Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2019
 

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

Цього року весняні шкільні канікули припадають на 25–31 березня.

... Читати далі»

Твори великого Кобзаря звучали 16 березня у виконанні талановитих  учасників першого фестивалю-конкурсу «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже».

... Читати далі»

Сьогодні з самого ранку частина вулиці Некрасова, що неподалік поліклініки №2, перекрита для проїзду транспорту. Спеціалісти «Рівнеоблводоканалу» зняли там ділянку асфальтного покриття, яке почало просідати, залишивши лише прохід для пішоходів.

... Читати далі»

За підсумками Всеукраїнської олімпіади з польської мови та літератури, яка цьогоріч відбулася в обласному ліцеї, першість отримали: учениця 9 класу Олена Курницька зі Львова, учениця 10 класу Олеся Пасєка з Івано-Франківщини та учень 11 класу спеціалізованої школи №15 Дмитро Боришкевич з Рівного.

... Читати далі»

У п’ятницю 29 березня у Рівному відбудеться регіональне зібрання, присвячене програмі «Нове шкільне харчування», метою якої є підвищення та поширення рівня культури здорового харчування у навчальних закладах. 

... Читати далі»

Рівненські шляховики розпочали інтенсивний поточний ремонт автодоріг у місті.

 

... Читати далі»

Тридцять три жителі Вараша упродовж місяця звернулися до поліції із заявами про заволодіння їхніми коштами працівниками однієї з філій банку. Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.

... Читати далі»

Рівненський район може стати першим на Рівненщині, де буде збудовано крематорій.

... Читати далі»

Трансформувати закинутий довгобуд у суперсучасний дитсадок на 200 місць хочуть у Рівному. За проектом, реконструкція обійдеться в 130 мільйонів гривень. Хто буде платити й будувати, і чи потрібен місту такий дорогий навчальний заклад? Про це емоційно сперечалися на сесії міської ради.

... Читати далі»

Окрім державної підтримки, жителям Рівненщини відшкодовуватимуть відсотки за банківськими позиками на заходи з термомодернізації ще й з обласного бюджету. Про це повідомили з Рівненської ОДА. 

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?