Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Депутатські ініціативи голови фракції «Солідарність» у Рівнераді, заступника генерального директора ТОВ-компанії «Пульсар і Ко» Богдана Гапяка не те що фонтаном б’ють, але кожна з них, як кажуть, не в брову, а в око. Тобто слушна, а головне – реальна та ефективна. Взяти, для прикладу, запропоновану ним у березні і блискавично втілену в життя міську програму термомодернізації багатоквартирних будинків, завдяки якій уже цього року свої багатоповерхівки утеплив понад десяток рівненських ОСББ. 

... Далі

На стіні новозведеного, площею майже півтисячі «квадратів», цеху НВФ «Продекологія» розмістили масштабну карту світу. На ній наочно відображено тісну співпрацю підприємства з діловими партнерами із сорока країн планети. Це чи не найпереконливіший доказ того, що рівненська науково-виробнича фірма, яка розробляє і виготовляє електростатичні та магнітні сепаратори, металодетектори та освітлювачі води, які використовуються в переробній, видобувній та інших галузях промисловості, крок за кроком упевнено освоює світовий ринок новітніх технологій.

 

... Далі

Визнання доріг Рівного (за результатами експертного дослідження незалежного міжнародного мобільного сервісу Navizor) найкращими в Україні стало своєрідним подарунком рівненським дорожникам до 50-річчя створення міського ШЕУ. Адже це об’єктивна оцінка роботи шляхоексплуатаційного підприємства, яке обслуговує 305 кілометрів міських доріг.

... Далі
Професії на вагу золота
16.11 10:31
Суспільство

Хто б що не говорив, а майбутнє – за інформаційними технологіями, які дедалі глибше проникають у всі сфери нашого життя. Відтак, на ринку праці ІТ-спеціалісти, яких цінять на вагу золота, стають чи не найбільш затребуваними фахівцями. Зважаючи на це, ще чотири роки тому в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості створили Ресурсний центр інформаційно-комунікаційних технологій, де вже пройшли навчання і здобули професії за різними напрямами ІТ-технологій майже дві тисячі безробітних.

... Далі

Побутує вислів: коли нема здоров’я, людині ніщо не миле. А якщо зважити на нинішній низький рівень життя наших співвітчизників і дорожнечу лікування, то будь-яка недуга перетворюється для хворого на справжні тортури. Тому, аби хоч якось підтримати мешканців міста у скрутну хвилину, Рівнерада цього року затвердила чотири місцеві програми, спрямовані на поліпшення якості та здешевлення медичної допомоги. Крім того, з міського бюджету виділено масштабні суми на капремонт лікувальних закладів Рівного та придбання для них медобладнання. Про це журналістові «7 днів» детально розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ.

... Далі

Життя Галини Похильчук докорінно змінилося в один день, з того часу, як її у 2006 році обрали головою ОСББ «Галицького, 4». Відтоді вона забула, що таке вихідні і свята, не кажучи вже про відпустку. Одному Богу відомо, що судилося пережити неймовірно активній жінці, яка завжди на людях випромінює непохитний оптимізм, а вечорами потайки від усіх плакала на балконі.

... Далі

Чи то в страху очі великі, чи хтось отримує патологічне задоволення від того, що сіє серед мас паніку. Адже щойно в Рівному вщух ажіотаж довкола чуток про гепатит А, як містом поширилися страшилки про підступний менінгіт, через який дитсадок може закритись на карантин. Проте, як виявилося, не такий страшний той випадок захворювання на менінгіт, як його роздули. 

... Далі

На цих двох визначеннях все, що пов’язано зі словом «старий», можна закінчити, а в усьому іншому цей медзаклад був і надалі залишається провідним у стоматології області, де постійно запроваджують новітні технології лікування.

... Далі

Майже стовідсотково гарантує працевлаштування своїм випускникам Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

... Далі

Щойно настали перші осінні похолодання, що традиційно супроводжуються збільшенням захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, як медики почали застерігати українців про наближення неминучої епідемії грипу, який може забрати в українців не лише здоров’я, а навіть життя. Щоправда, їхні прогнози, як і передбачення синоптиків, не завжди збуваються.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу