Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

В Україні | Газета 7 Днів

News by categories

В Україні

Сьогодні відбулася презентація   онлайн-сервісу перевірки за базами недійсних документів за участю Голови Державної міграційної служби України Максима Соколюка. 

... Читати далі»

Відучора в територіальних сервісних центрах МВС можна отримати міжнародне посвідчення водія. 

... Читати далі»

Невідомі зламали сайт Державної казначейської служби України. Зараз сайт www.treasury.gov.ua не відповідає. Повідомляє сайт zaxid.net.

... Читати далі»

Знакова подія у весільній моді пройде у Києві 22-23 жовтня – Wedding Fashion Ukraine. 

... Читати далі»

Кількість українців, які подали документи на отримання тимчасової легалізації перебування у Польщі, за 5 місяців цього року зросла на 54%. На 22% більше наших співвітчизників клопочуться про отримання постійного місця проживання в сусідній країні.

... Читати далі»

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ до кінця липня поставить в Україну понад 91 тис. доз імунобіологічного препарату для профілактики сказу «Рабіпур® РСЕС» виробництва британської фармацевтичної компанії «ГлаксоСмітКляйн».

... Читати далі»

Будь-яка цивілізована держава, яка веде війну, бере на себе зобовязання докласти усіх зусиль для мінімізації шкоди, що може бути завдана цивільному населенню. Взяла на себе відповідні зобов’язання і Україна, яка у 1995 приєдналася до Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.

... Читати далі»

Про них пише ворог на своїх сторінках в соцмережах. Тому що їм дають зрозуміти, з ким мають справу. Про них же чуємо і ми, тому що є бої і є втрати. Менше місяця. Але війна не дає часу зібратися, перевальцем зайняти зручні позиції і спостерігати. До того ж, якщо у тебе є амбіції з приводу цієї війни.
На сьогодні в Зайцеве під Горлівкою, де тримає позиції 53-тя окрема механізована бригада, війна знову жорсткіше. У них є загиблі і важкопоранені. Позавчора один з поранених помер в машині по дорозі в лікарню. Складно і страшно уявити, що відчував хлопець за кермом в цей момент. Загиблий військовий для когось став втраченим світом, а для статистики жертв війни - ще однією цифрою.

... Читати далі»

Про це він повідомив сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук.

... Читати далі»

На Рівненщині серед основних заходів до вшанування 30-х роковин Чорнобильської катастрофи запланована екскурсія мешканців обласного центру в міста Прип’ять та Чорнобиль. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?