Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Валентина САС | Газета 7 Днів

News by author

Валентина САС

З метою привернення уваги до проблем у сфері прав людей з інвалідністю, розширення можливостей людей з інвалідністю та забезпечення інклюзії й рівності у суспільстві в області тривають заходи під назвою «Служба зайнятості – для людей з інвалідністю». 27 листопада людей, які мають інвалідність та перебувають на обліку в Рівненському міському центрі зайнятості, Рівненській та Костопільській районних філіях ОЦЗ, запросили на екскурсію в селище Олександрія Рівненського району. Безробітні мали змогу ознайомитися з діяльністю Рівненського обласного центру соціальної, медичної, професійної реабілітації інвалідів, а також відвідати Олександрійське відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

... Далі

Днями у Здолбунівському районному будинку культури відбувся черговий етап всеукраїнського профорієнтаційного проекту для школярів ПрофіКемп. Школярі з Рівного, Гощанського, Рівненського, Острозького та Здолбунівського районів тривалий час боролися за право вийти до фіналу проекту в Рівненській області, щоб надалі представляти свої напрацювання на всеукраїнських змаганнях.

... Далі

Учасники міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне. Енергоефективність – 2018» ділилися досвідом і шукали нові можливості енергозбереження

... Далі

Все частіше на вулицях міст, на будівлях, стінах будинків та закинутих недобудов з’являються, на перший погляд, безглузді написи, зроблені балончиками. Для непосвячених ці написи здаються просто незрозумілими графіті. Та насправді – це адреси у соцмережах та месенджерах, зайшовши за якими, можна легко купити наркотики на будь-який смак і гаманець.

... Далі

20 листопада в Рівному відкрили меморіальну дошку на честь легендарного композитора Леонарда Бернстайна.

... Далі

Група компаній цієї торгової марки впродовж чверть століття успішно працює на ринку молочних продуктів

25 років – досить серйозний відрізок часу в житті кожної людини. А для підприємства, яке розпочало свою діяльність тоді, коли країна переживала не найлегші часи, – справді поважний ювілей. Напередодні свята засновник і генеральний директор ТОВ ВТП «Агропереробка» Ольга Рудомська розповіла про секрети подолання економічних криз, розвиток сімейного бізнесу та про те, як вдалося досягнути успіху та визнання не лише на українському, а й світовому ринках.

... Далі
Тарифна лихоманка
08.11 11:55
Суспільство

Після подорожчання енергоносіїв заговорили про неминуче підвищення вартості проїзду

... Далі

59 відсотків дітей бачили, як цькують інших, 41 відсоток – самі зазнали цькувань. Такий результат опитування тисячі рівненських школярів у соцмережі «Інстаграм», яке провела президентка учнівського парламенту центру «Надія», одинадцятикласниця Анастасія Качуровська.

... Далі

1 листопада сто чотири роки відсвяткувала рівнянка Галина Іванівна Губаренко. У квартирі на вулиці Степана Бандери гостей, які прийшли вітати іменинницю з днем народження від імені міського голови, зустріла Лідія Григорівна, прийомна дочка Галини Іванівни.

... Далі

Це попри те, що там стоять дорожні знаки обмеження швидкості руху

На погані дороги у нас нині не нарікає хіба що лінивий. Втім, у наших реаліях і відремонтовані дороги стають справжньою бідою. Автомобілісти, напевно, не тямлячи себе від радості від їзди по ново вкладеному асфальту, перевищують швидкість. А відтак, не змігши упоратися з керуванням, лихачі спричиняють ДТП, наражаючи на небезпеку себе і пішоходів.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?