Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2017
 

Реклама

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

На таке визначення заслуговує 82-річна Марія Таргоній. Ця надзвичайно інтелігентна і всебічно розвинена пенсіонерка викликає захоплення, бо своєю ерудованістю дасть фору молодим, що мають доступ до інтернету та мобільні енциклопедії на всі випадки життя у телефонах. Вона ж на дев’ятому десятку років є постійним читачем бібліотеки, передплачує багато газет. Понад три десятки років жінка вчителювала в 11-ій школі, викладала географію. Нині пані Марія в своїй пам’яті, а ще в старих світлинах та архівних документах береже історію своєї родини – Самойлових. Вона радо погодилась розповісти про свої генеалогічні розвідки газеті «7 днів».

... Далі

Рівнянину Едуардові Ємельянову 50 років. Ось уже понад 14 років чоловік «прив’язаний» до апарата «штучної нирки», адже має діагноз хронічна ниркова недостатність. Єдиний вихід – чекати на донорський орган і регулярно очищати кров за допомогою «штучної нирки». Декілька разів на тиждень він прямує до обласної лікарні на процедуру гемодіалізу. Інакше – смерть. Вже о сьомій ранку він у лікарні.

... Далі

88-річний рівненський  пенсіонер Григорій Онокало має вдома 36 вазонів. Обрав він їх не тільки за їхню привабливість, але й за їхні корисні властивості. Завітавши одного разу до редакції газети «7 днів», він звернув увагу на вазон сансевієрію, який у народі називають тещиним язиком і за таку назву не всі його жалують. А виявляється, що дарма. У Григорія Івановича теж є така рослина, і він нам повідав про цей вазон багато цікавих фактів, які спонукають обзавестися ним та тримати його як удома, так і в робочому кабінеті.

... Далі

Принаймні, так стверджує 68-річна Ганна Мархайчук, котра мешкає у багатоповерхівці, поруч з якою росте це дерево. Вона розгледіла на стовбурі однієї зі старих кремезних верб обличчя Кобзаря.

... Далі

Рівненські випускники складали загалом 3879 тестувань. Високі показники вступних випробувань за 200-бальною шкалою (180–200 балів) становлять 19,6% (759 тестувань) від загальної кількості. За цим показником найкращі результати випускники показали з української мови і літератури – 28,37% (324 особи), хімії – 28,89% (26 осіб), англійської мови – 20,08% (100 осіб), математики – 19,93% (105 осіб).

... Далі
Влаштуватись вчителем тяжко
31.08 09:39
Суспільство

Якщо для учнів альтернативи нема – 1 вересня вони підуть до школи обов’язково, то вчителям, особливо початківцям, – складніше.

... Далі

Головним буде результат, а не зміст навчання. У Рівному до нового навчального року готові. Школярі зібрали ранці і вже завтра прийдуть у свіжовідремонтовані класи і приступлять до шкільної науки. Традиційно напередодні початку навчання ми вирішили поговорити про те, яким буде в новому навчальному році шкільне життя, з начальником міського управління освіти Василем ХАРКОВЦЕМ.

... Далі

Багатий своєю історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, цей навчальний заклад святкуватиме завтра, 1 вересня, 110-й день народження. Без перебільшення: Рівненська школа № 3 нині одна з найкращих у місті.

... Далі
У Рівному плюс один генерал
25.08 15:41
Суспільство

23 серпня Президент України підписав указ про присвоєння військового звання генерал-майора начальнику управління СБУ в Рівненській області, полковнику Василю Бедрію.

... Далі

З нагоди Дня незалежності Президент України Петро Порошенко підписав низку указів про нагороди.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу