Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Неділю у Рівному тепер очікують як день яскравих виступів на фестивалі «Рівне. Літо. Музика». Підтвердження цьому – аншлаги на концертах просто неба.

... Читати далі»

«Я просто в захопленні! Ніколи б не подумала, що метал може бути таким пластичним, теплим, повітряним, наповненим любов’ю, радістю та гумором! Дякую Вам! О. Макієвська». Це ми переписали тільки один із сотень вдячних записів, які так небувало-щедро залишили в альбомі коваля–скульптора Романа Велігурського на його першій персональній виставці «Жива лінія». 

... Читати далі»

Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому приймає пропозиції, щодо претендентів на найвищу міську відзнаку в галузі народного мистецтва, до 10 серпня.

... Читати далі»

Відкриття фотовиставки Олександра Майструка «Глибини душі» відбулось 9 червня у Виставковій залі МБК.

... Читати далі»

15 червня о 17:00 у Виставковій Залі обласної Національної спілки художників України, що у Рінвому на вулиці 16 Липня, 2А, у вас буде нагода доторкнутися до мистецтва Романа Велігурського на його першій персональній виставці «Жива Лінія».

... Читати далі»

Сам Анатолій Іваненко каже, що його нова картина «У комірці поціновувача старожитностей» – данина критичному реалізму – напряму, який ми знаємо за хрестоматійними полотнами великих передвижників. Та ця робота ніби просить, аби її віднесли до реалізму ностальгічного, що відображує романтику часів, які пішли в минуле й не повернуться ніколи.

... Читати далі»

Ансамблю танцю «Джерельце» – 15 років

Концерти і гастролі, десятки хореографічних конкурсів і перемог, поїздки за кордон – Литва, Болгарія, Угорщина, Чехія, Австрія, гран-прі на конкурсі 2016 року й щоденна творча праця до третього поту. Усе це – про зразковий ансамбль танцю «Джерельце» міського будинку культури.

... Читати далі»

В останніх числах травня в Острозі зібрали унікальний конкурс – регіональний фестиваль класичних виконавців-гітаристів.

... Читати далі»

25 травня 2017 року виповнилося 91 рік, як московський агент Самуїл Шварцбарт  на розі вулиці Расін та бульвару Сен-Мішель в Парижі вгатив  сім куль у найвидатнішого сина України - Симона Петлюру. 

... Читати далі»

Національний президентський оркестр під диригуванням підполковника Максима Гусака завітав до військовослужбовців однієї з частин оперативного командування «Захід», які, в перервах між ротаціями, проходили бойове злагодження на теренах Рівненщини.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?