Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Січень 2018
 

Економіка | Газета 7 Днів

News by categories

Економіка

 У 2017 році від платників Рівного до бюджету країни надійшло 1248,5 млн. гривень єдиного внеску. Порівняно з показником 2016 року надходження ЄВ зросли на 481 млн. гривень. Серед основних чинників позитивної динаміки сплати єдиного внеску – зростання фонду оплати праці та результати заходів щодо легалізації праці найманих працівників, адже ЄВ сплачується з легальних доходів.

... Читати далі»

У Держстаті назвали регіони, в яких найбільше зросли ціни в 2017 році. Найвищий рівень інфляції в 2017 році було зафіксовано в Донецькій області – 15,9%. Про це повідомляє  сайт ua.news. Також високі інфляційні коливання були зафіксовані в Рівненській (15%) і Луганській областях (14,9%). Разом з тим, найменший рівень інфляції в 2017 році зафіксований у Чернівецькій (12,4%) і Дніпропетровській (12,8%) областях.

... Читати далі»

Податковий календар на січень 2018 року

 

... Читати далі»

Як повідомили в Державній податковій інспекції у м. Рівному, у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року, змінився мінімальний страховий внесок для підприємців – платників єдиного податку, а також ФОП, які обрали загальну систему оподаткування, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерського господарства.

... Читати далі»

У Державній податковій інспекції у м. Рівному нагадують рівнянам, що для отримання податкової знижки за наслідками 2016 року фізичній особі необхідно заповнити і подати до державної податкової інспекції за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку у контролюючому органі), податкову декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2017 року. 

... Читати далі»

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провело ревізію бюджету Острожецької об’єднаної територіальної громади, фінансово-господарської діяльності Острожецької сільської ради, що в Млинівському районі. Під час ревізії виявлено фінансових порушень, які призвели до втрат ресурсів, на 471 тисяч гривень.

... Читати далі»

Днями податківці Рівного завітали до старшокласників ЗОШ №2. Зустріч була присвячена  ознайомленню молоді з основами податкових знань, які є частиною правової освіти.

... Читати далі»

Сьогодні, 21 грудня технічний директор Рівнеобленерго Ігор Красінський презентував у залі засідань Рівненської міської ради проект будівництва нової міської електропідстанції із значно більшою потужністю, ніж попередня, та із застосуванням сучасних методів прокладання кабельних ліній. 

... Читати далі»

Медсестри і санітарки Рівного отримають під ялинку премії. Гроші для цього міська рада виділила з резервного фонду бюджету.

... Читати далі»

Вчора був той день, коли переможець тендеру на виготовлення дуобусів обіцяв поставити до Рівного дві одиниці цього гібридного міського транспорту.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Я люблю Новий рік, за те, що: