Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Сергій СНІСАРЕНКО | Газета 7 Днів

News by author

Сергій СНІСАРЕНКО

Річницю другого Майдану рівняни відзначали як жалобу. Героїв згадували поіменно. Лампади, сльози, живі квіти на холодному камінні. Після скорботних мітингів люди нарікали: «Нічого не добилися. Потрібен ще один Майдан»! Чи справді потрібен українцям третій майдан? Чи отримали ми в результаті попередніх ту країну, до якої прагнули?

Ми дізнавалися позицію із цього приводу простих рівнян, звичайних перехожих, яких зустріли на майдані Незалежності. Й почули відповіді діаметрально протилежні. Але зі спільною гіркою мотивацією: люди вважають, що Євромайдан приніс нам не той результат, за який ми боролися.

... Далі

У Рівному експонується виставка картин, створених манікюрним лаком.

... Далі

У листопадові дні в редакції «7 днів» презентували книгу про голокост у Рівному, докладні історичні розвідки.

 

... Далі

Про управління з питань надзвичайних ситуацій більшість згадує, коли стихія наробила лиха мешканцям або, скажімо, виникла загроза, що зупинять очисні споруди на «Азоті» й місту нікуди буде подіти каналізаційні стоки.

... Далі

У перший день занять гуманітарного факультету Університету третього віку при міському територіальному центрі соціального обслуговування майже тридцять слухачів – пенсіонерів «з досвідом» – із задоволенням знову сіли за студентські парти.

... Далі
Фонтан з розірваної батареї
23.11 07:39
Суспільство

У вівторок у темряві о п’ятій ранку чотирнадцятирічний син рівнянки, мешканки будинку на Богоявленській, 16, весь мокрий і брудний, тримаючись за голову, влетів до маминої спальні. «Мамо, у мене там потоп!» – гукав він перелякано. Жінка побігла до дитячої.

... Далі
Не опускаймо очі долу
21.11 17:04
Суспільство

Лампади, квіти на граніті й зовсім мало слів. У Рівному зустріли день двох народних революцій, двох Майданів. Зробили це так, як годиться зустрічати поминальні дні. День гідності та свободи – це, швидше, роковини, а не свято. Болюча констатація, що нас, миролюбних, домовитих українців вже двічі за малий період часу, відколи країна стала незалежною, свавілля й безсоромні апетити корупціонерів і правителів примушували підніматись на повстання. Перемогти, розчаруватися, і знов не опускати очі долу, вже перед зовнішньою агресією, озброєним безжальним ворогом…

... Далі

Поки що такий ціновий стрибок стосується тільки високооктанового бензину класу «преміум», який цінять по 30 гривень 49 копійок. Однак і найпопулярніший А-95 на заправках ОККО і WOG вже підбирається до цього рівня і коштує нині на заправках Рівного 29,49 грн.

... Далі

«Сьогодні на міському ринку наробили паніки. Гучно, разів із п’ять, вмикали сирену, то всі подумали, що росіяни будуть нас бомбити, – розповідала в телефонну слухавку читачка «7 днів» Марія Василівна. – Сирену оповіщення завжди перевіряли в середу, всі вже до того звикли. Аж раптом вона залунала у четвер. І що робити, куди бігти, ніхто не знав».

... Далі

Йдеться про приміщення колишнього дитячого будинку, який нині працює в статусі обласного навчально-реабілітаційного центру. Як там торік замерзали діти через безвідповідальну роботу приватної фірми «УкртеплоРівне», ще не забулося. Мабуть, саме тому члени комітету з освіти, науки, культури, молоді і спорту громадської ради при Рівненській облдержадміністрації перейнялися долею цього закладу і провели його комплексну перевірку.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу