Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Сергій СНІСАРЕНКО | Газета 7 Днів

News by author

Сергій СНІСАРЕНКО

– Дві з половиною тисячі гривень на місяць – оренда за оцей іржавий, на мої власні гроші куплений контейнер площею два квадратні метри на базарі?! І за отой залізний столик – півтора квадрата посеред калюжі під відкритим небом – теж так само?! Ніде на ринках Рівного таких захмарних цін ще не було!

Такі ось гнівні вигуки почув наш кореспондент на ринку «Моріон» у четвер, коли приблизно сотня торговців, учасників громадської організації «Ринок-Захист», зібралась у сподіванні домогтись, аби їм не підвищували орендну плату.

... Далі

День «Ч», коли нам, українцям, обіцяли, що виконають смертний вирок жекам і все житлово-комунальне господарство перейде на комерційні рейки, минув рік тому. Та віз і нині там.

... Далі

Катруся добрих півгодини крутилася перед мамою і продавцем на подіумі в «Дюймовочці». І не втомилась анітрохи: приміряли і вибрали строгий, але нарядний сарафан. 

... Далі
Заяв багато – землі мало
13.07 09:01
Суспільство

Сьогодні вже стало зрозуміло, що рівнян – учасників АТО, які повернулися із зони бойових дій, утричі більше, ніж ділянок, які може запропонувати місто.

... Далі
Рівнеазот знов запустили
13.07 08:49
Суспільство

Про це повідомляє група «Оstchem» на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

«Хороша новина: ПАТ “Рівнеазот” почало виробництво азотних добрив після вимушеного більш ніж чотиримісячного простою».

... Далі

Чому б і ні? Але в старих штанцях-кордонах, іще й пошитих не на виріст, Рівному вже стало об’єктивно тісно розвиватися.

... Далі

Рівнянин, видатний художник, блискучий педагог мистецтва Георгій Косміаді  повернувся на Батьківщину бронзовим монументом. На ту саму вулицю 16 Липня, де цілих чверть століття жив, якою день у день ходив із дому до гімназії.

... Далі

– Коли людина долучається до творчості, то в неї само собою зникає смак до руйнування. І це природно, адже здатність щось творити – це навички Бога. Можливо, трішечки й категорично, зате – з упевненістю у важливості й успіху мистецтва, свого і колег, це сказала дизайнер одягу, а ще, як виявляється, і живописець-початківець Вікторія Вольська.

... Далі

Вчора в Рівненському центрі надання адміністративних послуг запрацював на повну силу відділ, який надає послуги в сфері оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України, що дає право на виїзд за кордон та містить безконтактний електронний носій. А більше тижня тому, 23 червня, розпочалася попередня реєстрація відвідувачів у електронній черзі.

... Далі

Іншого шляху, куди подіти фекальні стоки, у Рівного немає.

Із 2000 року в місті Рівне діє програма розчищення і впорядкування малих річок. Її мета не тільки в тому, аби відродити всю красу тихої і мальовничої Усті і облаштованого на ній величезного, майже у 100 гектарів плеса Басівкутського водосховища. Не менш важливе, невід’ємне завдання – повернути первозданну чистоту підземним покладам артезіанської води, що залягає в крейдяних шарах під нашим містом. Та автори програми – провідні екологи й економісти – дивилися ще більш глобально: зусилля, які Рівне докладає для оздоровлення малесенької Усті – це і частинка національної програми екологічного оздоровлення басейну Дніпра.

... Далі

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?