Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2018
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

«Халяви» в природі нема
14.06 14:48
Кримінал

Шахрайства набули такого розмаху, що цю біду нашого суспільства можна за масштабами прирівняти до епідемії. Хоч сядь і плач над напастями обдурених людей.

... Далі

Влаштоване депутатом Богданом Гапяком свято вулиці Фабричної перетворилося на велелюдне народне гуляння

Такого, щоб заповнена людьми Фабрична нагадувала живий потік, здається, ще не було. Всі, від малого до великого, незважаючи на обідню спекотну пору, поспішали до прохідної фабрики нетканих матеріалів. Цієї неділі тут вперше відбулося свято вулиці, котре залишило по собі незабутні враження як для його організаторів, так і для «іменинників».

... Далі

Отримані в червні платіжки за тепло і гарячу воду викликали невдоволення деяких рівнян, які звернулися зі скаргами до редакції «7 днів».

... Далі

Власне, самі саджанці сакури, які Посольство Японії в Україні подарувало Рівному, висадили поблизу облмуздрамтеатру ще близько місяця тому. Сьогодні ж до нас у гості завітав перший заступник японської дипломатичної місії в Києві Ацуші Вакуі, який поспілкувався з міським головою Володимиром Хомком про можливі напрямки налагодження економічної співпраці. А після ділової зустрічі вони побували на алеї сакур, де разом підлили молоді деревця.

... Далі

Приводом для обурення громадськості послужили поставлені біля стіни пам’яті на Михайлівському соборі в Києві контейнери для сміття та біотуалети. Отож, рідні загиблих закликали небайдужих українців влаштувати 7 червня всеукраїнську акцію протесту з вимогою припинити ганебну практику перетворення місця пам’яті на автопарковку, смітник чи місце для громадських туалетів. 

... Далі

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун навідалася минулого четверга до Рівного не лише для того, щоб особисто ознайомитися з процесом реалізації Національної кампанії «Обери свого лікаря». Урядовець провела низку зустрічей з медиками, аби безпосередньо від них довідатися про проблеми у втіленні медичної реформи та у сфері охорони здоров’я загалом.

... Далі

У цьому твердо переконані учасники організованого обласним центром зайнятості Форуму професійних майстрів

Парадокс, проте незаперечний факт: тисячі українців щомісяця вирушають на заробітки за кордон, натомість вітчизняні підприємства неабияк потерпають від гострого дефіциту кваліфікованих робітничих кадрів. Над тим, як вирішити цю вкрай злободенну проблему, мізкували учасники Форуму професійних майстрів, який минулого тижня відбувся в Рівному на базі міського центру зайнятості.

... Далі

Його місія – нагородження переможця цьогорічного Кубку майбутніх чемпіонів.

... Далі

Такі різні і такі подібні. Обох їх, медсестер з обласної стоматполіклініки, поєднує прагнення до самовдосконалення і самореалізації.

... Далі

Не пропадати ж добру! Так вирішили у центральній міській лікарні та й зробили зі старих вікон теплицю. Тепер тут є свій город. Для медиків це віддушина, а для хворих – свіжа городина.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?