Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Грудень 2017
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2017 - Грудень - 01

 • Конкуренція була велика, тож і ціна титулу видалася високою. Комусь перемога в конкурсі коштувала безсонної ночі, а ще когось окрилювала самовіддана підтримка близьких людей. Про ці та інші подробиці цьогорічного міського етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року» можна було довідатися під час урочистостей з нагоди його закриття та нагородження переможців і лауреатів у міському будинку культури.

  ...Читати далі»
 • Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості побували на екскурсії у рівненському коктейль-барі «Мармелад» та відвідали семінар. Темою зустрічі була «Організація робочого місця бармена. Барний етикет».

  ...Читати далі»
 • Допоможіть врятувати життя дитини
  01.12 13:17
  Життя, Суспільство

  Учениця 2 класу ЗОШ №4 м. Рівного Іванка Тарасюк потребує термінової пересадки кісткового мозку.

  ...Читати далі»
 • До жовтня кожен наш день починався з Прем’єра у телевізорі і ним же закінчувався. Про майбутнє благоденствіє, що мало настати для пенсіонерів з першого жовтня, ми начулися стільки, як про жодну іншу подію досі. Чим більше про це говорили, тим більшими були очікування пенсіонерів. І тим більші тепер у багатьох із них розчарування. Так, не будемо сперечатися, можливо, є й задоволені. І навіть точно є. Та задоволені радіють мовчки. А розчаровані нарікають і скаржаться. З редакційної пошти із цього приводу ми вибрали декілька типових листів.

  ...Читати далі»
 • Світ перевернувся з ніг на голову в історії цієї розколотої на два шматки сім’ї. Гонителі помінялися місцями з гнаними. Дванадцять років тому чоловік зі свекрухою виставили цю жінку за двері вагітною на восьмому місяці, з одним чемоданом і без копійки в кишені. Тепер же свекруха сама постукала у двері колишньої опальної невістки і попросила впустити.

  ...Читати далі»
 • Дванадцяту школу Рівного не впізнати! Щойно у вересні розпочалися роботи з її термомодернізації, а вже нині школа стала яскравою окрасою однойменного району.

  ...Читати далі»
 • Сьогодні близько третьої ночі до поліції повідомили працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, що у дворі будинку на вулиці Красильникова, що у Рівному горить автомобіль.

  ...Читати далі»
 • Рівнян запрошують на «Контрасти»
  01.12 07:38
  Культура, Дозвілля

  У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається  виставка талановитої художниці Світлани Марковець «Контрасти».

  ...Читати далі»
 • Учаснику АТО потрібно врятувати життя
  01.12 07:30
  Життя, Суспільство

  Воїн-контрактник Юрій Рудик з Гощанського району потребує допомоги.

  ...Читати далі»
 • 3-го грудня світова спільнота відзначатиме День людей з інвалідністю. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

  ...Читати далі»

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?