Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Кошти на ремонт лікарні дали з боєм | Газета 7 Днів

Кошти на ремонт лікарні дали з боєм

19.10.2017 12:13
Переглядів:282

У Рівному мало хто вірив, що епопея з аварійним корпусом обласного інфекційного відділення при центральній міській лікарні закінчиться хоча б колись.

Півстолітню будівлю єдиної в області інфекційної лікарні 2008 року визнали аварійною. Було аж два проекти реконструкції, не раз переробляли кошторисну документацію. Лише 2015 року, щоб розпочати капремонт, з обласного бюджету виділили 450 тисяч гривень. 2016-го, аби скріпити тяжами корпус лікарні, що тріщав по швах, обласні депутати знайшли 550 тисяч гривень. Та їх не встигли використати: не дозволили морози, і 210 тисяч гривень знову повернули до бюджету. Цього року на завершення робіт уже стало потрібно через подорожчання 276 тисяч гривень. Та тих, хто перейнявся долею лікарні, в обласній раді мало хто хотів і слухати, натомість людей звинувачували, що «вам торік вже виділяли кошти».

Лише аж наприкінці серпня член обласної будівельної комісії Богдан Файфура підтримав необхідність завершити до кінця року хоча б зовнішні роботи. Клопотання це підтримав голова комісії Микола Кучерук, і справа із продовженням ремонту отримала непевний шанс потрапити на розгляд обласної сесії.

У порядку денному 13-ї сесії облради питання про лікарню не було. Його внесли як додаткове під час засідання, завдячуючи сприянню голови ОДА Олексія Муляренка та голови облради Миколи Драганчука. І депутати проект рішення зрештою підтримали.

До речі, міська влада теж не стоїть осторонь проблем інфекційної лікарні. Вона знайшла можливість профінансувати внутрішні роботи. Торік на інфекційку виділили півмільйона гривень, а у вересні цього року – 900 тисяч.

Тамара САВІНКОВА, громадська активістка

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 9 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?