Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Ігор КОПАЧ | Газета 7 Днів

News by author

Ігор КОПАЧ

Сім рівненських тролейбусів-довгожителів, які вже давно від’їздили свій термін експлуатації, готуються до заслуженого відпочинку.

... Далі

Напередодні професійного свята медпрацівників у другій міській лікарні відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Символічну стрічку довірили перерізати міському голові Рівного Володимирові Хомку, якого медперсонал лікувального закладу вважає своїм хрещеним батьком.

... Далі

Студенти Національного університету водного господарства та природокористування зможуть отримати кошти на реалізацію своїх наукових проектів від Благодійної організації «Фонд Олексія Муляренка».

... Далі

Щоб заробити стільки, скільки за рік отримують деякі слуги народу, середньостатистичному українцеві не вистачить цілого життя.

... Далі

Відразу двоє міських обранців, які балотувалися до Рівнеради від партії «Громадський контроль», змінили місце своєї політичної прописки.

... Далі

У міський трест зеленого господарства випускниця Київського університету біоресурсів і природокористування Анна Пєхотіна прийшла майже рік тому. За посадою – дизайнер, але спектр її діяльності значно ширший за посадові обов’язки. Відтак, зі світом флори не розлучається з ранньої весни, коли починають вирощувати розсаду віоли, до глибокої осені, коли сезон завершують посадкою дерев і кущів.

... Далі

Тема дотримання прав котів-безхатченків останнім часом жваво обговорюється у Рівному.

... Далі

Новий рік у Рівному розпочався з двох резонансних дорожньо-транспортних пригод. На щастя, обійшлося без смертей, зате аварії спричинили чималі матеріальні збитки.

... Далі

Як у кожного свій шлях до храму, так і Романа Алексійчука до «капітанського мостика» ОСББ «Мій дім» привела своя дорога. Це зараз, коли за плечима – набуті знання і досвід, можна зітхнути легше. А на перших порах довелося набити чимало шишок, доходячи до всього власним розумом. Роман Алексійчук не лише успішно господарює в очолюваному ним об’єднанні співвласників, а й очолює громадську організацію «Рада голів ОСББ міста Рівне». Відтак з неабияким натхненням ділиться своїми надбаннями з іншими, передусім з новоспеченими головами і управителями.

... Далі
Голову ОСББ не турбувати!
09.11 12:09
Суспільство

Деякі керівники об’єднань співвласників перетворилися на удільних князьків, гадаючи, що на них немає ніякої управи

Про створене зі скрипом у цій багатоповерхівці об’єднання співвласників багатоквартирного будинку нагадують хіба що оголошення, які час від часу з’являються в під’їздах. Як правило, це написані з грубими стилістичними помилками оголошення з погрозами на адресу тих, хто заборгував за обслуговування будинку та прибудинкової території. 

... Далі

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?