Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2017
 

Реклама

Марія КОРНІЙЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Марія КОРНІЙЧУК

Коли про красивості свого квітника нам по телефону розповідав Андрій Іваненко, мешканець багатоповерхівки на Соборній, БОС 207, то прямо сказав: варто було б побачити їхній двір на власні очі.

... Далі

Специфіка роботи літредактора така: доводиться полоти мовні бур’яни. День у день я усуваю недоречні повтори, зайві слова і фрази, роблю змістові наголоси тощо. Та найбільше втомлюють рутинні виправлення на зразок: згідно до – на згідно з чи відповідно до; по вулицям – на по вулицях чи вулицями; уйшов – на пішов і т.д. Таких неграмотностей стільки, що вже кільком упорядникам їх вистачило на видання окремих книг. Причому, за бажання на цих чужих помилках можна вчитися кожному – вони доступні як у паперових, так і в електронних форматах. Ми ж у редакції вирішили приготувати мовний десерт у вигляді оригінальних описок-неологізмів, виловлених у текстах, що готувалися до публікації. Пропонуємо читачам у цих кумедних словах і фразах на свій розсуд розставити 

... Далі

Ці слова класика української літератури Максима Рильського спадають мені на думку щоразу, коли стикаюся зі складним написанням слів чи їхніх відмінкових закінчень.

... Далі
Квітковий Ріо-настрій
07.09 09:59
Дозвілля

У дні, коли центр Рівного перетворюється на суцільну пішохідну зону, першою зупинкою для перехожих зазвичай стає квітник біля перукарні «Ріо», що на початку вулиці Соборної, навпроти міської ради.

... Далі

Цього тижня транспорт змушений об’їжджати огороджене ремонтниками місце біля тролейбусної зупинки на майдані Незалежності. Тут провів ремонтні роботи Рівнеоблводоканал.

... Далі

Велодоріжок нема ще і в проекті, а їх уже вважають недоцільними.

... Далі

Екскурсантам у Луцьку неодмінно показують будинок із химерами, створений місцевим скульптором. У Рівному на таку родзинку міського благоустрою поступово перетворюється двір багатоповерхівки на вулиці Павлюченка, 18. Тут свої оригінальні творчі ідеї з допомогою квітів і садових декорацій реалізує родина Марчуків.

... Далі
Як у Рівному рятуються від спеки
12.08 23:28
Життя, Суспільство

Південні вітри, які принесли нам у ці серпневі дні спеку до 35 градусів С, переміняться на помірно теплі північні в супроводі можливого дощу і гроз. Завтра спеку знову змінить прохолода, повідомляє Метеостанція Рівне.

... Далі

Клесівська територіальна громада, що в Сарненському районі, розробляє велосипедний туристично-оздоровчий маршрут, який буде позначений на туристичній карті Рівненщини.

... Далі
Гарячі рани на зеленому тілі лісу
10.08 10:14
Економіка, Суспільство

Такими нездоровими виглядають тепер наші ліси. Таким постало рівненське Полісся і перед учасниками виїзної наради, проведеної минулого тижня Держлісагентством у нашій області на базі Сарненського і Клесівського лісгоспів. Тут започаткували дискусійну платформу для обговорення проблеми масового всихання соснових насаджень на Поліссі і пов’язаної з цим необхідності термінового оздоровлення лісів.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу