Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Квітень - 02

 • Лауреатами міської премії в галузі образотворчого мистецтва імені Георгія Косміаді цього року стали Наталія Дребот, Ілля Мартиненко, Тетяна Стрілець і Михайло Чупріна. Цей творчий колектив – викладачі Рівненської державної дитячої художньої школи імені А. І. Мартиненка.

  ...Читати далі»
 • Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради запрошує на заходи з відзначення Христового Воскресіння

  ...Читати далі»
 • Для цього є всі умови. Кошти збільшені на один мільйон й вже виділені з обласного бюджету. Водночас оздоровлювати продовжать за новим порядком. Така практика передбачає співфінансування путівок у табори з різних джерел – з місцевих бюджетів, профспілок та за рахунок батьків.

  ...Читати далі»
 • Передвеликодній марафон добрих справ традиційно розпочали у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

  ...Читати далі»
 • Учетверте на гостини на Рівненщину завітала група школярів із прифронтового міста Авдіївка Донецької області. Традиційно їх прийняв дитячий санаторій «Електронік-Рівне», а от вперше вони побували в поліції та ознайомилися із роботою поліцейських.

  ...Читати далі»
 • 3 квітня в рамках  візиту делегації Посольства Франції в Україні до міста Рівне та з метою участі у церемонії відкриття фестивалю «Французька весна в Україні», а також для обговорення  з керівництвом міста питань україно-французької двосторонньої співпраці, о 11:15 в залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна, 12а) відбудеться зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції  в Україні Ізабель Дюмон.

  ...Читати далі»
 • До чергової частини Володимирецького відділення поліції  31 березня  повідомив фельдшер, що у села Малі Телковичі він констатував смерть 46-річного місцевого жителя.

  ...Читати далі»
 •    Під такою назвою в Літературному музеї Уласа Самчука в Рівному відбувся концерт вокальної музики студентів Рівненського державного гуманітарного університету класу доцента РДГУ, заслуженого працівника культури України, співачки Галини Швидків.

  ...Читати далі»

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?