Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2018
 

Марія КОРНІЙЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Марія КОРНІЙЧУК

Клумби в яблуневому саду
05.07 13:01
Дозвілля

Ініціативні мешканці третього будинку на вулиці Академіка Грушевського не сперечаються, кому слід прикрашати свій двір. Щороку вони всі гуртом змінюють його на краще. Ідеї беруть в інтернеті, щоб втілити їх у саду, де ростуть старезні яблуні. Через це й ОСББ, яке тут створили, назвали «Яблуневий сад». За благоустрій прибудинкової території в інших дворах починали братися саме після створення таких об’єднань мешканців. А тут клумби завжди були і є доглянуті й весь сезон у пишному цвіту.

... Далі
А до вас уже приходив пічник?
29.06 13:48
Суспільство

Стукає працівник жеку у двері квартири. З того боку питають: «Хто там?» «Пічник»,– відрекомендувався візитер. «А у нас немає печі»,– дають зрозуміти, що розмову завершено. Між тим, приходячи до нас у дім, пічники шукають не піч, а перевіряють наявність тяги у димовентиляційному каналі. Чому це так важливо?

... Далі
Почали із себе
29.06 13:44
Дозвілля

Ще торік цей будинок, що на вулиці Фабричній, 24, був у прямому і переносному значенні «хатою скраю». Далі за ним починається промзона Рівного. Але ініціативні мешканці, а точніше мешканки, цієї дев’ятиповерхівки малосімейного типу вирішили викоренити зі свідомості байдужість до місця свого проживання,  захотіли жити по-новому. А для цього потрібно було з чогось починати, бо від радянських часів тут багато чого прийшло в занепад. І за короткий час, а тепер дім живе як ОСББ «Агава», тут чимало змінилося на краще: запустили нові ліфти, заасфальтували прибудинкову територію, встановили сучасний дитячий майданчик, оновили водопровідно-каналізаційні мережі тощо. Та не менш важливо, що у дворі – краса.

... Далі

Якщо, звичайно, підійти до справи не лише прагматично, а й творчо. Принаймні так, як це робить глава сімейства і дачник з досвідом, викладач з Рівного Микола Пікула.

... Далі

Так рівнянка Леся Банацька підсумовує результат чоловікового зацікавлення органічним землеробством.

... Далі
Другий аншлаг «Аліси»
18.06 17:17
Культура, Дозвілля

Через півтора місяця після своєї блискучої прем’єри на сцені міського палацу культури «Текстильник» шоу-вистава для дорослих «Аліса» минулого тижня знову зібрала аншлаг.

... Далі

Рівненське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УВП УТОС) сім десятиліть незмінно працює на вулиці Замковій, 21.

... Далі

Світова легенда 80-х – диско-група «Боні М» – цієї неділі дала концерт на мототреку в Рівному.

... Далі
Чому лютики зав’яли?
31.05 12:47
Дозвілля

Цього року я купила на базарі і посадила на клумбі квіти лютики. Але жоден із трьох кущиків не прижився, хоча я й висаджувала їх, не пошкоджуючи корені, просто з грунтом діставши з горщиків, у яких вони росли. Лютики, як співається у відомій пісні, зів’яли спочатку, а потім і всохли. Чому?

Тамара Григорівна

 

... Далі

На цей «найвідмінніший ювілей», як назвала його директор Рівненської ЗОШ № 20 Ніна Сукач, запросили в своєрідне родинно-шкільне коло не тільки учнів, їхніх батьків, педагогів і всіх працівників школи, а й її ветеранів, меценатів, друзів.

... Далі

Сторінки

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?