Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

До нас за досвідом впровадження енергоефективних заходів приїжджають делегації з інших міст держави.

... Далі

Перший півмарафонський забіг дворічної давнини вмить перетворив відомого рівненського нотаріуса і депутата міської ради Олександра Чубая на справжню зірку соціальних мереж та місцевих інтернет-видань. Адже тоді він зумів подолати 21-кілометрову відстань за доволі хороший навіть для досвідченого спортсмена час. Це притому, що почав займатися бігом лише кілька місяців до встановленого ним особистого рекорду. А нещодавно Олександр Чубай втілив у життя ще одну свою мрію: взяв участь у престижному півмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 21, що відбувся 7 квітня на вулицях столичного Подолу.

... Далі
Грошей на всіх не вистачить
15.04 11:26
Економіка, Суспільство

Місяць тому збіг строк прийому заявок від ОСББ Рівного на участь у Муніципальній програмі сталого розвитку. Тепер слово за дорадчим комітетом, який і визначить, хто саме і скільки має шанс отримати в цьому році фінансової допомоги з міського бюджету на реалізацію проектів з поліпшення житлово-комунальних умов.

... Далі

Сучасний світ переходить в іншу реальність. Хто і яке місце в ній займе, залежить від вибору самих людей. Кому і яке місце буде відведене в цьому «новому світі»? Своїми думками з цього приводу з журналістом «7 днів» поділився Віктор Сидорович, який має свій самобутній філософський погляд як на життя, так і на всесвіт.

... Далі

Податок на майно: хто його сплачує, за якими ставками та в які строки, що є об’єктом оподаткування та який порядок обчислення сум податку? На ці та інші запитання відповідь дала заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Надія ДРУЗЮК.

... Далі

Першу в області, її успішно провели минулої п’ятниці в Рівненській центральній міській лікарні.

... Далі

Щойно настає весна, чимало людей «зненацька» виявляють, що за зиму набрали зайві кілограми. Відтак з неабиякими труднощами втискають свої округлені фігури в улюблену одежину. Отож, наче схаменувшись після затяжної сплячки, панічно кидаються хто як «спалювати» зайві кілограми. Порадами про те, як постійно підтримувати хороший тонус тіла, з журналістом «7 днів» поділився відомий нашим читачам біоенергетик зі Здолбунова Володимир СИДОРНЯ.

... Далі

Рівненські багатодітні мами поспішили до управління соцзахисту, щоб, бува, не втратити допомоги на своїх чад.

... Далі

А їх у місті цього року побільшало

... Далі

Крайнощі завжди призводять до негативних наслідків. Скажімо, проблема зайвої ваги турбує не лише юних дівчат, які мріють стати моделями, бо ожиріння – серйозне захворювання. Проте медики вже відкрито кажуть, що й дуже худі фігури моделей на подіумі – зовсім не еталон краси, а тим більше не показник доброго здоров’я. Дуже сильне схуднення не менш небезпечне для здоров’я, ніж ожиріння. То де ж та золота серединка, яка гарантує і гарний вигляд і хороше самопочуття? Мову про це ведемо із завідувачем відділення відновного лікування традиційними та нетрадиційними методами Рівненської обласної клінічної лікарні Володимиром СТЕПАНЮКОМ.

... Далі

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?