Архів новин

Реклама

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

Що не рік, то активніші діти
25.05 10:32
Суспільство

Про підсумки навчального року можна судити по-різному: для когось це статистика успішності, для когось – історія успіху окремого учня, ще для когось – обновки в матеріальній базі школи. Та напевно для всіх – це емоції. Найбільш тривалі спогади ті, що забарвлені почуттями. Що згадуватимуть про 2016-2017 навчальний рік освітяни? Про це ми запитали у них самих.

... Далі

Завтра по всій країні – свято останнього дзвоника. Це нагода поговорити про підсумки навчального року, що минає, для освіти Рівного. Рік був насичений, не в останню чергу завдяки реформуванню освіти. Чи вдалось освітянам реалізувати все заплановане на цей навчальний рік, ми говорили з начальником міського управління освіти Василем ХАРКОВЦЕМ.

... Далі

У День вишиванки, доречно пригадати, що вперше ця подія сталася саме у нас: люди масово вийшли на центральний міський майдан у вишиванках. Це було 24 серпня 2011 року. Рівне тоді офіційно внесли до Книги рекордів України. 

... Далі
Бути на рівні з іншими
18.05 13:53
Здоров'я

З нового навчального року дітей із затримкою психічного розвитку не набиратимуть до спеціалізованих шкіл та шкіл-інтернатів. Вони підуть у загальноосвітні школи. Такі діти тепер навчатимуться у звичайних класах зі своїми однолітками. Це рішення Міносвіти прийняло, аби з ранніх літ не ставити клеймо на дітей з певними фізичними чи психічними вадами. Проте й до міністерського наказу така форма навчання, як інклюзивна освіта, у Рівному застосовується вже не один рік.

... Далі

14 рівненських учителів інформатики безкоштовно вивчали основи програмування за Гарвардським курсом. 

... Далі

Не всім рівненським дошкільнятам вистачає місця в дитячих садочках міста. Для вирішення цієї проблеми планують створити три дитячі садочки: на вулицях Дубенській, 71а, Соборній, 420а та Коновальця, 16 (на місці довгобуду).

... Далі

Сьогодні на засіданні міськвиконкому погодили реконструкцію нежитлового приміщення, що знаходиться у Рівному на вулиці Фабричній, 20 на першому поверсі гуртожитку.

... Далі

Рівненський виконком прийняв рішення дозволити в ніч з 24 на 25 червня кафе та ресторанам міста, в яких святкуватимуть випускні, працювати до 6-ї години ранку.

... Далі

Рівненський міськвиконком висунув кандидатури рівнянок Інги Сьох та Ірини Шимко на присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

... Далі
Всі розумники у нас
16.05 12:23
Дозвілля

Сьогодні в Рівненському НВК № 12 відбулося «Свято розумників»

Гучним і веселим вийшло свято в учнів 1-В та 1-Д. Вони продемонстрували чудові знання, які отримали навчаюсь за проектом «Інтелект України».

... Далі

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?