Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Документи | Газета 7 Днів

Official by categories

Документи

ОСББ «Льон-9» проводить відбір цінових пропозицій на виконання робіт із капітального ремонту житлового будинку № 9 на вул. Льонокомбінатівській (заміна вікон та дверей у місцях загального користування). ... Читати далі»
Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна: ... Читати далі»
ІНФОРМАЦІЯ управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
Про внесення змін у додаток до рішення Рівненської міської ради від 29.12.2016 № 2258 «Про затвердження списку присяжних Рівненського міського суду»... Читати далі»
В управлінні праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому в другому кварталі 2017 року зареєстровано 71 колективний договів, зміни та доповнення до них.... Читати далі»
Робочий проект «Реконструкція системи теплопостачання приміщень для зимівлі тварин у Рівненському зоопарку в м. Рівне на вул. Київській, 110 із встановленням твердопаливної модульної котельні потужністю 130 кВт» виконаний ФОП Фіран О.Й.... Читати далі»
Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна:... Читати далі»
ТОВ «УКРТЕПЛО РІВНЕ» має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для котельні за адресою: 33010, м. Рівне, вул. Олександра Олеся, 12.... Читати далі»
1. Інвестор (замовник): Рівненський зоологічний парк загальнодержавного значення. Поштова і електронна адреса: м. Рівне, вул. Київська, 110; тел. (0362) 28-84-83, 28-86-47.2. Місце розташування майданчиків (трас) будівництва (варіанти): м. Рівне, вул. Київська, 110.... Читати далі»
Рівненський міськвиконком оголошує конкурси:... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?