Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

Сьогодні тимчасова депутатська комісія, яка має сформулювати остаточний перелік адрес для встановлення дитячих майданчиків у Рівному, презентувала їхню інтерактивну карту. На якій зібрали як наявні об’єкти дитячого дозвілля, так і ті, що можуть з’явитися невдовзі.

... Далі
Дешеві «ліки» за 3 гривні
13.07 11:29
Здоров'я

У вигляді перекису водню успішно застосовує при різних хворобах рівненський пенсіонер. Інформації про нетрадиційні методи лікування та профілактики різноманітних захворювань можна знайти тепер немало.

... Далі

Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних.

А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись і започаткувала інтерв’ю у стилі «неформат», які ми публікуємо під рубрикою «На два слова». Сьогодні гостем цієї рубрики є Катерина Сичик. 59 років. Відома у Рівному не тільки як заступник начальника міського управління освіти, а й як громадська діячка – голова міського об’єднання товариства «Просвіта».

... Далі

При розлученні чоловік забрав з дому всю дорогу техніку, а також тисячі доларів, про які його дружина-домогосподарка за тринадцять років спільного життя і не здогадувалася. На суді він плакав, переконуючи суддю, що не в змозі платити аліменти на двох синів.

... Далі

У столиці визначили переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Найкращою в номінації «Керівник предметно-технічного гуртка» журі визнало рівненського педагога Ларису Марисюк.

... Далі

Щороку рівненські вже фактично вчорашні школярі та їхні батьки намагаються зробити випускний незабутнім. Тисячі гривень вони витрачають на образ випускника – починаючи з наряду і закінчуючи зачіскою. І стосується це як дівчат, так і юнаків. А цьогорічні випускники (чи то їхні батьки) переплюнули своїх попередників. Бо на святкуванні були лімузини, відеокліп і танцювальний батьківський флеш-моб.

... Далі

Декілька сотень іноземних волонтерів із 140 країн приїхало до України, аби вчити наших школярів іноземної мови. Цього року вже вдруге відбувся всеукраїнський освітній проект мовних пришкільних таборів «GoCamp». Отримати волонтера-іноземця у Рівному пощастило тільки восьмій школі. До наших школярів завітав гість зі Сполучених Штатів Америки. Ми зустрілися з ним та вчителем англійської мови ЗОШ № 8 Ларисою Парфенюк. Саме вона ініціювала участь школи в «GoCamp» та гостинно прийняла гостя з Америки у своїй сім’ї на три тижні. 

... Далі

Сучасні юнаки та дівчата мають великий потенціал, запал та енергію, які саме в молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло. Що нині являє собою покоління Рівного, перед яким усі дороги відкриті, про це напередодні Дня молоді журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління молоді і спорту Сергій ШЕВЧУК.

... Далі

Група дітей та двоє педагогів з міста Авдіївка Донецької області, що 3 червня приїхали на відпочинок до Рівного, сьогодні завітали в гості до міської ради.

... Далі

Невдовзі у Рівному, за пропозицією міського голови Володимира Хомка, буде створено депутатську комісію, яка сформує остаточний перелік дитячих майданчиків, які встановлять у місті.

... Далі

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?