Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2017
 

Документи | Газета 7 Днів

Official by categories

Документи

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради... Читати далі»
Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна... Читати далі»
ІНФОРМАЦІЯ управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
ІНФОРМАЦІЯ управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно... Читати далі»
Рішенням Рівненської міської ради від 19.10.2017 № 3427 затверджено Положення про порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності на території міста Рівного і за земельні ділянки за його межами, які є власністю територіальної громади міста, згідно з яким орендна плата... Читати далі»
Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення вакантних посад управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради:... Читати далі»
Про встановлення ТзОВ «Житлобуд-В» тарифу на послугу з утримання будинку і споруд та прибудинкової території гуртожитку, що на вул. Відінській, 10... Читати далі»
Про встановлення ТОВ «Енергозбереження Рівне» тарифу на теплову енергію.... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу