Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Дозвілля | Газета 7 Днів

News by categories

Дозвілля

На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся цікавий, смачний  і корисний майстер-клас із приготування суші. Рівненські дітлахи, які відпочивають у розвиваючому літньому таборі, мали унікальну нагоду познайомитися із японською кухнею. У лабораторії приготування їжі навчального закладу заняття проводив колишній слухач РЦПТО ДСЗ, а нині авторитетний сушист Павло Кособуцький.

... Читати далі»

Батьків випускників всіх шкіл Рівного запрошують доєднатися до флеш-мобу.

... Читати далі»

З нагоди Дня медика працівники міської дитячої лікарні організували поїздку до Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника, де розміщено 17 пам'яток ХІV-ХХ століття.

... Читати далі»

Створені рівненськими лісівниками, ці принади рекреації ваблять усе більше не тільки місцевих, а й іноземних відпочивальників. Значні природно-рекреаційні ресурси є не десь далеко, а зовсім поруч, біля Рівного. У цьому пересвідчились журналісти місцевих ЗМІ минулого четверга під час прес-туру з відвіданням місць організованого відпочинку на природі в ДП «Клеванський лісгосп».

... Читати далі»

VІ регіональний відкрий Етно - Тур - Фест «Бурштиновий шлях» розпочнеться 7 липня і триватиме три дні.

... Читати далі»

 «Вишиваний шлях» побуває в нашій області 19-20 червня. Маршрут пролягає через туристичні місцини – Такаранів, Дубно, Млинів та Острог.

... Читати далі»

Ми називаємо імена переможців конкурсу «7 днів» «Нас багато: мама, ми і тато»  і оголошуємо новий.

... Читати далі»

Підбито підсумки конкурсу розповідей дітей про свою сім’ю на тему «Нас багато: мама, я (ми) і тато», який із січня тривав на сторінках тижневика «7 днів».

... Читати далі»

Комунальне підприємство «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне”» пропонує з 24 червня по 2 липня сімейний відпочинок для батьків, батьків з дітьми з наданням послуг із проживання, харчування та лікування.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?