Архів новин

Фермерів області очолив міський депутат | Газета 7 Днів

Фермерів області очолив міський депутат

10.01.2018 10:17
Переглядів:419

 Під самий  кінець минулого року до Рівного з’їхалися на збори члени Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області. Оскільки ця представницька громадська організація, що налічує майже 200 асоційованих членів, після передчасної смерті багаторічного свого керівника Дмитра Українця майже півроку жила без очільника, назріла потреба обрати нового голову. З трьох запропонованих  кандидатів  делеговані учасники зборів переважну більшість голосів віддали за заступника директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну», депутата Рівненської міської ради Андрія КУЗЬМИЧА.

– Андрію Вікторовичу, відверто кажучи, той факт, що ви стали головою Асоціації фермерів та приватних землевласників області,  - неабияка несподіванка. Чи в цьому виборі  є якась закономірність?

– У кожної людини є якісь приховані задатки. Більшість, звичайно, знають мене як депутата Рівненської міської ради чи як заступника директора професійно-технічного освітнього закладу. Але мало хто знає, що, хоч я народився і виріс у Рівному, та в селі – людина не чужа. Адже практично всі шкільні канікули проводив у селі, у дідуся і бабусі. А останні сім років їжджу до них (дідуся, щоправда, вже не стало) за 20 кілометрів від Рівного фактично кожні вихідні. Звісно, навідуюся, щоб допомогти господарювати. Отож відрізню куряче яйце від гусячого чи качиного. І корову можу подоїти.

І сіна їй заготовити. А якщо говорити серйозно, то ще за життя Дмитро Павлович Українець, з яким я нерідко спілкувався, пропонував мені долучитися до фермерського руху. Мене добре знають і фермери з Млинівського району, які, до речі, й запропонували висунути мою кандидатуру на голову асоціації.

– Чим вони це аргументували?

– На їхнє переконання, якщо Асоціацію очолить фермер, йому ніколи буде займатися справами організації, бо в нього вистачає своїх клопотів зі сівбою, оранкою, жнивами і т.д. А на посаді голови має бути менеджер, який міг би відстоювати інтереси сільгоспвиробників, організовувати їх, допомагати їм вирішувати нагальні питання. Зрештою, мене не обирали, як кота в мішку. Перед виборами я побував у кожному районі. Зустрічався там з фермерами, ділився з ними своїми баченнями і планами щодо розвитку фермерства в області.

– Можете поділитися якоюсь частиною з них?

 

– Головні з них стосуються захисту інтересів фермерів. А ще будемо продовжувати те хороше, що вже започаткували. Скажімо, й надалі плануємо проводити в Рівному сільськогосподарські ярмарки, щоб рівняни могли за цінами виробника купити екологічно чисту городину – картоплю, моркву, буряки; продукти тваринництва тощо. Можливо, крім вулиці Набережної та проспекту Князя Романа будемо влаштовувати  такі ярмарки і в мікрорайоні Ювілейний. Задумів багато, але про них – згодом. Бо я керуюся правилом: спочатку діло, а потім слово.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?