Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
 
Лютий 2018
 

Документи | Газета 7 Днів

Official by categories

Документи

До відома голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.... Читати далі»
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради (організатор конкурсу) оголошує конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Рівному, на визначеній території... Читати далі»
РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТРІШЕННЯ 13.02.2018 р             м. Рівне                       №23... Читати далі»
будівництва водопроводу з підключенням до централізованого водопостачання в мікрорайоні «Тинне» у місті Рівному... Читати далі»
Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.... Читати далі»
Для ОСББ, які планують у 2018 році брати участь у реалізації проектів у рамках «Муніципальної програми сталого розвитку м. Рівного на 2018–2022 рр.»,... Читати далі»
Доходи, видатки та кредитування... Читати далі»
Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна:... Читати далі»
Рівненська міська рада Виконавчий комітет РІШЕННЯ № 17 від 13 лютого 2018 року   ... Читати далі»
Звіт про повторне  відстеження результативності регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд міським електротранспортом"... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?