Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Вересень 2018
 

Думки з приводу | Газета 7 Днів

Думки з приводу

21.09.2018 15:04
Переглядів:153

Після публікації «Майже 150 проектів, і всі без зауважень» на адресу редакції надійшло чимало відгуків як на роботу кваліфікованих і совісних працівників ПМП-фірми «Спецрембуд» і ПП «Модена», так і їхнього керівника Олександра Кучерука. Окремі з них пропонуємо увазі читачів.

 Тепер я всім рекомендую «Спецрембуд»

Ми співпрацювали з фірмою «Спецрембуд» у рамках реалізації проекту з капітального ремонту даху нашої 9-поверхівки. Підрядником залишились повністю задоволені: роботи були виконані якісно та чітко згідно з графіком. І це за несприятливих погодних умов. Зокрема, коли демонтували покриття над частиною квартир, то одну з них під час зливи затопило. «Спецрембуд» повністю за свої кошти зробив у тій квартирі ремонт. Крім того працівники фірми встановили нам, як бонус, накриття над балконами 9-х поверхів, піддашки над входами у під’їзди та смітникову кабіну із відмосткою і накриттям. Відтак, маємо проведений «Спецрембудом» якісний ремонт за адекватну ціну та, що не менш важливо, 10-річну гарантію.

Євген ПУПИШЕВ,

голова ОСББ «Ювілейна 3»

І людина хороша, і спеціаліст відмінний

Прочитала я в газеті про Олександра Кучерука, і захотілося поділитися своїми враженнями про цю чудову людину і спеціаліста високого класу. Олександр Анатолійович керує великою сучасною будівельною фірмою. Дає роботу та гідну зарплату геодезистам, геологам, архітекторам, проектантам, будівельникам та іншим фахівцям. Добре розвинене почуття гумору дозволяє йому навіть неприємні ситуації сприймати по-філософськи і власним оптимізмом підтримувати інших. 

Олександр Кучерук – господар свого слова, тому завжди пунктуально виконує всі свої зобов’язання. Така ж у нього підібралася і команда. Він дуже життєрадісний, тому навіть нудне відрядження може перетворити на цікаву і приємну подорож. Пам’ятаю, як на початку сірого і мокрого грудня 2015 року ми з ним та спеціалістами його фірми їздили до Стрия на обстеження будівель. Здавалося б, звичайна робоча поїздка, але завдяки невеликій зупинці у Львові, де ми оглянули улюблені Олександром Анатолійовичем архітектурні пам’ятки, залишили про неї дуже яскраві та незабутні враження.

Олена ФІРАН, підприємець

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 4 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?