Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Документи | Газета 7 Днів

Official by categories

Документи

Управління комунальною власністю надає перелік нерухомого майна, що може бути передане в оренду 2019 року.... Читати далі»
Оголошується конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення перевізників на міські автобусні маршрути загального користування.... Читати далі»
ІНФОРМАЦІЯ управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
Додаток до рішення Рінвенської міської ради від 20 грудня 2018 року № 5389... Читати далі»
В управлінні праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому в четвертому кварталі 2018 року зареєстровано 41колективний договір, зміни та доповнення до них.... Читати далі»
Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування... Читати далі»
РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТА РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИПро встановлення ПП «Рівнетеплосервіс» тарифу на теплову енергію ... Читати далі»
Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
Оголошення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Рівненського НВК №26 Рівненської міської ради... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?