Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2014
 

Рівнянам для щастя достатньо і п’яти тисяч гривень на місяць | Газета 7 Днів

Рівнянам для щастя достатньо і п’яти тисяч гривень на місяць

16.10.2014 00:00
Переглядів:177

В усякому разі, саме таку суму найчастіше озвучували ті, кому ми задавали такі запитання:

– Ви вважаєте себе багатою людиною чи бідною?

– Якої місячної суми доходу вам особисто було б достатньо, щоб почуватися багатим?

– Чому в нашій країні так багато бідних людей і що треба зробити, щоб подолати цю проблему?

DSCN2784Зоя Хованська, пенсіонерка:

– Я все життя почуваюся бідною людиною, хоча особливих злиднів насправді не знала. А для того, щоб почуватися більш впевнено в житті, мені вистачить і трьох тисяч. Звичайно, багатою відчувати себе не буду, але мені цього буде достатньо. На сім’ю ж цих грошей замало.

А загальна проблема наша в тому, що до влади приходять некомпетентні люди, котрі не люблять Україну і не стараються для людей.

DSCN2786Олексій, таксист:

– Я себе вважаю взагалі ніким. Багаті як були, так вони і є. А бідні як були бідними, так і залишилися. Якби була стабільна зарплата на одну людину на місяць тисяч п’ять хоча б, ще можна було б якось жити.

Щоб не було бідних, вихід один: треба забрати все у багатих і розділити між бідними. І люстрацію треба проводити по-справжньому, а не так, як зараз – дав хабар, і тебе вже ніхто не люструє.

DSC00038Анатолій Мильніков, рівнянин, морж зі стажем:

– Я вважаю себе багатою людиною. Моє багатство – це здоров’я. Керую клубом зимового плавання у Рівному – приходьте, не пожалкуєте. Нас таких понад триста чоловік, у тому числі 33 жінки. Всі ми дуже багаті люди, адже багатство – це не тільки гроші, а й здоров’я, духовність. Хоча у нашому клубі є й досить багаті у фінансовому плані люди. Та головний сенс усе-таки не в грошах. Я колись був бізнесменом у Москві, відомі «Золоті сторінки» в Україні з’явилися завдяки мені. Довгий час очолював цю фірму, був її власником, а потім втратив усе: квартиру, машину, бізнес. Тепер мешкаю в одній кімнаті, та щиро вважаю себе багатою, щасливою і спокійною людиною. Бо душевне, духовне і фізичне здоров’я – найважливіше. Коли ці три складові є у людини – нічого більше не потрібно, повірте мені.

DSCN2801Ольга Покальчук, депутат Рівнеради:

– Не можу сказати, що я бідна, і не можу сказати, що багата. Все життя живу середньо. Маю трикімнатну квартиру, ніколи не мала власного авто, але й не хочу його мати. У кожної людини своє розуміння багатства. Я ніколи не задавала собі такого запитання – скільки мені треба, щоб бути багатою. Для мене, щоб нормально жити, достатньо п’яти тисяч гривень. Вважаю, що на ці гроші можна нормально прожити: заплатити комуналку, щось недороге купити.

Чому в нас багато бідних і як це подолати? Складно відповісти на це питання. Особливо жаль пенсіонерів, які половину своєї мізерної пенсії віддають за комунальні послуги. А все ж дорожчає. Хотілося б реальних змін у державі, щоб до влади прийшли патріоти своєї країни і почали думати про простих людей, а не тільки про власну кишеню.

DSCN2804Юрій, ювелір, мешканець Нетішина:

– Я не вважаю себе ні багатим, ні бідним. А скільки мені треба для щастя – не знаю. Кожен своє щастя оцінює по-своєму. І щоб вивести країну з бідності, треба, щоб ті, хто при владі, не крали, були чесними. Тоді все буде добре.

DSCN2813Пані Люба, рівнянка:

– Щоб почуватися багатою, мені вистачило б і п’яти тисяч. Хоча мені й зараз всього вистачає, у мене все своє: і закрутка, і городина, і яйця. Живу і працюю в Рівному, – доробляю до пенсії. Але у мене лишилася мамина хата у селі. І там ми з чоловіком тримаємо своє господарство. Чоловік живе у селі постійно, я ж приїжджаю на вихідні. Співаю в церковному хорі, а ще в ансамблі «Колорит», їздимо на концерти, робимо життя наповненим.

А щоб краще жилося людям в Україні, треба хоч трошки підвищити пенсію. Я працюю прибиральницею, і є у нас міські дівчата, які не мають села або дачі, то їм дуже важко прожити. Я їм пропоную шматок городу, але вони й не дуже хочуть.

DSCN2811Інокиня Магдалина:

– У наш час людям дуже важко живеться, але вижити і почуватися щасливими їм допомагає віра в Бога. Звичайно, фінансова скрута позначається на всьому, та не можна всі сили віддавати збагаченню та існувати одним днем, не думаючи про наслідки.

Спілкувалась Неля ЗАБОЛОТНА
Фото Марії КОРНІЙЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 0 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?