Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

Якщо раніше батьки могли звернутися безпосередньо до інтернату і влаштувати туди свою дитину, то тепер потрібно зважати й на рішення комісії з питань захисту прав дитини.

... Далі

У дворі будинку на Шухевича, 2 будують сучасний спортивний майданчик.

... Далі

Сьогодні до дванадцятої школи завітали школярі, які вивчають німецьку мову та педагоги, що їх навчають, на урочисте відкриття року українсько-німецької мови в Рівному. У дванадцятій школі для гостей підготували святковий концерт та перевірили знання з німецької мови під час пізнавального квесту.

... Далі

Володимир Хомко сьогодні, напередодні Дня студента, зустрівся з кращою студентською молоддю міста. Під час зустрічі 16 студентів отримали почесні грамоти та подяки Рівненської міської ради та виконавчого комітету з нагоди Дня студента.

... Далі

Йдеться про приміщення колишнього дитячого будинку, який нині працює в статусі обласного навчально-реабілітаційного центру. Як там торік замерзали діти через безвідповідальну роботу приватної фірми «УкртеплоРівне», ще не забулося. Мабуть, саме тому члени комітету з освіти, науки, культури, молоді і спорту громадської ради при Рівненській облдержадміністрації перейнялися долею цього закладу і провели його комплексну перевірку.

... Далі
Три мільйони – на спортшколи
16.11 08:54
Суспільство

Такі гроші виділено з міського бюджету для того, щоб зробити спортивні школи Рівного теплими та комфортними.

... Далі

Цей рік був насиченим різноманітними подіями для членів міського осередку «Просвіта». Зокрема, відсвяткували ювілей – сто років з часу заснування. З цієї нагоди в День української писемності та мови в міському будинку культури на урочисте дійство зібралися просвітяни різних поколінь.

... Далі

Випускники педагогічних вузів, які були успішними в навчанні, не поспішають влаштовуватись до шкіл. Шукають легшу роботу і більші прибутки. Але з усіх правил є винятки. Як-от рівнянка Аліна Кононець. Молода талановита дівчина з неабияким творчим потенціалом вже не один рік працює зі школярами і задоволена цим.

... Далі

Справжній бум вивчення польської мови спостерігається останні роки в Рівному. Бо чимало випускників орієнтуються на польські виші і щороку поповнюють студентські лави саме польських університетів. 

... Далі

Святкова подія відбулася сьогодні в Рівненському навчально-виховному комплексі № 37, який знаходиться на вулиці Драганчука, 12. В цьому дошкільному закладі з’явились додаткові 30 місць для дітей, які чекали в черзі на влаштування до нього.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу