Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2018
 

Софія КАТЕРИНЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Софія КАТЕРИНЧУК

Посада – почесна, робота – реальна
19.07 15:25
Життя, Суспільство

У 90 років людина щодня ходить на роботу не за зарплату, а за ідею

Понад тридцять років на сторожі довкілля – це такий пласт життя, з якого, як із пісні, не викинеш жодного слова. І жодної думки та жодного життєвого принципу.

... Далі

Хоч літо вже й перетнуло свій екватор, багато хто з рівнян ще не відпочив і тільки планує свою відпустку. А ми продовжуємо серію публікацій про мандрівки на будь-який смак і гаманець, підготовлену за сприяння туристичної компанії «Taistra Travel» («Тайстра подорожей»).

... Далі

Це – про КАТП 1728, яке було єдиним учасником, а отже, й переможцем конкурсу на вивезення сміття з Рівного. Оскільки учасник один, місто підписало з ним угоду тільки на рік. Чи впливає такий тимчасовий статус на роботу підприємства, про це наш кореспондент розмовляв із начальником КАТП 1728 Ростиславом КРАЛЮКОМ.

... Далі

Літо в розпалі, і всі думки – про відпустку. Що потрібно знати і про що подбати, аби відпочинок був ідеальним, а враження від нього залишилися в пам’яті надовго? Про це ми запитали в керівниці туристичної компанії Taistra Travel (Тайстра Подорожей) Наталії ГОРБАЧОВОЇ.

... Далі

Мешканці мікрорайону Новий Двір, зокрема вулиць Корнинської, Ясеневої, Скоропадського, Лозової та провулку Корнинського, звернулися в редакцію нашої газети, аби подякувати за дорогу.

Багато років люди там щодня човгали по бездоріжжю. Критичною ситуація ставала восени та навесні, особливо після затяжних дощів. Щоб вийти на центральну вулицю до зупинки громадського транспорту чи в магазин, люди мусили взувати гумові чоботи, а взуття брати із собою, щоб, перейшовши через болото, перевзутися на нормальній дорозі. Діти, яких тут чимало, щодня йдучи в школу, на звичне взуття одягали зверху бахили або зав’язували поліетиленові пакети.

... Далі

Рівне потерпає від засилля кіосків, лотків, автокав’ярень та гаражів-черепашок. Подекуди за ними не видно самого міста. Міська влада взяла курс на ліквідацію цього свавілля. Проте не так швидко це робиться, як би хотілося. Тим більше що, поки одні незаконні споруди демонтовують, інші «виростають», як гриби після дощу. 

Впорядкувати розташування всіх тимчасових споруд у Рівному міська влада взялася кілька років тому. Що вже вдалося зробити та чи є взагалі план з очищення міста, газеті «7 днів» розповів начальник відділу генплану і розвитку міста управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради Андрій ЮРКОВ. 

... Далі
Як виховати якісний зір
05.07 12:33
Здоров'я

Спеціально для вас, наші дорогі читачі, ми зустрілися з керівником і головним спеціалістом центру – лікарем-офтальмологом вищої категорії (його лікарський стаж 33 роки) Сергієм ПОЛИВ’ЯНИМ.

... Далі
Від 5 до 10 тисяч
05.07 11:38
Суспільство

У Рівному здійснюватимуть цільові виплати для вирішення соціально-побутових питань ветеранам війни-добровольцям, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

... Далі

 

Рівне дотримується народної приказки, що сани на зиму потрібно готувати влітку. Відтак, міськвиконком прийняв рішення про створення міського штабу з підготовки об’єктів житлово-комунальної галузі міста, житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-19 років.

... Далі

Підземна частина споруд «На гірці» князів Любомирських, що знаходиться в парку культури та відпочинку імені Шевченка, вимагає негайних реставраційних робіт. Аби мати можливість отримати гроші на реконструкцію, потрібно привести всі документи в порядок.

... Далі

Сторінки

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?