Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Людмила МОШНЯГА | Газета 7 Днів

News by author

Людмила МОШНЯГА

Людмила Мошняга. Народилась 30 травня 1959 року. За фахом – журналіст: закінчила факультет журналістики Львівського національного університету. 35 років працює у ЗМІ. На посаді головного редактора газети «7 днів» - з 2010-го року. Заслужений журналіст України, лауреат національної премії «Золоте перо». 

Життя на нервах
24.11 10:19
Проза життя

Де тебе носить? Скільки можна говорити? Чорти б тебе забрали! У мене не сто рук! Заткнешся ти нарешті! Дай мені спокій! А я попереджала! Відстань! От, блін! Як ти мене дістав!

 

... Далі

 На фото Анатолій Бондар з Укртелекому. Він брав участь у всіх благодійних акціях "7 днів"

Редакція газети «7 днів» щиро вдячна всім, хто підтримав нашу благодійну акцію і придбав у редакції газети благодійний додаток «7-й день». 

... Далі

Сьогодні працівники відділу праці міського управління праці і соціального захисту населення набули нового статусу – їм вручили посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування Рівненської області.

... Далі

Наша замлячка Ярослава Трофимчук навчається в Лондоні. Ця мила дівчина власним досвідом спростовує міф про те, що у Великобританії навчаються тільки діти президентів, урядовців та олігархів. Коли нам вдалося поспілкуватися, я запитала в талановитої рівнянки насамперед про таке:

... Далі

Міський бюджет виконується і перевиконується. Щомісяця – майже на 125 відсотків. Тому є змога розміщувати тимчасово вільні кошти на депозитах. Завдяки цьому до міської скарбниці додатково потрапило 10 мільйонів 96,5 тисячі гривень відсотків за банківськими депозитами. 

 

... Далі
Друге місце в рейтингу міських бюджетів
16.11 09:11
Економіка, Суспільство

Таку позицію зайняло Рівне за підсумками дослідження фінансового здоров’я 54 найбільших міст України.

... Далі

Йдеться про заборгованість із зарплати. Якщо іще на початку року цей показник у нашому місті був найкращий серед усіх обласних центрів заходу України і становив 3 мільйони 43 тисячі гривень, то нині заборгованість зросла до 57 мільйонів 936 тисяч.

... Далі
Дві години на балачки
15.11 12:02
Суспільство

Потратила сесія Рівнеради і приступила до розгляду порядку денного, аж об 11:50.

... Далі

З такою пропозицією до виконавчих органів міської ради звернувся голова фракції БПП Солідарність у Рівнераді Богдан Гапяк.

... Далі

В сесійні залі розгорілась суперечка про правомірність знесення металевих гаражів, самовільно встановлених біля багатоповерхових будинків на вулиці Макарова.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу