Архів новин

Архів новин | Газета 7 Днів

2018 - Травень - 10

 • На інсулін бракує коштів
  10.05 14:13
  Здоров'я

  Завдяки добре організованим  профілактичним заходам торік у місті вдалося дещо зменшити показники первинної захворюваності на цукровий діабет. А відтак Рівне, де в минулому році зафіксовано 600 новоспечених діабетиків, виглядає у кращому світлі в порівнянні, наприклад, з Житомиром  і Хмельницьким, де з цією недугою виявлено відповідно 759 і 808 осіб. Проте, це ще не привід для самозаспокоєння. 

  ...Читати далі»
 • Не крейда, а скарб
  10.05 13:54
  Здоров'я

  Крейду називають справжнім скарбом, настільки широкий спектр її застосування. Звичайно, за умови, якщо її правильно використовувати. Сьогодні торкнемося лише кількох аспектів.

  ...Читати далі»
 • Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дубноводоканал» Дубенськоїміської ради за період з 01.01.2015 по 31.12.2017 і виявлено порушень на загальну суму5388,3 тис. гривень. 

  ...Читати далі»
 • Сьогодні за участі міського голови Рівного Володимира Хомка, секретаря міської ради Сергія Паладійчука та заступників міського голови Галини Кульчинської та Сергія Васильчука відбулося офіційне відкриття останнього капітально відремонтованого терапевтичного відділення № 1 Рівненської центральної міської лікарні.

  ...Читати далі»
 • У реалізації урядової програми «Доступні ліки», яка стартувала торік у квітні, беруть участь близько 80 аптек міста.

  ...Читати далі»
 • На календарі акушерок 5 травня, а медсестер 12 травня червоним кольором. Нещодавно наші кореспонденти побували у лікувальних закладах міста і познайомилися з представницями цих благородних професій.

  ...Читати далі»
 • Такі різні і такі подібні. Обох їх, медсестер з обласної стоматполіклініки, поєднує прагнення до самовдосконалення і самореалізації.

  ...Читати далі»
 • На перший погляд народження дитини і її виключно грудне вигодовування та при цьому активна підприємницька діяльність здаються речами несумісними. Але є жінки, які власним прикладом доводять, що можна одночасно бути хорошою матір’ю і будувати успішний бізнес.

  ...Читати далі»
 • Про встановлення ЖКП «Західне» тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій окремо за кожним будинком

  ...Читати далі»
 • Учора близько шостої години вечора в Рівному сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждав малолітній велосипедист.

  ...Читати далі»
 • Те, що нині твориться на білому світі, людям старшого покоління раніше не могло наснитися навіть у найстрашнішому сні. Хто з нас, скажіть, ще якихось тридцять років тому міг подумати, що на тлі розкоші пихатих скороспілок-товстосумів через брак коштів на ліки будуть приречені на смерть тисячі українців?

  Чому на фоні підйому моральних цінностей, коли мільйони наших співвітчизників потяглися до церков, а астрологи назвали третє тисячоліття ерою духовності, світом править «золотий телець»? Як пояснити, чому наше суспільство стає дедалі більш жорстоким і безжалісним? Думками із цього приводу з нами поділився відомий читачам «7 днів» своїм незаангажованим світоглядом знаний рівненський майстер бойових мистецтв Віктор СИДОРОВИЧ.

  ...Читати далі»
 • Іноземна версія

  • З кожних п’яти загиблих німецьких солдатів у Другій світовій війні четверо загинуло на Східному фронті (радянська версія – 93%).

  ...Читати далі»
 • Чим більше дітей – тим більше клопотів. Так вважають чимало людей. Проте діти – це також щастя, і чим їх більше, тим більше щастя. Про це як ніхто інший знає Галина Дацюк з Рівного. Ми розпитали в цієї привітної, завжди усміхненої і позитивно налаштованої жінки про її сім’ю та особливості виховання діток у багатодітній родині.

  ...Читати далі»
 • У диспетчерській КП «Міськсвітло» лунає чимало дзвінків, у яких люди помилились адресою. Слово «світло» в назві підприємства багатьох вводить в оману. Тому часто рівняни намагаються за допомогою «Міськсвітла» повернути світло до своїх будинків чи квартир, хоча це підприємство займається виключно зовнішнім освітленням Рівного – тими ліхтарями, які ввечері засвічуються на вулицях, площах, територіях підприємств, інших організацій, а також святковою ілюмінацією.

  ...Читати далі»
 • Але легалізації підлягають не всі самовільні об’єкти будівництва, а тільки певних розмірів і збудовані в конкретний час. Що це за розміри, і про який час ідеться? Куди йти і що робити, аби потрапити під «будівельну амністію»? Про все це кореспондент «7 днів» розпитувала начальника Рівненського міського бюро технічної інвентаризації Вікторію ДЕРБЕНЬОВУ.

  ...Читати далі»
 • За рік у Рівному до суду направлено дев’ять позовних заяв про позбавлення батьківських прав, і за цей же час працівники служби у справах дітей брали участь у судових засіданнях щодо усиновлення громадянами України 16 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Отже, не все так погано у цій справі.

  ...Читати далі»
 • Cтаном на початок квітня відповідне обладнання ще не встановили 3963 об’єкти непобутового призначення, а це 93% від загальної кількості споживачів Рівненської області, що не є побутовими.

  ...Читати далі»
 • З початку квітня вартість проїзду маршруткою з Рівного до Києва зросла до 230 гривень. Ціну одночасно підвищили всі перевізники.

   

  ...Читати далі»
 • Дитина боїться втратити маму
  10.05 06:01
  Життя, Суспільство

  А мама понад усе боїться залишити сиротою своє дитя. Її саму в дитинстві, а потім уже в зрілому віці зрадили рідні. Вона не хоче такої долі й для сина.

  ...Читати далі»
 • Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних. А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись, а тому бере у таких людей інтерв’ю у стилі «неформат», які ми публікуємо під рубрикою «На два слова». Сьогодні гостем цієї рубрики є директор рівненської тринадцятої школи Михайло Бєлік. 45 років. Народився у Рівному. Одружений. Має двох синів. За його печами три вищі освіти: Інститут інженерів водного господарства, Рівненський педагогічний інститут і Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти». Все його життя пов’язане з тринадцятою школою, в якій навчався, вчителював, а нині її очолює. Він став першим серед директорів рівненських шкіл гостем рубрики «На два слова».

  ...Читати далі»
 • Друзі, рівняни, колеги-журналісти! Це - SOS. Треба рятувати Василя Басарабу. Хто в нашому місті не знає цього талановитого журналіста, письменника, поета, лауреата міської премії імені Уласа Самчука та всеукраїнської відзнаки "Коронація слова"!? 

  ...Читати далі»
 • 9 травня у Рівному з покладання квітів до памятного знаку «Загиблим за Україну» на майдані Магдебурзького права   біля міськвиконкому. Звідти до  військового меморіалу Дубенського кладовища людей довезли автобуси. 

  ...Читати далі»

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?