Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Життя | Газета 7 Днів

News by categories

Життя

29 грудня відбудеться VII щорічна олімпіада серед учнів недільних шкіл Рівненської єпархії «Знавці Біблії». Для участі запрошуються діти віком до 15 років, по 2 представники від кожної недільної школи.

... Читати далі»

Одні полюбляють годинами розповідати про свої болячки, інші ладні вишкрібати на ліки останні копійки, дехто колекціонує цілі бібліотеки про здоровий спосіб життя. Проте лише одиниці з тих, кого, наче мухи мед, обліпили незліченні болячки, готові бодай хоч якось змінитися, аби позбутися своїх надокучливих недугів. Хоча ще древній мудрець Гіппократ повчав своїх учнів: перш ніж взятися за лікування хворого, спитайте у нього, чи готовий він відмовитися від звичок, які спричинили недугу.

... Читати далі»

Сім’я – це любов, підтримка, довіра. Так має бути, але часто буває по-іншому. Той, хто мав би оберігати, починає принижувати і знущатися, перетворюється на ката. Стаючи учасником такого сімейного сценарію, більшість соромиться поділитися своїм болем, намагається виправдати кривдника, а то й звинувачує себе в тому, що відбувається, і знаходить безліч аргументів, аби терпіти, заганяючи себе тим самим у глухий кут. Але чи є хоча б одна, дійсно вагома причина, щоб залишатися в такому пеклі, чи все ж варто зважитися і зробити крок назустріч кращому життю для себе і своїх найдорожчих.

... Читати далі»

Сьогодні, близько 10 ранку, патрульним надійшло повідомлення від занепокоєних мешканців будинку, що на вулиці Генерала Безручка, живе жінка похилого віку, з її квартири чути крики про допомогу.

... Читати далі»

Рівненська родина взяла на виховання новонароджену дівчинку, незважаючи на діагнози і прогнози лікарів

Історію рівнянки Олени Тоюнди знає чимало людей. Це молода жінка, яка разом із чоловіком виховує трьох дітей: доньку Дарину і двох синів – Даника і Антона. Дівчинку Олена взяла на виховання ще до заміжжя. Її біологічна матір дала дитині не лише життя, а й хворобу, сама згадка про яку в багатьох викликає страх.

... Читати далі»

Сьогодні в багатьох країнах світу відзначають день сина. У цього свята немає великої і цікавої історії. Його швидше актуалізували засоби масової інформації та соцмережі. 

... Читати далі»

Житлова субсидія надається: на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, житлово-комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний (житловий) кооператив; на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива один раз на рік.

... Читати далі»

На цьому тижні погодні умови Рівненщини буде визначати поле підвищеного тиску. Переважно без опадів.

... Читати далі»

Зниження температури і мокрий сніг прогнозують на вихідні синоптики. Про це йдеться на сайті Рівненського обласного центру з гідрометеорології http://cgm.rv.ua/

... Читати далі»

У мешканців Рівного трапилося горе, ми всі думаємо, що таке ніколи не трапиться з нами, біда не постукає в наші двері... Але на жаль, від цього ніхто не застрахований... Дуже просимо допомоги у всіх небайдужих!

... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?