Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019
 

Проза життя | Газета 7 Днів

News by categories

Проза життя

З початку року в пологових будинках Рівного народилося троє діток, не потрібних своїм батькам.Ані дев’ятимісячна вагітність, ані власне пологи не розбурхали в жінках-зозулях материнського інстинкту. Тож, народивши, вони спокійно пішли собі геть, залишивши своїх малюків на персонал лікарень. 

... Читати далі»

Клієнти ПАТ «Рівнегаз» повідомляють про те, що до їхніх квартир приходили особи, які представились працівниками ПАТ «Рівнегаз» і пропонували встановити модем дистанційної передачі даних за власні кошти. Оплатити роботу потрібно було готівкою на місці.

... Читати далі»

Вони познайомились, як і багато хто, під час навчання у виші, недовго зустрічались, одружилися. І ось уже 38 років – разом. Не лише у вільний час, а й на роботі. Обоє працюють у Рівненському облмуздрамтеатрі. Вона заступником директора, він – головним диригентом.

... Читати далі»

Про перспективи професійного навчання говорили із роботодавцями і безробітними Радивилівщини

Старший майстер виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Майя Сульжик провела профорієнтаційну зустріч у м. Радивилів.

... Читати далі»

У людей свято, а в неї похорон. Була така ситуація в житті, коли вона вперше почула оту фразу: «Сумуйте веселіше». Ці два дотепні слова потім докорінно змінили життя і тому, хто їх сказав, і тій, яка їх почула. Відтоді проминуло майже двадцять років. 

... Читати далі»

А ви вірите в те, що напередодні Різдва трапляються дива? Дізнайтесь чому в диво повірили герой нашої нещодавньої публікації – Ілля та його бабуся.

... Читати далі»

Днями прочитала радісне повідомлення НБУ про те, що «буде спрощена ціла низка валютних обмежень для населення і бізнесу. Серед них переказ валюти з карткових рахунків за кордон. Українці тепер зможуть без обмежень перераховувати валюту зі своїх карткових рахунків за кордон». А тим часом я не можу отримати з-за кордону гроші, які мені прийшли іменним чеком з американського банку. Де логіка? І чим тут хвалитися?

... Читати далі»

Ольга Федорівна вийшла заміж вдруге. Хоч нареченій уже під сорок, та весілля було, як і належить, – з вінчанням, короваєм, реєстрацією в РАЦСі.

... Читати далі»
Дивна парочка
08.11.2018 09:38

Найбільше її вражало те, що в його очах не було суму. Не було болю. Там не можна було побачити відчаю чи страху перед завтрашнім днем. Заздрощів і озлобленості на людей (а Соня думала, що це є невідємним почуттям для таких людей), теж не було. От не було!

 

... Читати далі»

Той, хто зберігає секрети, або про головні якості секретаря

Як зауважила під час державної кваліфікаційної атестації одна із випускниць Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Секретар організації, підприємства, установи», дізнатися про цю професію неможливо, якщо ти не пройшов виробничу практику. Отож, перші професійні завдання, перші комунікації із керівником і колегами, перша самостійна робота із документами, комп’ютером, спілкування із відвідувачами та багато іншого сформували у майбутніх секретарів самостійні враження про професію. І тепер кваліфіковані та рішучі вони готові до сумлінної роботи.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?