Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Марія КОРНІЙЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Марія КОРНІЙЧУК

Конкурс «Квітучий двір», нагадаємо, мав закінчитися рік тому. Але він виявився таким популярним серед рівнян, що його ініціатор і спонсор – рівненський підприємець і політик Анатолій Сидорук – запропонував продовжити клумбовий марафон ще й цього сезону.  І ось перед вами, шановні читачі, цьогорічні клумби-учасниці і з їхнього числа – переможці.

... Далі

Килими на стінах тепер уже вчорашній день. Зате завжди в моді клумби-килими. За оригінальними візерунками з квітів ми одразу впізнаємо і наше Рівне. З кожним роком воно стелить до наших ніг усе барвистіші клумбові покриття. І роблять їх не випадкові, а спеціально навчені цьому мистецтву люди. Однією з них є Лариса Марчук.

... Далі

Неймовірної краси квіти селекціонує спонсор конкурсу нашої газети «Квітучий двір» Анатолій СИДОРУК. Він охоче ділиться і саджанцями та насінням, і секретами вирощування рослин, у тому числі з читачами нашої газети, як консультант нашої рубрики «6 соток».

... Далі
Без усмішки не проходити!
06.09 11:16
Дозвілля

Таблички з таким надписом біля цієї кумедної рівненської клумби насправді немає. Але саме так – з усмішкою на обличчі – реагує на неї більшість перехожих.

... Далі
Намисто з клумб
16.08 14:00
Дозвілля

Форму намиста нагадують вузенькі, але продовгуватої форми квітники біля восьмого будинку на вулиці Шухевича. Що тут живуть люди творчої вдачі, підтверджує і оздоблення стін, і багато квітів навколо нього.

... Далі

Їхній автор – мешканець вулиці Молодіжної Петро Корнійчук. 79-літній чоловік особисто завітав до редакції, щоб запросити кореспондента оглянути його клумби, а заодно здивувати ними читачів нашої газети.

... Далі
Мамин пеньок потопає у квітах
26.07 18:41
Дозвілля, Суспільство

Є такий пеньок у Рівному, на проспекті Миру, між будинками №№ 15 і 17.  Зворушливу історію про появу навколо нього прекрасного квітника нам розповіла рівнянка Світлана Білецька.

... Далі
Клумби в яблуневому саду
05.07 13:01
Дозвілля

Ініціативні мешканці третього будинку на вулиці Академіка Грушевського не сперечаються, кому слід прикрашати свій двір. Щороку вони всі гуртом змінюють його на краще. Ідеї беруть в інтернеті, щоб втілити їх у саду, де ростуть старезні яблуні. Через це й ОСББ, яке тут створили, назвали «Яблуневий сад». За благоустрій прибудинкової території в інших дворах починали братися саме після створення таких об’єднань мешканців. А тут клумби завжди були і є доглянуті й весь сезон у пишному цвіту.

... Далі
А до вас уже приходив пічник?
29.06 13:48
Суспільство

Стукає працівник жеку у двері квартири. З того боку питають: «Хто там?» «Пічник»,– відрекомендувався візитер. «А у нас немає печі»,– дають зрозуміти, що розмову завершено. Між тим, приходячи до нас у дім, пічники шукають не піч, а перевіряють наявність тяги у димовентиляційному каналі. Чому це так важливо?

... Далі
Почали із себе
29.06 13:44
Дозвілля

Ще торік цей будинок, що на вулиці Фабричній, 24, був у прямому і переносному значенні «хатою скраю». Далі за ним починається промзона Рівного. Але ініціативні мешканці, а точніше мешканки, цієї дев’ятиповерхівки малосімейного типу вирішили викоренити зі свідомості байдужість до місця свого проживання,  захотіли жити по-новому. А для цього потрібно було з чогось починати, бо від радянських часів тут багато чого прийшло в занепад. І за короткий час, а тепер дім живе як ОСББ «Агава», тут чимало змінилося на краще: запустили нові ліфти, заасфальтували прибудинкову територію, встановили сучасний дитячий майданчик, оновили водопровідно-каналізаційні мережі тощо. Та не менш важливо, що у дворі – краса.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?