Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2017
 

Реклама

Сергій СНІСАРЕНКО | Газета 7 Днів

News by author

Сергій СНІСАРЕНКО

Така вимога нового закону. Наше місто за темпами встановлення лічильників тепла цей закон обігнало. Та й із лічильниками холодної і гарячої води проблем, запевняє влада, в Рівному не виникне.Закон про комерційний облік послуг з постачання теплової енергії та водопостачання, який вступив у силу в Україні 2 серпня цього року, відкрив для комунальників країни, бюджетних установ і мешканців – мільйонів українців, які використовують ці ресурси в побуті, фактично нову еру. Тотальний облік дасть можливість кожному якщо не вийти з-під залежності монополістів-постачальників, то хоч більш-менш упевнено планувати і регулювати свої витрати на надто дорогі як для українських кризових здешевлених зарплат і пенсій, надходжень і прибутків підприємств ресурси. А в ідеалі підприємства-постачальники різних видів енергії, монополісти, мають колись таки почати конкурувати між собою. До речі, завдяки лічильникам гарячої води в квартирах, це потихеньку почалося вже давно. Ось подорожчав підігрів води – багато хто у місті, щоб зекономити, перейшов на електричні бойлери.

Що змінить у Рівному новий закон, роз’яснював нашому кореспондентові заступник міського голови Олексій ХМИЛЕЦЬКИЙ.

... Далі
Для себе й для своїх дітей
21.09 16:02
Суспільство

Такими міркуваннями керувались мешканці вулиці Бориса Шведа, коли за власні кошти й за міські – з Муніципальної програми сталого розвитку – перетворювали свою вулицю на зразкову.

... Далі

Порядок денний вересневої, 16-ї сесії міської ради складався «лише» десь із 160 питань. Це справді «лише», бо всі останні сесії розглядали понад 200 проектів рішень. До того ж значна частина питань цієї сесії вирішувалася протягом кількох секунд.

Посудіть самі: питання з п’ятого аж по вісімдесяте, про надання матеріальної допомоги громадянам на лікування, погоджені комісіями з питань бюджету і фінансів та з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, були проголосовані пакетом – «за». Або кілька десятків запропонованих на розгляд сесії проектів рішень, у яких передбачалося віддати безоплатно в приватну власність ділянки міської землі, на яких немає жодної будівлі. Тут депутати однозначно голосували «проти», щоб через їхні рішення хтось не зміг «торгонути» отриманою задарма землею.

Попри це проста, на перший погляд, сесія тягнулась аж до вечора і вирувала пристрастями. Причому не тільки сесійними: до розгляду питань порядку денного найвищий міський форум зміг приступити лише о чверті на дванадцяту.

Чому так сталося, читайте в репортажі нашого кореспондента.

... Далі

Приблизно таку дистанцію, завдовжки як шлях із Рівного до Мадрида, пропливає за рік на тренуваннях у басейні відомий рівненський спортсмен, стаєр Михайло Романчук

Широкі плечі, впевнений відкритий погляд і посмішка – неначе з голівудського плаката. Але за світовою славою рівненський плавець Михайло Романчук багато кому із заокеанських акторів дасть триста метрів фори.

Срібний призер чемпіонату світу 2017 року з плавання на 1500 метрів вільним стилем, чемпіон цьогорічної Всесвітньої літньої Універсіади на дистанції 400 метрів вільним стилем та срібний призер на дистанціях 1500 і 800 метрів, рекордсмен України, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, Михайло Романчук – спортивна зірка першої величини.

Ми познайомились, коли Михайла разом із тренером і родиною приймав мер Рівного Володимир Хомко, і домовилися про інтерв’ю. Спортсмен мав відлітати до Іспанії, він у себе вдома гість не дуже частий. Здебільшого тренується в Туреччині, а коли в Україні, то в Києві чи Дніпрі. Попри це Михайло Романчук – великий патріот рідного міста.

... Далі

Не всі пікетувальники з ринку «Моріон» змогли вміститися в сесійну залу, де сьогодні триває чергове засідання Рівнеради. Та й при цьому їхніх звинувачень вистачило і на міського голову, і на депутатів.

... Далі

На сесії міської ради взяв слово депутат із фракції «Громадського контролю» Святослав Стельмащук. Він передав заяву про свій вихід із фракції та пояснив, чому він це робить.

... Далі

Як це збираються зробити, розповів директор КАТП 1728 Ростислав Кралюк:

... Далі

Товариство «Санком», яке вивозить побутове сміття з більшої частини Рівного, звернулося до міського голови з листом, у якому визнало, що не може справитися з роботою.

... Далі
Другий пікет із Моріону
14.09 10:27
Суспільство

Сходи на всіх чотирьох поверхах будівлі на Поштовій, 2, де відбувається сесія Рівнеради, заповнили працівники-протестувальники базару "Моріон". 

... Далі

Здавалося б, задавнена проблема багатостраждальних мешканців рівненського гуртожитку на вулиці Відінській, 10, нарешті вже вирішується.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу