Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Марія КОРНІЙЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Марія КОРНІЙЧУК

Замість троянди виросла бульба

Я помітила, що люди, які вирощують квіти, як правило, і самі гарні й позитивні. Проте квіткарем бути нелегко: багато чого робиться методом проб і помилок. Знаю про це з досвіду свого будинку, який аж потопає у квітах. Але нам хочеться, щоб на наших клумбах було більше троянд. То наші жіночки знайшли в інтернеті поради щодо живцювання троянд у картоплині. Але замість троянд у нас виросла картопля. Що ми зробили не так?

Світлана Далько, голова ОСББ «Сонячне-Рівне»

... Далі
Екзотика на грядці
12.04 14:48
Дозвілля

Колишня продавчиня і любителька книг Тамара Сидорчук із села Дерев’яне, що неподалік Рівного, як пішла на пенсію, всерйоз захопилась городництвом і квітникарством. А зміною клімату, пов’язаною з глобальним потеплінням, жінка вирішила скористатись, щоб вирощувати на власному городі не тільки традиційну, а й екзотичну городину.

... Далі
Коли сіяти нічну красуню?
12.04 14:33
Дозвілля

Спонсор газетного конкурсу «Квітучий двір» Анатолій СИДОРУК, як агроном за фахом, а заодно садовод і квітникар-любитель, охоче ділиться з читачами нашої газети своїм досвідом. Читачі можуть скористатися з його майстер-класів щодо вирощування тюльпанів із насіння («7 днів» № 32 від 10 серпня 2017 р.), підготовки насіння до висіву, а також щеплення дерев («7 днів» № 5 від 1 лютого ц.р.). Сьогодні пан Анатолій відповідає на запитання, які йому задали наші читачі, зокрема учасники нашого конкурсу «Квітучий двір», під час зустрічі в редакції.

... Далі
Жертви пройдисвітів
05.04 09:25
Суспільство

Ними бодай раз у житті стає чи не кожен, хто з головою поринає в передсвяткові клопоти

Де свято, там неодмінно передсвятковий ажіотаж, що уподібнюється каламутній воді, в якій легко рибку ловити. До яких лише хитрощів не вдаються різної масті аферисти, щоб відносно чесними і нечесними способами поживитися на довірливості людей. У переповненому затурканими пасажирами громадському транспорті та на базарах гастролюють нишпорки. На ринках і в магазинах, демонструючи неабияку віртуозність, покупців оббирають вправні продавці-ілюзіоністи. А центральну вулицю міста заполонили жебраки-професіонали, які здатні розчулити найчерствішу душу. Чим живе перед Великоднем Рівне, з’ясовували журналісти «7 днів».

... Далі

Сьогодні в Рівному започатковано обласний профспілковий шаховий фестиваль зі швидких шахів.

... Далі

Кількох теплих березневих днів було достатньо, щоб так звані сплячі насіння, особливо цибулькові, встигли прокинутися. Аж тут знову мороз і сніг, хоча й на календарі кінець березня. Щоб квіти не загинули, важливо сповільнити цей процес їхнього пробудження. Як це зробити? Про це добре знає спонсор нашого конкурсу «Квітучий двір», підприємець і політик Анатолій СИДОРУК:

... Далі

Рівнянка Тамара Ткаченко, як учасниця нещодавнього кулінарного конкурсу нашої газети «Все про макарони», побувавши в нашій редакції, розповіла багато власних кулінарних секретів. Жінка 14 років пропрацювала в Італії, де щодня готувала тамтешню національну страву – пасту, а по-нашому макарони. Добре знаючи італійську, пані Тамара перепробувала різноманітні рецепти приготування страв, у тому числі з макаронів. До того ж навчилась робити це правильно, з користю для здоров’я. Сподіваємося, її поради допоможуть і нашим читачам харчуватись раціонально й бути здоровими.

 

... Далі

Щоб хотілося носити – таку мету ставить перед собою, коли береться щось вишивати, рівнянка, яку по праву можна вважати законодавицею сучасної вишивки. Більше того, ця жінка зуміла піднести цю справу свого життя до рангу високого мистецтва, що здатне викликати приємні емоції, аж до сліз радості. Саме такими є відгуки про філігранні витвори майстрині шанувальників її вишивального таланту. Сьогодні ця унікальна майстриня вишивки, викладач Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну Інна ЯНКОВСЬКА – наша співрозмовниця.

... Далі

Що зміниться в найближчому майбутньому для людей з інвалідністю в умовах медичної реформи? Про це сьогодні говорили в Рівному.

... Далі

Таку пайку сала, наче гормон молодості, регулярно з’їдає один із представників родини довгожителів

Наш постійний передплатник, відколи газета «7 днів» заснована, інженер-механік на пенсії Володимир КАНСЬКИЙ давно цікавиться тематикою здоров’я і довголіття. Цими днями 82-літній рівнянин завітав до нашої редакції і поділився деякими секретами здоров’я – власними і членів своєї родини, у якій чимало довгожителів.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?