Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Валентина САС | Газета 7 Днів

News by author

Валентина САС

Чому діти стають пацієнтами відділення анестезіології та інтенсивної терапії? Як часто в тому, що з малюками трапляється біда, винні самі батьки? Як цьому запобігти і що робити для того, аби діти росли здоровими і щасливими? Про це – у розмові з Павлом Сільковським, дитячим лікарем, який майже 20 років працює в реанімації.

... Далі

Рік тому в Україні розпочалася реформа системи охорони здоров’я. Точніше, стартував перший її етап, під час якого почалися зміни на рівні первинної ланки надання медичної допомоги. Про хід реорганізації та її перші результати в нашому місті говоримо з начальником міського управління охорони здоров’я Рівного Віктором ІСЬКІВИМ.

... Далі

Так помилково вважає дехто з опитаних рівнян

Ми запитали в рівнян, що вони знають про дифтерію і чи вважають, що від цієї хвороби потрібно вакцинуватися. На жаль, виявилося, що чимало мешканців міста, незважаючи на вік та освіту, плутають дифтерію з дизентерією.

... Далі

Хоч є підстави остерігатися цієї небезпечної інфекції

На Рівненщині дорослі не надто поспішають робити щеплення проти дифтерії. Так, нині майже 116 тисяч дорослих мешканців області не мають чергового щеплення проти цієї небезпечної інфекції. Про це повідомив завідувач відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Віктор МОРОЗ.

... Далі
«VseВишня» зародилася з любові
03.01 11:00
Життя, Суспільство

Аліна АРХИПЕНКО, вправно керуючи кавомашиною, готує ароматний напій для відвідувачів й одночасно розповідає їм про десерти, які з-за прозорих скляних вітрин приваблюють до себе погляди гостей закладу. У барі-кав’ярня «VseВишня», що в самому центрі Рівного, на проспекті Миру, 7 (у кінці Бродвею) – все дуже по-сучасному і в то й же час відчуваєш себе, як удома: бармен-бариста – завжди поруч, напої готуються на відкритій кухні на очах у відвідувачів. Про те, як у Рівному з’явився перший і поки що єдиний заклад, де все зосереджене навколо одного продукту, розпитуємо у Аліни, яка є співвласницею кав’ярні.

... Далі

Минулого тижня, 21 грудня, у Рівному відбувся конкурс перевізників на обслуговування міських маршрутів. Незважаючи на те, що умови конкурсу передбачають своєрідне змагання серед перевізників, аби в результаті лише кращі з кращих мали право перевозити містян, реалії зовсім інші.

... Далі

Справжнє казкове дійство влаштували у переддень святого Миколая для вихованців спілки інвалідів з дитинства «Передзвін» студенти кафедри педагогіки і психології Рівненського державного гуманітарного університету. Під керівництвом доцента кафедри Галини КОСАРЄВОЇ студенти, майбутні педагоги і психологи, чи не щодня відвідують своїх підопічних та проводять з ними заняття.

... Далі

6 грудня в світлиці Територіального центру соціального обслуговування вшанували ветеранів війни в Афганістані. Це щорічне традиційне зібрання, яке проходить з нагоди Дня Збройних сил України у дружньому форматі з ініціативи міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

... Далі

9-річний Ілля – інвалід з дитинства. Народився хлопчик передчасно, мав усього кілограм ваги. Але малюк вичухався, можна сказати, з того світу, хоч його самовільно забрала з лікарні горе-матір, незважаючи на те, що дитина знаходилася на штучній вентиляції легенів. Потім була ціла купа різних діагнозів, найстрашніший з яких – ДЦП. Після смерті матері малому «світив» дитячий притулок. Бо ж за життя вона зіпсувала стосунки з усіма рідними. Втім, бабуся Іллі, Ольга Іванівна, незважаючи на погані стосунки з дочкою та категоричні відмовляння рідних від задумки опікуватися онуком-інвалідом, таки взяла на себе цю ношу. «Можливо, саме для цього Бог залишив мене на цьому світі», – зітхає 71-річна жінка, пригадуючи, як сама лежала при смерті в реанімації і вже не сподівалася, що буде жити.

... Далі

З метою привернення уваги до проблем у сфері прав людей з інвалідністю, розширення можливостей людей з інвалідністю та забезпечення інклюзії й рівності у суспільстві в області тривають заходи під назвою «Служба зайнятості – для людей з інвалідністю». 27 листопада людей, які мають інвалідність та перебувають на обліку в Рівненському міському центрі зайнятості, Рівненській та Костопільській районних філіях ОЦЗ, запросили на екскурсію в селище Олександрія Рівненського району. Безробітні мали змогу ознайомитися з діяльністю Рівненського обласного центру соціальної, медичної, професійної реабілітації інвалідів, а також відвідати Олександрійське відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?