Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Здоров'я | Газета 7 Днів

News by categories

Здоров'я

За шістнадцять років від часу відкриття магазин «Пасіка» набув своїх постійних покупців, які вже числяться не сотнями, а тисячами. Сюди зазвичай приходять ласуни, які полюбляють посмакувати запашним медом. Для інших покупців«Пасіка», яка пропонує величезний спектр цілющих бджолиних продуктів, давно замінила аптеку. А для пасічників магазин став незамінним центром, де можна придбати все необхідне для бджолярства і отримати кваліфіковану консультацію.

... Читати далі»

Вчора в обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука відбулось відкриття сучасної ембріологічної лабораторії Центру репродуктивної медицини.

... Читати далі»

Сьогодні у Рівному провели інформаційно-просвітницьку акцію «Гепатит С: дізнайся зараз, вилікуй вчасно».

... Читати далі»

Хворим лише потрібно звернутися до лікаря за рецептом та придбати медикаменти в аптеках, залучених до програми. А таких закладів в області достатньо. Кожна друга аптека Рівненщині бере участь у державній програмі «Доступні ліки». Якщо ж необхідного препарату в одній аптеці немає, то варто звернутися в іншу. 

... Читати далі»

Сьогодні в Рівненській центральній міській лікарні відкрився реабілітаційний центр «Чайка», де будуть проходити реабілітацію хворі після інсульту. 

... Читати далі»

Про це повідомила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час нещодавнього перебування в Рівному з нагоди передачі Рівненській області 18 автомобілів швидкої допомоги.

... Читати далі»

Він же – і найкращий букет, який, щоправда, складається не з квітів, а з різноманітних бджолопродуктів

... Читати далі»

12 липня Уряд України ухвалив постанову, що затверджує перелік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти у 2017 році.

... Читати далі»

У вигляді перекису водню успішно застосовує при різних хворобах рівненський пенсіонер. Інформації про нетрадиційні методи лікування та профілактики різноманітних захворювань можна знайти тепер немало.

... Читати далі»

Днями в Рівному побувала делегація центру медицини «Max New Dely». Що привело до нашого міста індійських лікарів? Про це вони розповіли під час прес-конференції в Центрі первинної медико-санітарної допомоги «Центральний».

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу