Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2017
 

Реклама

7 днів | Газета 7 Днів

News by author

7 днів

Рівненський «Верес» у Петровому, що на Кіровоградщині, здобув вольову перемогу над місцевим «Інгульцем» – 2:1.

... Далі

За повідомленням головного управління статистики у Рівненській області на Рівненщині у січні–березні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 34,7 тис. домогосподарств, що становило 133,6% загальної кількості домогосподарств, які звернулися за ними(за рахунок тих, що звернулися за субсидіями у 2016р., але призначено їм було тільки у 2017р.).

... Далі

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області у Дубровицькому районі правоохоронці вилучили дві безгосподарські мотопомпи, а у Рокитнівському районі поліцейські зупинили автомобіль, у якому виявили понад чотири кілограми «сонячного» каміння.

... Далі

У рамках проекту «Школа Енерії 2.0», який реалізується Асоціацією «Енергоефективні міста України» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB) у НВК№12 пройшли шкільні дні енергії.

... Далі

Вибухотехніки, кінологи, патрульні поліцейські та рятувальники продемонстрували рівненським школярам свою техніку. Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, урок безпечної поведінки представники рівненських силових структур сьогодні провели учням 12-ї та 26-ї шкіл.

... Далі

Державна податкова інспекція у м.Рівному нагадує, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, наближається до завершення.

... Далі

«Рівнеелектроавтотранс» повідомив, що у зв'язку з масовим скупченням в день Поминальної неділі приватного транспорту по вулиці Енергетиків та в межах кінцевої зупинки «Кладовище Нове» тролейбус за маршрутом №11 -  «Енергетиків - Торгові центри» (через автовокзал та вул. Вербову) в Поминальну неділю курсувати не буде.

... Далі

17 квітня у Рівному на території парку ім. Тараса Шевченка, а саме в містечку атракціонів відбулось свято приурочене до відкриття нового сезону дитячих атракціонів. 

... Далі

В Рівному, на території військового містечка, з військовослужбовцями управління оперативного командування «Захід» проведено планові заняття з фізичної підготовки

... Далі

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, вчора поліцейські виявили у мешканця Млинова 5 грамів марихуани, а у Вараші у місцевого жителя вилучили 12 грамів первентину. За зберігання наркотиків чоловікам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років.

... Далі

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?