Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Дозвілля | Газета 7 Днів

News by categories

Дозвілля

На конкурс «Квітучий двір»

Приблизно за такою формулою цієї весни у дворі між будинками 15 і 17 на проспекті Миру в Рівному з’явився новий квітник.

... Читати далі»

На Рівне останніми роками напала справжня квітникова «напасть». Мальовничі клумби заполонили не лише центральні вулиці, сквери і парки міста, а й двори. Мешканці багатоповерхівок, наче змагаючись одні з одними, взялися власноруч облаштовувати біля своїх будинків клумби та квітники. Відтак донедавна занедбані клаптики землі перетворилися на барвисті оазиси.

... Читати далі»

21 липня 2017 року, о 12:00, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка «Вишита молитва духу». 

... Читати далі»

Рівняни та гості нашого міста мають можливість глибше пізнати історію обласного центру та його сьогодення. Туристичні маршрути проходять найбільш давніми середньовічними вулицями міста: Замковою, Шкільною, Драгоманова, та вулицями, що з’явилися дещо пізніше, такими, як «16 липня», «Симона Петлюри», а також включають такі цікаві об’єкти, як сакральні споруди Рівного та парк культури та відпочинку ім. Шевченка.

... Читати далі»

Багато років поспіль головною прикметою липня була поява на вулицях міста засмаглих людей, які вже встигли відпочити і повернутися з курортів додому. Вони викликали білу і всяку іншу заздрість у тих, хто ще не встиг піти у відпустку і поїхати на курорт. Нині на вулицях Рівного засмаглих лиць, рук і ніг ще малувато. Може, тому, що відпочивати тепер не всім по кишені. Дороге це діло.

... Читати далі»

Історія нашої сім’ї почалась із захоплення велосипедом. Десяток років тому ми з моїм майбутнім чоловіком, Ігорем, познайомилися... не в Рівному, хоча ймовірність такої зустрічі в нашому місті була б більш логічною. 

... Читати далі»

Обласний відкритий фестиваль народної творчості «Зелене Купало в літо упало» збере близько 30 аматорських колективів з України та Польщі. Фестиваль пройде 12 липня на березі річки Корчик у місті Корець.

... Читати далі»

На території Малинського лісництва ДП «Березнівський лісгосп» відбувся обласний конкурс вальників лісу – «Лісоруб-2017»

... Читати далі»

Для нашої сім’ї найкращий відпочинок – це коли ми разом. Практично щовихідних ми намагаємося організувати своє дозвілля на природі.

... Читати далі»

– Коли людина долучається до творчості, то в неї само собою зникає смак до руйнування. І це природно, адже здатність щось творити – це навички Бога. Можливо, трішечки й категорично, зате – з упевненістю у важливості й успіху мистецтва, свого і колег, це сказала дизайнер одягу, а ще, як виявляється, і живописець-початківець Вікторія Вольська.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?