Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

21 листопада православні та греко-католики вшановують архістратига Михайла. Цього дня часто випадав сніг, тому в народі кажуть: "Михайло на білому коні приїхав". І дійсно, у Рівному сьогодні випав перший сніг.

... Читати далі»

Вночі під час патрулювання на вулиці Степана Бандери патрульні помітили чоловіка, який перейшов дорогу у невстановленому місці і намагався якомога швидше зникнути з очей правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Рівного.

... Читати далі»

Сьогодні до дванадцятої школи завітали школярі, які вивчають німецьку мову та педагоги, що їх навчають, на урочисте відкриття року українсько-німецької мови в Рівному. У дванадцятій школі для гостей підготували святковий концерт та перевірили знання з німецької мови під час пізнавального квесту.

... Читати далі»

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт електрообладнання.

... Читати далі»

Днями  податківці Рівного зустрічали в податковій інспекції учнів шостих класів Рівненської класичної гімназії «Престиж». Школярі із зацікавленістю вислухали історію виникнення податків, активно відповідали на питання про те, для чого існують податки і яка їх роль в розвитку суспільства.

... Читати далі»

На сайті Рівненської міської ради з’явилася нова електронна петиція. Її ініціатор Людмила Шиляєва.

... Читати далі»

11 листопада відбувся вчительський семінар-практикум «Цикл православних свят у програмі недільних шкіл» Рівненської єпархії Української православної церкви КП.

... Читати далі»

О 14.00 у Рівненській обласній науковій бібліотеці презентують наукову працю Руслани Давидюк «Українська політична еміграція в Польщі: склад, структура, громадсько-політичні практики на території волинського воєводства»

... Читати далі»

Група із 15 школярів прибула на навчання до Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату  із прифронтового міста Торецьк, що недалеко від Горлівки.

... Читати далі»

На Рівненському загальновійськовому полігоні відбулись масштабні заходи бойової підготовки із залученням вертолітних ланок Мі-24 та Мі-8 всіх бригад армійської авіації Збройних Сил України. Ланки армійської авіації виконали польоти на бойове застосування ракетного озброєння, кулеметів великого калібру та польоти на бомбометання.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу