Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Про це повідомила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час нещодавнього перебування в Рівному з нагоди передачі Рівненській області 18 автомобілів швидкої допомоги.

... Читати далі»

Він же – і найкращий букет, який, щоправда, складається не з квітів, а з різноманітних бджолопродуктів

... Читати далі»

12 липня Уряд України ухвалив постанову, що затверджує перелік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти у 2017 році.

... Читати далі»

У вигляді перекису водню успішно застосовує при різних хворобах рівненський пенсіонер. Інформації про нетрадиційні методи лікування та профілактики різноманітних захворювань можна знайти тепер немало.

... Читати далі»

Днями в Рівному побувала делегація центру медицини «Max New Dely». Що привело до нашого міста індійських лікарів? Про це вони розповіли під час прес-конференції в Центрі первинної медико-санітарної допомоги «Центральний».

... Читати далі»

В Україні розпочався грибний сезон. На ринках Рівного теж можна зустріти поодиноких дідусів і бабусь з відрами грибів. Найпопулярніші – білі та лисички.

... Читати далі»

Проте в пошуках грошей на лікування рівняни все частіше звертаються до міської влади. 

... Читати далі»

Виявляється, ветеранів війни, які протягом півроку не лежали в лікарнях чи не зверталися в поліклініку, або ж тих, які за станом здоров’я просто не можуть дійти до поліклініки, лікарі все одно не повинні забувати. Таких ветеранів комплексні бригади лікарів оглядають удома.

... Читати далі»

Відповідь на це питання архіважлива для всієї медицини Рівного і Рівненщини. От і під час сесії міської ради навколо персоналій, яких наше місто має делегувати до цього дорадчого органу, зламали більше списів, аніж, подекуди, в питаннях політичних.

... Читати далі»

Про анонсований з 1 липня початок реалізації медичної реформи вже зараз можна сказати словами героя старого радянського фільму: «Кіна не буде!» Народжена в тяжких муках модель страхової (принаймні так її називають міністерські функціонери) системи охорони здоров’я вперлася в проблему фінансування. А саме, немає жодної гарантії, що медична реформа, ухвалена з великим скрипом у першому читанні, отримає необхідну кількість голосів парламентарів під час її другого розгляду, навіть якщо таке станеться найближчим часом. За два дні, швидше за все, ми будемо отримувати медичну допомогу за старими стандартами, але під новою вивіскою.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?