Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Як ми вже інформували («7 днів» № 22 від 1 червня ц.р.), у постанові № 300 від 26 квітня цього року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що набрала чинності з 1 травня, уточнено порядок обчислення сукупного доходу для призначення субсидій. Відповіді на запитання, які виникають щодо внесени... Читати далі»
Сучасні юнаки та дівчата мають великий потенціал, запал та енергію, які саме в молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло. Що нині являє собою покоління Рівного, перед яким усі дороги відкриті, про це напередодні Дня молоді журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління молоді і спорту Сергій ШЕВ... Читати далі»
Історія житлово-будівельного кооперативу «Маяк» – незвичайна і нетипова як для рівненських «хрущовок». Будинок цей – наче новобудова: красивий, теплий і доглянутий, хоча недавно він відзначав 50-річний ювілей.... Читати далі»
Започаткована міська програма термомодернізації допоможе рівнянам майже наполовину здешевити утеплення будинківНа травневій сесії депутати Рівнеради прийняли Програму термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017–2020 роки. У цьому році на її виконання міські обранці виділити 10 мільйонів гривень, н... Читати далі»
Художників, та й не тільки їх, а й будь-яку творчо обдаровану людину, зазвичай сприймають як не від світу цього. Є у них, окрім таланту, щось індивідуально особисте, що помітно виділяє їх поміж інших. Взяти, для прикладу, відомого рівненського митця Ярослава Борисюка з його вулканічною невгамовністю, яка інколи навіть ... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків – це вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів, відомі особистості. Здається, що все у них не так, як у простих смертних. А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про... Читати далі»
Після двох неявок забудовника на об’єкт для проведення будівельними інспекторами перевірки ДАБІ має право скасувати дозвільні документи на будівництвоЧерез два дні будівельна галузь України буде жити за новими правилами. Адже саме 10 червня набуде чинності Закон № 1817-VIII, який, на переконання глави держави, має... Читати далі»
Незважаючи на завершення опалювального періоду та значне збільшення числа субсидіантів, заборгованість споживачів газу Рівненської області зростає. Так, станом на 1 травня 2017 року борг рівнян сягнув 95,4 млн грн. Хто серед найбільших боржників і як з ними боротимуться? На ці та інші питання відповість директор ТОВ «Р... Читати далі»
Її життя – горіння, ані секунди спокою. Вона врятувала особисто більш як двісті поранених на полях боїв. А добровольці-медики з батальйону, яким вона не припиняла керувати, навіть коли була прикутою до ліжка, спасли життя понад двом тисячам бійців: допомогли на полі бою, винесли, а потім вивезли з медичним супроводом д... Читати далі»
Він з подивом дізнався з соцмереж, що змушує головного лікаря пологового написати заяву про звільнення. Ось такі вони – недоліки публічності. Ще не встиг Віктор Іськів як слід приміряти крісло очільника міського управління охорони здоров’я, а вже опинився в епіцентрі всіляких скандальних чуток. Поміж іншого почали гово... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?