Архів новин

Квіти покрали вже навіть біля колони Богородиці | Газета 7 Днів

Квіти покрали вже навіть біля колони Богородиці

31.08.2017 11:29
Переглядів:190

У скверику навколо колони Божої Матері завжди гарні клумби. Всі люди милуються ними, а оце перед святом я помітив, що посеред квітів чорніють «лисини». Вночі якісь вандали повисмикували їх, напевно, щоб продати на розсаду. Там вирвали не менш як сотню кущиків петунії. Їм байдуже, що квіти висаджені для всіх нас, рівнян, що ті квіткові композиції складали небайдужі люди, які щодня опікуються красою Рівного. Урешті, що ті клумби влаштовують і доглядають за наші з вами, за громадські гроші. Вандали є вандали. Цікаво тільки, чи хоч раз було таке, щоби крадіїв квіткової розсади з міських вулиць зловили й покарали?

Віктор ЗАГОРУЛЬКО, рівнянин

Компетентно

Вандалів ловлять 

і карають, та їх 

не меншає

Ірина САВЧУК, керуюча міським трестом зеленого господарства:

– Не уявляєте, як це прикро й образливо для наших працівниць, та факт є факт: коло колони Богородиці зіпсовано три клумби, які з великою любов’ю і натхненням подарували місту квітникарки підприємства. Хоча матеріальна шкода не надто вже велика: розсаду багатьох сортів петунії ми вирощуємо самі, навіть продаємо всім охочим по 7 гривень 50 копійок за кущ. Ці квіти на базарі коштують у два чи три рази дорожче, і якби хто хотів не красти, а заробити, то будь ласка.

Це був не єдиний випадок перед святом. Вандали поламали липу коло входу до парку Шевченка, а на Лебединці поперекидали лавки. Вони зухваліють, бо думають, що їх не знайдуть і не покарають. Дарма. Буквально днями ми отримали й передали до виконавчих органів судовий наказ щодо одного з таких вандалів. Громадянин А.В. Балай покараний за те, що заподіяв шкоду клумбі в центрі Рівного, бо викрадав з неї троянди. І хоч кущі тих квітів вилучили і висадили знову, за рішенням судді він примусово відшкодує підприємству шкоду: 721 гривню.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 2 =
More information?

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?