Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2019
 

Рівне і Рівняни | Газета 7 Днів

Rivne by categories

Рівне і Рівняни

Вона належить до митців, якими захоплюються і яких критикують. Це та особистість, яка нікого не залишає байдужим. Цьому сприяє її авангардизм і активна громадська позиція. Мова про Ірину БАКОВЕЦЬКУ-РАЧКОВСЬКУ, яка нещодавно, як ми повідомляли, стала лауреаткою міської літературної премії імені Уласа Самчука.... Читати далі»
Так каже про своїх птахів власник голуб’ятні у дворі багатоповерхівки на вулиці Київській у Рівному, яка там уже тридцять п’ять років.... Читати далі»
Усі виручені гроші рівнянка потратила на годівлю бездомних тварин Лариса Удовиченко в минулому – педагог, а нині пенсіонерка. Щодня жінка підгодовує бездомних тварин. Частина чотирилапих її друзів із самого ранку сидить під її балконом в очікуванні сніданку, а ще декілька живе у скромній кварти... Читати далі»
Їх було шестеро братів, а повернувся з війни він один. Звичайно, ця книжка – про війну. Сімнадцятирічного юнака війна застала у містечку Новий Буг на Миколаївщині. Андрій Молчанов звідти пішов на фронт і захищав батьківщину від фашистських загарбників на Першому українському та Білоруському фронтах, брав Берл... Читати далі»
Одні лежать у землі десятки років, бо здобували Україні незалежність, інші на сході країни віддають свої життя за цю незалежність тепер. Тим і іншим безмежно вдячна 82-річна рівнянка Марія. Бабуся ця декілька років доглядала на Грабнику дев’ять могил загиблих за Україну. А коли сили стали вже не ті, вона звернулася до ... Читати далі»
Хоча дехто й поділяє популярну в минулому думку про те, що незамінних людей не буває, директор Науково-виробничої фірми «Продекологія» Андрій Лозін дотримується докорінно протилежної точки зору. Тому й свято шанує кожного висококваліфікованого і сумлінного працівника підприємства. Особливо тих, з ким, як кажуть, довело... Читати далі»
Поважний ювілей – 80 років – 14 квітня святкує будівельник з великої літери Дмитро Піндюрін. І це не тільки його особисте свято, це свято насамперед для люблячої родини та всіх, хто знає його – людину, яка будувала Рівне. ... Читати далі»
Щоб хотілося носити – таку мету ставить перед собою, коли береться щось вишивати, рівнянка, яку по праву можна вважати законодавицею сучасної вишивки. Більше того, ця жінка зуміла піднести цю справу свого життя до рангу високого мистецтва, що здатне викликати приємні емоції, аж до сліз радості. Саме такими є відгуки пр... Читати далі»
Заслуженого машинобудівника України Павла Стригунова можна сміливо назвати живою легендою рівненської промисловості, а точніше – її мозкового центру. Знакове й те, що за майже 38 років робочого стажу в його трудовій книжці записані лише два місця роботи: Рівненський завод високовольтної апаратури і НВФ «Продекологія». ... Читати далі»
І успішно. Одна його картина вже експонується в музеї.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?