Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
24
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2018
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Питання зарплати у нас зазвичай вважається делікатним. Можливо, це пережитки минулого, коли за Радянського Союзу панувала зрівнялівка. А може, це такий менталітет українців, які вважають поганим тоном рахувати чужі гроші. Втім, під час створення, а інколи й у процесі діяльності об’єднання співвласників багатоквартирних... Читати далі»
Детально про діяльність Фонду енергоефективності в інтерв’ю розповіла в.о. директора Фонду Юлія ГОЛОВАТЮК-УНГУРЯНУ.... Читати далі»
З початку цього тижня, 17 вересня у Рівному стартувало голосування за проекти громадського бюджету. Цікаво, що цього року вперше автором проектів громадського бюджету виступив посадовець високого рівня. Голова обласної державної адміністрації Олексій Муляренко запропонував на суд громади міста три ідеї. Які саме, ... Читати далі»
Нові законопроекти, що мають захистити інтереси дітей, вступили в дію з 29 серпня. Ними, зокрема, передбачено збільшення мінімального розміру аліментів, які суди призначатимуть для утримання дітей і посилення відповідальності за їхню несплату. Також змінено порядок перетину кордону для дітей, що живуть у неповних сім’я... Читати далі»
Такими можуть стати нинішні діти, якщо не змінити підхід до їхнього вихованняУ деяких класах рівненських шкіл від занять фізкультурою звільнено майже 50 відсотків учнів. Таку сумну статистику озвучив під час нещодавньої зустрічі з чемпіоном Європи з плавання Михайлом Романчуком міський голова Рівного Володимир Хом... Читати далі»
Коли в’їжджаєш до Рівного з київського напрямку, неможливо не помітити кілька скляних кубів-автосалонів, що стали окрасою вулиці Київської. Серед них – концептуальний салон Міцубіші «Альтра авто». ... Читати далі»
Слава про Олександра Кучерука йде, як кажуть, далеко попереду нього. Дедалі частіше від голів рівненських об’єднань співвласників багатоквартирних будинків надходять цілком заслужені схвальні відгуки про роботу очолюваних досвідченим інженером-будівельником приватного малого підприємства-фірми «Спецрембуд» і ПП «Модена... Читати далі»
На чолі ОСББ свого будинку Анатолій Овчинніков стоїть уже майже десять років. Як він при цьому зберіг розважливість, толерантність і міцні нерви, сказати важко. Адже, як сам він визнає, найскладніше в роботі, чи, правильніше буде сказати, місії голови ОСББ – виховання людей. Зміна їхньої психології з переконання, що вс... Читати далі»
Перший дзвоник для рівненських школярів продзвенить у суботу – 1 вересня.  А за парти діти сядуть вже у понеділок третього вересня. Однією з новацій цього навчального року є те, що першокласники навчатимуться за новим державним стандартом початкової освіти.  Однак із цього навчального року по-новому навчатиму... Читати далі»
Підприємців у нас часто називають середнім класом. Чому так? Адже далеко не всі наші підприємці підпадають під класичне визначення середнього класу, що сформувалось у розвинутих країнах. Там до середнього класу відносять людей зі стійкими доходами, достатніми для задоволення широкого кола матеріальних і соціальних потр... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?