Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Наталія НИРКОВА | Газета 7 Днів

News by author

Наталія НИРКОВА

Рівнерада планує змінити підхід до питань виділення земельних ділянок в оренду для бізнесу. Новий механізм має допомогти попередити втрати бюджетних коштів.

... Далі

Перший міський інклюзивно-ресурсний центр презентували 12 грудня в Рівному. Він працює на базі ЗОШ №24. Основне завдання установи – виявлення дітей із особливостями фізичного і ментального розвитку та надання їм корекційно-розвиткових послуг.

... Далі

Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян у міському авто- та електротранспорті затвердили 6 грудня на сесії Рівнеради. У ній прописано виділення з бюджету на такі відшкодування понад 72 млн грн. Та скільки дадуть насправді, стане відомо під час формування міського бюджету на 2019 рік.

... Далі
Рівне хочуть зробити Великим
13.12 12:05
Суспільство

Міські депутати закликають громади довоклишніх сіл об’єднатися з містом і створити велику об’єднану територіальну громаду (ОТГ). Відповідне звернення, адресоване Білокриницькій, Городищенській, Квасилівській, Обарівській, Городоцькій і Великоомелянській сільрадам, ухвалили минулого тижня на сесії Рівнеради.

... Далі

Урочистим зібранням, вітаннями й концертом привітали людей з особливими потребами в рівненському палаці дітей та молоді з нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю.

... Далі
Утеплитись і заощадити
29.11 12:17
Суспільство

ОСББ впроваджують енергозберігаючі програми за сприяння держави і міста

Другий рік поспіль рівненські ОСББ мають можливість модернізувати свої будинки, залучаючи не лише власні, а й бюджетні кошти. Для впровадження енергозберігаючих і енергоефективних заходів держава запропонувала програму так званих «теплих кредитів», та ще й гарантувала часткову їх компенсацію з Держбюджету. Відшкодовує певну частку таких кредитів і місто в рамках Програми термомодернізації багатоквартирних будинків.

... Далі
Стадіоном займуться в 2019-му
29.11 10:44
Економіка, Суспільство

 Гроші, що планували цьогоріч на його ремонт, передадуть на потреби медустанов

Перерозподіл коштів міського бюджету затвердили на черговій сесії Рівнеради. На потреби медустанов і комунальної сфери спрямували гроші, які планували витратити на ремонт стадіону «Авангард» (близько одного мільйона гривень), а частину коштів із Громадського бюджету пустять на дороги.

 

... Далі

Рівненська родина взяла на виховання новонароджену дівчинку, незважаючи на діагнози і прогнози лікарів

Історію рівнянки Олени Тоюнди знає чимало людей. Це молода жінка, яка разом із чоловіком виховує трьох дітей: доньку Дарину і двох синів – Даника і Антона. Дівчинку Олена взяла на виховання ще до заміжжя. Її біологічна матір дала дитині не лише життя, а й хворобу, сама згадка про яку в багатьох викликає страх.

... Далі
Кір атакує
29.11 09:36
Здоров'я

Захистити від недуги можуть лише профілактичні щеплення

Майже півтори тисячі хворих на кір зареєстрували в Рівненській області впродовж 2018 року. За останні місяці ця цифра суттєво збільшилася. Лікарі б’ють на сполох: ситуація має всі ознаки епідемії.

... Далі

Аби розширити межі кладовища «Нове», що на околиці Рівного, міська влада використовує прилеглі земельні ділянки. Їх вимінюють у власників, натомість пропонують землю в іших частинах міста.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?