Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

В Україні | Газета 7 Днів

News by categories

В Україні

22 лютого спливає термін, відведений «євробляхерам» на можливість на пільгових умовах (застосування коефіцієнту 0,5 та звільнення відповідальності за порушення строку та умов режиму) розмитнити свої автомобілі. Продовження дії пільгового режиму оподаткування не передбачається, нагадує Рівненська митниця ДФС.

... Читати далі»

 

Якщо ви хочете дізнатися реальну вартість вашого ювелірного виробу, то єдиний гарантований спосіб зробити це - звернутися до експертів, які виконують професійну оцінку.

... Читати далі»

Згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії» внаслідок відокремлення видів діяльності з розподілу та постачання електричної енергії з1 січня 2019 року на території Рівненської області постачання електричної енергії побутовим і малим непобутовим споживачам здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «Рівненська обласна енергопостачальна компанія».

... Читати далі»

 

У вівторок, 12 лютого о 16.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація збірника спогадів «Майдан: усна історія» зі свідченнями очевидців та учасників Революції Гідності.

Видання підготовлено за однойменним проектом

... Читати далі»

Новий формат політичної агітації. Кандидат у Президенти України Андрій Садовий приїхав до Рівного на брендованому автобусі і в центрі міста особисто запрошував перехожих попити теплого какао та поговорити про те, що турбує людей напередодні виборів. 

... Читати далі»

Віднедавна особи з інвалідністю можуть оформляти квитки на проїзд пасажирськими поїздами через електронні канали обслуговування ПАТ «Укрзалізниця» (придбання квитків онлайн).

... Читати далі»

18 січня НУВГП отримав лист вдячності від виконавчого директора Глобального договору ООН Лайзи Кінго. Окрім подяки, в листі є заклик до поглиблення співпраці, до залучення нових установ до Глобального договору. Про це повідомив керівник відділу зв’язків з громадськістю вишу Віталій Прокопець.

... Читати далі»

Верховній Раді подарували карту України, вишиту в 2014 році. Тепер вона прикрашатиме парламент.

... Читати далі»

Кабмін затвердив графік вихідних 2019 року.

... Читати далі»

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує, що Фонд енергоефективності розпочне свою діяльність у другому кварталі наступного року і стане ефективним інструментом енергозбереження.

Про це він заявив під час Години запитань до уряду в парламенті, повідомляє кореспондент Укрінформу.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?