Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Лютий 2019
 

Трибуна депутата | Газета 7 Днів

Official by categories

Трибуна депутата

З ініціативи Олексія Муляренка впроваджуватимуть комплекс заходів із відновлення басейну річки УстяУ Рівному і трьох районах області – Здолбунівському, Острозькому, Рівненському – розпочинається впровадження комплексу заходів із відновлення басейну річки Устя. Це спільні напрацювання Рівненської ОДА та науковців Націон... Читати далі»
23 листопада у столиці відбувся черговий, вже четвертий форум за ініціативою Юлії Тимошенко «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного». Цього разу йшлося про соціальну складову політики, яку впроваджуватиме президент Тимошенко після перемоги на виборах 2019 року.... Читати далі»
«Насамперед ми повинні дбати про добробут дітей, а вже потім облаштовувати провладні кабінети», – у цьому чітко переконана депутат Рівнеради від фракції ВО «Свобода» Тетяна Чубай. Виступаючи на засіданні комісії зі змін до Громадського бюджету, депутатка однозначно заявила: «Якщо переможцями Громадського бюджету з року... Читати далі»
Як би заїжджено не виглядала приказка про курчат, яких восени рахують, вона найвдаліше характеризує проміжний етап будь-якої діяльності. У тому числі й депутатської. Тож сьогоднішня розмова із заступником міського голови Рівного Сергієм Васильчуком, якого рівняни вчетверте обрали депутатом Рівнеради, про рік, що наближ... Читати далі»
з’явився у Рівному за сприяння депутата Святослава СтельмащукаУ Рівному за останні три місяці з'явилося чотири нові дитячі майданчики завдяки депутатам-свободівцям.... Читати далі»
2 листопада 2018 року депутати Рівненської обласної ради підтримали звернення, ініційоване фракцією ВО «Свобода» щодо негайного скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ.... Читати далі»
Відомий рівненський громадський діяч, депутат Рівнеради від «Об’єднання «Самопоміч», директор одного з провідних підприємств Рівного ТОВ «Рівень» Маріян Года є людиною на теренах краю відомою та шанованою. Під його керівництвом Рівненський пивзавод став одним із найбільших та потужних підприємств у своїй галузі. Продук... Читати далі»
У неділю, 7 жовтня на місці поховання вояків УПА поблизу села Кузьмівка Сарненського району відкрили пам’ятний знак.... Читати далі»
Суспільно-політична ситуація, що нині склалася в Україні, стала для рівненських лідерів ВО «Батьківщина» приводом для проведення прес-конференції. Під час зустрічі з журналістами голови: обласної організації партії – Микола Кучерук і Рівненської міської – Галина Кульчинська – загострили увагу на поширенні в мас-медіа н... Читати далі»
До 1 жовтня у Рівному триває голосування за Громадський бюджет. А це означає, що наші читачі та їхні родини ще мають можливість взяти участь у народному «референдумі» і стати частиною потрібних місту змін.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?