Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

Лікарі підуть по хатах
19.04 11:09
Здоров'я

Медики подадуться в народ, щоб до 1 липня підписати декларації з якомога більшою кількістю пацієнтів

З великої хмари малий дощ. Очікуваного ажіотажу з початком кампанії «Обери свого лікаря» у медичних закладах Рівного не сталося. З нечисленних відвідувачів, які цими днями завітали до центрів надання первинної медично-санітарної допомоги, журналісти «7 днів» зустріли лише декілька таких, хто прийшов підписати декларацію з сімейним лікарем чи дільничним терапевтом. А загалом з 2 квітня, відколи медична реформа перейшла з теоретичної в практичну площину, на позавчорашній день угоди з медиками уклали 1720 рівнян. В міському управлінні охорони здоров’я запевняють, що при нинішніх темпах є можливість укладати 1000 декларацій на день.

... Далі

Понад 20 років триває співпраця Рівного з німецьким товариством «Гуманітарна допомога Україні з Баварії». Під час сьогоднішньої зустрічі в Рівнераді міський голова Рівного Володимир Хомко подякував благодійникам за допомогу нашому місту, а ті своєю чергою запросили його з візитом до Німеччини.

... Далі

Вандали знову вчинили наругу над братськими могилами євреїв на меморіалі «Сосонки», де покояться понад 17 тисяч розстріляних фашистами рівнян. Сліди їхньої чорної роботи працівники спецкомбінату, які доглядають меморіал, знову побачили навесні, коли зійшов сніг. Копачі залишили після себе ями та рештки тіл. Про їхні бездушні діяння свідчили свіжоперекопана земля та поламаний асфальт.

 

... Далі

Найголовніші інвестиції всіх батьків – це інвестиції в дітей. Якщо від «обов'язкової програми» – нагодувати, вдягнути, відправити до школи – подітися нікуди, то програма додаткова стає чим далі, тим більшою розкішшю. Хочеться, звичайно, щоб дитя і танцювало, і на музичних інструментах грало, і спортивні вершини підкоряло, і всякими іноземними мовами могло спілкуватися.  Але все це нині коштує немалих грошей, яких у батьків після виконання «обов'язкової програми» практично не залишається.

... Далі

Рівненські виші все частіше приймають навчатися студентів із різних країн світу. Навесні до Рівного приїхали чотири студенти із Союзу Коморських островів, що знаходиться в Індійському океані між Мадагаскаром та Африкою. Днями ці студенти завітали до управління державної міграційної служби України в Рівненській області, аби отримати посвідку на проживання.

... Далі

Рідним для неї тепер стало Рівне

На захід України, як каже 51-річна Галина Чередніченко, їх покликав Бог. Чотири роки тому вона приїхала до Рівного разом з донькою і онукою. Жінки втікали від війни, яка розпочалася під їхніми вікнами в Лисичанську, що на Луганщині. Тепер їхнє рідне місто не вважається окупованою територією, але повертатися туди не планують. Рівне стало для них рідним домом.

... Далі
Жертви пройдисвітів
05.04 09:25
Суспільство

Ними бодай раз у житті стає чи не кожен, хто з головою поринає в передсвяткові клопоти

Де свято, там неодмінно передсвятковий ажіотаж, що уподібнюється каламутній воді, в якій легко рибку ловити. До яких лише хитрощів не вдаються різної масті аферисти, щоб відносно чесними і нечесними способами поживитися на довірливості людей. У переповненому затурканими пасажирами громадському транспорті та на базарах гастролюють нишпорки. На ринках і в магазинах, демонструючи неабияку віртуозність, покупців оббирають вправні продавці-ілюзіоністи. А центральну вулицю міста заполонили жебраки-професіонали, які здатні розчулити найчерствішу душу. Чим живе перед Великоднем Рівне, з’ясовували журналісти «7 днів».

... Далі

А допомагали їм у цьому шановані гості, серед яких був і міський голова Рівного. Традиційно на передодні Великодня у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» відбувається проект «Особливе пасхальне дерево».

... Далі

Лауреатами міської премії в галузі образотворчого мистецтва імені Георгія Косміаді цього року стали Наталія Дребот, Ілля Мартиненко, Тетяна Стрілець і Михайло Чупріна. Цей творчий колектив – викладачі Рівненської державної дитячої художньої школи імені А. І. Мартиненка.

... Далі
Усім паскам паска
29.03 12:49
Життя, Суспільство

Вона виходить такою, якщо класти в її приготування душу

Пишна паска з білою глазур’ю та родзинками – головна страва Великодня. Рецептів пасок є багато, та й кожна господиня має свій, уже перевірений роками. Але часом хочеться спробувати щось нове. Сьогодні подаємо кілька рецептів пасок від відомих рівнянок.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?