Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2018
 

Софія КАТЕРИНЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Софія КАТЕРИНЧУК

Містом почали ширитися чутки про те, що Сергій Сулімовський позбувся посади через інцидент, який трапився в половому будинку. Насправді кадрові перестановки відбулися з іншої причини – закінчився контракт Сергія Сулімовського з медзакладом.

... Далі
Нові можливості для фермері
25.10 14:49
Економіка, Суспільство

 

 

Рівненська ОДА та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю в галузі сільського господарства

19 жовтня Рівне гостинно приймало учасників Міжнародного аграрного форуму «АGRORIVNE 2018». Фермери, сільгоспвиробники, підприємства, що займаються переробкою аграрної продукції, завітали цього дня в Рівненський міський будинок культури, аби поспілкуватися, поділитися досвідом та дізнатися про нові можливості для розвитку свого бізнесу.

... Далі
Більше за ті самі гроші
18.10 16:03
Суспільство

ТОВ «Бімол» не зменшує вагу продукції, аби зекономити

Товариство «Бімол» 10 жовтня відсвяткувало річницю своєї діяльності: 15 років тому відкрився молокозавод компанії в Березному. Нині підприємство випускає понад 45 видів молочної продукції: кефіри, йогурти, сметану, масло, різноманітні сири. Про шлях молока від селянського господарства і до столу споживача ми говорили з керівником Рівненського представництва ТОВ «Бімол» Інною ВАСИЛАКІ.

... Далі

Північна об’їзна дорога навколо Рівного по трасі Н-22 набуває більш конкретних обрисів.

... Далі

Оновлений притулок для безхатченків незабаром запрацює на вулиці Жоліо Кюрі, 21 у Рівному. Про це повідомив голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко.

... Далі

До 1 жовтня у Рівному триває голосування за Громадський бюджет. А це означає, що наші читачі та їхні родини ще мають можливість взяти участь у народному «референдумі» і стати частиною потрібних місту змін.

... Далі
Осінь життя
27.09 13:58
Життя, Суспільство

Осінь буває не тільки в природі, а й у житті людини. Тому саме восени, 1 жовтня, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку.

 

Скільки б років не було на твоєму життєвому календарі – це зовсім не привід сумувати,- переконана 86-річна рівнянка з незвичним іменем Гера, яку ви бачите на цьому фото. Тому кожен свій ранок жінка розпочинає з пісні. Її найулюбленіша – з фільму «Службовий роман» – якраз і містить у собі отаку життєву філософію: «Осень жизни, как и осень года, надо не скорбя благословить».

... Далі

Рівне набуло статусу центру світового кінематографа. У нашому місті з 25 вересня триває третій Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії».

... Далі

На черговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося 18 вересня, його члени мали затвердити список з більш як 60 гаражів, 10 автокав’ярень та п’яти інших тимчасових споруд, які підлягають знесенню.

... Далі

Рівненська міська рада вирішила облаштувати сквер на розі вулиць Соборної та Петра Дорошенка.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?