Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Квітень 2018
 

Одні смітять, інші прибирають | Газета 7 Днів

Одні смітять, інші прибирають

05.04.2018 09:25
Переглядів:495

У Рівному традиційними стали загальноміські толоки, які відбуваються зазвичай перед Великоднем. До толоки долучаються державні та комунальні установи міста, громадські організації. Прибирають усі зелені зони міста – парки, береги Усті. Нині саме час, коли закликають вийти на загальноміське прибирання. Отож ми вирішили в рамках рубрики «Голос народу» запитати у перехожих: «Хто в місті повинен прибирати: комунальні служби чи рівняни?»

Ліля Миколаївна, рівнянка:

– У місті мають прибирати комунальні служби. Але якщо рівняни мають бажання, то хай долучаються й вони до прибирання. Ми всі мешканці міста, тут живемо. Головне, щоб толока ні для кого не була примусовою. Колись разом із сусідами ми прибирали у дворі будинку, де мешкаємо.

– До суботників я ставлюсь скептично. Де ж працівники інших служб, послуги яких ми оплачуємо? На толоку ніколи не виходила. Живу в приватному будинку, то ми самі прибираємо своє подвір’я і довкола нього.

Анна, рівнянка:

– Довкола нашого будинку завжди чисто і прибрано, за це відповідає ОСББ. Але якби хтось проявив ініціативу й організував толоку, то, думаю, багато сусідів зголосилися б вийти прибрати у дворі, на дитячих майданчиках.

 

Віталій Олексійович, рівнянин:

– Біля своїх багатоповерхівок люди могли б і самі прибрати. Робити своє рідне місто кращим та чистішим – обов’язок кожного мешканця. Спільно з працівниками комунальних служб наводити порядок. А чому б і ні? Це ж не кожного дня, а раз на рік можна.

Григорій, рівнянин:

– Я живу в приватному будинку, то роботи весною вистачає. Прибираю і на вулиці. Дуже прикро, що самі ж люди і смітять, розкидають порожні пляшки. Не тільки в ці передвеликодні дні, а й завжди кожен мешканець міста повинен дбати, аби місто було прибраним і чистим. А для цього варто не смітити. Треба взятись за віники і навести лад на подвір’ях власних будинків, вулицях, якщо це не зроблять комунальні служби.

Розпитували Ніла ВОВЧИК 

і Наталія НИРКОВА (фото)

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?