Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
 
Лютий 2018
 

Василь ГЕРУС | Газета 7 Днів

News by author

Василь ГЕРУС

Так вважає єдиний українець зі списку ста світових геніїв сучасності. Нещодавно він виписався з міської лікарні Рівного і поїхав додому. Але перед цим поспілкувався з журналістом «7 днів» і залишив читачам нашої газети багато гірких одкровень про Україну, українців та українську владу.

 

... Далі

Заслуженого машинобудівника України Павла Стригунова можна сміливо назвати живою легендою рівненської промисловості, а точніше – її мозкового центру. Знакове й те, що за майже 38 років робочого стажу в його трудовій книжці записані лише два місця роботи: Рівненський завод високовольтної апаратури і НВФ «Продекологія». У науково-виробничій фірмі, де він починав з рядового конструктора, а нині працює на посаді головного інженера, Павла Миколайовича у понеділок, 12 лютого, всім колективом щиро вітали з 60-річним ювілеєм.

... Далі
Повантажили і вивезли геть
15.02 11:55
Суспільство

Із центральних вулиць Рівного комунальники вже прибрали близько сотні виставлених на тротуарах рекламних щитів.

... Далі

Щоправда, на повну реалізацію запропонованого Рівнеоблводоканалом проекту знадобиться до п’ятнадцяти років

Забруднення не лише поверхневих, а вже й підземних вод відбувається у Рівному через надмірне техногенне навантаження. Щоб хоч якось виправити цю критичну ситуацію, яка зародилася ще на зорі незалежності, міський голова Рівного Володимир Хомко доручив Рівнеоблводоканалу розробити схему каналізування Басового Кута. Позавчора презентували пілотний проект будівництва в цьому мікрорайоні каналізаційної мережі.

... Далі
Негода внадилася по вихідних
08.02 09:32
Суспільство

Щойно комунальники справилися з наслідками суботнього аномального снігопаду, як синоптики вже на завтра обіцяють новий.

 

... Далі

Зростання заборгованості держави, яка тільки рівненським ОСББ за пільги і субсидії вже винна майже 15 мільйонів гривень, може призвести до повного занепаду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

... Далі

Біда, кажуть, не сама ходить, а з дітками. Щойно Україну накрив спалах захворювання на кір, як медики почали застерігати від поширення не менш небезпечної інфекційної хвороби – дифтерії. Вони закликають усіх негайно щепитися від цієї смертельної недуги. Начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ показав у цій справі приклад.

... Далі

Позавчора він виписався з міської лікарні Рівного і поїхав додому, але перед цим поспілкувався з журналістом «7 днів» і залишив читачам нашої газети багато гірких одкровень про Україну, українську владу й українців.

... Далі

Кілька десятків голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків зібралися сьогодні в обідню пору на майдані Незалежності, щоб взяти участь  у всеукраїнському флешмобі. А саме, записати відео-звернення до керівників держави, в якому вони вимагають повного погашення заборгованості перед ОСББ з відшкодування пільг і субсидій. До слова, нині держава винна рівненським об'єднанням співласників близько дев'яти мільйонів гривень.

... Далі

Йдеться про батьків, які масово повели на щеплення дітей. Доки грім не гряне, мужик не перехреститься. Люди довго жили за логікою цієї приказки, доки грянув грім у вигляді кору і багатьох поклав у лікарні, а в декого забрав і життя.

... Далі

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?