Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2018
 

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

Вступ до закладів вищої освіти сьогодні конкурентний. Широкий конкурс передбачає, що бюджетне місце йде до вишу за вступником із найкращими балами, а не закріплюється за університетом. Це конкуренція і вступників, і закладів вищої освіти.

... Далі
Кінець анархії у вивісках
15.08 14:18
Суспільство

На Рівне чекає оновлення. Планується привести до ладу всі вивіски на фасадах будівель. Виконком Рівнеради затвердив новий порядок розміщення вивісок, і тепер усі зобов’язані дотримуватися цих норм.

... Далі

Календарне літо вже добігає до кінця, а температура на термометрі тільки росте. У спекотну погоду лікарі рекомендують правильно підбирати одяг, носити головні убори, не нехтувати водними процедурами, які допоможуть впоратися зі спекою. В рамках традиційного проекту «Голос народу» ми запитали у рівнян та гостей міста, які вони знають дієві способи порятунку від літньої спеки. Ось що нам розповіли.

... Далі

Традиційно у симетричні дати світ охоплює весільний бум. Цього року чимало охочих одружитися на серпневі «вісімки» (8, 18 і 28-ме числа восьмого місяця 2018 року). Поєднати долі в цей день забажали й деякі рівненські пари.

... Далі
Друге народження Шрека і компанії
27.07 09:54
Дозвілля, Суспільство

У скромній рівненській квартирі мультяшні герої та інші іграшки набувають нового іміджу завдяки вмілим рукам звичайного бухгалтера. Менш як рік тому вона розпочала плести іграшки, а нині про неї вже знають і визнають її як майстриню.

... Далі

Штраф у 1,5 мільйона гривень за неоформлених працівників - це не страшилки, а  реальність, яку вже відчули на власній шкірі деякі рівненські роботодавці. І не треба думати про оте «заднє число», воно не врятує.

... Далі

У Рівненській гуманітарній гімназії, що на вулиці Софії Ковалевської, 17, триває термомодернізація фасаду.

... Далі
Е-квиток не за горами
18.07 17:50
Суспільство

Завдяки новим технологіям проїзд у міському транспорті невдовзі можна буде оплатити навіть смартфоном.

... Далі

А на святі вулиці Поштової так і було, адже на цій вулиці крім інших цікавих місць є обласна стоматполіклініка, яка відзначає в ці дні ювілей – 60 років.

... Далі

Як запровадити е-квиток у транспорті Рівного, говорили сьогодні на форумі в форматі відкритого простору «Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті».

... Далі

Сторінки

Реклама

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Які у вас плани на літо?