Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2018
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

У рахунках за жовтень уперше для споживачів – фізичних осіб почне застосовуватись приведення до стандартних умов обсягів спожитого газу. Що це таке і чим воно зумовлене? Про це ми попросили розповісти комерційного директора ПАТ «Рівнегаз» Віктора ОСНИЦЬКОГО.... Читати далі»
Всі – в однакових умовах, пріоритетнихУсе велике, як твердить східна мудрість, починається з малого. Знання, скажімо, з вивчення азбуки, а дорога у великий спорт – із занять у дитячо-юнацьких спортивних школах чи розваг на дворових майданчиках. Якщо донедавна на так званий масовий спорт катастрофічно не вистачало кошті... Читати далі»
Тоді вони охоче долучаються до всього, що робиться в їхньому будинкуХоча й кажуть, що людина – творець своєї долі, безперечним є і той факт, що ніхто не омине того, що в нього на роду написано. От взяти, для прикладу, Валентину Крат, яка зініціювала створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, та й под... Читати далі»
Група компаній цієї торгової марки впродовж чверть століття успішно працює на ринку молочних продуктів25 років – досить серйозний відрізок часу в житті кожної людини. А для підприємства, яке розпочало свою діяльність тоді, коли країна переживала не найлегші часи, – справді поважний ювілей. Напередодні свята заснов... Читати далі»
Коли люди бачать зміни на краще, у них зростає довіра, а відтак і готовність долучатися до нових і нових проектівІгоря Ханенка по праву можна назвати піонером-реформатором житлово-комунальної галузі. Адже він – один із перших у Рівному, хто очолив ОСББ, яких на той час у місті можна було перерахувати на пальцях. Спершу... Читати далі»
У стількох багатоповерхівках Рівного поліпшилися умови проживання завдяки міським програмам підтримки ОСББТорік, за оцінкою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Рівне визнали лідером у справі енергоефективних заходів. Зрештою, й не дивно. Бо масштабніших, ніж за останні кілька рок... Читати далі»
Лікарем-урологом випадково судилося стати заступнику директора Міського будинку культури Василеві ВащукуВ яких лише іпостасях не прояв себе рівненський актор і режисер Василь Ващук. Для багатьох він відомий як ведучий КВК, інші знають його як незмінного впродовж багатьох років на новорічних ранках та корпоративах Діда ... Читати далі»
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Напередодні свята ми поспілкувалися з начальником управління праці і соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому Вірою Мельник.... Читати далі»
Співзасновник фірми «Рівнеметалком», прекрасна жінка і турботлива мама двох синів, 34-річна рівнянка Ольга КРОКА стала фіналісткою конкурсу краси «Mrs. Ukraine World». Відмінною його особливістю є те, що учасниці – бізнес-леді, які своїм прикладом готові показати, що жінка може бути не тільки красива, а й успішна у біз... Читати далі»
Принаймні таку пропозицію надали фахівці інституту «Харківпроект», які розробляли комплексну схему організації дорожнього руху в РівномуКолись затишні та компактні вулички Рівного поволі перетворюються на його головний біль. Адже вузькі дороги міста при нинішніх темпах збільшення числа машин можуть стати епіцентрами тр... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?