Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Дозвілля | Газета 7 Днів

News by categories

Дозвілля

Днями в громадській організації «Передзвін» відбулося святкування Дня іменника та Свято осені. Вихованці передзвону співали, декламували вірші та змагалися у різноманітних конкурсах. Традиційно їм у цьому допомагали студенти-волонтери з РДГУ.

... Читати далі»

Продовжуємо публікувати рецепти страв читачів, надіслані на конкурс «Все про макарони» від торгової марки «ВІЛІС», яка випускає в нашому місті найкращі макарони найширшого асортименту.

... Читати далі»

Сьогодні в Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувається традицінв гра-змагання знавців птахів «Пташиний ярмарок» та конкурс «Годівничка для синички»Світлинами із цього заходу поділилась Ольга Сончак у Фейсбук на сторінці Екологічного центру ПДМ.

... Читати далі»

Імена переможців оголосять в ЗОШ № 11, що у Рівному на вул. Данила Галицького, 14 А. Учасниками заходу є родини учнів 1-4 класів міських шкіл.

 

... Читати далі»

12 листопада в Рівному відбувся проміжний етап Чемпіонату України з перукарського мистецтва «Бурштинові зорі 2017». Цей захід вчетверте проводиться в Україні, і участь у ньому протягом року беруть усі регіони. Рівненський центр професійно-технічного навчання державної служби зайнятості активно долучається до змагань і надає шанс своїм викладачам і слухачам – майбутнім майстрам вдосконалити професійність і власне себе.

... Читати далі»

"Найкращі хіти ВВ та світові шедеври"Ця програма однозначно варта Вашої уваги, адже на сцені для Вас виступатимуть 56 надзвичайних музикантів!

... Читати далі»

І тур VIIIсезону міської спортивної гри «Сімейні перегони» відбувся цієї неділі в місті Рівному. Захід проходив в спортивному залі ЗОШ №8.

... Читати далі»

У концертній залі МБК у п’ятницю при повному аншлагу Рівне подивилося й послухало виступ національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.

... Читати далі»

Фінал Третього телевізійного чемпіонату міста "Кубок Рівного з КВН"

... Читати далі»

Випускники педагогічних вузів, які були успішними в навчанні, не поспішають влаштовуватись до шкіл. Шукають легшу роботу і більші прибутки. Але з усіх правил є винятки. Як-от рівнянка Аліна Кононець. Молода талановита дівчина з неабияким творчим потенціалом вже не один рік працює зі школярами і задоволена цим.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу