Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Медики подадуться в народ, щоб до 1 липня підписати декларації з якомога більшою кількістю пацієнтів

З великої хмари малий дощ. Очікуваного ажіотажу з початком кампанії «Обери свого лікаря» у медичних закладах Рівного не сталося. З нечисленних відвідувачів, які цими днями завітали до центрів надання первинної медично-санітарної допомоги, журналісти «7 днів» зустріли лише декілька таких, хто прийшов підписати декларацію з сімейним лікарем чи дільничним терапевтом. А загалом з 2 квітня, відколи медична реформа перейшла з теоретичної в практичну площину, на позавчорашній день угоди з медиками уклали 1720 рівнян. В міському управлінні охорони здоров’я запевняють, що при нинішніх темпах є можливість укладати 1000 декларацій на день.

... Читати далі»

Тиждень тому на Рівненщині, як і по всій Україні, стартувала загальнонаціональна кампанія «Обери свого лікаря»

... Читати далі»

Отримати інформацію про лікарів, що надають первинну медичну допомогу в місті Рівному можна на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне".

... Читати далі»

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом  у Рівному провели кілька заходів в рамках всеукраїнської акції «Квітнути, а не хворіти: Україна без туберкульозу».  Медики та представники неурядових організацій розповіли про ситуацію з захворюваністю на туберкульоз та поспілкувалися з рівнянами, розповіли про міфи та факти, які стосуються туберкульозу.

... Читати далі»

Сьогодні дві бригади кваліфікованих кардіохірургів зі прибули столиці до Рівного. В обласному діагностичному центрі проводять огляд та надають консультації пацієнтам із серцево-судинними недугами, які з’їхалися до обласного центру з різних куточків Рівненщини. На безкоштовний прийом до фахівців Інституту серця записались більше, як сотня людей.

... Читати далі»

Багато хворих на туберкульоз, що розпочали лікування, надалі, у міру поліпшення самопочуття, припиняють приймання ліків, а це призводить до виникнення рецидивів захворювання. Тому для запобігання таким ситуаціям до обов’язків медиків входить контроль за лікуванням.

... Читати далі»

Вперше у Рівному. Кубок Західного регіону України з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу, фізік, жіночого бодіфітнесу та фітнес-бікіні 2018 року.

... Читати далі»

Рівень захворюваності на грип на Рівненщині продовжує знижуватись. Минулого тижня медики зафіксували 9111 звернень, а це на 3,3% менше ніж у попередньому періоді. Як повідомили в обласному лабораторному центрі, епідеміологічний поріг становить 91,3%.

... Читати далі»

Привчіть себе регулярно пити чай з квітів, плодів та листків глоду, і ваше серце буде вам вдячне. 

... Читати далі»

Метеочутливим людям, які схильні до застуд, варто включати в свій раціон страви з пророщеного вівсяного зерна.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?