Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, платниками податків міста за шість місяців 2017 року сплачено податку на додану вартість в сумі 196,4 млн. гривень, що на 51,9 млн.гривень, або  на 36 відсотків,  більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

... Читати далі»

В актовому залі Сарненської ОДПІ нещодавно відбувся семінар за участю фахівців відділу організації роботи ГУ ДФС у Рівненській області та філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Рівненській області.

... Читати далі»

В Державній податковій інспекції у м.Рівному звертають увагу  рівнян  на те, що наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 29.06.2017 №88 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису» затверджено нові форми реєстраційних документів.

... Читати далі»

Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, платниками обласного центру за січень-червень 2017 року до бюджетів усіх рівнів перераховано  1105,3 млн. гривень, що на 326,3 млн. гривень більше ніж минулоріч. 

... Читати далі»

Станом на 1 липня   2485   неприбуткових організацій увійшли до нового Реєстру. Вони привели свої установчі документи у відповідність до норм статті 134 Податкового кодексу України та вчасно подали їхні копії до контролюючих та реєстраційних органів.

... Читати далі»

У Державній податковій інспекції у м. Рівному звертають увагу платників ПДВ  на те, що  перехідний період, протягом якого процедура, визначена п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), здійснювалася без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), закінчився 1 липня 2017 року.

... Читати далі»

7,5 мільйонів гривень з обласного бюджету спрямують на реалізацію ідей, що перемогли в конкурсі з енергоефективності

... Читати далі»

З початку року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 14,7 млн. грн., що на 55 %, або на 5,2 млн.грн. більше надходжень січня-червня 2016 року.

... Читати далі»

 Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області з початку року попередили порушень законодавства у сфері закупівель на 32 млн грн. Зокрема, відмінено три процедури закупівель очікуваною вартістю 22,5 млн грн та розірвано 7 договорів на загальну суму 9,5 млн грн.

... Читати далі»

Державна фіскальна служба України проаналізувала виявлені під час перевірок суб’єктів господарювання порушення вимог щодо регулювання готівкового обігу, а також застосовані за вказані порушення штрафні санкції, та звертає увагу керівників підприємств, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою на дотримання вимог чинного законодавства. 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?