Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2014
 

Не пропадемо, якщо будемо економити | Газета 7 Днів

Не пропадемо, якщо будемо економити

19.06.2014 00:00
Переглядів:158

У понеділок, 16 червня, о 10.00 за московським часом «Газпром» перевів НАК «Нафтогаз України» на передоплату поставок газу. А це означає, що Росія перекрила нам газ. Попри це паніки серед українців не помітно. Мабуть, нас уже нічим не злякаєш і не здивуєш. Про ставлення рівнян до цієї події, про їхні прогнози щодо того, чи зможемо ми обходитись без російського газу, про те, чи уявляють вони, якою може бути альтернатива, їх розпитували кореспонденти «7 днів» для традиційної рубрики нашої газети «Голос народу». Ось що ми почули.

002Олексій Якимович,

пенсіонер:

– Я надіюсь, що якось цю проблему вирішать. Крім того, це змусить нас витрачати газу менше. Он у Польщі економіка працює на повну котушку, а наша стоїть, та поляки при цьому витрачають утричі менше газу, ніж ми. Крім того, думаю, нас можуть виручити реверсні поставки газу з країн Європи.

 

 

Марія, 005студентка медколеджу:

– Наскільки я знаю, ми маємо свій український газ. То, думаю, що на перших порах обійдемося ним. А далі життя покаже. У нас є новий президент, то кинемо йому на голову ще й цю проблему. На Росії світ клином не зійшовся.

 

 

016Сергій Матвійчук

(нині живе і працює в Польщі):

– Можемо обійтися без російського газу. Треба шукати інші шляхи. У нас є твердопаливне вугілля, торф. Це – альтернатива їхньому дорогому газу. Крім того, треба зайнятися теплозбереженням, утеплювати будинки. Нам треба ліквідувати залежність від росіян узагалі – поставити великий паркан на кордоні й жити, не заглядаючи їм у рот.

 

 

Віра Іллівна, пенсіонерка:010

– Я чула в новинах, що в нас вистачає для населення свого газу. А якби ми його ще раціонально витрачали, то й узагалі обійшлись би без чужого. Не буду грішить та ви­правдовуватись, але й сама я, доки в мене не стояв лічильник, теж газ не рахувала: сушила в духовці яблука, груші. А тепер у мене дарма газ не горить. Бо маю 1100 гривень пенсії, то мушу економити. На ці гроші не розженешся.

 

 

011Ольга,

студентка, майбутній юрист:

– Я думаю, що ми без ро­сійського газу проживемо. Тим паче при тому, що вони з нами роблять, купувати в них газ не варто. Можна перекупляти його у Європі.

 

 

 

Олексій

(працював головним бухгалтером, а нині шукає роботу):017

– Обійтися-то можемо, якщо казати про населення. А перекрийте нині газ для «Рівнеазоту», то він стане. Разом із тим це поштовх, щоб розвиватися, шукати нові види палива. Наприклад, можна імпортувати скраплений газ із Америки, розробляти поклади сланцевого газу. Це підніме й економіку. Я чув, крім того, інтерв’ю з міністром палива та енергетики про те, що є п’ять імпортерів, готових поставляти нам газ. Можна навіть тендер проводити. Так що не пропадемо.

Розпитували Людмила МОШНЯГА та Світлана ПІКУЛА (фото)

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?