Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Культура | Газета 7 Днів

News by categories

Культура

13 рік поспіль з приходом осені традиційно на Покрову у нас відбувається свято фотографії - Міжнародний Салон художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову", що збирає фотомайстрів з десятків країн всіх континентів світу. Сьогодні відбулося відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу.

... Читати далі»

Шоу "Фіолет" у Рівному

Після майже трьох років кропіткої студійної роботи та концертних мандрів, "Фіолет" вирушає у всеукраїнський тур

... Читати далі»

Вечір незабутньої музики у МБК

Обіцяють влаштувати артисти зі Сполучених Штатів Америки та зразкового фольклорного ансамблю ''Уляночка''

... Читати далі»

Міський будинок культури запрошує усіх відсвяткувати свято Покрови разом! Там притготували 3-денний марафон заходів, які відбуватимуться на різних майданчиках нашого закладу. 

... Читати далі»

Світовий театральний шедевр у Рівному! Київський театр "Тисячоліття" презентує: Дуже Смiшна Комедiя   Рея КунI « Я куплю тобI Мальдiви» :

Дорогі Друзі! Встигніть придбати квиточки у Рівному на супер комедію « Я куплю тобі Мальдіви « Київського Театру "Тисячоліття". У продажу залишилась обмежена кількість квитків! 

... Читати далі»

13 жовтня о 19:00 год у Міському Будинку Культури відбудеться концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України в рамках Всеукраїнського ювілейного концертного туру до 100-річчя від дня заснування.

... Читати далі»

Історії шести людей із різних куточків світу, з різними світоглядами і життєвим досвідом, яких об’єднала одна авіакатастрофа, зібрані в новому романі Макса Кідрука «Де немає Бога». Презентація новинки відбулася в Рівному увечері в понеділок, 1 жовтня.

... Читати далі»

До Рівного з сольним концертом завітає Народна артистка України Катерина Бужинська.

Катерина Бужинська вже дуже багато років хвилює серця і душі своїх вірних шанувальників по всьому світу! Жива сексуальність, незвичайна енергетика, оригінальний і розкішний голос – три складові успіху артистки. Вона одна з небагатьох співачок, яка з легкістю співає на концертах без фонограми.

... Читати далі»

 #101містоДНБ: Макс Кідрук презентує на Рівненщині роман #ДеНемаєБога

Письменник Макс Кідрук знову вирушає в масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України, аби зустрітися з читачами та презентувати роман «Де немає Бога». Розпочнеться  новий скажений марафон із презентації в Києві. Кінцева станція – Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку (17-18 листопада).

На Рівненщині Макс відвідає 7 міст та містечок. Презентація у його рідному місті  Рівному, відбудеться вже 1 жовтня.

... Читати далі»

Рівне набуло статусу центру світового кінематографа. У нашому місті з 25 вересня триває третій Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії».

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?