Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

7 днів | Газета 7 Днів

News by author

7 днів

Близько 40 діток села Новий Корець, що на Рівненщини, будуть виховуватися у новому та сучасному приміщенні. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

... Далі

Сьогодні до благодійної акції газети «7 днів» приєдналося ще багато добрих, милосердних, щирих людей.

... Далі

В Україні назвали 20 найпрогресивніших мерів.

... Далі
Салат із вермішелі
24.11 10:54
Дозвілля

Продовжуємо публікувати рецепти страв читачів, надіслані на конкурс «Все про макарони» від торгової марки «ВІЛІС», яка випускає в нашому місті найкращі макарони найширшого асортименту.

 

... Далі

Газета «7 днів» видала спецвипуск «7-й день». У ньому вміщено 20 унікальних історій, знайдених журналістами тижневика «7 днів» у прозі буденного життя Рівного і рівнян. Зло і добро, підступність і милосердя, жадність і щедрість, любов і ненависть. Як це уживається в людях, у сім’ях, у долях? Історії протистоянь. Вони стали газетними бестселерами одразу після випуску газети. Ми зібрали їх усі разом у спецвипуску «7-й день», щоб реалізувати цей спецвипуск на користь… святого Миколая. 

Ми маємо для цього святого благодійника конкретні адреси конкретних дітей. Це троє сиріт із Тинного, якими опікується бабуся: Марійка, Миколка і Денис Ведлери, та чотиримісячні близнята Миколка й Олексій Барась. Фото цих дітей, їхні життєві історії та розповіді про ті гострі потреби, які вони мають, і про те, що хотіли б отримати від святого Миколая, шукайте в публікаціях нижче.

... Далі

Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

... Далі

Рішенням Рівненської міської ради від 19.10.2017 № 3427 затверджено Положення про порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності на території міста Рівного і за земельні ділянки за його межами, які є власністю територіальної громади міста, згідно з яким орендна плата за земельні ділянки, надані громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для городництва, встановлюється на рівні одного відсотка від нормативної грошової оцінки.

... Далі

Для роботи патронатними вихователями Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

... Далі

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантних посад управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради:

... Далі

Чи можна мешканцям гуртожитку приватизувати хол, який практично не використовується?

Я мешкаю в гуртожитку з блочною системою, де на поверсі є тільки один блок на вісім кімнат. Гуртожиток значиться на балансі міста. Кімнати у нас приватизовані. Із сусідами хочемо приватизувати частину холу, що перед входом до блоку. Плануємо зробити там невеличкі комори. Знаємо, що в багатьох гуртожитках мешканці самовільно облаштовують там комори, не приватизуючи цю територію. Але ми хотіли б зробити все на законних підставах. Скажіть, які мають бути наші дії?

Наталя, мешканка гуртожитку

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу