Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2018
 

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

23 жовтня о 19.00 в приміщенні Драматичного театру імені Івана Франка

(м. Івано-Франківськ) відбудеться яскрава хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії з використанням відео арту. Вхід вільний.Стань частиною незабутніх пригод у світі філософських роздумів, краси та яскравих образів…

... Читати далі»

За все потрібно платити. Шум, загазованість, їдкі вихлопи з різким запахом, забруднення навколишнього середовища – така наша плата за автомобіль.

 Авто дає нам можливість комфортного пересування. А ми розплачуємося за цей комфорт нашим здоров’ям і нашим життям. Нещасні випадки, ДТП, забруднення навколишнього середовища викидами шкідливих газів, транспортний шум. Від цього страждають навіть ті, хто не має власного авто.

... Читати далі»

"Чорний квадрат" запрошує рівнян на виставу для дорослих

Цей спектакль можна було б ще назвати: "Секс До і після Нового Року". Але!. Адже може бути ще і Підчас! Навіщо ж обмежувати себе? Нехай в цьому спектаклі буде все!

 

... Читати далі»

Магія скрипки зі скла

На своїй офіційній сторінці у фейсбук відомий скрипаль Святослав Кондратів розмістив відео, де звучить фрагмент композиції, яку він написав спеціально для унікального інструменту – скрипки зі скла!

... Читати далі»

Поінформований, отже озброєний. Саме за таким принципом діють у ПАТ «Рівнегаз», щороку проводячи «Місячник безпеки». У вересні–жовтні споживачам додатково розповідатимуть про правила безпечного та ощадного використання блакитного палива.

... Читати далі»

Важливо не просто отримувати пенсію через банк. Треба, щоб це був ПриватБанк. Адже саме пенсіонерам-клієнтам ПриватБанку цієї осені пощастить отримати приємний бонус.

... Читати далі»

Доля найбільшої водойми Рівного – Басівкутського водосховища – вирішується на його берегах. Питання набуло такої гостроти і розголосу, що в Рівному навіть висадився маленький «десант» Верховної Ради в особі нардепа Андрія Помазанова. 30 серпня сесія міськради розглянула електронну петицію про мораторій на будівництво нових та реконструкцію існуючих будівель навколо Басівкутського озера та концепцію розвитку правого берега озера, яку представив архітектор Дмитро Котляров.

... Читати далі»

Відразу склали поліцейські на неповнолітнього водія.

... Читати далі»

Сьогодні Рівненський НВК № 12  відсвяткував свій 55-річний ювілей. У далекому 1963 році сюди прийшли перші учні. Більш, ніж за п’ять десятиліть зі стін навчального закладу вийшли тисячі вихованців. Багатьох життєві дороги розвели по всій Україні і навіть далеко за її межі та на ювілей рідної школи  багато випускників повернулися  до рідного порога.

... Читати далі»

“Вар’яти-шоу” дадуть у Рівному додатковий концерт

“Вар’яти” майже рік не виступали у Рівному, скучили за глядачами, тому, за доброю традицією, дадуть у місті одразу два концерти. Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули.

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?