Архів новин

Забути про біль у суглобах мені пропонували утридорога | Газета 7 Днів

Забути про біль у суглобах мені пропонували утридорога

25.05.2018 09:27
Переглядів:203

Тепер не треба бути стареньким і немічним, щоб знати, що таке біль у суглобах. Недуга ця останнім часом «молодшає». Звісно, нікому не хочеться бути тягарем для рідних через обмеженість у рухах чи й повну нерухомість, до чого вона призводить. От і росте попит на ліки, які допомагають якщо не вилікуватись, то хоча б зняти біль у хворих колінах, що іноді не дає ні сісти чи встати, ні по сходах піднятися, ні спати вночі. От і хапаєшся за кожну рятівну соломинку.

Таку соломинку я, здається, знайшла у своїй поштовій скриньці. Рекламна газетка пропонувала забути «про біль у суглобах…». Отак з трьома крапками й був у ній заголовок. Але той натяк із трьох крапок я трактувала по-своєму. Бо не так давно прочитала у газеті «7 днів» пораду, що стосувалася цін у супермаркетах: перш ніж щось купувати, придивитись до цін в інших точках продажу. Мені ця порада допомогла зекономити чималу суму, за що дякую вам, редакціє. Заодно хочу поділитися з читачами нескладною арифметикою.

Очевидно, рекламодавці, які намагаються спихнути ходовий товар утридорога, сподіваються на старечу нерозбірливість. Вони задурюють людям голови, маніпулюючи цінами за різну кількість упаковок, перекреслюваннями чи плюсами на зразок «2 + 1 упаковка = ціна за дві». У пропозиції, яка зацікавила мене, ціна мазі «Скипілар» була 135 гривень за тюбик. А треба їх на курс три штуки. То в рекламній газеті пропонували «дуже щедру» акцію: якщо купуєш зразу три тюбики, то з тебе беруть не 405 гривень (135 х 3 = 405), а «всього» 270. Тобто виходить, що один тюбик дарують. Але я вчасно згадала вашу пораду і заглянула в першу ж аптеку, що біля мого дому. 

І тюбик тієї самої мазі придбала там за… 25 гривень. А три тюбики обійшлись мені у 75 гривень. От яка недобросовісна буває реклама!

Світлана ПАВЛЕНКО, пенсіонерка

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?