Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Трибуна депутата | Газета 7 Днів

Official by categories

Трибуна депутата

У рамках децентралізації триває медична реформа. Одним з основних її етапів є створення госпітальних округів.... Читати далі»
З нагоди уродин полковника армії УНР Євгена Коновальця 14 червня активісти молодіжної громадської організації «Студентська Свобода» та Рівненської міської організації ВО «Свобода» поновили інформаційні дошки, присвячені українським героям, на зупинках громадського транспорту обласного центру.... Читати далі»
Уже тривалий час експертна спільнота і громадськість говорять про необхідність перезавантаження влади в Україні. Причому про цілковите перезавантаження – через дострокові парламентські та президентські вибори.... Читати далі»
Політик зобов’язаний думати наперед, забігаючи у майбутнє, інакше йому не варто займатися політикою взагалі. Відтак, депутатська діяльність вимагає активної життєвої позиції та бажання допомогти виборцям. Депутатський мандат – це відповідальність перед людьми, перед містом та, врешті, перед самим собою. Про свою діяльн... Читати далі»
«Батьківщина» разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України зібрала вже понад 1 мільйон підписів проти продажу сільськогосподарської землі. Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко на погоджувальній раді парламентських фракцій та груп. ... Читати далі»
Щоразу, коли розмова із заступником міського голови Рівного Сергієм Васильчуком торкається його депутатської діяльності, він не будує повітряні замки, а починає методично перераховувати все, що запланував на найближчу перспективу і що вже зміг реалізувати. Інколи навіть дивуєшся, як йому вдається втілювати в життя все ... Читати далі»
Збірник матеріалів IV Бандерівських читань презентували18 травня в Рівненському державному гуманітарному університеті.... Читати далі»
Депутати-«батьківщинівці» активно працюють в округах. Усього за неповні два тижні «Батьківщина» спільноф з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України вже зібрала понад 250 тисяч підписів громадян проти продажу землі сільськогосподарського призначення. ... Читати далі»
Знайти місце в державному дитсадку сьогодні важко. Багатьом родинам доводиться за нього «домовлятися» або записуватися в чергу задовго до потрібної дати. Батьки обурюються, що ситуація залишається нестабільною. Міські обранці всіма силами взялися врегулювати дефіцит місць у дошкільних установах. Проте, щоб прилаштувати... Читати далі»
Депутат Рівненської міської ради від Об’єднання « САМОПОМІЧ», голова комісії міського господарства Назарій Поліщук сформував власне бачення на перспективи розширення Рівного, в рамках подальшого процесу децентралізації на Рівненщині, а також місце обласного центру в цьому процесі.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?