Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

На вулиці холодно, а тема про субсидії не знижує градус. Навпаки, стає все більш гарячою. Про це свідчать запитання рівнян, які вони залишили на сайті газети «7 днів» під матеріалом «У нових правилах про субсидії чорт ногу зламає». Хоча з часу публікації минуло кілька місяців, кількість переглядів, як і запитань читачів, там невпинно зростає. Редакція відібрала найбільш поширені з них і звернулася за роз’ясненнями до начальника відділу прийому державних допомог міського управління праці і соціального захисту населення Наталія НИДЗЕЛИК.

... Далі

Дбати про людей, які потребують особливої уваги, вже стало звичкою депутата Рівнеради від ВО «Батьківщина» Олександра НЕСТЕРУКА. У міського обранця є чимало адрес, за якими його чекають із нетерпінням. Одна з них – у Рівному, на вулиці Гоголя, 12, де розташовується обласна організація УТОС. І вже традиційно напередодні Всесвітнього дня людей з інвалідністю депутат завітав до них у гості з подарунками, а головне – поспілкувався з утосівцями.

... Далі

Долучатися до соціальних ініціатив, особливо якщо вони пов’язані з турботою про молоде покоління, – неабияк приємно. У цьому змогли пересвідчитися організатори та учасники заходу, присвяченого профорієнтації школярів з особливими потребами, що відбувся у Рівному 29 листопада. Він проводився у рамках тижня «Служба зайнятості – для людей з інвалідністю». Фахівці Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості ознайомили вихованців навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» з професіями індустрії краси, які можна опанувати на базі навчального відділення в Рівному на вулиці Івана Підкови, 17а.

... Далі

У Рівному встановили три меморіальні дошки на честь загиблих рівненських АТОвців. Їх відкрили на будівлях навчальних закладів, у яких колись навчалися герої – Олексій Богуславський, Євген Рєпін та Сергій Голубєв. Ініціатором увічнення пам’яті про рівнян-патріотів була міська влада, яка й виділила кошти на встановлення меморіальних дошок.

... Далі
Роки не беруть Миколу Заболотного
09.11 07:53
Життя, Суспільство

Він прожив непросте і в той же час насичене щасливими подіями життя. У свої дев’яносто років рівнянин має гарну пам’ять, грає на гармошці та балалайці, співає, чудово куховарить та щиро радіє за успіхи своїх правнуків. Мова про рів нянина Миколу Заболотного. «Спитаєте, як я прожив своє життя, то я скажу: все було». Так каже про свій довгий життєвий шлях пенсіонер.

... Далі

Якщо ваша дитина, навчаючись у школі або відвідуючи дитячий садочок, отримує там платні освітні послуги, то ви маєте право на часткове повернення коштів. Офіційно це називається «податкова знижка».

... Далі

Так каже про своїх птахів власник голуб’ятні у дворі багатоповерхівки на вулиці Київській у Рівному, яка там уже тридцять п’ять років.

... Далі
Дожити до ста
25.10 16:23
Проза життя, Дозвілля

Дожити до ста

У доброму гуморі і з гарними гостями відсвяткував свій столітній ювілей рівнянин Володимир Лазаревич.

... Далі
Тут готують сучасного автодорожника
25.10 16:13
Економіка, Суспільство

Тут готують сучасного автодорожника

Молодь, обираючи майбутню професію, все частіше робить ставку на технічну освіту. Адже сьогодні українська біржа праці перенасичена економістами, юристами та вчителями. Натомість уже не один рік відчувається гострий дефіцит професіоналів технічних спеціальностей. Старі кадри йдуть на заслужений відпочинок, а на підприємствах виникає вакуум, який необхідно заповнити. У Рівному одним з провідних навчальних закладів, що готує кваліфікованих спеціалістів технічного профілю, є Рівненський автотранспортний коледж НУВГП, який цьогоріч відзначив 55-річний ювілей. За час існування навчального закладу з його стін вийшло 16 тисяч кваліфікованих молодших спеціалістів.

... Далі
Тепер лівієць може вчитися спокійно
24.10 18:26
Проза життя, Право, Суспільство

Власником першої посвідки на тимчасове проживання у вигляді ID-картки став громадянин Лівії Елфорджані Емад, який навчається в НУВГП.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?