Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2018
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

У 2017-му з міського бюджету на медичну галузь виділили понад 48 мільйонів гривень, що більше, ніж за 15 попередніх років. Чималу суму передбачили на охорону здоров’я і цього року

Побутує думка, що немає українця, який би не знав, як грати у футбол, керувати державою та лікувати людей. Мабуть, тому стільки суперечок (починаючи з лавочки у дворі і закінчуючи парламентською трибуною) точиться довкола медичної реформи. Яка ситуація насправді? Про це розмова журналіста «7 днів» із начальником міського управління охорони здоров’я Віктором ІСЬКІВИМ.

... Далі

Зупинка ремонтних робіт на вулиці Шухевича викликала негативну реакцію мешканців. Чимало людей обурюється тим, що не доведено до ладу газони, і з приводу інших недоробок. Водночас читачі нашої газети цікавляться, коли завершиться капітальний ремонт вулиці Макарова? З цими питаннями редакція звернулася до міського голови Рівного Володимира ХОМКА. 

... Далі

Будівництво – одна з небагатьох вітчизняних галузей, яка, незважаючи на загальний економічний спад, розвивається доволі активно. Причому, як зауважує начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області Ігор Мічуда, нині зводяться не лише житлові багатоповерхівки, а й виробничі об’єкти. Крім того, отримані кошти з Державного фонду регіонального розвитку, обласного і місцевих бюджетів, а також субвенції з державного дають змогу місцевим громадам розбудовувати соціальну сферу як у Рівному, так і в області.

... Далі

Що не рік, то дедалі відвертіше природа демонструє свій крутий норов, перевертаючи з ніг на голову традиційне уявлення про погоду. Якщо так піде далі, то не виключено, що на Рівненщині й справді, як прогнозують агрономи, невдовзі можна буде вирощувати хороші врожаї кавунів. Щоправда, ніхто не береться прогнозувати, як житиметься нам, хто вже зараз з неабияким трудом переносить аномально високу температуру. Редакція «7 днів» вирішила дослідити, як спека позначається на здоров’ї рівнян. А заодно поцікавилася в гідрометеорологів, якої погоди слід очікувати в серпні.

... Далі

На сайті Національної служби здоров’я у п’ятницю зранку з’явилась інформація про те, що заявки всіх трьох закладів Рівного, які надають первинну медичну допомогу, прийняті до розгляду. Що це значить? Про це журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ

... Далі

На сайті Національної служби здоров’я сьогодні зранку з’явилась інформація про те, що заявки всіх трьох  закладів Рівного, які надають первинну медичну допомогу, прийняті до розгляду. Що це значить? 

... Далі

Якщо на Заході люди, які вийшли на пенсію, як правило, починають жити у своє задоволення, то чимало українців, дочекавшись заслуженого відпочинку, просто на очах чахнуть. Дехто таку відмінність пояснює стресовими умовами життя наших співвітчизників, які змушені коротати свій вік на мізерні соціальні подачки. Проте причина втрати літніми людьми вміння насолоджуватися життям зводиться не тільки до матеріального аспекту. У цьому переконаний рівнянин Віктор СИДОРОВИЧ, який побував у багатьох країнах світу, в тому числі у Японії, яка славиться не лише високим рівнем життя, а й довголіттям мешканців. Своїми думками і спостереженнями відомий майстер східних єдиноборств поділився з журналістом «7 днів».

... Далі
Дорожники перевершили всі сподівання
02.08 12:44
Економіка, Суспільство

Темпи та обсяги поточних ремонтів, які цього року вже виконало міськШЕУ, свідчать, що рівненські дорожники здатні робити більше, ніж самі сподівалися. Зокрема, вони здійснили благоустрій понад 70 дворових територій і майже 60 вулиць Рівного. Комунальники готові взятися за додаткові об’єкти, перелік яких запропонували на розгляд міських обранців.

... Далі

Любов і ненависть розділяє лише один крок. Не менш короткою буває відстань від надії до зневіри. У цьому на власному прикладі переконалася знана в Рівному громадська активістка Юлія КИРИЛЬЧУК, яка самовіддано відстоювала право кожного українця на достойне життя фактично з першого до останнього дня Революції гідності. Якби хтось ще чотири роки тому сказав Юлії, що вона подасться світ за очі шукати кращої долі, вона б сприйняла його за божевільного. Натомість зараз, коли безпросвітне безгрошів’я погнало її, маму трьох дочок, на заробітки в Польщу, вона задумалася про те, щоб назавжди перебратися за кордон. Що змусило її докорінно змінити погляди на життя, Юлія Кирильчук розповіла журналістові «7 днів».

... Далі

Серед рівненських ОСББ спостерігається справжній бум з різноманітних капремонтів, що в кінцевому підсумку мають на меті енергозаощадження. Звісно, це не мода, а вимога часу, продиктована високою ціною енергозатратних комунальних послуг і передусім – теплопостачання. Але будь-яку потребу можна реалізувати тільки тоді, коли для цього є можливості. Можливість запропонувало Державне агентство енергоефективності та енергозбереження. А називається вона «Теплі кредити» і реалізується через три державні банки.

... Далі

Сторінки

Реклама

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Які у вас плани на літо?