Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
27
28
29
30
31
 
Травень 2019
 

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

Напередодні Дня філолога в центрі Рівного студенти-мовознавці роздавали перехожим буклети та календарики, співали українських пісень і танцювали під українську музику.

... Читати далі»

Нетрадиційно відбувся останній дзвоник в найбільшій школі Рівного – НВК 12. Цього року все було незвично: замість лінійки – цікаві квести, а замість букетів вчителям – запропонували долучитися до благодійності. Втім була і святкова лінійка для випускників.

... Читати далі»

У Рівному відбулася погашення конвертів та марок із зображеннями легенд рівненського спідвею до 60-річчя спорту в нашому місті.

... Читати далі»

Монетизація – в законі, боржник – в опалі

... Читати далі»

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості співпрацює із багатьма представниками різноманітних галузей. Як зазначила заступник директора Руслана Бодренко, представники швейної галузі відгукуються на ініціативи навчального закладу щодо екскурсій для слухачів – майбутніх кваліфікованих швачок, кравців, закрійників, пропонують для навчання свою продукцію – якісні тканини, прикладні матеріали, фурнітуру та запрошують випускників на роботу.

... Читати далі»

Від претензій до співпраці  так вибудувалось обговорення теми передплати періодичних видань, яка з року в рік набуває дедалі гострішого характеру і стала головною підставою для робочої зустрічі поштовиків і газетярів.

... Читати далі»

За тиждень-другий переїдуть до нових кабінетів педіатри з колишньої дитячої поліклініки № 1, що на вулиці Чорновола.

... Читати далі»

Відома етнограф, краєзнавець, подвижник музейної справи Алла Українець 21 травня презентувала  книгу «Традиційний одяг Рівненщини».

... Читати далі»

Грандіозне фінальне шоу сімейного проекту «Пузата мама-2019» відбулося цієї неділі у Рівному.

... Читати далі»

Для її проходження учасники АТО й ООС, а також постраждалі активісти Революції гідності мусять подати необхідні документи.

 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?