Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Василь БУСЬКО | Газета 7 Днів

News by author

Василь БУСЬКО

Черговий рейд вулицями Рівного проти реклами наркотиків провели минулої неділі активісти ПП «Правий сектор» та ГО «Права молодь».

... Далі

Запізнюючись на потяг, рівнянка не придумала кращого способу притримати його відправлення, як замінувати головний залізничний вокзал Львова.

... Далі

Торік у грудні Кабінет Міністрів України схвалив постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби, внаслідок якої ДФС буде розділена на податковий і митний напрями. У чому полягає суть реформування? Як заплановані переміни позначаться на дільності податківців? Про це та інше розмова з начальником Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитром ЗАЙЦЕВИМ.

... Далі
Обидва за співпрацю
20.12 11:14
Життя, Суспільство

Минулого тижня у Головному управлінні Державної фіскальної служби у Рівненській області відбулися установчі збори, на яких сформовано оновлений склад відомчої Громадської ради. До цього дорадчого органу ввійшло 15 представників громадських організації. А головою Громадської ради при ГУ ДФС Рівненщини обрали заступника генерального директора ТОВ-компанії «Пульсар і Ко», заступника голови наглядової ради ПрАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів» Богдана ГАПЯКА.

 

... Далі

Про те, що вдалося зробити в році, що минає, нещодавно говорили на підсумковому засіданні Дорадчого комітету з питань впровадження Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівне. Звісно, в процесі реалізації деяких проектів з енергозбереження далися взнаки прорахунки, а в окремих випадках – непередбачувані об’єктивні обставини. Загалом, на чому одностайно зійшлися всі члени Дорадчого комітету, – за обсягом виконаних рівненськими ОСББ капітальних робіт з термомодернізації 2018 рік видався цілком успішним.

... Далі

Підступні зимові пастки нагадали про себе в Рівному ще до початку календарної зими. Через льодову кірку, що вкрила місто позаминулої неділі після нічного дощу, відкрито рахунок жертв цієї холодної пори року. Тільки в травмпункт центральної міської лікарні того дня за медичною допомогою звернулося понад 80 мешканців Рівного.

... Далі

У вщент заповненій виставковій залі обласного краєзнавчого музею у вівторок відбулося офіційне закриття в Рівному спідвейного сезону-2018. Підсумувати здобутки рівненських гонщиків прийшли не тільки керівники міста й області, а й численні вболівальники цього виду спорту. Влаштоване свято (а саме на таку подію перетворилася церемонія нагородження найкращих спідвеїстів 2018 року) завершилося частуванням приготованим для цієї події тортом.

... Далі

«Поширюються чутки, що ось-ось мають створити ще одне елекропостачальне підприємство, як-от при Рівнегазі – Рівнегаз збут. Отож, щоб отримувати електроенергію, тепер необхідно укласти угоди з двома постачальниками – Рівнеобленерго та новоствореним. Чи може хтось толком пояснити, що відбувається на ринку енергопостачання і як ці зміни вплинуть на діяльність ОСББ?»

Інна ПОПЕНКО

... Далі

Щоправда, як передбачає Рівненський гідрометцентр, його покров буде незначним.

... Далі

Перший павільйон, який охрестили смітниковою зупинкою, зявився в Рівному торік восени на вулиці Степана Бандери. Обладнаний накриттям задля експерименту сміттєвий майданчик сподобався рівнянам і дав зелене світло для реалізації масштабного екопроекту.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?