Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2018
 

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості віднаходять відповіді на непрості життєві запитання сотні – тисячі безробітних! Найкращим порадником та опорою у житті стає професійна освіта, адже кваліфікований робітник – бажаний для роботодавця, затребуваний на ринку праці і складає серйозну конкуренцію при працевлаштуванні. Вчорашні безробітні Володимирецького та Сарненського районів, а нинішні випускники Сарненського навчального відділення за професією «Продавець продовольчих товарів», відтепер мають сертифікати державного зразка, а отже унікальну нагоду достойно працевлаштуватися і проявити відмінні професійні навички.

... Читати далі»

На 26 квітня заплановано виліт з Рівного до турецької Анталії.

... Читати далі»

МПК "Текстильник" запрошує відвідати заходи на будь-який смак і вік. Репертуар від гумористичного шоу до вистави, яка змусить замислитись. Проводитимуться заходи у міському палаці культури, що на Гагаріна, 6.

... Читати далі»

У ці хвилини в конференц-залі газети «7днів» (Поштова, 2) триває презентація книги Максима Гона «Рівне: обриси зниклого міста».

... Читати далі»

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» повідомляє про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (на виконання вимог ст.4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля").

... Читати далі»

Люди з обмеженими можливостями у Рівненському міському центрі реабілітації для осіб з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» отримали змогу займатись і проходити реабілітацію на новому сучасному комплексі – реабілітаційній клітці WSC-4.

... Читати далі»

Громадський бюджет придумали молоді, та він пригодився і літнім людям. Завдяки його коштам бабусі й дідусі стали студентами «Університету третього віку». На перше заняття до них прийшов секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

... Читати далі»

Зусилля держави у сприянні особам з інвалідністю вичерпуються практично наданням допомоги та проведенням виплат. А про створення умов для повноцінного життя більше піклується міська влада, в якої всі наші потреби і проблеми на виду.

... Читати далі»

Тридцять два роки тому мало хто на нашій планеті за межами України чув і знав про таке містечко на правому березі Прип’яті, як Чорнобиль. Та коли Чорнобиль розвіяв свій радіоактивний попіл по всій Європі, він «прославився» на весь світ. У Рівному живе багато очевидців тих страшних подій: 667 ліквідаторів першої категорії, 539 – другої, 1335 – третьої і 72 – четвертої категорії і категорії «Г».

... Читати далі»

«Погляд» – так ми назвали нашу громадську організацію. Вона опікується дітками, що живуть з діагнозом аутизм. Наша мета – захист прав та інтересів дітей і дорослих з розладами аутичного спектру, створення умов для їхньої соціалізації та адаптації в сучасному суспільстві.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?