Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Рівненський художник Ярослав Борисюк навіть під час прогулянок творить – робить замальовки для пейзажів, збирає самобутні взірці природи для майбутніх натюрмортів чи просто черпає натхнення з неповторних миттєвостей життя.

... Далі

Принаймні таку пропозицію надали фахівці інституту «Харківпроект», які розробляли комплексну схему організації дорожнього руху в Рівному

Колись затишні та компактні вулички Рівного поволі перетворюються на його головний біль. Адже вузькі дороги міста при нинішніх темпах збільшення числа машин можуть стати епіцентрами транспортного колапсу. Щоб цього не допустити, міська влада затвердила Комплексну схему організації дорожнього руху в Рівному. Як цей документ позначиться на безпеці рівнян, журналістові «7 днів» розповів заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир ЛАПЮК.

... Далі

Понад півтисячі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мільйони гривень, вкладених у модернізацію житлового фонду. А головне – тисячі рівнян, які зрозуміли, що їхній дім починається не за порогом квартири, а набагато раніше. Все це можна легко зарахувати до заслуг ініціаторів створення громадської організації «Ради голів ОСББ м. Рівне». Ігор Мічуда, Галина Похильчук, Роман Алексійчук, Оксана Киричук, Анатолій Овчинніков, Людмила Солончук та інші голови ОСББ, які стояли біля витоків створення ради, зробили і досі роблять усе для того, щоб люди відчули себе господарями у своїх помешканнях, навчилися домовлятись і самостійно вирішувати всі питання, що стосуються життєдіяльності багатоквартирних будинків.

... Далі

Про ідейного натхненника створення громадської організації «Рада голів ОСББ міста Рівного» нині нагадує хіба що тематична передача на одному з місцевих телеканалів. А тоді, п’ять років тому, коли реформа житлово-комунальної галузі тільки набирала обертів, начальник ДАБІ в області Ігор МІЧУДА перебував в епіцентрі життя рівненських об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Що передувало ідеї згуртування голів ОСББ, які перші кроки діяльності громадської організації назавжди закарбувалися в пам’яті? Своїми спогадами Ігор Мічуда поділився із журналістом «7 днів».

... Далі

Тому вирішення цієї проблеми не варто пускати на самоплив, але й перегинати палицю не треба

Разом із занедбаним житловим фондом створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків успадкували проблему оплати мешканцями спожитих комунальних послуг, а також за утримання будинків і прибудинкових територій. Існують різні (законні і не дуже) методи боротьби із затятими боржниками. Так, нещодавно Кабмін своєю постановою передбачив можливість компенсувати мешканцями заборгованість перед ОСББ власною працею. Чи допоможе таке ноу-хау вирішити бородату проблему? З цим запитанням редакція звернулася до адвоката, голови правління ОСББ «Ювілейна 13» Олени ШЕНДЕРИ.

... Далі
Понад сто тонн за один день
04.10 11:03
Суспільство

Стільки сільськогосподарської продукції рівняни купили минулої суботи на ярмарку «Покрова-2018» у парку культури «Хімік».

... Далі

Щоправда, про подробиці цієї унікальної події один з ідейних натхненників пошуку описаних Володимиром Короленком у повісті «Діти підземелля» катакомб і перетворення їх на туристичну родзинку Рівного – начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко – поки що не розповідає. Обмовився лише, що на місці розкопаних у парку ім. Тараса Шевченка підземель планується створити дві квест-кімнати. Вони мають стати своєрідними світлячками, що манитимуть до Рівного туристів з усієї України.

... Далі

Стрімке похолодання зі шквалами поривчастого вітру нагадало про наближення зими. А декого, як-от працівників тресту зеленого господарства та міськШЕУ, які впродовж двох днів розчищали двори, дороги та тротуари від повалених дерев, негода вже й проекзаменувала. Тим часом керівники всіх, незалежно від форм власності, підприємств житлово-комунальної сфери зібралися на розширену нараду, щоб звірити пульс підготовки до осінньо-зимового періоду. Радилися недовго. Обговорили поточні моменти і гайда до роботи. 

... Далі
По чотири проекти за рік
19.09 15:09
Суспільство

І всі вони – Ольги Покальчук, яка головує в чотирьох будинках і втілює в рамках Муніципальної програми сталого розвитку по одному проекту в кожному домі

... Далі

Такими можуть стати нинішні діти, якщо не змінити підхід до їхнього виховання

У деяких класах рівненських шкіл від занять фізкультурою звільнено майже 50 відсотків учнів. Таку сумну статистику озвучив під час нещодавньої зустрічі з чемпіоном Європи з плавання Михайлом Романчуком міський голова Рівного Володимир Хомко. Аби уточнити це число, ми зайшли в пошукову систему google. І наштовхнулися на чергове розчарування. На запит ми отримали сотні посилань на статті, що рекомендують, як отримати звільнення від занять фізкультурою. Проте не було жодної, яка б розкривала реальний стан здоров’я сучасних школярів. 

А тим часом фізичний, як, зрештою, й інтелектуальний, розвиток дітей, зі слів наставника школи традиційного карате-до «Фудокан» Віктора Сидоровича, який понад чверть віку займається вихованням підростаючого покоління, викликає дедалі більшу тривогу.

... Далі

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?