Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Документи | Газета 7 Днів

Official by categories

Документи

Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
ОСББ «Волинської дивізії 31» проводить відбір цінових пропозицій на виконання робіт із капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення житлового будинку № 31 на вул. Волинської дивізії у м. Рівне. Пропозиції приймають протягом 2 тижнів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Рівне, вул. Волинської див... Читати далі»
Про використання революційного прапора ОУН на території міста Рівного... Читати далі»
З метою вирішення питання поводження з побутовими відходами (тверді, ремонтні, великогабаритні) у м. Рівному за територіальним принципом, відповідно до пункту 55 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 32, 35-1 Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2... Читати далі»
Відповідно до пункту 16 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, на виконання Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначен... Читати далі»
Житлово-комунальне підприємство «Західне» подало розрахунки планових витрат для зміни/встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до уповноваженого органу – управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради інформацію про:... Читати далі»
ОСББ «Мельника 22» проводить відбір цінових пропозицій на виконання робіт із капітального ремонту ліфтів 1 і 2-го під’їздів житлового будинку № 22 на вул. Мельника у м. Рівне. Пропозиції приймають протягом 2 тижнів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Рівне, вул. Мельника, 22; тел. 097 914 54 96. Рішення про в... Читати далі»
Рівненська міська рада передає в оренду на конкурсних засадах цілісний майновий комплекс Житлово-комунального підприємства «Перспективне» за адресою: м. Рівне, вул. Будівельників, 1, згідно з рішенням Рівненської міської ради від 22.02.2018 № 4006 «Про затвердження акта оцінки та оголошення про намір передати майн... Читати далі»
Головного спеціаліста – юриста організаційного відділу апарату ради та виконавчого комітету Рівненської міської радиВимоги до кандидатів: освіта повна вища юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менш... Читати далі»
Про екологічні наслідки технічного переоснащення водозабірних свердловин №№ 1, 3, 13, 14, 15, 19, 21, 24 і 26 ділянки «Горбаків»... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?