Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Софія КАТЕРИНЧУК | Газета 7 Днів

News by author

Софія КАТЕРИНЧУК

На початку лютого 21-річний Данило Блощук представляв Рівне на міжнародному турнірі з кросфіту «KyivBattle» в Києві. Ми зустрілися з юнаком і запитали в нього про цей досить молодий вид спорту та про те, чому варто ним займатися.

... Далі

Виявляється, шлях до президентського крісла не такий уже легкий. У цьому на власному досвіді переконався мешканець селища Степань, що в Сарненському районі, Богдан Лазарчук.

... Далі

Із 1 січня набула чинності постанова Національного банку України, яка дозволяє проводити операції з обміну валют за допомогою терміналів та банкоматів. 

... Далі
З любов’ю до свиней і свинини
10.01 12:32
Суспільство

Нинішній, 2019-й за китайським календарем – Рік жовтої земляної Свині. Ця тварина, за повір’ями, дружелюбна і без зайвих забаганок. Чи насправді свині такі прості й невибагливі тварини та чи змінюється ставлення господарів до своїх паць у Рік Свині, ми запитали у Василя Рудюка із села Карпилівка Рівненського району.

... Далі

З 1 січня до 31 березня 2019 року буде проводитися приписка громадян 2002 року народження до призовної дільниці Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату.

... Далі
Добру справу роблять діти
20.12 15:56
Життя, Суспільство

У день святого Андрія рівняни збирали кошти на лікування важкохворих дітей на благодійному ярмарку «Врятуємо життя разом».

... Далі

У чарівний вечір перед святом Миколая всі малята завмирають в очікуванні дива: що ж принесе святий – різочку чи подарунок. У тому, що без приємних сюрпризів не залишиться ніхто, впевнені діти членів громадської організації УТОГ, до яких напередодні свята вже третій рік поспіль приходить помічниця Миколая – депутат міської ради Тамара ТИМОЩУК. Тож уже з самого ранку малеча виглядала свою добру фею. 

... Далі

Відтепер за кожним навчальним закладом Рівного закріплена певна територія. Відповідне розпорядження підписав 4 грудня міський голова Володимир Хомко.

... Далі

Рівне поки що тримається

155 учнів із майже трьох сотень захворіли на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції у Сварицевицькій школі, що в Дубровицькому районі. Відтак навчальний заклад закрили на карантин.

... Далі

Восьмикласник В’ячеслав Катеринич з десяти років серйозно займається спортом. Результатом наполегливої праці стали численні нагороди, здобуті в обласних та всеукраїнських змаганнях. У 2018 році юний спортсмен за успіхи в спорті був відзначений стипендією міського голови Рівного. Крім того, В’ячеслав захоплюється музикою, бере участь у літературних конкурсах. Ініціативний і дуже відповідальний, з 2015 року він є членом учнівської ради навчального закладу, а з 2017-го очолює її.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?