Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2017
 

Реклама

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Але так само вона, на переконання Віктора Сидоровича, здатна сама себе зцілити

Тридцять два роки безперервних і наполегливих занять традиційним карате-до не лише дозволили Вікторові Сидоровичу, володареві п’ятого дану, сягнути вершин майстерності східного бойового мистецтва, а й спонукали його глибоко замислитися над суттю буття. Він з головою поринув у пошуки відповідей на одвічні питання: як влаштований світ, яке місце у ньому відведено людині, в чому секрет гармонії життя і т.д. Усі набуті знання Віктор Іванович неодмінно перевіряв на практиці і зробив для себе відкриття, що кожна людина здатна керувати своєю долею і може своїми думками як притягнути до себе хворобу, так і сама себе зцілити.

... Далі

Цього року вперше вони так рано зацвіли на рівненських клумбах. Такий подарунок до Пасхи зробили мешканцям міста працівники тресту зеленого господарства, які висадили майже вісім тисяч квітів. До Великодня  прикрасили вазами з барвистими братиками майдан Незалежності та Театральну площу, квітники біля колони Божої Матері, Свято-Воскресенського і Свято-Покровського соборів.

... Далі

На невеличкому клаптику землі біля хати рівненський підприємець Віталій Фурманець, який, до речі, нещодавно очолив міську організацію Аграрної партії, умудряється вирощувати 17 сортів томатів, огірки, іншу городину та ще й різні фруктові кущі. Копається у землі не заради того, аби зекономити на купівлі овочів, а тому, що отримує від цього неабиякий зиск – насамперед моральне задоволення та екологічно чисті харчі.

... Далі

Четверте пленарне засідання дванадцятої сесії Рівнеради вчора розпочалось із заяви голови Політичної партії «ВО “Громадський контроль”» Романа Денисюка про припинення діяльності депутатської фракції «Громадський контроль» у Рівненській міській раді.

... Далі

В історії Рівного вони точно були. У цьому переконаний Тарас Максименко, який шукає у Рівному легендарні катакомби.

Інші сходяться на тому, що верхня частина знайденого у парку імені Шевченка підземелля була підвалом садиби князів Любомирських. А от нижня, яка залягає глибше, ймовірно є входом до значно древнішої системи підземних ходів, зведених у добу Трипілля (за 3-4 тисячі років до Різдва Христового) начебто на місці існуючого тоді на території Рівного міста Суренж. Що насправді відшукали у Рівному і чи проливає знахідка світло на загадкові, описані здебільшого в переказах і легендах, підземні ходи? Про це розмова журналіста «7 днів» з начальником міського управління культури Тарасом МАКСИМЕНКОМ.

 

(Закінчення. Початок у № 8 від 23 лютого ц.р.)

... Далі

Один із найвідоміших лікарів стародавності Авіценна казав: «У лікаря є три засоби у боротьбі з хворобою – слово, рослина, ніж». Зверніть увагу: слово – на першому місці.

... Далі

Суми внесків членів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків – це стала сума для всіх. Вони формуються, виходячи з потреб кожної окремо взятої багатоповерхівки.

Як засвідчила практика створення в Рівному об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, теоретично начебто всім усе зрозуміло, а коли доходить до діла, то в людей виникає чимало запитань, які вони надсилають на адресу редакції. Відповіді на найпоширеніші з них дає секретар ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Галина ПОХИЛЬЧУК.

... Далі

Зарплата лікаря тепер буде залежати від кількості вилікуваних ним хворих.

Гарантована нам лише на папері (бо насправді обходиться в чималу копійку), безкоштовна медична допомога доживає свого віку. На зміну їй приходить страхова система охорони здоров’я. Її суть, зі слів галузевого міністра Уляни Супрун, зводиться до того, що відтепер виділені на медичну сферу з державного бюджету «гроші ходитимуть за пацієнтом». Щоправда, започаткована реформа поки що має більше запитань, аніж відповідей на них. З’ясувати окремі з них журналіст «7 днів» спробував під час розмови з головним лікарем ЦПМСД «Центральний» (колишня друга поліклініка) Олегом ШРАМОМ.

... Далі
Весна на носі
24.02 09:36
Життя

Втім, це тільки в календарі. Справжнє тепло синоптики прогнозують на кінець березня.

... Далі

У цьому переконаний  Тарас Максименко, який шукає у Рівному легендарні катакомби

Торік Рівне вибухнуло гучною сенсацією: у центрі міста знайшли таємне підземелля. дехто висунув версію, що археологічна знахідка – це підземні ходи під рівним, які у 1886 році описав у своїй повісті «Діти підземелля» письменник Володимир Короленко, котрий жив і навчався у нашому місті. Інші сходяться на тому, що верхня частина знайденого у парку імені Шевченка підземелля була підвалом садиби князів Любомирських. А от нижня, яка залягає глибше, ймовірно є входом до значно древнішої системи підземних ходів, зведених у добу Трипілля (за 3-4 тисячі років до Різдва Христового) начебто на місці існуючого тоді на території Рівного міста Суренж. Що насправді відшукали у Рівному і чи проливає знахідка світло на загадкові, описані здебільшого в переказах і легендах, підземні ходи? Про це розмова журналіста «7 днів» з начальником міського управління культури Тарасом МАКСИМЕНКОМ.

 

... Далі

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?