Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2018
 

Людмила МОШНЯГА | Газета 7 Днів

News by author

Людмила МОШНЯГА

Людмила Мошняга. Народилась 30 травня 1959 року. За фахом – журналіст: закінчила факультет журналістики Львівського національного університету. 35 років працює у ЗМІ. На посаді головного редактора газети «7 днів» - з 2010-го року. Заслужений журналіст України, лауреат національної премії «Золоте перо». 

Традиційно в День міста Рівне відзначає людей, які справили чи справляють значний вплив на розвиток територіальної громади Рівного, прославляють рідне місто своєю працею і досягненнями. Сесія затвердила перелік новонагороджених, які отримають свої відзнаки вже цієї неділі під час відзначення Дня народження міста.

... Далі

У сесійній залі Рівнеради розгорівся спір про те, як місто має контролювати свої лікувальні заклади, діяльність яких на цій сесії припинено і присвоєно їм новий статус – комунальних некомерційних підприємств. Таким чином у реорганізації медицини Рівного зроблено ще один крок.

 Депутати сперечались в основному про дві речі: чи потрібно затверджувати на сесіях Рівнеради фінансові плани цих некомерційних підприємств, а також їхніх керівників, тобто головних лікарів.

... Далі

Такий гуманний жест зробив сьогодні в ході сесії Рівнеради депутат Олександр Бабат.

... Далі

Отаку неприємну фразу тижнів два тому почув у своєму телефоні рівнянин Дмитро Тарасюк. Це був початок нашої історії, який, здавалося б, не віщував нічого хорошого.

Дмитро Тарасюк – людина законослухняна і, скажемо прямо, солідна. Він має кабінет у рівненському «білому домі» на майдані Просвіти, 1, бо працює на посаді представника Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області. І тут раптом його розшукує поліція! З чого б це? Він так і запитав у поліцейського, який телефонував, і додав: «То що, мені йти здаватися?» А той відповів запитанням на запитання: «Ви знаєте такого чоловіка, як Валдіс Гароза?» – «Знаю. Це мій армійський друг. Він живе у Латвії» – «Оце ж він вас і розшукує»…

... Далі

Сьогодні депутати Рівнеради взялись вирішувати перезрілу проблему Народного дому.

... Далі
Депутати дивляться «кіно»
16.08 11:26
Суспільство

Кіноролик під назвою «Концепція розвитку правого берега Басового Кута» принесли до сесійної зали Рівнеради громадські активісти.

... Далі

Рівнерада прийняла програму захисту безпритульних котів від жорстокого поводження.

... Далі

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук повідомив на сьогоднішній сесії, що схема роботи електронного документообігу в структурах Рівненської міської ради і міськвиконкому вже готова.

... Далі

Всупереч давньому рішенню депутатів про те, щоб заслуховувати звернення громадян після обіду, в другій половині сесії, люди все ж приходять зі своїми зверненнями на початок її роботи.

... Далі

Сьогодні на двадцять четверту сесію Рівнеради зібралося 34 із 42 міських обранців. До порядку денного включено майже півтори сотні питань в основному списку та 68 – у додатковому.

... Далі

Сторінки

Реклама

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Які у вас плани на літо?