Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2017
 

Реклама

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Точно, як в аптеці
14.09 12:26
Здоров'я, Суспільство

Так можна сказати про підготовку фармацевтів у Рівненському базовому медичному коледжі

Чи не кожен другий фармацевт з понад двісті аптечних закладів Рівного – випускник місцевого медичного коледжу. Та найбільш переконливим аргументом незаперечного престижу навчального закладу є те, що підготовлені ним спеціалісти навіть у час зростання безробіття мають стовідсоткову гарантію працевлаштування. Більше того, за випускниками Рівненського державного базового медичного коледжу щороку вишиковується чимала черга роботодавців.

... Далі
Три правила Григорія Онокала
07.09 11:07
Суспільство

Вони дозволяють рівненському пенсіонерові зберігати силу духу і тіла. Тринадцять років поспіль будь-якої пори року – у дощ, мороз чи спеку – рівненський пенсіонер Григорій Онокало щодня виходить на ранкову пробіжку. Маючи за плечима 88 років, він без особливих труднощів долає в парку ім. Тараса Шевченка свою звичну кількакілометрову дистанцію. Нас із Григорієм Івановичем під час однієї з таких пробіжок познайомив депутат міської ради, відомий рівненський нотаріус Олександр Чубай, який також кілька місяців тому розпочав заняття бігом і вже навіть встиг встановити особистий рекорд – подолати малу марафонську дистанцію. А під час спілкування виявилося, що попри суттєву різницю у віці обох чоловіків поєднують спільні погляди на здоровий спосіб життя. Мабуть, чимало корисного і пізнавального почерпнуть для себе із записаної мною їхньої бесіди й читачі газети «7 днів».

... Далі
Місто охопила епідемія
07.09 08:48
Суспільство

Вона хоча й заразна, проте цілком безпечна. У Рівному в останні роки спостерігається тенденція до масових занять спортом. Чи можна було раніше хоча б подумати про те, що, наприклад, організовані ентузіастами велодні чи масові забіги будуть збирати на вулицях міста сотні рівнян? А їх, хто долучається до спортивних заходів не з-під палиці, а з власної волі, щоразу стає більше. Такий феномен американські дослідники називають епідемією, з’ясувавши, що спорт є дуже заразним. Люди самі змушують одне одного займатись фізкультурою.Чи можна говорити про те, що Рівне стало спортивним містом? 

... Далі

Чартерні авіарейси до Туреччини та Єгипту з нашого аеропорту – вже реальність. Перспектива, над якою нині працює керівництво рівненського летовища, – відкрити повітряне вікно до Європи. 

... Далі
Немає рівних «Рівню»
25.08 10:28
Суспільство

Пиво рівненських броварів найпопулярніше не тільки в нашій області, а й на Волині. Найстаріше підприємство міста – Рівненський пивзавод – має майже 200-літню історію. Це один з українських лідерів виробництва пива. Продукція рівненських броварів – «Жигулівське», Рівень «Празьке», Рівень «Богемське», «Бергшлосс» світле та «Бергшлосс» темне – не раз виборювала срібні та бронзові медалі в Міжнародному професійному конкурсі пива. Підприємство перемагало у Відкритому рейтингу популярності «Гордість міста» та в номінації «Краща торгова марка». Та рівненські пивовари не зупиняються, постійно прагнуть удосконалюватися, тримати марку і завжди бути першими.

 

... Далі

При цьому вона з честю вийшла з усіх випробувань, встояла і розвивається далі.

 

... Далі

За шістнадцять років від часу відкриття магазин «Пасіка» набув своїх постійних покупців, які вже числяться не сотнями, а тисячами. Сюди зазвичай приходять ласуни, які полюбляють посмакувати запашним медом. Для інших покупців«Пасіка», яка пропонує величезний спектр цілющих бджолиних продуктів, давно замінила аптеку. А для пасічників магазин став незамінним центром, де можна придбати все необхідне для бджолярства і отримати кваліфіковану консультацію.

... Далі

На відкриття міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю до Рівного завітав Голова ДАБІ України Олексій Кудрявцев.

... Далі
Не знаєм як, але не так
10.08 09:18
Суспільство

Такою, як правило, буває логіка протестувальників. У цьому випадку мешканці будинку на Соломії Крушельницької виступили категорично проти прокладання через їхній двір лінії електропередач.

... Далі

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу