Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Лікарі підуть по хатах
19.04 11:09
Здоров'я

Медики подадуться в народ, щоб до 1 липня підписати декларації з якомога більшою кількістю пацієнтів

З великої хмари малий дощ. Очікуваного ажіотажу з початком кампанії «Обери свого лікаря» у медичних закладах Рівного не сталося. З нечисленних відвідувачів, які цими днями завітали до центрів надання первинної медично-санітарної допомоги, журналісти «7 днів» зустріли лише декілька таких, хто прийшов підписати декларацію з сімейним лікарем чи дільничним терапевтом. А загалом з 2 квітня, відколи медична реформа перейшла з теоретичної в практичну площину, на позавчорашній день угоди з медиками уклали 1720 рівнян. В міському управлінні охорони здоров’я запевняють, що при нинішніх темпах є можливість укладати 1000 декларацій на день.

... Далі

Хоча дехто й поділяє популярну в минулому думку про те, що незамінних людей не буває, директор Науково-виробничої фірми «Продекологія» Андрій Лозін дотримується докорінно протилежної точки зору. Тому й свято шанує кожного висококваліфікованого і сумлінного працівника підприємства. Особливо тих, з ким, як кажуть, довелося не один пуд солі з’їсти. До їхнього числа безперечно належить і заступник директора з виробництва Сергій Поздняков, якого колеги привітали цими днями з 60-річчям.

... Далі

На міських кладовищах у ці дні неабияке пожвавлення. Повним ходом йде підготовка до Провідної неділі.

... Далі

На прибирання вулиць, узбіч, скверів і зелених зон сьогодні, як і в Чистий четвер, на толоку вийшло майже 800 працівників управлінь, установ і організацій міста. Задіяно понад двадцять одиниць спецтехніки. Це вже друга цього року толока в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

... Далі
170 маршруток і 3 тролейбуси
12.04 11:53
Суспільство

Стільки одиниць транспорту буде курсувати у Провідну неділю до кладовища «Нове».

... Далі

Майдан Незалежності в обідню пору сьогодні перетворився на велелюдний ярмарок.

... Далі

Уже третій рік поспіль на Лебединці облаштовують виставку з виготовлених викладачами й учнями дитячої художньої та загальноосвітніх шкіл Рівного велетенських, півтораметрових заввишки, писанок.

... Далі

Майже 800 працівників міських управлінь, установ і організацій вийшли сьогодні зранку на загальноміську толоку, яка проводиться в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля». А якщо додати до їхнього числа ще й міських депутатів і конторських працівників комунальних підприємств –  міськШЕУ, КАПТ 1728, спецкомбінату і тресту зеленого господарства, то набереться більше ніж тисяча.

... Далі

Майже вісімсот працівників установ і комунальних закладів Рівного вийдуть на загальноміську толоку, яку традиційно проводять напередодні Великодня. Долучитися до наведення післязимового «марафету» – прибирання вулиць, парків, скверів і дворів – міська влада закликає всіх мешканців Рівного.

... Далі
Від 14 років і старші
28.03 11:43
Суспільство

Активісти пропонували розширили віковий ценз рівнян, які можу брати участь у громадському бюджеті.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?