Архів новин

Реклама

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Він з подивом дізнався з соцмереж, що змушує головного лікаря пологового написати заяву про звільнення. Ось такі вони – недоліки публічності. Ще не встиг Віктор Іськів як слід приміряти крісло очільника міського управління охорони здоров’я, а вже опинився в епіцентрі всіляких скандальних чуток. Поміж іншого почали говорити про те, що новопризначений начальник має намір завести на посади головних лікарів медзакладів Рівного своїх людей. А минулого тижня в соцмережах з’явився оцей гнівний допис про те, що першою жертвою кадрових перетасовок став керівник міського пологового будинку Сергій Сулімовський. Його, мовляв, примушують добровільно написати заяву про звільнення. Де тут правда, а де вигадки? Редакція «7 днів» вирішила з’ясувати це безпосередньо у головного медика міста Віктора ІСЬКІВА.

... Далі

Дехто з рівнян вважає за норму нарвати на клумбі квітів, викопати в парку кущ чи зрізати ялинку, потрощити у сквері лавку чи урну. В Європі, куди ми так прагнемо інтегруватись, таке неприпустиме.

... Далі

У День вишиванки, доречно пригадати, що вперше ця подія сталася саме у нас: люди масово вийшли на центральний міський майдан у вишиванках. Це було 24 серпня 2011 року. Рівне тоді офіційно внесли до Книги рекордів України. 

... Далі

Субсидії, якими нині тільки в Рівному користується майже 53 тисячі родин, трохи зарадили з оплатою комунальних послуг. 7,4 мільйона сімей України розрахуватися за енергоносії та комуналку допомагає держава. Попри це борги населення за централізоване опалення і гаряче водопостачання за перший квартал зросли на 8,8% і на кінець березня становили 10,355 млрд грн, за газопостачання – на 16,7% (7,117 млрд грн). Крім того українці не доплатили 3,4 млрд грн за спожиту електроенергію, 1,3 млрд грн – за централізоване водопостачання та водовідведення, 0,3 млрд грн – за вивезення побутових відходів. За даними Держстату, загальний рівень нарахувань з оплати житлово-комунальних послуг для населення з 1 січня по 31 березня 2017 року становив 33,5 мільярда гривень, з яких було сплачено 28,6 мільярда гривень (85,3%). Отож, ситуація з боргами невтішна, якщо не сказати критична.

... Далі

«Як правильно?» або «Як це роблять інші?» Ці запитання найчастіше надходять до редакції «7 днів» від голів і активістів новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відповіді на найбільш поширені з них ми попросили надати секретаря ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Галину ПОХИЛЬЧУК.

... Далі

Неписану істину про те, що жадібний платить удвічі більше, на практиці підтвердила минула зима. Чимало мешканців будинків, які задля економії відмовилися від кваліфікованого обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення і лічильників тепла, платили за обігрів свої осель значно більше, ніж у середньому по місту. Чому так сталося і як можна уникнути таких ситуацій? Про це розмова журналіста «7 днів» з директором ТОВ «Рівнетеплоенерго» Степаном КОРОПЕЦЬКИМ.

... Далі

Щоб отримати на його реалізацію кошти з міського бюджету, мешканцям будинку треба протягом двох місяців зібрати свою дольову частку

З майже 250 проектів, поданих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків у цьому році на участь у Муніципальній програмі сталого розвитку, дорадчий комітет затвердив трохи більше ніж половину. Проте навіть схвалені не мають стовідсоткової гарантії на реалізацію, якщо мешканці багатоповерхівок не дотримаються поставлених перед ними умов. Кому з ОСББ відмовлено у фінансовій підтримці з міського бюджету проведення капремонтів і які із затверджених проектів можуть бути відхилені? Про це журналістові «7 днів» розповів заступник міського голови Рівного Сергій ВАСИЛЬЧУК.

... Далі

Спробувати себе в екстремальному виді розваг може кожен охочий, хто завітає в суботу, 29 квітня, з 11.00 у дендропарк Ювілейний. На цей день заплановане офіційне відкриття відпочинкового сезону-2017,  під час якого відбудеться презентація скеледрому у вигляді голови козака. 

... Далі

Але так само вона, на переконання Віктора Сидоровича, здатна сама себе зцілити

Тридцять два роки безперервних і наполегливих занять традиційним карате-до не лише дозволили Вікторові Сидоровичу, володареві п’ятого дану, сягнути вершин майстерності східного бойового мистецтва, а й спонукали його глибоко замислитися над суттю буття. Він з головою поринув у пошуки відповідей на одвічні питання: як влаштований світ, яке місце у ньому відведено людині, в чому секрет гармонії життя і т.д. Усі набуті знання Віктор Іванович неодмінно перевіряв на практиці і зробив для себе відкриття, що кожна людина здатна керувати своєю долею і може своїми думками як притягнути до себе хворобу, так і сама себе зцілити.

... Далі

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?