Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Підступні зимові пастки нагадали про себе в Рівному ще до початку календарної зими. Через льодову кірку, що вкрила місто позаминулої неділі після нічного дощу, відкрито рахунок жертв цієї холодної пори року. Тільки в травмпункт центральної міської лікарні того дня за медичною допомогою звернулося понад 80 мешканців Рівного.

... Читати далі»
Кір атакує
29.11.2018 09:36

Захистити від недуги можуть лише профілактичні щеплення

Майже півтори тисячі хворих на кір зареєстрували в Рівненській області впродовж 2018 року. За останні місяці ця цифра суттєво збільшилася. Лікарі б’ють на сполох: ситуація має всі ознаки епідемії.

... Читати далі»

У п’ятницю, 14 грудня, у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука працюватимуть хірурги з "Інституту серця МОЗ України". Виїзні бригади у складі кардіохірурга та лікаря з ультразвукової діагностики проводитимуть безкоштовний прийом та діагностику захворювань пацієнтів із кардіохірургічною патологією у  Рівненській філії ДУ "Інститут Серця МОЗ України".

... Читати далі»

Сьогодні, 27 листопада, на базі Дядьковицької районної лікарні №2 було відкрито відділення паліативної та хоспісної медицини. Відділення, яке одночасно може прийняти 12 пацієнтів, було створено 1 жовтня цього року.

... Читати далі»

Щойно під Києвом подує вітер, а маса рівнян біжать до аптеки і купують різні розрекламовані проти простудні засоби. По-перше, коштують вони нівроку, а по-друге, хтозна, чи справді допоможуть. Наша постійна читачка Олена Стратюк пропонує рецепти з народної медицини, якими користувалися ще її бабуся та мама, а нині вона сама вдається до них, якщо хтось із рідних захворіє.

... Читати далі»

Якої лише панацеї не шукає людина, аби бути здоровою. А найкращий цілющий засіб, як правило, знаходиться під рукою. Мова йде про воду, яка у східній медицині використовується, як одні з найбільш ефективних ліків. Зрештою, не тільки у так званих нетрадиційних методах лікування. У цілющих властивостях води на власному досвіді переконалося чимало знайомих нашим читачам людей, які поділилися набутими знаннями.

... Читати далі»

Близько тисячі втручань за дев’ять місяців провели лікарі Рівненського серцево-судинного центру, що відкрився у лютому 2018 року в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Про це повідомляє портал МОЗУ http://moz.gov.ua/ 

... Читати далі»

Минулого тижня на Рівненщині зафіксували 5671 хворого на грип та гострі респіраторні інфекції. А це на 10% більше, ніж за попередній тиждень.

... Читати далі»

Від сьогодні та до кінця тижня в КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (КЗ ЦПМСД «центральний» РМР) (вул. Драгоманова, 7), в холі приміщення, бажаючі можуть пройти обстеження на визначення рівня глюкози крові.

... Читати далі»

Рівне: поменшало школярів, звільнених від фізкультури

29,9% рівненських школярів звільнені від фізкультури за станом здоров’я. Це майже на 7 відсотків менше, ніж торік, розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?