Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2019
 

Марія КОРНІЙЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Марія КОРНІЙЧУК

Пуд солі для грядки
15.03 14:51
Дозвілля

Щоб перевірити дружбу на міцність, прислів’я радить з’їсти з другом пуд солі. Рівнянка Лідія Ярошенко вирішила переконатись у правдивості цього народного твердження не тільки в дружбі, а й у городництві.

... Далі
Розсада з тетрапаків
15.03 14:37
Дозвілля

Картонну упаковку з-під соку чи молока, так звані тетрапаки, городники використовують як зручну місткість для вирощування розсади.

... Далі

Винахідливі рівняни раціонально використовують кожен клаптик землі. Найбільш придатною для цього городньою культурою вони вважають, за нашими спостереженнями, огірки.

... Далі
Зелені добрива замінять… сапку
22.02 14:56
Дозвілля, Суспільство

Мульчування із соломи і трави ось уже п’ять років застосовує для вирощування городини прихильник органічного землеробства Михайло БАНАЦЬКИЙ.

... Далі

Конкурс «Квітучий двір», нагадаємо, мав закінчитися рік тому. Але він виявився таким популярним серед рівнян, що його ініціатор і спонсор – рівненський підприємець і політик Анатолій Сидорук – запропонував продовжити клумбовий марафон ще й цього сезону.  І ось перед вами, шановні читачі, цьогорічні клумби-учасниці і з їхнього числа – переможці.

... Далі

Килими на стінах тепер уже вчорашній день. Зате завжди в моді клумби-килими. За оригінальними візерунками з квітів ми одразу впізнаємо і наше Рівне. З кожним роком воно стелить до наших ніг усе барвистіші клумбові покриття. І роблять їх не випадкові, а спеціально навчені цьому мистецтву люди. Однією з них є Лариса Марчук.

... Далі

Неймовірної краси квіти селекціонує спонсор конкурсу нашої газети «Квітучий двір» Анатолій СИДОРУК. Він охоче ділиться і саджанцями та насінням, і секретами вирощування рослин, у тому числі з читачами нашої газети, як консультант нашої рубрики «6 соток».

... Далі
Без усмішки не проходити!
06.09 11:16
Дозвілля

Таблички з таким надписом біля цієї кумедної рівненської клумби насправді немає. Але саме так – з усмішкою на обличчі – реагує на неї більшість перехожих.

... Далі
Намисто з клумб
16.08 14:00
Дозвілля

Форму намиста нагадують вузенькі, але продовгуватої форми квітники біля восьмого будинку на вулиці Шухевича. Що тут живуть люди творчої вдачі, підтверджує і оздоблення стін, і багато квітів навколо нього.

... Далі

Їхній автор – мешканець вулиці Молодіжної Петро Корнійчук. 79-літній чоловік особисто завітав до редакції, щоб запросити кореспондента оглянути його клумби, а заодно здивувати ними читачів нашої газети.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?