Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Валентина САС | Газета 7 Днів

News by author

Валентина САС

Після пологів – у Європу
22.10 14:25
Суспільство

У рівненському міському пологовому будинку освятили відремонтоване післяпологове відділення

Відтепер породіль, які народжуватимуть дітей у Рівненському міському пологовому будинку, після пологів будуть направляти у щойно відремонтоване післяпологове відділення. Палати у приємних пастельних тонах, нові меблі, пеленальні столики, душові кімнати та санвузли – тут подбали про все, аби мамам та їхнім малюкам було затишно й комфортно в перші дні після пологів.

... Далі

Щорічні Дні сталої енергії у Рівному традиційно проводяться напередодні початку опалювального сезону. Це своєрідна «мобілізація» громадян і влади, щоб усім разом замислитися над перспективами виробництва і споживання енергії в місті, країні та світі.

... Далі

Такий висновок напрошується з результатів голосування за проекти Громадського бюджету Рівного-2018, яке завершилося 1 жовтня. Чотири з п’яти великих проектів, за які проголосували рівняни,– це шкільні футбольні майданчики.

... Далі

Шестирічний Франциск Котеля на вигляд нічим не відрізняється від своїх однолітків – надзвичайно енергійний, допитливий. Та все ж він інший. Франциск майже не говорить, зате з кожним днем усе більш вправно грає на скрипці.

... Далі

Рівняни, як і всі українці, найбільше прагнуть, аби влада поклала край війні, яка триває в країні вже четвертий рік поспіль, та корупції.

 

... Далі

Управління економіки міста традиційно організувало в нашому місті цей захід, аби об’єднати громаду і владу задля обговорення перспектив споживання енергії в кожній окремій квартирі, будинку, місті й світі загалом.

... Далі

Житловий фонд, який дістався у спадок нинішнім його власникам від жеків, знаходиться у дуже зношеному стані. Багатьом будинкам уже далеко за 20 і навіть за 30 років. Зрозуміло, що тільки власними силами мешканців будинків відремонтувати їх нереально. Але й відкладати капітальні ремонти покрівель, систем водопостачання, каналізації, фасадів далі вже немає куди. Бо ж, якщо не взятися за ремонт зараз, пізніше доведеться розбиратися зі значно більшими проблемами. Відтак міська влада Рівного уже кілька років поспіль залучає громадян міста до участі у програмах співфінансування, зокрема Муніципальній програмі сталого розвитку. Вже чимало ОСББ Рівного побачили переваги того, як спільними зусиллями і коштами можна модернізувати своє майно, зробити його енергоощадним і привабливим. Ми поспілкувалися з головами ОСББ, які поліпшили стан і вигляд своїх будинків, беручи участь у міських і державних програмах співфінансування.

... Далі

Торік улітку рівняни ще отримали гарячу воду в свої крани, як подарунок до Дня незалежності, а цього літа ніхто не розщедрився на такий жест. Чому? Бо з огляду на його вартість і особливо окупність такий жест справді можна назвати благодійним. А хто б мав виступити таким благодійником? Обтяжене багатомільйонними боргами теплопостачальне підприємство? Навряд чи його працівники з невеликими зарплатами і великою відповідальністю схвалили б таку добродійність свого керівництва.

... Далі

Поспілкуватися з депутатом і навіть вплинути на розподіл бюджету дають можливість електронні сервіси, запроваджені в Рівному.

... Далі

Днями у Рівному виступив унікальний всесвітньо відомий скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів. Однією з «фішок» концертної програми стало використання ним скляної скрипки. До того ж, як виявилося, виготовлена вона майстром з Рівного. Втім, скрипка, на якій грав маестро,– це вже друга інструментальна «дитина» інженера Олега Шевчука. Першою була Крижинка, з якої розпочалася сольна кар’єра відомої рівненської музикантки Людмили Скрипки. Напередодні Дня музики журналістка «7 днів» поспілкувалася з відомою музиканткою. Уривки цієї бесіди і пропонуємо нашим читачам.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?