Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Життя | Газета 7 Днів

News by categories

Життя

Олександр Семенюк – з Волині. Йому сорок сім років, а виглядає на всі шістдесят.

... Читати далі»

Він відчужено сидів в інвалідному візку, в якому завжди заїжджав у віддалений куток церковного подвір’я, і не зводив очей з образа Спасителя над вхідними дверима храму. На відлюдькуватого чоловіка, що, міцно стиснувши худющими руками колеса, щось беззвучно шепотів висохлими до ниток губами, давно ніхто в селі не звертав уваги. Хоча, коли в його родині одна за одною сталися страшні трагедії, про Степана гула вся округа.

... Читати далі»

Святиня прибуде до нас 20 липня, а потім, подорожуватиме іншими  храмами, нашої області згідно графіка

... Читати далі»

Аферисти не сплять. Коли б що так добре, як їхня злочинна «робота», то де б ми вже були, як би чудово жили! Недавно вони запустили гуляти містом новий шахрайський проект. Тепер аферисти стукають у двері довірливих рівненських стариків під виглядом лікарів і обіцяють їм багатоденні сеанси терапії й визволення від усіх можливих і неможливих недуг.

... Читати далі»

Катруся добрих півгодини крутилася перед мамою і продавцем на подіумі в «Дюймовочці». І не втомилась анітрохи: приміряли і вибрали строгий, але нарядний сарафан. 

... Читати далі»

   За всі свої 102 роки рівненський довгожитель Григорій Яковук майже не хворів. Він досі не відмовляє собі у смачненькому. Іменинник зберігає оптимізм та навіть запросив цьогорічних гостей на день народження і на наступний рік.

... Читати далі»

   Це – борщівник. Спеціалісти радять обходити його десятою дорогою.

 

... Читати далі»
Урок для мами
05.07.2017 19:27

   У вагоні електрички відчиненим було лише одне вікно. І через те що не було протягу, стояла задуха. Спека всіх розморила. На весь вагон уже хвилин десять верещав дитячий голос. Пасажири почали звертати увагу на молоду жінку, котра ніяк не могла заспокоїти дівчинку років п’яти. Поруч із ними сидів молодий чоловік з «бананами» у вухах. Чи то музика, чи щось інше робило його далеким від того, що відбувалося довкола.

... Читати далі»

 

   Я не бачила початку, але мені довелося бути свідком кінця їхньої сім’ї. Вони погодились, щоб на судовому засіданні, яке поставило останню крапку в історії шлюбу Лариси і Геннадія Алексєєвих, був присутній журналіст. Їм уже просто було однаково, хто і що скаже, що подумає про їхню сім’ю, а точніше – про її уламки. Вони самі зробили стільки для розголосу свого сімейного конфлікту, що навряд чи хтось зміг би зробити для цього більше. Я чекала, що стану свідком людської трагедії, а стала свідком бюрократичного фарсу, та й годі. Сухі стандартні фрази. Запитання і відповіді, з яких не можна було втямити, чому ці люди тут опинились, чому для них стало неможливим жити разом.

... Читати далі»

На державну форму навчання тепер можна подавати тільки дев’ять заяв. Зате нема дискримінації по здоров’ю – медичні довідки для вступу не потрібні.Зовнішнє незалежне оцінювання – 2017 добігає кінця. Офіційні результати ще не оприлюднені, а от про якість проведення тестування та про особливості цьогорічного вступу до вишів уже прозвітували.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?