Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
31
 
Травень 2019
 

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Відома етнограф, краєзнавець, подвижник музейної справи Алла Українець 21 травня презентувала  книгу «Традиційний одяг Рівненщини».

... Читати далі»

Ми запрошуємо усіх на звітний концерт Творчого об’єднання «Полісяночка».

... Читати далі»

Бо що ж це за приїзд Вар'ятів в Рівне та й без ДОДАТКОВОГО концерту? 

... Читати далі»

Нещодавно у Рівному зібралося понад півсотні художників з Рівного, Львова та Здолбунова на «Скетчінг марафон», аби разом помалювати оголені натури.

... Читати далі»

Дитячий серіал «Престол принцеси» 15–16 травня знімали у Дубенському замку.

... Читати далі»

Краєзнавців, фольклористів, любителів старожитностей та просто рівнян і гостей обласного центру запрошують на  презентацію книги Алли Українець  «Традиційний одяг Рівненщини».  

... Читати далі»

Що можна дізнатися про людину з візерунків на її вишиванці та як правильно обрати саме свою річ, - про ці та інші секрети традиційного і улюбленого українцями одягу розповіла відома вишивальниця, дизайнер та засновниця власного бренду вишитих речей Анна МАРЧУК.

... Читати далі»

Третьої суботи травня в Україні відзначають День Європи. Як і в багатьох містах, у Рівному відбуваються святкові заходи на підтримку європейської ідентичності українців, європейських традицій і цінностей. Гостями нашого міста у ці дні стають представники міст-партнерів Рівного з різних країн Європи. Детальніше про співпрацю з європейцями ми поспілкувалися з начальником відділу міжнародних зв’язків Рівненського міськвиконкому Оленою ПЕТРІВ, яка впродовж багатьох років налагоджує дружні відносини між Рівним та іноземними містами-партнерами.

... Читати далі»

Польські Пйотркув Трибунальський, Забже, Люблін та Ґданськ, болгарський Відін, словацький Зволен, німецький Оберфіхтах, грузинський Кобулеті, український Сєвєродонецьк і Князівство Монако. Це міста і держава, прапори яких піднімають на майдані Незалежності в День Європи, який припадає на третю суботу травня. Звичайно, не випадково, бо вони є містами-партнерами Рівного.

Виявляється, дружба між містами завязується по-різному.

... Читати далі»

Одні з найпопулярніших комедійних блогерів українського Ютубу Бампер і Сус володіють нереальним почуттям гумору, шаленою енергетикою та неадекватною харизмою! Їх жарти одразу запам'ятовуються, а репліки розходяться на цитати!

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?