Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2018
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Не все так справедливо в тому осучасненні пенсій, як обіцялося. А ще воно здорово вдарило по бюджету Пенсійного фонду, який ще глибше сів на дотаційну голку державної казни. Про ці та інші речі ми говорили з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в області Василем ПЕТНЯКОМ.... Читати далі»
Схоже, масові субсидії пішли в минуле. Бо для тих, хто хитрував, аби їх отримати, поставлено надто багато рогаток, щоб розпізнати їхні хитрощі. Попри те що наша газета вже двічі зверталася до цієї теми і розповідала про новації у справі призначення субсидій, все ж багато в цій справі досі залишається для нинішніх і пот... Читати далі»
Рівне потерпає від засилля кіосків, лотків, автокав’ярень та гаражів-черепашок. Подекуди за ними не видно самого міста. Міська влада взяла курс на ліквідацію цього свавілля. Проте не так швидко це робиться, як би хотілося. Тим більше що, поки одні незаконні споруди демонтовують, інші «виростають», як гриби після дощу.&... Читати далі»
Кажуть, що світ тримається на доброті, а майбутнє – на ентузіастах. Щоб переконатися в цьому, не треба йти за прикладом далеко. От взяти хоча б голову ОСББ «Міцкевича-11» Інну СУРОВЕЦЬ, яка, не маючи за плечима ні досвіду, ні спеціальних знань, наважилася звалити на свої плечі управління 102-квартирною багатоповерхівко... Читати далі»
Навіть в ідеальній сім’ї не завжди все буває гладко. То що вже казати про багатоквартирний будинок, де живуть різні люди? Однак головам ОСББ доводиться шукати спільну мову з усіма. Навіть з тими, про яких кажуть, що вони, як та погана вівця, всю отару псують. Чи завжди це вдається? Про це «7 днів» поцікавилося в деяких... Читати далі»
Залишилися лічені дні до того часу, коли українці мають на практиці відчути наслідки реформування галузі охорони здоров’я. Адже вже з 1 липня сімейні лікарі, терапевти і педіатри почнуть працювати за новими правилами. Наскільки лікувальні заклади Рівного готові до змін у первинній ланці надання медичної допомоги і чого... Читати далі»
Є речі буденні, прохідні, так би мовити, поточний момент. А є вічні істини й цінності, які люди за своїми буденними клопотами забувають. Чи, може, не забувають, а ігнорують заради хвилинної вигоди, бо не хочуть створювати собі зайвий клопіт чи долати незручності. Бо легше бути пристосуванцем, ніж борцем. Бо легше лежат... Читати далі»
Усе, що пов’язане з музикою, у вчорашнього одинадцятикласника 15-ї школи Івана Мірошниченка сталося, на перший погляд, цілком випадково. Спершу припала до душі почута в дитинстві пісня улюбленої татової групи, потім було несподіване захоплення гітарою. Навіть на сцену популярного всеукраїнського телешоу «Караоке на май... Читати далі»
Рівненське учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УВП УТОС) сім десятиліть незмінно працює на вулиці Замковій, 21.... Читати далі»
День медичного працівника Україна традиційно відзначає у третю неділю червня. Це нагода не лише подякувати лікарям та всім працівникам галузі, яку ми не помічаємо, коли у нас все добре, зате починаємо цінити, коли нам зле і нам болить, але й поговорити про стан, здобутки та напрямки розвитку медицини. Яким є цей стан з... Читати далі»

Сторінки

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?