Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Життя | Газета 7 Днів

News by categories

Життя

Стосується це не всіх субсидантів. А тільки тих домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, отримували субсидію і зекономили. Такі споживачі мають можливість отримати зекономлені кошти. Залишок їм перерахують на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі.

... Читати далі»

Звертаємося до всіх небайдужих людей за допомогою. Доброго Вам дня! Двадцятирічна Мирослава Волянюк – жителька села Ставок Рівненської області, вчитель початкових класів та англійської мови Жильжанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, студентка-заочниця Рівненського гуманітарного університету.

... Читати далі»

Південні вітри, які принесли нам у ці серпневі дні спеку до 35 градусів С, переміняться на помірно теплі північні в супроводі можливого дощу і гроз. Завтра спеку знову змінить прохолода, повідомляє Метеостанція Рівне.

... Читати далі»
Наші німці
10.08.2017 09:10

Отаке несподіване визначення для цієї європейської нації мені довелося почути минулої суботи на кладовищі в селі Мочулки Рівненського району від місцевих людей. На кладовищі звучала німецька й українська мова, люду було багато, як у провідну неділю, а все тому, що до рідних могил знов приїхали німці, яких у Мочулках називають своїми, нашими.

... Читати далі»

У неділю, 6 серпня, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідава Хрестовоздвиженську парафію села Богдашів Здолбунівського благочиння. На подвір’ї місцевого храму владика Іларіон очолив Водосвятний молебень та освятив водосвятну каплицю.

... Читати далі»

Якби рівнянка Ольга В. прийшла до цього висновку раніше, її життя могло скластися геть по-іншому. А так пропрацювала жінка на чоловікову сім’ю тридцять років і тепер уже в передпенсійному віці, коли нема ні сил, ні здоров’я, ні коштів щось змінити, опинилася біля розбитого корита.

... Читати далі»

22 липня в зоні проведення антитерористичної операції загинув військовий Федір Пляшко. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

... Читати далі»

Про зникнення сина до поліції 22 липня повідомила мати, 43-річна жителька Острога. 

... Читати далі»

Олександр Семенюк – з Волині. Йому сорок сім років, а виглядає на всі шістдесят.

... Читати далі»

Він відчужено сидів в інвалідному візку, в якому завжди заїжджав у віддалений куток церковного подвір’я, і не зводив очей з образа Спасителя над вхідними дверима храму. На відлюдькуватого чоловіка, що, міцно стиснувши худющими руками колеса, щось беззвучно шепотів висохлими до ниток губами, давно ніхто в селі не звертав уваги. Хоча, коли в його родині одна за одною сталися страшні трагедії, про Степана гула вся округа.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу