Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
 
Лютий 2018
 

Ігор КОПАЧ | Газета 7 Днів

News by author

Ігор КОПАЧ

Новий рік у Рівному розпочався з двох резонансних дорожньо-транспортних пригод. На щастя, обійшлося без смертей, зате аварії спричинили чималі матеріальні збитки.

... Далі

Як у кожного свій шлях до храму, так і Романа Алексійчука до «капітанського мостика» ОСББ «Мій дім» привела своя дорога. Це зараз, коли за плечима – набуті знання і досвід, можна зітхнути легше. А на перших порах довелося набити чимало шишок, доходячи до всього власним розумом. Роман Алексійчук не лише успішно господарює в очолюваному ним об’єднанні співвласників, а й очолює громадську організацію «Рада голів ОСББ міста Рівне». Відтак з неабияким натхненням ділиться своїми надбаннями з іншими, передусім з новоспеченими головами і управителями.

... Далі
Голову ОСББ не турбувати!
09.11 12:09
Суспільство

Деякі керівники об’єднань співвласників перетворилися на удільних князьків, гадаючи, що на них немає ніякої управи

Про створене зі скрипом у цій багатоповерхівці об’єднання співвласників багатоквартирного будинку нагадують хіба що оголошення, які час від часу з’являються в під’їздах. Як правило, це написані з грубими стилістичними помилками оголошення з погрозами на адресу тих, хто заборгував за обслуговування будинку та прибудинкової території. 

... Далі

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?