Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
29
30
 
Квітень 2019
 

7 днів | Газета 7 Днів

News by author

7 днів

Послуги з реабілітаційного лікування
26.04 13:04
Здоров'я, Суспільство

Їх для застрахованих осіб та членів їхніх сімей після перенесених захворювань і травм забезпечує Фонд соціального страхування України.

... Далі

Абонентам «Рівнеоблводоканалу», які проживають у приватному секторі і не мають водолічильника, щороку, починаючи з 1 травня по серпень включно, нараховується певна сума за полив присадибної ділянки. Якою вона буде цьогоріч, розповів заступник директора РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Микола Ткачук:

... Далі

Оперативники управління стратегічних розслідувань, слідчі слідчого управління спільно із прокуратурою Рівненської області провели п'ять обшуків у Рівному, під час яких вилучили велику партію наркотиків, обладнання для їх виготовлення, зброю та гранату. Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.

... Далі

Двоє мешканців села Мульчиці Володимирецького району Рівненської області, 20 річний юнак та 46 річна жінка (випадки епідеміологічно не пов'язані між собою), внаслідок вживання недоброякісних продуктів, захворіли на ботулізм. Про це повідомили з обласного лабораторного центру.

... Далі

25 квітня усі рівненські школи активно долучились до участі у благодійному ярмарку «Врятуємо життя разом!»

... Далі

Автопригода з потерпілими сталася учора, 25 квітня, близько 17 години неподалік села Корнин Рівненського району. Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.

... Далі

ІНФОРМАЦІЯ управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради >

... Далі

До місцевих бюджетів області у І кварталі цього року надійшло 3874,8 тис грн за право торгувати алкогольними та тютюновими виробами в роздрібній торгівл та 590 тис. грн. за право оптової торгівлі. Про це повідомили з головного управління ДФС у Рівненській області.

... Далі

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єктів нерухомого майна

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?