Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Трибуна депутата | Газета 7 Днів

Official by categories

Трибуна депутата

Про будь-яке місто люди судять насамперед за тим, наскільки воно чисте. Це – перша обставина, на яку звертають увагу. І основна ознака, яка залишається в пам’яті. Не раз мені доводилося чути діалог: «Ну, як вам це місто?» – «Чистеньке, охайне». Такі відгуки мені буває дуже приємно чути про наше рідне місто Рівне. Треба... Читати далі»
Депутат міської ради є представником інтересів територіальної громади міста. Депутати міської ради зобов’язані виражати і захищати інтереси як усієї територіальної громади, так і її частини. Саме так визначає статус депутата та його основний обов’язок Закон України «Про статус депутатів місцевих рад».... Читати далі»
Україна перебуває на шляху євроінтеграції. Більшість українців підтримують цей процес, і я в тому числі. Але завжди є те, чого потрібно вчитися, і те, що не варто пускати в своє життя і серце. Україна розвивається на основі християнських біблійних цінностей. І в суспільстві подекуди є переконання, що коли ми вступимо в... Читати далі»
Як розповів редакції депутат Рівнеради Олександр Курсик, вчора в Києві відбулися збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. Мета – заборонити продаж землі сільськогосподарського призначення. Олександр Курсик – член ініціативної групи з проведення цього важливого реф... Читати далі»
Керівник фракції ВО «Свобода» у Рівненській обласній раді Олександр Савчук (на фото) ініціював встановлення щомісячної матеріальної допомоги для вояків УПА, репресованих та реабілітованих осіб. Таке рішення підтримали депутати облради під час минулого сесійного засідання.... Читати далі»
– Всі звикли: якщо влада щось пообіцяла, то виконає або не так, як треба мешканцям, або не зробить взагалі нічого. Потрібно поламати цей стереотип, на противагу показати приклад того, що депутати можуть і повинні перейматися виключно інтересами виборців та втілювати їхню волю. Тільки тоді люди на виборах керуватимуться... Читати далі»
Секретар Рівнеради хоче, щоб Рівне стало другим після Львова містом у західному регіоні.... Читати далі»
З ініціативи голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олексія Бучинського обласна рада звернулася до Президента України з клопотанням про відзначення 75-ї річниці створення Української повстанської армії на державному рівні та проголошення 2017-го Роком головнокомандувача УПА Романа Шухевича.... Читати далі»
Голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка Роман Стасюк – один із найактивніших у міській раді депутатів. Позицію свою і фракції він визначив як «конструктивну опозицію». Сьогоднішня розмова з журналістом ще раз доводить це. Роман Стасюк весь час підкреслював, що за всі неефективні рішення, які ухвалюються міською р... Читати далі»
Розглянути проблему із забезпеченням місць у дитячих садочках Рівного і знайти максимально адекватні та прийнятні шляхи її вирішення. Таку амбітну мету на останньому засіданні постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями та ЗМІ поставили... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?