Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019
 

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Другий рік поспіль 13 і 14 квітня на базі табору «Електронік», що в селі Олександрія, неподалік Рівного, відбувся фестиваль пасічників «Малий Бджолярський круг». Він зібрав близько 200 учасників із 15 областей України.

... Читати далі»

За минулий тиждень в Рівненській області на кір захворіло 112 осіб, тому числі 81 дитина. Про це повідомили з обласного лабораторного центру.

... Читати далі»

Першу в області, її успішно провели минулої п’ятниці в Рівненській центральній міській лікарні.

... Читати далі»

Традиційно 7 квітня, коли в Україні відзначається Всесвітній день здоров’я,  в  КЗ ЦПМСД «Ювілейний» буде організовано проведення диспансеризації населення, вимірювання артеріального тиску та визначення рівня цукру в крові. Адже саме ці прості й доступні кожному методи є запорукою здоров’я й життя.

... Читати далі»

Ветерани війни та особи з інвалідністю, які більше ніж три роки перебувають на обліку для отримання санаторно-курортної путівки в управлінні праці та соціального захисту населення м. Рівне та протягом цього періоду не отримували такої путівки, мають поновити медичну довідку форми 070/о.

... Читати далі»

Високу якість досліджень лабораторії Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктора Поліщука підтверджено на державному рівні, повідомляє сайт Рівненської обласної ради.

... Читати далі»
Кір відступає
07.03.2019 13:57

Рівень захворюваності на кір на Рівненщині у порівнянні з минулим тижнем знизився на 67,9%. Про це повідомляють у Рівненському обласному лабораторному центрі.

... Читати далі»

Газета «7 днів» започаткувала рубрику, в якій відомі рівняни розповідають про  свої щоденні звички, які підтримують здоров’я і відмінне самопочуття. Сьогодні своїми життєвими правилами ділиться директор Рівненського міського будинку культури Ольга СТЕЛЬМАХ.

... Читати далі»

28 лютого у Рівному запрацювала медична інформаційна система Helsi, завдяки якій пацієнти зможуть записатися на прийом до лікаря на конкретний час через інтернет, не витрачаючи час у черзі. На порталі Helsi.me в особистому кабінеті пацієнта рівняни зможуть переглядати свої візити до лікаря. Ті ж, хто не користується інтернетом, зможуть записатися на прийом до лікаря, звернувшись до працівника реєстратури або зателефонувавши туди. Розробники цієї системи обіцяють, що невдовзі пацієнти забудуть про паперові медичні картки, друковані довідки і про багатогодинні черги.

... Читати далі»

Нещодавно третьокласниця Рівненської спеціалізованої школи № 15 Евеліна Кирилова стала переможницею всеукраїнського конкурсу «Мій здоровий ланч», що проводився в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?