Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Василь БУСЬКО | Газета 7 Днів

News by author

Василь БУСЬКО

Перший павільйон, який охрестили смітниковою зупинкою, зявився в Рівному торік восени на вулиці Степана Бандери. Обладнаний накриттям задля експерименту сміттєвий майданчик сподобався рівнянам і дав зелене світло для реалізації масштабного екопроекту.

... Далі

У понеділок відійшла в інші світи рівнянка Софія Жолудь, яка 30 вересня відсвяткувала свій столітній ювілей. Відтак, у нашому місті залишилося троє рівнян, які мають понад сто років.

... Далі

День фізичної культури і спорту минулої суботи відзначили в Рівному численними масовими заходами.

... Далі

Отож міські обранці виділили додаткові гроші на програму термомодернізації

... Далі

Таку ініціативну пропозицію сьогодні на засіданні оргкомітету заходу з робочою назвою «З поля до столу» висловили заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук та депутат Рівнеради Богдан Гапяк.

... Далі

Переселення в 2015 році міського управління Пенсійного фонду з Відінської на вулицю Яворницького, 34 (район пивзаводу) зумовило певні транспортні проблеми для людей похилого віку.

... Далі

Щороку в останню неділю липня професійне свято приходить на вулицю працівників сфери торгівлі. А їх у Рівному тисячі, адже у місті налічується 1261 магазин, 487 закладів ресторанного господарства, 19 базарів і 168 тимчасових торговельних споруд. Кращих із кращих сьогодні традиційно запросили до сесійної зали Рівнеради на урочистості з нагоди Дня працівників торгівлі. 

... Далі

У реалізації урядової програми «Доступні ліки», яка стартувала торік у квітні, беруть участь близько 80 аптек міста.

... Далі

 Міські обранці ухвалили рішення про щорічне відзначення в Рівному Міжнародного дня сім’ї.

... Далі

Його виселення домагались автори однієї з петицій, розміщеної кілька місяців тому на сайті Рівнеради. Однак міські обранці продовжили ПП «Торговий центр-Д» договір оренди землі на вулиці Здолбунівській, щоправда, на два, а не на десять років, як просило приватне підприємство.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?