Архів новин

Середня зарплата 7 тисяч гривень: чи реально це для Рівного? | Газета 7 Днів

Середня зарплата 7 тисяч гривень: чи реально це для Рівного?

03.08.2017 09:02
Переглядів:533

Середня зарплата в Україні за даними статистики перейшла через рубіж сім тисяч гривень. Так запевнив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, коли звітував про роботу уряду за перше півріччя 2017-го. Кореспонденти «7 днів» вирішили поцікавитись у рівнян, чи справді отримують вони таку заробітну плату. Люди не надто охоче розповідали про свої заробітки, але одностайно твердили, що сім тисяч гривень для нашого міста – це заробітна плата, вища від середнього рівня, отже, отримує такі суми мало хто.

 

– Я в декретній відпустці. Думаю, що така середня зарплата для нашого міста – нереальна. 25 серпня мені потрібно виходити на роботу, оскільки дитині виповнюється три роки. А я не знаю, чи повернуся на своє робоче місце, бо директор сказав, що нікого не чекає з декретної відпустки. Та якщо й вийду, то зарплата буде значно нижчою від середньої по Україні.

– Розміром заробітних плат в Україні я не цікавився. Бо, щоб прожити, їжджу на заробітки до Європи. Займаюся будівництвом, ремонтами. Зараз будую власний будинок і заробити на це виходить тільки за кордоном.

– У Києві високі зарплати, то, можливо, там така середня зарплата. А я працюю в бюджетній сфері, у мене 3 тисячі, і вибитися вище не виходить. 

– Мене не цікавить, яку там заплату вираховують в Україні. Що від того зміниться, якщо наші зарплати не можуть догнати наші ціни? Я працюю сам на себе.

– Це – реальна заробітна плата. Я працюю в медичній сфері й отримую приблизно стільки. Виходить, що маю середню заробітну плату за мірками України. Хоча для Рівного така заробітна плата, здається мені, не середня, а значно вища за середню.

– Середня заробітна плата розміром у 7 тисяч гривень, можливо, й реальна для нашої країни у якихось більших містах, наприклад Києві. Та в нашому місті така зарплата значно вища від середньої. Я не отримую середньоукраїнську.

– Я одержую меншу суму, ніж середня заробітна плата по Україні. Якщо взяти докупи великі і маленькі заробітні плати та поділити загальну суму на всіх, то, може, і вийде 7 тисяч гривень у середньому. Але це формальний підхід. Як ось, наприклад, визначити середню температуру хворих по палаті.

Розпитувала Ніла ВОВЧИК 

Фото Миколи ПІКУЛИ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 7 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?