Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Січень 2019
 

Голос народу | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Голос народу

Багато говорять про монети-взацію для пільгових пасажирів. Але коли вже вона буде? Мені 55 років, ще працюю, щоранку доїжджаю на роботу тролейбусом. І кожного дня потрапляю в одну й ту ж халепу: з 8 до 9-ї ранку в тролейбус не вштовхнутися, особливо в районі 12-ї школи. ... Читати далі»
Так помилково вважає дехто з опитаних рівнянМи запитали в рівнян, що вони знають про дифтерію і чи вважають, що від цієї хвороби потрібно вакцинуватися. На жаль, виявилося, що чимало мешканців міста, незважаючи на вік та освіту, плутають дифтерію з дизентерією.... Читати далі»
Ми запитали в рівнян, як вони ставляться до того, що вже невдовзі доведеться платити за проїзд у громадському транспорті більшу ціну та якою вона, на їхню думку, має бути.... Читати далі»
З 2016 року в Україні запроваджено паспорт громадянина України у формі ID-картки, який містить безконтактний електронний носій.При цьому нова ID-картка використовується в Україні нарівні з попереднім зразком паспорта громадянина України у формі книжечки (зразка 1994 року), що видавався громадянам раніше. Однак не слід ... Читати далі»
А от у будень відмовитися від машини майже неможливоВідмовитись від шкідливих для атмосфери автомобілів та пересісти на велосипеди, громадський транспорт, а ще краще – пройтися пішки. До цього українців закликають у Всесвітній день без автомобілів, який відзначають щороку 22 вересня. Ми запитали у рівнян, чи готов... Читати далі»
Рідне місто, як і кохану людину, люблять лише за те, що воно є. Звісно, єдине найкраще і неповторне! І все ж редакція вирішила запитати рівнян, що вони думають про своє місто. Які, на їхню думку, найпомітніші плюси і мінуси Рівного. Що з цього вийшло, читайте нижче.... Читати далі»
Календарне літо вже добігає до кінця, а температура на термометрі тільки росте. У спекотну погоду лікарі рекомендують правильно підбирати одяг, носити головні убори, не нехтувати водними процедурами, які допоможуть впоратися зі спекою. В рамках традиційного проекту «Голос народу» ми запитали у рівнян та гостей міста, я... Читати далі»
Триває сезон відпусток. Соцмережі рясніють фотографіями з відпочинку: хтось обирає закордонні курорти, хтось українські, а дехто під час відпустки активно засмагає на городах та пітніє біля закруток. Журналісти газети «7 днів» провели невеличке опитування серед рівнян про те, як вони провели або ж планують провести від... Читати далі»
Скільки треба отримувати пенсіонерові, щоб не почуватися жебраком і мати можливість жити гарно? Це – дивлячись якому пенсіонерові. Наприклад, у Фінляндії середній рівень пенсії трішки не дотягує до 2 тисяч доларів, у Німеччині – 1400 доларів, у США – 1200. А середня пенсія українського пенсіонера не дотягує і... Читати далі»
У Рівному традиційними стали загальноміські толоки, які відбуваються зазвичай перед Великоднем. До толоки долучаються державні та комунальні установи міста, громадські організації. Прибирають усі зелені зони міста – парки, береги Усті. Нині саме час, коли закликають вийти на загальноміське прибирання. Отож ми вирішили ... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?