Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Сергій Танчинець та його гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

потішать рівнян своєю неповторною музикою.

... Читати далі»

 

У Рівному молодь запрошують на «Андріївські вечорниці» з  ворожіннями та калитою

 

... Читати далі»

Рівне закликає сусідні села об’єднуватися

Міські депутати закликають громади довоклишніх сіл об’єднатися з містом і створити велику об’єднану територіальну громаду (ОТГ). Відповідне звернення адресоване Білокриницькій, Городищенській, Квасилівській, Обарівській Городоцькій і Великоомелянській сільрадам ухвалили сьогодні на сесії Рівнеради.

... Читати далі»

Обряд «Водіння Куста» на Рівненщині зберігся у селі Сварицевичі Дубровицького району.

... Читати далі»

Минулого четверга в Міському будинку культури відбувся концерт славетного співочого колективу, знаного в Україні з далекого вересня 1943 року. Мова про Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки. Легендарний колектив приїхав до Рівного з новою ювілейною програмою на честь свого 75-річчя. Окрім хору на концерті виступав балет, акомпанував оркестр. Захід тривав близько двох годин, протягом яких глядачів вражали силою голосів, красивою пластикою, гармонійним звучанням народних інструментів, великою колекціє різнобарвних костюмів.

... Читати далі»

 

Вже традиційно творче об’єднання «Полісяночка» готує передноворічне танцювальне дійство для усієї родини під назвою «Зимова казка зі Святим Миколаєм». Відбудеться ця подія на сцені Міського Будинку Культури 14 грудня о 18:00 год. 

... Читати далі»

Минулої неділі в облдрамтеатрі відбулася прем’єра музичної комедії«Господиня заїзду». Вперше п’єсу «Трактирниця» засновника італійської комедії Карло Ґольдоні, на основі якої була створена вистава, глядачі побачили майже три сторіччя тому. Але й нині її тема сучасна, адже в основі дії – кохання.

... Читати далі»

25 листопада у Рівненському міському будинку культури відбувся звітний концерт Народного аматорського хору «Верес». Поважний колектив налічує 58 років від часу свого заснування, а його керівник – Петро Антонович Невірковець, заслужений працівник культури України, – ось уже п’ятдесят років незмінно очолює колектив. І його свого часу професійно зорієнтувала в житті пісня «Очі волошкові». Вона стала точкою відліку життєвої дороги Петра Антоновича як хормейстера.

... Читати далі»

29 листопада рівнян запрошують на концерт хору імені  Григорія Верьовки, який повертається у Рівне з ювілейною програмою!

... Читати далі»

Завітайте 30 листопада в міський палац культури на запальний, колоритний, концерт грузинського ансамблю Gori.

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?