Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2019
 

Політика | Газета 7 Днів

News by categories

Політика

Українці мають жити і заробляти на рідній землі

... Читати далі»

У вівторок, 12 лютого, в міському палаці культури «Текстильник» фракція «БПП Солідарність» у Рівненській міській раді вже традиційно публічно відзвітувала перед жителями міста про свою роботу за рік, що минув.

... Читати далі»

Телефонні дзвінки до рівнян від начебто представників «Батьківщини» змусили керівництво місцевого осередку партії зібрати термінову прес-конференцію.

... Читати далі»

У ході прес-конференції, що відбулася днями в Рівному, журналісти прямо запитали в кандидата на посаду Президента України, лідера Громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентина Наливайченка: як з 44 зареєстрованих учасників президентських перегонів визначити, хто з них – реальний, а хто – технічний? 

... Читати далі»

Новий формат політичної агітації. Кандидат у Президенти України Андрій Садовий приїхав до Рівного на брендованому автобусі і в центрі міста особисто запрошував перехожих попити теплого какао та поговорити про те, що турбує людей напередодні виборів. 

... Читати далі»

Кандидат у Президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав громадські організації та активістів об’єднатися для захисту вільного волевиявлення громадян.

... Читати далі»

Переконливою перемогою своїх кандидатів на виборах в ОТГ Рівненщини, що відбулися 23 грудня, похвалилися представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» під час прес-конференції.

... Читати далі»

Раніше, за часів Сталіна, у Радянському Союзі багато невинних людей було знищено, бо в анонімних скаргах і доносах їх оббріхували моральні потвори й шахраї. Але потім останні також опинялися там, де були їхні жертви – на довгі роки і без права переписки. Україна поки що не може позбавити психічно хворих у задоволенні писати скарги на сусіда. Бо не вистачає грошей на медицину. Але з шахраями боротися цілком можливо.

... Читати далі»

 

Рівняни поспілкуються з Юлією Тимошенко

Сьогодні, 14 листопада, до Рівного завітала лідерка ВО «Батьківщина», народний депутат України Юлія Тимошенко.

... Читати далі»

 

15 листопада 2018 року о 14-30 год., в каб. 410 (вул. Соборна, 12-А) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (Голова постійної комісії О. Карпяк).

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?