Архів новин

Плюс один тролейбус у пору пік | Газета 7 Днів

Плюс один тролейбус у пору пік

23.02.2018 13:45
Переглядів:255

Тролейбусів, що ходять на Північний мікрорайон Рівного, у списку багато, а на зупинках – мало

Добре, що наші рівненські тролейбусники відповідають так оперативно на звернення рівнян. Та те – теорія. На практиці ж усе по-іншому.

У середу, 24 січня о 18:10 я прийшла на зупинку «Театральна». І ось таку картину на табло «розумної» зупинки побачила і сфотографувала на смартфон. Дивіться: два тролейбуси, що йдуть по «одиничці», повинні підійти через хвилину. Так і було: вони прийшли один за одним, у салоні другого майже ніхто не їхав. «Десятка» теж прибула за хвилину, а потім ще аж дві одна по одній: за чотири і п’ять хвилин. Тролейбус за маршрутом № 7 мав підійти, коли вірити табло, за три хвилини, та замість нього прийшла «двійка». «Сімки» ж довго не було, а на табло знову засвітилися суцільні трійки й одинички. Тому я не витримала і пішла з колегами на маршрутку. Замість того щоб дати виручку комунальному підприємству, ми збагатили приватника. Це просто знущання. Район Мототреку протягом десяти хвилин отримав п’ять тролейбусів, а Північний – жодного. 

Наступного дня читаю в газеті «7 днів» красиву відповідь на лист, одним із авторів якого є і я: що наш Північний не обділений тролейбусами і в Рівному немає диспропорції між кількістю машин і пасажирів. Обділений: дивіться фото електронного табло, яке я надіслала до редакції. Воно не дасть збрехати. Крім того, не думаю, що ці тролейбуси сходили з маршруту і йшли в парк, як опублікував у газеті пан Ткачук. Було 18:10. Це не той час, коли тролейбуси йдуть у парк.

Людмила ШЕВЧУК, працівник Рівненської митниці, мешканка мікрорайону Північний

Компетентно

Тієї середи, 24 січня, тролейбус «Шкода-14 Тр» з бортовим номером 160, який мав прибувати на Театральну площу о 18:15, через несприятливу погоду вийшов з ладу на кінцевій станції «Боярка». У разі форс-мажору (вихід з ладу тролейбуса, швидка заміна на лінії тролейбуса, який вийшов з ладу, довготривала затримка в русі) можуть виникнути розбіжності між даними на інформаційному табло «розумної» зупинки і номером маршруту тролейбуса, який підходить до зупинки.

Провівши численні перевірки руху на маршруті № 7 «Боярка – Північний» після 18-ї години, КП «Рівнеелектроавтотранс» на численні прохання жителів мікрорайону Північний добавило з 1 лютого цього  року ще один тролейбус, який приходить на зупинку «Театральна площа» о 18:08 і прямує до кінцевої зупинки в Північному.

Також повідомляємо, що в години пік через затори на дорозі можливе запізнення тролейбуса на хвилину-дві, і підприємство тут не винне.

З повагою директор КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентин ТКАЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?