Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2017
 

Реклама

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Медична статистика зафіксувала невтішну тенденцію: щороку грип вкладає на ліжко практично удвічі більшу кількість рівнян, ніж у попередньому році.

... Читати далі»

Сьогодні рівненські лікарі зробили черговий важливий крок у розвитку Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктор Поліщука. У ембріологічній лабораторії обласного Центру репродуктивного здоров’я центру головний лікар закладу Роман Шустик отримав сертифікат який підтверджує високий статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта".

... Читати далі»

Завтра відбудеться семінар для медиків на якому обговорюватимуть питання забезпечення вакцинами, стан захворюваності та виконання плану вакцинації у місті Рівне.

... Читати далі»

За період з 25 по 28 вересня у лікувальні заклади Рівного звернулись семеро працівників ТОВ «Морган Феніче» (меблева фабрика) смт Квасилів з ознаками гострої кишкової інфекції. Про це повідомляють у Рівненському обласному лабораторному центрі.

... Читати далі»

27 вересня, у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука працювали хірурги з «Інституту серця МОЗ України». Впродовж дня дві бригади лікарів Інституту серця на чолі з завідувачем відділення лікування ішемічної хвороби серця, каріохірургом вищої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук Віктором Шевченком обстежували та консультували мешканців Рівненської області. 

... Читати далі»

Протягом вересня в стоматологічних кабінетах, що функціонують на базі шкіл № 27 та № 11 міста Рівного, проведено заміну стоматологічних установок на сучасні високошвидкісні. Про це повідомляють у Фейсбук на офіційній сторінці міського управління охорони здоров’я.

... Читати далі»

Завтра в обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука працюватимуть хірурги з Інституту серця МОЗ України.

... Читати далі»

Медики б’ють на сполох, бо в області зростає кількість постраждалих від отруєння грибами.

... Читати далі»

Рівнянину Едуардові Ємельянову 50 років. Ось уже понад 14 років чоловік «прив’язаний» до апарата «штучної нирки», адже має діагноз хронічна ниркова недостатність. Єдиний вихід – чекати на донорський орган і регулярно очищати кров за допомогою «штучної нирки». Декілька разів на тиждень він прямує до обласної лікарні на процедуру гемодіалізу. Інакше – смерть. Вже о сьомій ранку він у лікарні.

... Читати далі»

Анонсований раніше приїзд представників медичної корпорації MAX та директора консалтингової компанії з медичних послуг в Індії «Глобал Керр» переноситься. Про це повідомляють організатори.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу