Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Цієї суботи не працюватимуть кабінети щеплень у міських центрах первинної медико-соціальної допомоги міста Рівне. Усі охочі вакцинувати себе або своїх дітей зможуть зробити це в будні, звернувшись до сімейного лікаря.

... Читати далі»

Хворі з інфарктом міокарда зможуть отримати безкоштовну допомогу в центральній міській лікарні. Йдеться про стентування та проведення коронарографій.

... Читати далі»

 Є гарна новина для жителів Рівного та всіх поціновувачів якісної натуральної продукції, зокрема, заморожених напівфабрикатів.

... Читати далі»

Рівненська обласна дитяча лікарня отримала нове медичне обладнання. Зокрема, у неврологічне відділення та у відділення анестезіології й інтенсивної терапії придбали шприцеві насоси вартістю 44 864 гривні.

... Читати далі»

Невдовзі міська жіноча консультація № 1 змінить місце розташування. 

Із орендованого приміщення, що належить Центру ПМСД «Центральний» (вул. Драгоманова, 7) гінекологи переберуться поближче до своїх колег – у міський пологовий будинок. Звільнені кабінети займуть терапевти центру та педіатри, які нині приймають маленьких пацієнтів у колишній першій дитячій поліклініці, що на вулиці Чорновола. Відповідний наказ підписав 5 лютого начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ.

... Читати далі»

За даними ЦПМСД м. Рівного, станом на 6 лютого, 170 071 особа підписали декларацію з лікарями «первинки» міста Рівного. З них близько 30% обрали лікаря для дітей.

... Читати далі»

Із 1 лютого почав працювати новий заступник начальника міського управління охорони здоров’я. Ним став Володимир Приступа, який свого часу працював лікарем-дерматологом у відомчій поліклініці УМВСУ у Рівному. 

... Читати далі»

Упродовж 2018 року лікарі відділення інтервенційної радіології Рівненської обласної клінічної лікарні здійснили більше 800 коронарографій і 500 стентувань, 300 з яких – пацієнтам із гострим інфарктом міокарда.

... Читати далі»

Новий Реєстр лікарських засобів, які можна отримати безоплатно або з частковою оплатою за програмою «Доступні ліки» затвердило 1 лютого Міністерство охорони здоров'я України.

... Читати далі»

За минулий тиждень в Рівненській області на грип та інші ГРІ захворіло 9310 осіб, це на 11,6% більше ніж за попередній тиждень. Про це повідомили з обласного лабораторного центру.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?