Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2017
 

Реклама

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Цього разу нашій газеті дав інтерв’ю в стилі «неформат» Володимир Петрів, директор – художній керівник Рівненського академічного українського музично-драматичного театру, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. 55 років. У цьому театрі – з 1985 року, спершу як драматичний акт... Читати далі»
Така вимога нового закону. Наше місто за темпами встановлення лічильників тепла цей закон обігнало. Та й із лічильниками холодної і гарячої води проблем, запевняє влада, в Рівному не виникне.Закон про комерційний облік послуг з постачання теплової енергії та водопостачання, який вступив у силу в Україні 2 серпня цього ... Читати далі»
Приблизно таку дистанцію, завдовжки як шлях із Рівного до Мадрида, пропливає за рік на тренуваннях у басейні відомий рівненський спортсмен, стаєр Михайло РоманчукШирокі плечі, впевнений відкритий погляд і посмішка – неначе з голівудського плаката. Але за світовою славою рівненський плавець Михайло Романчук багато кому ... Читати далі»
У Рівному змінилася структура житлово-комунального господарства: все менше підприємств державних і міських, все більше – товариств, приватників, ОСББ. Можливо, й міське господарство тепер готуватиметься до зими якось по-новому? Із цим запитанням наш кореспондент звернувся до головного рівненського завгоспа – заступника... Читати далі»
За майже тридцять років через Школу традиційного фудокан карате-до Віктора Сидоровича у Рівному пройшли тисячі вихованців, чотири десятки з яких досягли рівня чорного пояса. Близько сотні з них свого часу стали переможцями престижних всеукраїнських змагань, а десятки – чемпіонами і призерами європейських та світових че... Читати далі»
Головним буде результат, а не зміст навчання. У Рівному до нового навчального року готові. Школярі зібрали ранці і вже завтра прийдуть у свіжовідремонтовані класи і приступлять до шкільної науки. Традиційно напередодні початку навчання ми вирішили поговорити про те, яким буде в новому навчальному році шкільне житт... Читати далі»
Тренер від Бога
31.08.2017 09:00
Спокійний, врівноважений, упевнений в собі. Не те щоби кремезний, але широкоплечий, зі спортивною фігурою, і виглядає переконливо. На вигляд – років шістдесят, та коли дізнаєшся, що в серпні йому виповнилося 76, це неабияк дивує. У Рівному ім’я Павла Леонтьєва на слуху: легенда греко-римської боротьби, він уже п’я... Читати далі»
У цьому впевнений начальник Рівненського міського відділу поліції Василь Зелінський. Статистика – уперта річ. Та коли йдеться про статистику поліції, вона ще й страшна, жорстока. За цифрами – біль, розпач і розбиті сподівання. Ми попросили полковника поліції про зустріч, аби з першоджерела дізнатися про криміноген... Читати далі»
Газета «7 днів» продовжує брати інтерв’ю в стилі «неформат» у відомих рівнян. Сьогодні гостем рубрики «На два слова» є Лілія Драпчинська, начальник Управління Державної міграційної служби в Рівненській області. 50 років. За гороскопом Телець. Народилась у Рівному. Одружена, має доньку та онучку. Колишній педагог. Пройш... Читати далі»
А вже потім у нього прижилися нові звички – обтиратися снігом і робити ранкові пробіжки.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу