Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Рівнянин, видатний художник, блискучий педагог мистецтва Георгій Косміаді  повернувся на Батьківщину бронзовим монументом. На ту саму вулицю 16 Липня, де цілих чверть століття жив, якою день у день ходив із дому до гімназії.

... Читати далі»

Неділю у Рівному тепер очікують як день яскравих виступів на фестивалі «Рівне. Літо. Музика». Підтвердження цьому – аншлаги на концертах просто неба.

... Читати далі»

«Я просто в захопленні! Ніколи б не подумала, що метал може бути таким пластичним, теплим, повітряним, наповненим любов’ю, радістю та гумором! Дякую Вам! О. Макієвська». Це ми переписали тільки один із сотень вдячних записів, які так небувало-щедро залишили в альбомі коваля–скульптора Романа Велігурського на його першій персональній виставці «Жива лінія». 

... Читати далі»

Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому приймає пропозиції, щодо претендентів на найвищу міську відзнаку в галузі народного мистецтва, до 10 серпня.

... Читати далі»

Відкриття фотовиставки Олександра Майструка «Глибини душі» відбулось 9 червня у Виставковій залі МБК.

... Читати далі»

15 червня о 17:00 у Виставковій Залі обласної Національної спілки художників України, що у Рінвому на вулиці 16 Липня, 2А, у вас буде нагода доторкнутися до мистецтва Романа Велігурського на його першій персональній виставці «Жива Лінія».

... Читати далі»

Сам Анатолій Іваненко каже, що його нова картина «У комірці поціновувача старожитностей» – данина критичному реалізму – напряму, який ми знаємо за хрестоматійними полотнами великих передвижників. Та ця робота ніби просить, аби її віднесли до реалізму ностальгічного, що відображує романтику часів, які пішли в минуле й не повернуться ніколи.

... Читати далі»

Ансамблю танцю «Джерельце» – 15 років

Концерти і гастролі, десятки хореографічних конкурсів і перемог, поїздки за кордон – Литва, Болгарія, Угорщина, Чехія, Австрія, гран-прі на конкурсі 2016 року й щоденна творча праця до третього поту. Усе це – про зразковий ансамбль танцю «Джерельце» міського будинку культури.

... Читати далі»

В останніх числах травня в Острозі зібрали унікальний конкурс – регіональний фестиваль класичних виконавців-гітаристів.

... Читати далі»

25 травня 2017 року виповнилося 91 рік, як московський агент Самуїл Шварцбарт  на розі вулиці Расін та бульвару Сен-Мішель в Парижі вгатив  сім куль у найвидатнішого сина України - Симона Петлюру. 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?