Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Жовтень 2017
 

Давайте проголосуємо за № 83 і збудуємо відкритий плавбасейн | Газета 7 Днів

Давайте проголосуємо за № 83 і збудуємо відкритий плавбасейн

26.10.2017 11:18
Переглядів:247

100 х 50 х 2,5 метра – такий басейн – мрія всіх мешканців Рівного, які бажають плавати майже цілий рік у природній, постійно самопроточній, самоочищеній, добре фільтрованій і підігрітій екологічною «зеленою» енергією прозорій воді.

Відкритий плавбасейн планується збудувати за кошти громадського бюджету на заболоченій земельній ділянці міста за 500 метрів на північ від Басівкутського водосховища. Поверхня тієї ділянки орієнтовно на 4 метри нижча за вищу водну поверхню Басівкутського водосховища. За відомими законами фізики це гарантує безенергозатратну постійну проточність, екологічну очистку води без хімікатів. Планується, що її потік буде спрямовано по поліетиленовому трубопроводу для харчової води дном річки Устя в напрямку до нижчої водойми.

Проблемна заболочена земельна ділянка, що належить громаді Рівного, розташована на схід від вулиці Ботанічної, поряд із дитячою залізницею. Вона частково засипана будівельним та побутовим сміттям. Тобто ця ділянка є великою екологічною проблемою, своєрідною екологічною бомбою сповільненої дії, яка потребує уваги керівників і громади міста.

Пропозицію очистити проблемну заболочену земельну ділянку біля Басівкутського водосховища і збудувати на ній для всіх рівнян відкритий плавбасейн вартістю приблизно 1 мільйон 250 тисяч гривень уже підтримали члени бюджетної комісії міської ради.

Однак цей задум може бути реалізований тільки за умови, якщо з 17 по 31 жовтня цього року більша кількість населення міста віком від 16 років особисто проголосує за цей унікальний проект, що не має аналогів.

Щоб підтримати проект під № 83, треба прийти в пункт голосування, власноручно отримати спеціальний бланк, вказати в ньому номер проекту для реалізації в 2018 році і вкинути в урну для голосування. Зробити це можна у приміщеннях ЦНАПу та Рівненської міської ради. А можна проголосувати в інтернеті на сайті для голосування https://rivne.pb.org.ua/projects/show/

№ 83: голосуємо і збудуємо разом унікальний, відкритий плавбасейн із чистою, постійно проточною, прозорою водою для всіх мешканців Рівного!

Володимир РИБАК, рівнянин

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 8 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?