Архів новин

Фішки є, але їх мало | Газета 7 Днів

Фішки є, але їх мало

25.08.2017 09:34
Переглядів:339

У будні ще так-сяк: як воно є, так і є. Обходимося, чим маємо. А до свят хочеться підготуватися. І вдягнути щось святкове, і приготувати до столу небуденне. І пройтися, і подивитися. Людей побачити. Себе показати. А що нам показувати? Чи має наше місто, день народження якого ми відзначатимемо в неділю, чим похвалитися? Чи є в нас такі об’єкти, справи, досягнення, про які можна було б з гордістю сказати: це наша марка? Ми запитали про це у рівнян напередодні дня народження Рівного. І з’ясувалося, що люди мають у нашому місті свої уподобання та багато чим і ким гордяться.

– Для мене марка Рівного – це ті підприємства, чия продукція поширюється по всій Україні і навіть поза її межами. Насамперед це Льоноком-бінат. Я відчуваю гордість за те, як він розвивається. Наша марка – це й «Реноме», і зоопарк. І ще хочу назвати наш чудовий вокально-інструментальний колектив «Срібна терція». Це тріо самодіяльне, але коли я слухаю його виступи, то щоразу переконуюся: вони класом вищі за багатьох професіоналів. От де справді народні артисти України. Взагалі, свої фішки в нашого міста є, але хотілося б, щоб їх було більше.

– В області є багато підприємств, які працюють не один рік і які асо-ціюються з нашим краєм. А якщо говорити за Рівне, то перше, що спадає на думку, це підприємство «Камазтранссервіс», а також «Реноме». Колись це був фотоцентр, а тепер знаю, що там займаються банківською технікою, будівництвом. От, наприклад, їхні будинки на вулиці Костромській дуже прикрасили околицю міста в напрямку виїзду на Білорусь.

– Наша марка – це підприємство «Агроресурс». Воно виробляє котли. Знаю, що це підпри-ємство працює багато років і розвивається. Чесно, я навіть сама там працювала до декретної відпустки і цим горджуся.

– На жаль, мало в нас підприємств із приставкою «Рівне», які прославляли б наше місто. От є чудове підприємство Рівнеазот, то це справді наша марка. Тільки б йому не вставляли палиці в колеса. Мені дуже подобається хліб, який пече підприємство «Поліссяхліб». Дуже шкода, що в місті ніхто не випускає щось таке під маркою «Рівне», що могли б купити собі люди, які приїжджають до нас з інших міст, туристи. Чому, наприклад, нема наборів цукерок під назвою «Рівне» із краєвидами Рівного на коробках? Або був у нас колись чудовий сувенірний пряник «Рівненський». Тепер він зник, зате з’явився аналогічний «Луцький» пряник у наших сусідів.

– Наша марка – це наші раритетні тролейбуси. Вони зацікавлюють усіх приїжджих. А ще в нас дуже гарні клумби висаджує трест зеленого господарства. І наші парки всім подобаються – Лебединка, імені Шевченка. А ще у нашому місті є нова чудова рівненська марка – магазинчики «Грузинські традиції», які у нас прижилися. І ті продукти, що там можна купити, вже стали частими на нашому столі.

 

Розпитувала Ніла ВОВЧИК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?