Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2017
 

Реклама

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

УДержавній податковій інспекції у м. Рівному  повідомили, що за січень-вересень цього року забезпечено надходження військового збору в сумі 67,8 млн. гривень. Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року склав 14%, або надійшло на 8,4 мільйони гривень більше.

... Читати далі»

ДПІ у м. Рівному ГУ ДФС у Рівненській області звертає увагу платників податків на те, що підприємства (підприємці) мають право здійснювати розрахунки готівкою між собою та/або з фізичними особами протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами в межах граничних сум розрахунків готівкою, установлених постановою Правління НБУ від 06.06.13 №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» зі змінами, затвердженими постановою Правління НБУ від 25.11.2016 № 407.

... Читати далі»

На 28 млн гривень порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, виявили з початку року спеціалісти Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області . За результатами вжитих заходів вони забезпечили відшкодування втрат на 11,2млн гривень.

... Читати далі»

Цьогоріч в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Рівному реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 6955 жителів обласного центру.

... Читати далі»

Плата за землю - це місцевий податок, що входить до складу податку на майно. Цей платіж є серед лідерів податкових надходжень до місцевого бюджету, його питома вага в загальних надходженнях до місцевої казни становить понад 7 відсотків.

... Читати далі»

Упродовж січня-вересня 2017 року Рівненська митниця ДФС спрямувала до Державного бюджету України 3 мільярди 413 мільйонів гривень податків і зборів, сплачених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Про це сьогодні повідомив керівник Рівненської митниці ДФС Андрій Чаборай.

... Читати далі»

Протягом восьми місяців 2017 року платники-землекористувачі Рівного сплатили до місцевого бюджету 55,9 мільйонів гривень плати за землю, в тому числі 47,3 мільйони гривень – юридичні особи, 8,6 мільйони гривень – фізичні особи.

... Читати далі»

Днями у Рівному відбулось засідання Рівненського обласного осередку ВГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», що зібрало чисельну аудиторію слухачів міста. 

... Читати далі»

27-28 вересня на Рівненщині відбудеться восьме засідання Ради туристичних міст і регіонів та четверте засідання Наукової ради з туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

... Читати далі»

 Як роз’яснили в Державній податковій інспекції у м. Рівному, порядок оподаткування доходів податком на доходи фізичних осіб, у тому числі від реалізації власної сільськогосподарської продукції, регламентується р. ІV Податкового кодексу України. 

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу