фазі молодого Місяця, сухе.

У період убування Місяця (від повного до наступного нового) він випромінює світла все менше й менше. Тож циркуляція соків рослин активніше спрямовується згори вниз, від периферії до центра. Життєдіяльність рослин зменшується. Ріст надземної частини уповільнюється, а підземної (корені, бульби, цибулини) відбувається інтенсивніше. У період убування Місяця рекомендується виконувати роботи, пов’язані із завершенням життєвого циклу (косити, збирати картоплю, коренеплідні овочі, цибулю, обрізувати дерева). Запахи і смакові якості в цей час стають відчутнішими.

 
Loading...

Написати відповідь

Ваш e-mail не буде опубліковано. Обязательные поля помечены *

*
*