Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2018
 

7 днів | Газета 7 Днів

News by author

7 днів

До Дня незалежності України та Дня Рівногог,  23 серпня 2018 року о 15-00, в Рівненському МБК відбудеться презентація виставки та нагородження переможців Міжнародного конкурсу7 Кубку Рівного з фотомистецтва«Я люблю своє місто, я люблю свій край».

... Далі

Це штраф за 14 нелегальних працівників. 

... Далі

Одинадцятикласник Вараської школи №3 Єгор Грушевий здобув бронзову медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з географії у Таїланді.

... Далі

Вже традиційною стала проща паломників з Рівненської єпархії до святинь Одещини, яка вже не перший рік відбувається з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона і організовується паломницьким центром «Воскресіння».Унікальністю цього літнього паломництва є те, що прочани мають можливість не тільки вшанувати святині Бессарабського краю, але й помилуватися прекрасною природою півдня України..

... Далі

Яскраві кольори, малюнки на стінах та шкільному подвір’ї. Різноманітні інноваційні рішеннями для нового освітнього простору в початковій школі, все це вже підготували для майбутніх першачків. Своїми перевтіленнями, поділилися у Фейсбуці деякі директори рівненських шкіл.

... Далі

Про встановлення ТОВ «Енергозбереження Рівне» тарифів на теплову енергію

... Далі

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна:

... Далі

Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

... Далі

Про рівнянина Федора Оверчука ми вже розповідали на сторінках нашої газети два роки тому. Цей чоловік на пенсії реалізував свою мрію побачити світ. Він не багатій, отримує середнього розміру пенсію і заощаджені кошти витрачає на мандрівки та гарні враження. Нещодавно він розповів нашій газеті про свої нові враження від останніх подорожей.

... Далі

Сторінки

Реклама

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Які у вас плани на літо?