Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

Протягом року в Рівненській дистанції колії Львівської залізниці триває профілактика дотримання правил проїзду через залізничні переїзди.

... Читати далі»

Екскурсантам у Луцьку неодмінно показують будинок із химерами, створений місцевим скульптором. У Рівному на таку родзинку міського благоустрою поступово перетворюється двір багатоповерхівки на вулиці Павлюченка, 18. Тут свої оригінальні творчі ідеї з допомогою квітів і садових декорацій реалізує родина Марчуків.

... Читати далі»

Літо закінчується так швидко, що навіть не віриться. На носі початок нового навчального року, а здається, канікули щойно розпочались. Поки діти і їхні батьки відпочивали, заряджалися позитивом і запасалися вітамінами, у школах та дитячих садочках кипіла робота. Вони готувалися до зустрічі своїх вихованців.

 

... Читати далі»

Сьогодні депутати Рівнеради підтримали на сесії проект про суперфіцій частини ділянки землі під колишнім, не зовсім пристосованим для занять гімназистів, дитячим садочком.

... Читати далі»

Шкільна форма, взуття, ранець, зошити, щоденники та альбоми для малювання, пенали, ручки, олівці. На всі ці речі напередодні нового навчального року великий попит.

... Читати далі»

Проте ще й досі депутати не спромоглися знайти консенсусу щодо порядку денного.

... Читати далі»

Сьогодні перед сесією Рівненської міської ради виступив начальник управління культури і туризму Тарас Максименко. Він вирішив порадувати рівнян – розповісти про подарунок від ЄС, про який сам дізнався лише напередодні.

... Читати далі»

Міське комунальне підприємство КАТП 1728, яке стабільно і без нарікань від мешканців вивозить сміття майже з половини території Рівного, останнім часом динамічно виростає в сучасну, з європейською культурою роботи сервісну структуру.

... Читати далі»

Ще на три тижні продовжили набір у лави патрульної поліції Рівного. 

... Читати далі»

«Боюся, на виборах в Раду переможуть популісти», – заявила в останньому номері журналу «Новое Время» авторитетний соціолог, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України та глава фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна. За її словами, як правило, на загальнонаціональних виборах в Україні перемагає опозиція.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу