Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2014
 

Боротися за свої права треба цивілізовано | Газета 7 Днів

Боротися за свої права треба цивілізовано

14.08.2014 00:00
Переглядів:159

Майдан зробив свою справу, майдан може йти. Тих, хто нині вперто продовжує там стояти, більшість рівнян вважає пристосуванцями. Ось що почули з цього приводу кореспонденти «7 днів».

kantariya_0Зураб Кантарія, представник громадської організації «Сила людей»:

– Зрозуміло, що сьогодні не можна сказати, що всі вимоги майдану виконані. Та чи в змозі вирішувати це питання намет у центрі міста, де люди перебувають щоденно в антисанітарних умовах, потерпаючи від спеки? Чи може хто навести бодай один приклад, щоб за кілька місяців, відколи тут стоїть намет, його мешканці вирішили по суті бодай одне питання. Вважаю, що цей намет не має жодного стосунку до зимового революційного майдану. Це пункт допомоги військовим і біженцям, і в такому форматі він працює.

 

 

Володимир, рівнянин:Володимир

– Думаю, що нині цей намет на майдані Незалежності не потрібен. Чи не краще передати його на схід нашим солдатам? Там він більше потрібен, щоб мали солдати де від дощу сховатися чи поспати. А ці хлопці, котрі нині сидять у наметі, також нехай на схід відправляються.

 

 

 

ДжигирейОлександр Джигирей, працівник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненського міськвиконкому:

– Жодного з тих, хто тепер сидить у великому наметі на майдані Незалежності, взимку ні під час пікетування ОДА, ні на мітингах я не бачив. Якщо цим хлопцям нема де продемонструвати свій патріотизм і силу, то нехай їдуть на схід. Там вони далеко більше потрібні.

 

 

 

Галина Данильчук, завідувач відділу Рівненського краєзнавчого музею:Галина Данильчук

– Раніше я була проти намету в центрі міста, який нагадує циганський табір, і навіть у Фейсбуці про це писала. Але сьогодні зустріла в тій великій палатці справжніх чоловіків України – айдарівців, воїнів-добровольців. У них дисципліна. За нецензурщину – десять відтискань у бронежилеті. За куріння в недозволеному місці, лузання насіння – знову ж таки покарання спортивною напругою. Вони в Рівному записують до своїх лав добровольців. Навели порядок на території наметового містечка. Знають правду про війну, вірять у перемогу, в себе, у своїх хлопців! Там справжня чоловіча дружба!

 

ДюгЮрій Дюг, координатор центру волонтерів «Допомога армії – Рівне»:

– Переконаний, що боротися за свої права треба цивілізованим способом. Наш волонтерський майдан в іншому місці – на пунктах збору та на складі, на вулиці Князя Володимира, 108. Хто хоче, долучайтеся, будемо «майданити» для армії разом. А до палаток на майдані я більше мати діла не хочу.

 

 

Франц Віцентійович, пенсіонер:Франк

– Гадаю, що намет на майдані Незалежності має стояти. Бо необхідний постійний контроль за владою. Треба зробити все, що задеклароване Майданом. Довести почату справу до кінця.

 

Розпитувала Людмила МАРЧУК

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 8 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?