Архів новин

Реклама

Сергій СНІСАРЕНКО | Газета 7 Днів

News by author

Сергій СНІСАРЕНКО

Кілька хвилин тому в редакції газети «7 днів» відбулася зустріч із легендарною засновницею та керівником медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», Народним Героєм України Яною Зінкевич. З нею був керівник обласного осередку «ДІЯ» Роман Коваль.

... Далі

У цю неділю за програмою «Дитячого абонементу» в органній залі Рівненської обласної філармонії дали концерт студенти курсів кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету.

... Далі
Піраміда в центрі Рівного
25.05 09:18
Суспільство

Нахабні шахраї збудували її в центрі Рівного і зухвало грабують людей під дахом солідної установи при повній бездіяльності правоохоронців

... Далі

У День вишиванки, доречно пригадати, що вперше ця подія сталася саме у нас: люди масово вийшли на центральний міський майдан у вишиванках. Це було 24 серпня 2011 року. Рівне тоді офіційно внесли до Книги рекордів України. 

... Далі

Сьогодні в Рівненському центрі надання адміністративних послуг всі вбрались по-святковому – у вишиванки. Від цього розмаїття кольорів і ще світліших посмішок працівників і працівниць центр виглядає ще привабливіше і приємніше.

... Далі

Алла Малініна – москвичка. Дочка дев’яностооднорічного рівнянина, ветерана війни Костянтина Павловича Войцеховського, вона останні кілька років живе на дві країни, бо за батьком треба доглядати. Брат мешкає в Лондоні. Він – людина дуже зайнята. Та й справа ця – допомагати зберігати радість у житті старій, з численними хворобами людині – більше жіноча. Тут треба оптимізму і терпіння на п’ятьох чоловіків. І Алла Костянтинівна – саме така людина: весела, життєрадісна, непосидюча й дуже позитивна.

... Далі

Днями в Рівному відбулася подія, яка ще раз довела: бізнес, що стабільно й послідовно здійснює взяту на себе соціальну місію, є не десь-то за трьома морями. Це – ПриватБанк, найближчий банк для понад 20 мільйонів українців, банк, який має в Україні найбільш розгалужену мережу банківських відділень, банкоматів, терміналів самообслуговування.

... Далі

Поліція, вибухотехніки, кінологи із волохатою вівчаркою, газовики, аварійники-енергетики, швидка і більше, як десяток рятувальників. На вулиці 16 Липня патрульні перекрили рух авто від вулиці Бандери аж до Драгоманова. Будівлю Рівненського окружного адмінсуду опоясали заборонною стрічкою, а всіх людей із неї евакуювали. Шукають вибуховий пристрій.

... Далі

З історій, які нам розповів дев’яносторічний ветеран, військовий водій і мінометник Костянтин Войцеховський, ми обрали саме цю. Чому, спитаєте, адже бойовий шлях Костянтина Павловича проліг від України до Берліна, а потім і до Праги, де недобиті гітлерівці трималися ще тиждень після підписання повної беззастережної капітуляції? Тому що трапилося це вже після того, як взяли Берлін, вважайте, після Перемоги.

... Далі

Це давня рівненська традиція: 9 травня з року в рік учасників війни запрошують до однієї з бойових частин – в їдальню на солдатську кашу. І не без «фронтових» ста грамів, кому їх, звісно, дозволяють лікарі.

... Далі

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?