Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Суспільство | Газета 7 Днів

News by categories

Суспільство

Сьогодні вранці в Рівному, на вулиці Курчатова, невідомі підпалили автомобіль «Mazda».

... Читати далі»

Провідний міжнародний рітейлер SPAR International та Інвестиційна група VolWest Group планують відкрити 50 магазинів SPAR в Україні протягом найближчих трьох років. Таку заяву зробили на офіційному відкритті першого магазину SPAR у Рівному. Цей торговий заклад розмістився на вулиці Відінській, 50. У супермаркеті створено 20 нових робочих місць.

... Читати далі»

Розрадою, теплим родинним колом для понад тисячі стареньких одиноких рівнян та інвалідів, у яких нікого не лишилось із близьких, став територіальний центр соцобслуговування, а соцробітники – найближчими помічниками і порадниками в житті.

... Читати далі»

Ще у травні 2014 року трест зеленого господарства вперше подарував рівнянам можливість насолоджуватися неабиякою красою – цвітінням тюльпанів на майдані Незалежності. Тоді 10 тисяч цибулин тюльпанів висадили тільки в центрі міста.

... Читати далі»

Вчора у селі Нова Мощаниця Здолбунівського району відбулося відкриття меморіальної дошки відомому українському публіцисту та журналісту Борису Гривачевському. Саме цього року йому мало би виповнитися шістдесят три роки.

... Читати далі»

Керуючись цією простою формулою, Олександра Макогон всього за рік згуртувала під своєю рукою громади п’яти багатоповерхівок на більш як 600 квартир

Біографія цього ОСББ ще дуже коротка, якщо міряти її по календарю. Зареєстрували об’єднання рік тому – 21 березня 2016-го, а забрали в управління лише 1 липня. Світло-бузковий з одного боку, а світло-бежевий – з іншого, цей дім поблизу торгового центру «Чайка» сьогодні привертає до себе увагу незвичайним поєднанням кольорів утеплених стін і яскравим привабливим подвір’ям. Справжній «Затишний двір»!

... Читати далі»

У дворі недавно зведеної шістнадцятиповерхівки, що на вулиці Гагаріна, 22,  сусіди вийшли на толоку. Охочих зголосилось понад двадцять – від старого до малого. Цього разу висаджували дерева, аби було приємніше гуляти у дворі.

... Читати далі»

У Києві на зборах регіональних громадських організацій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків делегати створили ГО «Всеукраїнська рада голів ОСББ». Вони затвердили статут організації, обрали її президента – Наталію Олійник, та віце-президента – Романа Бондарука, а також ревізійну комісію, утворили 24 регіональні осередки. «Рада голів ОСББ міста Рівне» стала повноправним членом всеукраїнської ради.

... Читати далі»

Вчора минула скорботна дата 26 квітня – 31-ші роковини аварії на Чорнобильській АЕС.

... Читати далі»

Рано чи пізно це мало статися. Незавершене будівництво спорткомплексу ПТУ на вулиці Степана Бандери пожало першу жертву.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?