Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

Євро останнім часом помітно зріс у ціні у відношенні до гривні. Особливо це впадає в очі тому, що втрачає в ціні долар.

... Читати далі»

Станом на 01.08.2017 року на території області зареєстровано 2258 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність, відповідно до 6405 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (3628) та тютюновими виробами (2777).

... Читати далі»

Єдиний  внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

... Читати далі»

З початку року в Рівному сплачено 47,2 мільйонів гривень плати за землю. Із загальної суми  майже 6 мільйонів гривень сплачено фізичними особами, решта – юридичними особами.

... Читати далі»

Про це повідомив  в. о. начальника  ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук, який зазначив що в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 75%, або на 11,5 млн. грн. Юридичні особи сплатили до місцевих скарбниць 21,4 млн. грн., що на 8 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року, а фізичні особи сплатили в 4,5 рази більше ніж за відповідний період минулого року, що склало 3,9 млн. грн.

... Читати далі»

Як повідомив в.о начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук, з початку року представникам бізнесу області  було відшкодовано 322,6 млн.грн податку на додану вартість.

... Читати далі»

У Державній податковій інспекції у м.Рівному нагадують жителям міста про терміновість сплати податку на нерухоме майно та плати за землю фізичним особам, які отримали податкове повідомлення-рішення. Сплатити ці платежі платник повинен до місцевого бюджету за місцем розташування об`єкта оподаткування до 29 серпня. У разі несвоєчасної сплати накладається штраф від 10 до 20 відсотків суми податкового боргу, а також пеня.

... Читати далі»

Відтепер мешканці Рівненської області мають можливість отримати оперативну кредитну допомогу завдяки новому сервісові ПриватБанку«Швидкий кредит». Клієнти зможуть без застави взяти позику до 50 тисяч гривень на будь-які потреби всього за 20 хвилин.

... Читати далі»

На початок серпня 2017 року на обліку в ДПІ у м.Рівному  перебувало 12594 фізичних осіб - підприємців. Більш як 76 % з них обрали спрощену систему оподаткування та сплатили до місцевого бюджету 67,1 млн. грн. єдиного податку. Такі надходження перевищили минулорічні на 21,5 млн. гривень.

... Читати далі»

Із впровадженням податкових новацій на Рівненщині суттєво зростає рівень сплати податку на додану вартість. Так, протягом  семи місяців  2017 року  платники ПДВ області перерахували до державного бюджету   539,2  млн. грн. податку на додану вартість з вироблених на Україні товарів. Це на 194,6 млн. грн., або на 56,5 % більше, ніж торік. 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу