Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

7 днів | Газета 7 Днів

News by author

7 днів

Сьогодні  постійно діюча комісія для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області на черговому засіданні розглянула заяви претендентів на зайняття посади головного лікаря Рівненського обласного онкологічного диспансера.

... Далі
Дві смертельні ДТП
23.04 14:30
Суспільство

Сталися у Дубровицькому та Зарічненському районах.

... Далі

У Рівненському обласному ліцеї відбулось урочисте відкриття третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література». Про це повідомляє прес-служба ОДА.

... Далі

Послугами Рівненської обласної служби зайнятості у січні-березні 2018 року скористались 656 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 516 осіб.

... Далі

17 квітня в Рівному за ініціативи Showstudio MParty відбулась перша репетиція флешмоба «Випуск 2018». Друга відбудеться вже завтра.

... Далі
Рівнян закликають здати кров
23.04 08:43
Здоров'я, Суспільство

З 24 по 26 квітня в Рівному проходитиме сьома хвиля всеукраїнської акції «Допомогти може кожен». Організовує її рівненський осередок ГО «Фундація регіональних ініціатив».

... Далі

Коли наші перевізники вимагають підвищення тарифів на проїзд, то владі варто було б вимагати від перевізників, щоб вони вивели свої доходи з тіні. Мабуть, Рівненська область у цьому плані – найбільш негативний приклад.

... Далі

У нашому будинку на вулиці Гетьмана Полуботка через стіну з нашим помешканням поселився сервісний центр з ремонту мобільних телефонів і планшетів. Працюють тут ввічливі, доброзичливі люди. Перед заселенням нові господарі гарно утеплили і оформили фасад свого офісу. Стіни нашого помешкання з обдертим тиньком, тому нам завжди було холодно. Про це в розмові ми говорили з нашими сусідами. 

... Далі

Це запитання не дає мені спокою після нещодавньої поїздки в переповненій маршрутці. Близько восьмої години ранку 15 лютого на зупинці «Міська лікарня» в 38-му маршрутку (№ ВК 55-15 АК) зайшла, спираючись на палицю, жінка-інвалід. Маршрутка була повна, то, аби не заважати людям виходити на наступній зупинці, жінка зайшла на задні двері. На зупинці біля медколеджу люди потроху повиходили, і жінка запитала водія, чи можна їхати за пільговим посвідченням. Водій спочатку дозволив і дав картку на безплатну поїздку. Та раптом він спохватився. «А де ви зайшли?» – спитав. Жінка пояснила все, як було. Тоді водій наказав віддати картку на пільгову поїздку назад. Таким же чином він забрав картку і в чоловіка, що зайшов так само.

Дивно все це. Таке відчуття, що ті люди зайшли десь на іншій планеті і тільки в Рівному попросились проїхатись по посвідченню. Чому в нашій державі так: невже ті двоє людей не заслужили, щоб скористатись безкоштовним проїздом у міському транспорті? Для кого ж тоді закон? Може, хтось із чиновників пояснить на сторінках газети, як пільговику зайти в транспорт, щоб не розгнівати водія?

Мирослава МЕЛЬНИК, жителька Рівного

... Далі

Уже не перший рік міські обранці сушать голови над тим, що робити з Народним домом, який через безгосподарність орендарів руйнується в центрі міста. Не раз і депутатські комісії створювали, аби ті достеменно вивчити критичну ситуацію і запропонували єдино правильне рішення щодо цільового призначення цієї будівлі. Минають роки, змінюються депутатські каденції, а проблема залишається невирішеною.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?