Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2018
 

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

Після святкового застілля в одному із кафе села Дружба Радивилівського району до лікарні звернулося тринадцять осіб. Сьогодні до поліції надійшли матеріали з Радивилівського районного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області щодо спалаху інфекції після святкування весілля.

... Читати далі»

Кожен третій українець уже обрав свого лікаря. Тим часом на Рівненщині майже 483 000 пацієнтів Рівненщини підписали декларації із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Це становить 41,6%.

... Читати далі»

Скачки тиску можуть виникати у вечірній і нічний час, а при візиті до лікаря стан нормалізується. В результаті лікар вимірює тиск, і у нормі або відхиляється зовсім ненабагато,  отже, лікар виписує таблетки і зі спокійною совістю відправляє хворого додому. А ось якщо показати лікарю записи, в яких зазначено, що кожен вечір тиск буває таким-то і таким – то,  він більш серйозно поставиться до звернення пацієнта.

... Читати далі»

На сайті Національної служби здоров’я у п’ятницю зранку з’явилась інформація про те, що заявки всіх трьох закладів Рівного, які надають первинну медичну допомогу, прийняті до розгляду. Що це значить? Про це журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ

... Читати далі»

Міністерство охорони здоров’я 3 серпня затвердило новий реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки».

... Читати далі»

На сайті Національної служби здоров’я сьогодні зранку з’явилась інформація про те, що заявки всіх трьох  закладів Рівного, які надають первинну медичну допомогу, прийняті до розгляду. Що це значить? 

... Читати далі»

Це лихо не тільки не зникає, а й поширюється! Борщівник Сосновського активно завойовує все нові й нові території.

... Читати далі»

Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу.

... Читати далі»

Кваліфіковані лікарі, привітний медперсонал, просторі, комфортні лікувальні й діагностичні кабінети, новітнє обладнання – все це чекає на рівнян у новому сучасному медичному центрі «Лайф Клінік». 

... Читати далі»

Спеціально для вас, наші дорогі читачі, ми зустрілися з керівником і головним спеціалістом центру – лікарем-офтальмологом вищої категорії (його лікарський стаж 33 роки) Сергієм ПОЛИВ’ЯНИМ.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Які у вас плани на літо?