Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Ой, що буде!
25.04.2017 09:59

У Рівному виступить знаменитий хор Верьовки. Національний заслужений академічний український народний хору імені Георгія Верьовки їде до Рівного.

 

... Читати далі»

У Рівному театри-студії ідуть до глядача

Впродовж чотирьох днів, з 24 по 27 квітня вісім театрів-студій міста представлять на малій сцені Рівненського обласного академічного театру презентуватимуть свої вистави. Це відбуватиметься у рамках театральної імпрези «Відкрита брама», а фінансує театральне свято місто, адже його проекти підтримала громада у проекті «Рівне – місто унікальних подій.

... Читати далі»

Сплетіння джазу, фолку, шансону і французької душі

 

У Рівному виступило «Тріо Гійома Лопеза»

... Читати далі»

Сьогодні у «Текстильнику» презентували всеукраїнський фестиваль хореографії, проект якого виграв грант з громадського бюджету міста. «Мистецька душа Рівного» – так українською читається і назва, й філософія небаченої іще в нас за масштабом танцювальної події, яка збере навколо себе на три останні дні квітня в гостинному палаці культури, а потім – на майдані Незалежності понад півтори тисячі лише учасників баталій. А ще приїдуть гості, завітають глядачі. А скільки з’їдеться зірок!

... Читати далі»

Рівнянам пощастило. Численні поціновувачі сучасної хореографії побачили в театрі балет у постановці французького хореографа Браїма Бушелагема «Переміщення/Motion».

... Читати далі»

11 березня у сіті-кафе “Home” відбулись арт-читання поезії «Мюслі з родзинками». Молоді автори з Рівного прочитали свої вірші для ущент заповненого залу.

... Читати далі»

Щорічний хоровий фестиваль парафіяльних колективів «Великодні зустрічі у Свято-Богоявленському соборі» відбудеться 30 квітня в Острозі. 

... Читати далі»

Поки лине пісня чарівна, бринять струни, грають оркестри, мами і бабусі, які приводять діток у другу рівненську музичну школу, не сидять без діла: плетуть, вишивають.

... Читати далі»

Команда проекту «Година в метро» влаштувала неймовірну подорож у світ думок талановитого фокстер`єра! Цього разу об`єктом творчих експериментів стала книга Саші Чорного «Щоденник фоксаМіккі».

... Читати далі»

В четвер у Рівненській обласній бібліотеці були літературно-музичні посиденьки. Були майже самі жінки. В світлиці зібралися чотирнадцять Галин тільки з боку сцени. І, може, стільки ж – серед глядачів. Чому? Згадайте, що то був за день? Так-так: святої мучениці Галини. Галини святкували іменини!

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?