Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

Сьогодні перед сесією Рівненської міської ради виступив начальник управління культури і туризму Тарас Максименко. Він вирішив порадувати рівнян – розповісти про подарунок від ЄС, про який сам дізнався лише напередодні.

... Читати далі»

Третій рік поспіль у Рівному влітку відбувається чудове музичне дійство – фестиваль під поетичною назвою «Рівне. Літо. Музика». У двох центральних парках (ім. Т.Г. Шевченка та Молоді) щонеділі для рівнян та гостей міста лунає музика. Мелодії різних жанрів, стилів, епох звучать у виконанні солістів-інструменталістів, співаків, хорів та вокальних ансамблів, рок-гуртів, оркестрів духових і народних інструментів, джазових колективів, виконавців авторської пісні тощо.

... Читати далі»

Маленька актриса з величезним талантом – так можна сказати про рівненську школярку Ольгу Боровець. Ця надзвичайно харизматична та світла дівчинка з десяти років грає на сцені Рівненського драмтеатру разом із професійними акторами. В арсеналі своїх досягнень уже має срібну медаль одного з найпрестижніших світових конкурсів талантів – «The World Championship of Performing Arts» (Світовий чемпіонат з виконавського мистецтва).

... Читати далі»

Народний ансамбль скрипалів «Арієтта» привіз до Рівного гран-прі.

... Читати далі»

За значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України та високий професіоналізм Президент України відзначив професора інституту мистецтв РДГУ Богдана Столярчука.

... Читати далі»

Рівнянин, видатний художник, блискучий педагог мистецтва Георгій Косміаді  повернувся на Батьківщину бронзовим монументом. На ту саму вулицю 16 Липня, де цілих чверть століття жив, якою день у день ходив із дому до гімназії.

... Читати далі»

Неділю у Рівному тепер очікують як день яскравих виступів на фестивалі «Рівне. Літо. Музика». Підтвердження цьому – аншлаги на концертах просто неба.

... Читати далі»

«Я просто в захопленні! Ніколи б не подумала, що метал може бути таким пластичним, теплим, повітряним, наповненим любов’ю, радістю та гумором! Дякую Вам! О. Макієвська». Це ми переписали тільки один із сотень вдячних записів, які так небувало-щедро залишили в альбомі коваля–скульптора Романа Велігурського на його першій персональній виставці «Жива лінія». 

... Читати далі»

Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому приймає пропозиції, щодо претендентів на найвищу міську відзнаку в галузі народного мистецтва, до 10 серпня.

... Читати далі»

Відкриття фотовиставки Олександра Майструка «Глибини душі» відбулось 9 червня у Виставковій залі МБК.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу