Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Трибуна депутата | Газета 7 Днів

Official by categories

Трибуна депутата

У неділю, 7 жовтня на місці поховання вояків УПА поблизу села Кузьмівка Сарненського району відкрили пам’ятний знак.... Читати далі»
Суспільно-політична ситуація, що нині склалася в Україні, стала для рівненських лідерів ВО «Батьківщина» приводом для проведення прес-конференції. Під час зустрічі з журналістами голови: обласної організації партії – Микола Кучерук і Рівненської міської – Галина Кульчинська – загострили увагу на поширенні в мас-медіа н... Читати далі»
До 1 жовтня у Рівному триває голосування за Громадський бюджет. А це означає, що наші читачі та їхні родини ще мають можливість взяти участь у народному «референдумі» і стати частиною потрібних місту змін.... Читати далі»
Порядок оприлюднення інформації про діяльність суб’єктів господарювання комунальної власності міста Рівного та Перелік інформації про діяльність суб’єктів господарювання комунальної власності міста Рівного. Ці документи затвердили депутати Рівненської міської ради на черговій, 24-ій сесії.Авторство такого проекту рішен... Читати далі»
Пенсіонери – одна з найбільш соціально незахищених верств населення. Багато хто вже не має ні фізичної, ні моральної можливості працювати. А на середньостатистичну пенсію, не кажучи вже про мінімальну, в Україні, на жаль, не проживеш.... Читати далі»
Введення платної медицини, непомірні тарифи на газ, корупція на всіх рівнях – від лікарень та шкіл до уряду та Президента, зруйновані дороги, наступ на свободу слова... Це лишень короткий перелік проблем, джерелом котрих є Конституція. Вона нічого не гарантує громадянам, проте встановлює правила, яким громадяни повинні... Читати далі»
Під час купівлі-продажу будинку, квартири чи земельних ділянок потрібно бути винятково обережними та обачними, адже зазвичай маленька помилка може призвести до серйозних наслідків. Особливо це стосується первинного ринку житла, де немає жодних гарантій, що ваш забудовник є добросовісним виконавцем. Якщо потрапите на не... Читати далі»
Ці танцювальні змагання мають значиму назву – «Крок до зірок». З упевненістю можна сказати, що шостий турнір «Крок до зірок» став одним із найбільших танцювальних марафонів країни.... Читати далі»
 За два роки діяльності у виборчому окрузі № 9 вдалося реалізувати:... Читати далі»
Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на прес-конференції у Києві. За її словами, чинна Конституція 1996 року виконала головне завдання – закріпила державність, але водночас вона має низку вад.... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?