Архів новин

Життя убоге, зате форсу багато | Газета 7 Днів

Життя убоге, зате форсу багато

22.09.2017 15:14
Переглядів:209

Я давно поїхала з України, то вже трохи відвикла від наших реалій. А це приїхала на весілля до хрещениці і помітила в нашому житті стільки всього недоречного і безглуздого, що важко все й описати.

Власне, деякі спостереження я привезла із собою. Наприклад, коли в Італії бачиш жінку з гелевими нігтями, то знай, що це чи українка, чи молдаванка. Вона миє унітази, зате з гелевими нігтями. І начоси на голові теж відразу видають наших. Європейці, як правило, причісуються гладко і не деруть волосся без міри, як наші модниці.

Ну а тут, в Україні всі поголовно в тих гелевих нігтях. Я на весіллі була єдиною без гелевого манікюру. Аж незручно стало. Та коли я довідалася, що за такий манікюр платять по 200 гривень, то здивувалася ще більше. Де це видано: при таких смішних зарплатах і пенсіях так дорого платити за манікюр?

Та нашим не звикати. Батьки хрещениці, мої куми, напозичалися грошей, зате зробили весілля, що коштувало скажено дорого. Будь-яка послуга, чи то прикрашання кортежу, чи оздоблення залу і навіть під’їзду, з якого наречений забирав молоду, чи відеофотозйомка коштували шалені за мірками здорового глузду гроші. Я вже не кажу про ресторан. Наїдків на столах залишилося стільки, що коли їх позбирали, то не вистачило трьох холодильників, аби все туди повпихати. Стільки пропало, просто жах! А спитайте, кому це треба? Всі ж намучилися: і ті, хто це оплачував, і ті, хто їв. Бо розумних меж при такій кількості наїдків не буває.

І вже на другий день моя кума розпитувала мене, як би це їй приїхати в Італію попрацювати, щоб відробити борги, в які вона залізла через весілля. От я й кажу: занадто багато форсу при нашій убогості.

Лариса МІЛЛЕР, емігрантка

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 3 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?