Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Ігор КОПАЧ | Газета 7 Днів

News by author

Ігор КОПАЧ

У вівторок, 12 лютого, в міському палаці культури «Текстильник» фракція «БПП Солідарність» у Рівненській міській раді вже традиційно публічно відзвітувала перед жителями міста про свою роботу за рік, що минув.

... Далі

Зініціювала збір пряжі голова Рівненського обласного відділу Союзу українок, учителька ЗОШ № 5 Мирослава Горобець. Відтак п’ята школа відправили в Нікополь 15 кг ниток різних кольорів.

... Далі

За благодійну діяльність.

... Далі

Зберегти традиції – зберегти історію України. Так вважають мешканці Тинного. Отож у вівторок, зібравшись від малого до великого на території бібліотеки-філії № 5, вони провели фестиваль колядок «Різдвяна зірка засіяла».

... Далі

За два роки дії Програми термомодернізації багатоквартирних будинків Рівного нею встигли скористатися 68 ОСББ, які втілили в життя 79 енергоефективних проектів, залучивши на їхню реалізацію 58,5 мільйона гривень кредитних коштів. При цьому об’єднанням співвласників з міського бюджету було відшкодовано 18,6 мільйона гривень. Про те, наскільки започаткована міська програма термомодернізації виправдала покладені на неї сподівання і чи готуються якісь зміни в ній, журналістові «7 днів» розповів її автор, депутат Рівнеради Богдан ГАПЯК.

... Далі

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко переконаний, що спідвей є знаковим видом спорту не лише для Рівного, а й для області в цілому. Про це він заявив на щорічній церемонії підбиття підсумків спідвейного сезону, що відбулася у Рівному 4 грудня.

... Далі

Як би заїжджено не виглядала приказка про курчат, яких восени рахують, вона найвдаліше характеризує проміжний етап будь-якої діяльності. У тому числі й депутатської. Тож сьогоднішня розмова із заступником міського голови Рівного Сергієм Васильчуком, якого рівняни вчетверте обрали депутатом Рівнеради, про рік, що наближається до завершення.

... Далі

Не раз доводилося чути захоплюючі відгуки про розвинуту спортивну інфраструктуру в сусідній Білорусі, де навіть у невеличких містах зведені спеціалізовані та багатофункціональні фізкультурні комплекси. Як там усе облаштовано, на власні очі мав нагоду нещодавно побачити голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, який в складі державної делегації побував у Гомелі на Форумі регіонів України та Білорусі. Враженнями від поїздки очільник краю поділився з кореспондентом «7 днів».

... Далі

У деяких голів ОСББ виникли запитання з приводу змін у нарахуванні пільг та субсидій і порядку відшкодування на розрахункові рахунки об’єднань співвласників частини внесків, нарахованих отримувачам субсидій. Це, зокрема, стосується необхідності подачі в міське управління соціального захисту протоколів загальних зборів про затвердження розміру «внеску на управління будинком» замість «внеску на утримання будинку», як було раніше.

... Далі

Приводом для цього послужила постанова Кабміну про підвищення з 1 листопада на 23,5% ціни на газ для населення. Відтак, депутати Рівнеради – Галина Кульчинська та обласної ради – Микола Кучерук у понеділок провели прес-конференцію, під час якої закликали своїх колег-депутатів провести дочасні сесії: 24 жовтня – облради, а 25 числа – Рівненської міської ради.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?