Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

В Державній податковій інспекції у м.Рівному нагадують, що  до 1 липня 2017 року неприбутковим підприємствам, установам та організаціям необхідно привести у відповідність до вимог Податкового кодексу України свої установчі документи.

... Читати далі»

З початку поточного року платникам, які знаходяться на обліку в ДПІ у м.Рівному,  в Центрі обслуговування платників надано 11832 адміністративних послуг.

... Читати далі»

З початку року у Рівному до бюджету громади сплачено майже 31 мільйон гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

... Читати далі»

За п’ять місяців 2017 року власники легкових авто, що згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню, спрямували до бюджетів територіальних громад   608 тисяч гривень транспортного податку, що на 232 тис. грн.. перевищує минулорічні надходження. 

... Читати далі»

Податківці Рівного звертають увагу, що 9 червня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств».

... Читати далі»

З початку року від суб’єктів господарювання Рівненської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 10,5   мільйона гривень екологічного податку. Згідно розподілу коштів із загальної суми надходжень на охорону довкілля до місцевих бюджетів надійшло  8,3 мільйона гривень, що перевищує минулорічні надходження на 1,2 млн. грн. відповідно до державного бюджету – 2,2 мільйона гривень, що більше минулорічних надходжень на 307 тис. грн.

... Читати далі»

На Рівненщині у 969 житлових будинках з централізованим опаленням встановлені прилади обліку тепла. Це – близько 83% від всієї кількості. Тільки з початку року в області лічильниками оснащено понад сімдесят багатоповерхівок.

... Читати далі»

За початку року в Рівному забезпечено надходження єдиного податку в сумі 70,3 мільйони гривень.

... Читати далі»

Цей небезпечний процес, від якого в останні роки потерпають соснові ліси північного поясу землі, підступився впритул і до Рівного.

... Читати далі»

З початку року рівненські власники та орендарі земельних ділянок сплатили 127,8 млн. грн. земельного податку. Це майже на 11 млн. гривень більше, ніж за січень – травень 2016 року. При цьому майже 115,2  млн. грн. сплатили юридичні особи та фізичні особи  12,6  млн. грн.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?