Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2018
 

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

Чого не зроблять наші люди заради субсидії? У Рівному пенсіонери йдуть на хитрість – фіктивно розлучаються.

... Далі
«Халяви» в природі нема
14.06 14:48
Кримінал

Шахрайства набули такого розмаху, що цю біду нашого суспільства можна за масштабами прирівняти до епідемії. Хоч сядь і плач над напастями обдурених людей.

... Далі
Пластиліновий скульптор
14.06 12:28
Дозвілля

Героїв комп’ютерних ігор та мультфільмів 11-річний рівнянин Дмитро Мартинюк створює з пластиліну

Його різноманітні фігурки з пластиліну – це точні копії героїв комп’ютерних ігор, мультфільмів і не тільки. Навесні у рідній для Дмитрика дванадцятій школі навіть влаштували виставку робіт хлопчика. Такій нагоді «засвітитися» він дуже зрадів, адже майже весь навчальний рік вчився за індивідуальним графіком – вчителі ходили до нього додому.

... Далі

Вперше введено формат публічних обговорень проектів, що фінансуватимуться з Громадського бюджету, аби додати більше прозорості процесу затвердження цих ініціатив.

... Далі

Сьогодні Володимир Хомко зустрівся з переможцями міських конкурсів, проведених у рамках Днів Європи. У неформальній атмосфері говорили про життя та мрії сучасної молоді та про її участь в євроінтеграційних процесах.  До міської ради завітали троє президентів шкільних європейських клубів Рівного та переможці конкурсу «Європейська олімпіада».

... Далі

«Наша майстерність – ваша безпека» – таке гасло першого Всеукраїнського конкурсу фахівців діагностики газопроводів. У фіналі, який відбувся 5 травня на базі ПАТ «Рівнегаз», за звання найкращих змагалися три команди.

... Далі

Це вже не рідкість і не виняток, а, швидше, правило

Завтра в Україні відзначатимуть День захисту дітей. Певна категорія маленьких рівнян постійно потребує підтримки, адже обділена увагою батьків, через певні причини. Яка ситуація з порушеннями прав дітей у Рівному? Про дитячі проблеми ми спілкувалися з Андрієм МІЩЕНЕЮ, начальником служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому.

... Далі

Жінка ромської національності народила в пологовому будинку Вараша недоношену дитину. Бригада санавіації на другий день доставила дівчинку до Рівного в обласну дитячу лікарню. А мама немовляти зникла, наче її не було. Не могли знайти породіллю ні медики, ні соціальні служби. У Рівному долею новонародженого немовляти займалася міська служба у справах дітей.

... Далі

28 травня о 17 годині на стадіоні «Авангард» відбудеться доброчинний футбольний матч. На полі зустрінуться священики та представники міської ради.

... Далі
Камінь, бетон, пластик
24.05 10:02
Суспільство

Багатотонним вантажем все це лягає на груди нашим покійним. У створенні надгробків українці перейшли всі межі здорового глузду: чим монументальніший пам’ятник і грандіозніші букети пластикових квітів, тим «крутіше».

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?