Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2017
 

Реклама

Ніла ВОВЧИК | Газета 7 Днів

News by author

Ніла ВОВЧИК

У Рівному від анорексії декілька тижнів тому померла дев’ятикласниця. Безневинне бажання 14-річної дівчини стати стрункішою закінчилося трагічно. Вона залишила на цьому світі згорьованих батьків та рідних, яким важко усвідомити, що їхньої красуні донечки немає. Її життя забрала невідома багатьом хвороба анорексія. 

... Далі

Їхній спільний інтерес полягає в тім, щоб дитина здобула якнайкращу освіту

Педагогіка партнерства – це один із базових компонентів формули нової школи. Вчителі та батьки, чиї діти на-вчаються за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», взяли участь у першому Всеукраїнському батьківському форумі «Педагогіка партнерства», що відбувся 12 квітня у Києві. Серед делегації з Рівненщини були представники НВК 12, що є базовою школою проекту в області, а також НВК № 19, ЗОШ №№ 3, 13, 23, 25 та Рівненської гуманітарної гімназії.

... Далі

Перш ніж визначити дату одруження, рівняни заглядають у календар. Мало хто наважується брати шлюб у піст, і значно спадає шлюбна активність у високосні роки.

... Далі

На модернізацію газотранспортної системи потрібно щорічно інвестувати більш як 50 мільйонів гривень

Аби до помешкань 258 тисяч жителів Рівненщини безперебійно та безаварійно надходив природний газ, щодня працюють майже півтори тисячі працівників ПАТ «Рівнегаз». Плата за послуги газопостачання об’єднана в єдину суму, яка становить 6,8 грн за кубометр. З неї левова частка, а це понад 90%, припадає на ціну газу як товару і лише 10% – вартість послуг з обслуговування мереж та доставки газу.

... Далі

Після прийняття Європарламентом рішення про скасування віз для українців рівняни не спішать оформляти біометричні паспорти для виїзду за кордон.

... Далі

Один лист – для учениці 3-А класу Рівненської гімназії «Гармонія» Аріні Різаєвій, а другий – на адресу навчального закладу, в якому навчається дівчинка.

... Далі

У Рівненському вищому професійному училищі № 1 відкрили «Навчально-практичний центр Sniezka», що стане потужним майданчиком для підвищення кваліфікації та освоєння нових технологій малярами і будівельниками інших профілів.

... Далі

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, що припадає на 7 квітня, члени фракції «Солідарність» у Рівнераді стали донорами. До благородної акції долучилися також голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко і заступник голови облради Олександр Корнійчук. Кожен з них пожертвував по 450 мілілітрів крові.

... Далі

Напевне, багато хто може пригадати, як у дитинстві збирав фантики та наклейки з жуйок. Старше покоління збирало поштові марки, олов’яних солдатиків. Теперішні діти збирають іграшки з кіндерів чи магнітики на холодильники. З часом, звичайно, у декого таке захоплення пропадає, але когось воно супроводжує все життя, стаючи його часткою. У рівнянина Олега Яриніча є своє хобі – колекціонування листівок. Крім того що він їх збирає, то ще й самостійно створює унікальні листівки.

... Далі

2017 рік став знаковим у 25-річній історії «Центру Надії». Цьому навчальному закладові присвоїли ім’я його засновниці – Надії Маринович. До цієї події педколектив, батьки та вихованці школи йшли вісім років.

... Далі

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?