Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2018
 

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

У Рівному зібрали податків і зборів більше, ніж очікувалося

Доходи загального фонду міського бюджету Рівного за 9 місяців 2018 року виконано на 105,8% , порівняно з аналогічним періодом попередього року вони зросли на на 2,5 %. Про це повідомив начальник міського управління бюджету і фінансів Віктор Шульга під час засідання міськвиконкому у вівторок.

... Читати далі»

У Млинові говорили про профорієнтацію шкільної молоді

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Визначення шляхів співпраці у виконанні плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення», яке відбулося на базі Млинівської районної філії Рівненського ОЦЗ.

... Читати далі»

Не пропустіть відкриття!

На вул. С. Бандери,47 сьогодні (26 жовтня) магазин продуктів "Мускат" відчиняє свої двері для покупців. 

... Читати далі»

Тут готують сучасного автодорожника

Молодь, обираючи майбутню професію, все частіше робить ставку на технічну освіту. Адже сьогодні українська біржа праці перенасичена економістами, юристами та вчителями. Натомість уже не один рік відчувається гострий дефіцит професіоналів технічних спеціальностей. Старі кадри йдуть на заслужений відпочинок, а на підприємствах виникає вакуум, який необхідно заповнити. У Рівному одним з провідних навчальних закладів, що готує кваліфікованих спеціалістів технічного профілю, є Рівненський автотранспортний коледж НУВГП, який цьогоріч відзначив 55-річний ювілей. За час існування навчального закладу з його стін вийшло 16 тисяч кваліфікованих молодших спеціалістів.

... Читати далі»

З кожним роком на вулицях Рівного стає дедалі менше маршруток. У порівнянні з 2016-м їх число скоротилося на 50, відтак на перевезенні пасажирів нині в місті працює близько 300 автобусів. Добре чи погано? 

... Читати далі»

 

 

Рівненська ОДА та ПриватБанк підписали меморандум про співпрацю в галузі сільського господарства

19 жовтня Рівне гостинно приймало учасників Міжнародного аграрного форуму «АGRORIVNE 2018». Фермери, сільгоспвиробники, підприємства, що займаються переробкою аграрної продукції, завітали цього дня в Рівненський міський будинок культури, аби поспілкуватися, поділитися досвідом та дізнатися про нові можливості для розвитку свого бізнесу.

... Читати далі»

 

Аукціони просуватимуть

Але лише на сайті міської ради

... Читати далі»

Субсидії по-новому

Кабмін затвердив 7 основних змін для оформлення держдопомоги на оплату житлово-комунальних послуг

Рішення про вдосконалення умов оформлення урядової допомоги ухвалено під час позачергового засідання 19 жовтня.

... Читати далі»

 

Продати, неможливо відремонтувати

Старі тролейбуси підуть з молотка

 

... Читати далі»

Днями завітали студенти Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України. Там вони мали змогу поринути в історію виникнення податків та становлення податкової системи під час екскурсії до податкової інспекції міста Рівного.

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?