Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Василь БУСЬКО | Газета 7 Днів

News by author

Василь БУСЬКО

Підступні зимові пастки нагадали про себе в Рівному ще до початку календарної зими. Через льодову кірку, що вкрила місто позаминулої неділі після нічного дощу, відкрито рахунок жертв цієї холодної пори року. Тільки в травмпункт центральної міської лікарні того дня за медичною допомогою звернулося понад 80 мешканців Рівного.

... Далі

У вщент заповненій виставковій залі обласного краєзнавчого музею у вівторок відбулося офіційне закриття в Рівному спідвейного сезону-2018. Підсумувати здобутки рівненських гонщиків прийшли не тільки керівники міста й області, а й численні вболівальники цього виду спорту. Влаштоване свято (а саме на таку подію перетворилася церемонія нагородження найкращих спідвеїстів 2018 року) завершилося частуванням приготованим для цієї події тортом.

... Далі

«Поширюються чутки, що ось-ось мають створити ще одне елекропостачальне підприємство, як-от при Рівнегазі – Рівнегаз збут. Отож, щоб отримувати електроенергію, тепер необхідно укласти угоди з двома постачальниками – Рівнеобленерго та новоствореним. Чи може хтось толком пояснити, що відбувається на ринку енергопостачання і як ці зміни вплинуть на діяльність ОСББ?»

Інна ПОПЕНКО

... Далі

Щоправда, як передбачає Рівненський гідрометцентр, його покров буде незначним.

... Далі

Перший павільйон, який охрестили смітниковою зупинкою, зявився в Рівному торік восени на вулиці Степана Бандери. Обладнаний накриттям задля експерименту сміттєвий майданчик сподобався рівнянам і дав зелене світло для реалізації масштабного екопроекту.

... Далі

У понеділок відійшла в інші світи рівнянка Софія Жолудь, яка 30 вересня відсвяткувала свій столітній ювілей. Відтак, у нашому місті залишилося троє рівнян, які мають понад сто років.

... Далі

День фізичної культури і спорту минулої суботи відзначили в Рівному численними масовими заходами.

... Далі

Отож міські обранці виділили додаткові гроші на програму термомодернізації

... Далі

Таку ініціативну пропозицію сьогодні на засіданні оргкомітету заходу з робочою назвою «З поля до столу» висловили заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук та депутат Рівнеради Богдан Гапяк.

... Далі

Переселення в 2015 році міського управління Пенсійного фонду з Відінської на вулицю Яворницького, 34 (район пивзаводу) зумовило певні транспортні проблеми для людей похилого віку.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?