Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
28
29
30
31
 
Травень 2018
 

Людмила МОШНЯГА | Газета 7 Днів

News by author

Людмила МОШНЯГА

Людмила Мошняга. Народилась 30 травня 1959 року. За фахом – журналіст: закінчила факультет журналістики Львівського національного університету. 35 років працює у ЗМІ. На посаді головного редактора газети «7 днів» - з 2010-го року. Заслужений журналіст України, лауреат національної премії «Золоте перо». 

Хоч і кругла, та не надто ювілейна дата – 85 років, вік Українського товариства глухих. Дату вирішили все ж відзначати урочисто. Бо, по-перше, не так вже багато в незалежній Україні залишилось організацій, що ведуть своє літочислення з того часу, як у нас не було ще своєї держави. А по-друге, тому, що просто хочеться свята. Особливо цим людям, яким живеться так непросто. Їм також хочеться когось побачити і себе показати, поспілкуватися, порадіти, почастуватися чимось смачненьким.

... Далі
Передача на той світ
24.05 14:40
Проза життя

Цікаве питання: що робити, коли людина щось «забула взяти» із собою в останню дорогу? Є люди, які ставляться до цього по-філософськи. Мовляв, там вже нікому нічого не треба. А є такі, хто вважає, що небіжчик мусить мати при собі під час переходу в інший світ все, до чого він звик на цьому. Тому людям кладуть у домовину крім зміни одягу, рушника, домашніх капців і тому подібних речей, наприклад, їхні окуляри. Бо як же без них, коли небіжчик за життя читав тільки в окулярах? Чи ціпок. Бо він звик з ним ходити. Кладуть навіть мобільні телефони і косметички. А…

... Далі
Камінь, бетон, пластик
24.05 10:02
Суспільство

Багатотонним вантажем все це лягає на груди нашим покійним. У створенні надгробків українці перейшли всі межі здорового глузду: чим монументальніший пам’ятник і грандіозніші букети пластикових квітів, тим «крутіше».

... Далі

А все тому, що депутати просто не досиділи до завершення сесії чи, точніше, не повернулися в зал після перерви, оголошеної для прийняття рішень у постійних комісіях.

... Далі

Більшість із людей, які прийшли на сесію Рівнеради зі своїми зверненнями,– «професійні ходоки», які не пропускають практично жодного пленарного засідання і приходять на сесію з одними і тими ж проблемами.

... Далі

Сьогодні на сесії Рівнеради депутатка Анна Іванова звернулась до присутнього в залі голови ОДА депутата Рівнеради Олексія Муляренка з вимогою вплинути на керівництво Укрзалізниці, яке відмінило курсування потяга № 6330 «Здолбунів – Сарни». О сьомій ранку на цей потяг масово сідали рівненські дачники, до добираються ним до своїх дач у Кам’яногірську.

... Далі

59 рівнян звернулося на сьогоднішню сесію Рівнеради по матеріальну допомогу на лікування.

... Далі

Депутат Олександр Курсик оголосив сьогодні в сесійній залі Рівнеради про благодійний матч, який відбудеться на стадіоні «Авангард» 28 травня з метою зібрати кошти на лікування трирічного Миколки Кирилюка і вдови героя АТО Вікторії Лебідь, у якої виявили онкозахворювання.

... Далі

Сьогодні всіх присутніх у сесійній залі Рівнеради заінтригував депутат Олександр Чубай. Він прийшов на пленарне засідання сесії в чорній пов’язці, що повністю закриває йому очі.

... Далі

Це Сергій Ліщук – легенда баскетбольного клубу «Рівне». Він прийшов на сесію, щоб подякувати міській владі за підтримку спорту, зокрема БК «Рівне». 

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?