Архів новин

Архів новин | Газета 7 Днів

2017 - Вересень - 07

 • Цікавим та захоплюючим є навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Основи комп’ютерної графіки та web-дизайну». Про це говорили самі слухачі під час підсумкового заняття, про це красномовно свідчили і їхні підсумкові роботи. Приємно вразила «палітра» тем, що їх обрали дизайнери для своїх сайтів: від сучасного салону-перукарні, ательє вишуканого одягу, ексклюзивного меблевого салону до стильної фотостудії, галереї ексклюзивних виробів і масажного кабінету.

  ...Читати далі»
 • Як повідомили в Державній податковій інспекції у м.Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області, впродовж січня – серпня 2017 року платниками податків, які перебувають на обліку в податковій інспекції, до Зведеного бюджету сплачено 1492,2 млн. грн. податків та зборів, що на 420,8 млн. грн. більше, ніж за вісім місяців минулого року.

  ...Читати далі»
 • Як зекономити на надто дорогих енергоресурсах? Питання це вкрай важливе нині і для хазяїна малесенького домогосподарства, і для ощадливого голови ОСББ, і для завідувачки дитячого садочка, і для професійних управителів житлом. Тим більше – для міської влади Рівного.

  ...Читати далі»
 • У ході оперативно-профілактичних заходів «Зброя та вибухівка» минулої доби правоохоронці вилучили 87 патронів різного калібру та гранатометний постріл.

  ...Читати далі»
 • Майбутні перукарі, котрі навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, мають унікальну нагоду переймати цінний досвід кращих представників професії. Семінари, тренінги, майстер-класи – заходи, що завжди супроводжують вивчення теоретичного матеріалу.

  ...Читати далі»
 • Специфіка роботи літредактора така: доводиться полоти мовні бур’яни. День у день я усуваю недоречні повтори, зайві слова і фрази, роблю змістові наголоси тощо. Та найбільше втомлюють рутинні виправлення на зразок: згідно до – на згідно з чи відповідно до; по вулицям – на по вулицях чи вулицями; уйшов – на пішов і т.д. Таких неграмотностей стільки, що вже кільком упорядникам їх вистачило на видання окремих книг. Причому, за бажання на цих чужих помилках можна вчитися кожному – вони доступні як у паперових, так і в електронних форматах. Ми ж у редакції вирішили приготувати мовний десерт у вигляді оригінальних описок-неологізмів, виловлених у текстах, що готувалися до публікації. Пропонуємо читачам у цих кумедних словах і фразах на свій розсуд розставити 

  ...Читати далі»
 • Ці слова класика української літератури Максима Рильського спадають мені на думку щоразу, коли стикаюся зі складним написанням слів чи їхніх відмінкових закінчень.

  ...Читати далі»
 • У мові неграмотний – все одно що в житті брудний, немитий. Робота редактора – мити тексти, підчищати за неграмотними авторами їхні помилки чи описки. Чим вони відрізняються одні від одних? Образно я їх називаю так:

  ...Читати далі»
 • Три правила Григорія Онокала
  07.09 08:07
  Суспільство

  Вони дозволяють рівненському пенсіонерові зберігати силу духу і тіла. Тринадцять років поспіль будь-якої пори року – у дощ, мороз чи спеку – рівненський пенсіонер Григорій Онокало щодня виходить на ранкову пробіжку. Маючи за плечима 88 років, він без особливих труднощів долає в парку ім. Тараса Шевченка свою звичну кількакілометрову дистанцію. Нас із Григорієм Івановичем під час однієї з таких пробіжок познайомив депутат міської ради, відомий рівненський нотаріус Олександр Чубай, який також кілька місяців тому розпочав заняття бігом і вже навіть встиг встановити особистий рекорд – подолати малу марафонську дистанцію. А під час спілкування виявилося, що попри суттєву різницю у віці обох чоловіків поєднують спільні погляди на здоровий спосіб життя. Мабуть, чимало корисного і пізнавального почерпнуть для себе із записаної мною їхньої бесіди й читачі газети «7 днів».

  ...Читати далі»
 • Він нарешті вмер, і всі полегшено зітхнули. «Слава Богу, що вмер», – сказала навіть їхня двірничка тьотя Женя, якій щодня доводилося вигрібати всі відходи його життєдіяльності, які він викидав не в смітник, а просто за вікно. Він – це Паша. Для домашніх, сусідів і друзів дитинства. А в останньому колі його контактів чоловіка звали тим іменем, яке він приніс із тюрми, – Пахан. Чому він став Паханом і не заслужив, щоб його хоч хтось оплакував? Це довга і сумна історія.

  ...Читати далі»
 • У понеділок фотогурток підліткового клубу «Лілея» запрошує школярів і їхніх батьків на день відкритих дверей. Охочі зможуть з перших вуст дізнатись, як то воно бути фотографом або фотомоделлю.

  ...Читати далі»
 • Квітковий Ріо-настрій
  07.09 06:59
  Дозвілля, Суспільство

  У дні, коли центр Рівного перетворюється на суцільну пішохідну зону, першою зупинкою для перехожих зазвичай стає квітник біля перукарні «Ріо», що на початку вулиці Соборної, навпроти міської ради.

  ...Читати далі»
 • Бригада аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Рівнегаз» посіла почесне друге місце у третьому етапі Всеукраїнських змагань газових аварійних служб групи компаній РГК. За першість у Західному регіоні змагались кращі бригади «104» із семи газорозподільних компаній: «Волиньгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Львівгаз», «Рівнегаз», «Тисменицягаз» та «Чернівцігаз».

  ...Читати далі»
 • У суботу, 9 вересня на стадіоні «Мототрек» у Рівному відбудеться 5-та, ювілейна Мегаподія. На одній сцені одночасно виступлять Сергій Міхалок з легендарним «Ляпис-98», мегапопулярний «Дзідзьо» та драйвові «MOZGI». 

  ...Читати далі»
 • Хочу подякувати першій кардіологічній бригаді швидкої допомоги, на чолі з лікарем Андрієм Андрійовичем.

  ...Читати далі»
 • Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради (орендодавець) передає в оренду на конкурсних засадах нежитлові приміщення, розташовані за адресою: м. Рівне, вул. Кн. Володимира, 108 площами 78,3 кв. м (літ. Н-1) та 455,9 кв. м (літ. К-2).

  ...Читати далі»
 • 1. Замовник: Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради.

  ...Читати далі»
 • 1. Замовник: Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради.

  Поштова і електронна адреса: 

  м. Рівне, вул. Лермонтова, 6;

  е-mail: ukb.mvk@ukr.net; тел. (0362) 

  63-42-43, факс (0362) 63-36-24.

  ...Читати далі»
 • Моя дочка вступила на перший курс РДГУ. Не дочекався цієї радісної звістки її тато, мій чоловік. У червні він помер після другого інфаркту. Чи має дочка право на пенсію? Мені казали, що така пільга передбачена тільки для школярів, а студенти вже дорослі.

  Ірина, мати

  ...Читати далі»
 • Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна: 

  ...Читати далі»
 • Звіріємо
  07.09 06:17
  Суспільство

  Соціальна агресія набирає обертів. Люди розучилися керувати своїми емоціями. Тому старе добре правило з морального кодексу будівника комунізму про те, що «людина людині – друг, товариш і брат» тепер цілком можна перефразувати на протилежне. Люди справді стали ворогами і навіть звірами одне щодо одного.

  ...Читати далі»
 • Цією новиною 4 вересня поділився в соцмережі депутат обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Свисталюк.

  ...Читати далі»
 • ЦНАП паспорти не видає
  07.09 06:03
  Суспільство

  Це – тимчасово, не лякайтеся. Адже рівняни за два місяці вже звикли оформлювати паспорти без черг, у зручній обстановці і доброзичливій приємній атмосфері.

  ...Читати далі»
 • Тепло знов обіцяє подорожчати
  07.09 05:59
  Суспільство

  Відразу заспокоїмо пересічних рівнян: ціна гігакалорії тепла для категорії споживачів «населення» подорожчає не більше ніж на 2,8 відсотка, гарячої води – на 4,5–4,6 відсотка. А що стосується бюджетних підприємств, то ціни на тепло для них запропонували збільшити приблизно на третину. Адже основа виробництва тепла – газ – для них здорожчала майже на 52 відсотки.

  ...Читати далі»
 • За майже тридцять років через Школу традиційного фудокан карате-до Віктора Сидоровича у Рівному пройшли тисячі вихованців, чотири десятки з яких досягли рівня чорного пояса. Близько сотні з них свого часу стали переможцями престижних всеукраїнських змагань, а десятки – чемпіонами і призерами європейських та світових чемпіонатів і кубків. Проте, як запевняє президент Федерації Фудокан карате-до України, майстер спорту України, чемпіон Європи, суддя міжнародної категорії, володар п’ятого дану Віктор Сидорович, найбільше його досягнення не в нагородах його учнів, а в набутій ними на тренуваннях базі знань і навичок, які допомагають їм бути успішними у житті.

  ...Читати далі»
 • Місто охопила епідемія
  07.09 05:48
  Суспільство

  Вона хоча й заразна, проте цілком безпечна. У Рівному в останні роки спостерігається тенденція до масових занять спортом. Чи можна було раніше хоча б подумати про те, що, наприклад, організовані ентузіастами велодні чи масові забіги будуть збирати на вулицях міста сотні рівнян? А їх, хто долучається до спортивних заходів не з-під палиці, а з власної волі, щоразу стає більше. Такий феномен американські дослідники називають епідемією, з’ясувавши, що спорт є дуже заразним. Люди самі змушують одне одного займатись фізкультурою.Чи можна говорити про те, що Рівне стало спортивним містом? 

  ...Читати далі»

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?