Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
 
Лютий 2018
 

Людмила МОШНЯГА | Газета 7 Днів

News by author

Людмила МОШНЯГА

Людмила Мошняга. Народилась 30 травня 1959 року. За фахом – журналіст: закінчила факультет журналістики Львівського національного університету. 35 років працює у ЗМІ. На посаді головного редактора газети «7 днів» - з 2010-го року. Заслужений журналіст України, лауреат національної премії «Золоте перо». 

Знову стали в пікети пенсіонери-силовики. Минулого четверга вони прийшли на сесію обласної ради, щоб з її допомогою добиватися своїх законних прав. Пенсії цих людей залишаються незмінними вже десять років. От вони й мусять боротися з владою, яка не виконує своїх зобов’язань щодо них. Про деталі цієї боротьби ми розпитували у Богдана Шолудька, пенсіонера МВС, члена громадської координаційної ради ветеранської організації МВС, полковника міліції у відставці.

... Далі

Сьогодні в цій історії настав той час, про який народна мудрість каже: прийшла коза до воза. Батько, який нічого не хотів знати про власну дитину, раптом став шукати її прихильності. Хоча ні, не раптом, а тому, що вони помінялися в цьому житті місцями: вже не їй потрібна батькова підтримка, а йому самому – доччина.

... Далі

Сьогодні Рівнерада вирішила направити секретаря міської ради на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України.

... Далі

Йдеться про частку відшкодування з міського бюджету тих «теплих» кредитів банків, які ОСББ беруть на утеплення своїх будинків.

... Далі

На сесії Рівнеради розглянули одразу дві заяви рівнянина Ю. Ю. Пантелєєва.

... Далі

На сесію Рівнеради пасічники прийшли з протестом. Вони нарікають на масову загибель бджіл у Рівному та його околицях у 2015–2017 роках.

... Далі

Йдеться про ЖКП «Сонячне» і «Західне».

... Далі

На сесії Рівнеради тривали гарячі суперечки щодо рівня орендної плати для орендарів цілісного майнового комплексу ЖКП «Перспективне».

... Далі

На диво гладко в сесійній залі Рівнеради щойно пройшло питання «Про затвердження переліку капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного на 2018 рік».

... Далі

До Рівнеради звернулись представники молодіжної скаутської організації «Пласт» із проханням продовжити договір оренди приміщення для цієї спілки в будинку № 1 на вулиці Симона Петлюри, який рівняни називають Народним домом.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?