Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

«Як правильно?» або «Як це роблять інші?» Ці запитання найчастіше надходять до редакції «7 днів» від голів і активістів новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відповіді на найбільш поширені з них ми попросили надати секретаря ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Галину ПОХИЛЬЧУК.... Читати далі»
Неписану істину про те, що жадібний платить удвічі більше, на практиці підтвердила минула зима. Чимало мешканців будинків, які задля економії відмовилися від кваліфікованого обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення і лічильників тепла, платили за обігрів свої осель значно більше, ніж у середньому по місту. Ч... Читати далі»
Щоб отримати на його реалізацію кошти з міського бюджету, мешканцям будинку треба протягом двох місяців зібрати свою дольову часткуЗ майже 250 проектів, поданих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків у цьому році на участь у Муніципальній програмі сталого розвитку, дорадчий комітет затвердив трохи бі... Читати далі»
Напевне, багато хто може пригадати, як у дитинстві збирав фантики та наклейки з жуйок. Старше покоління збирало поштові марки, олов’яних солдатиків. Теперішні діти збирають іграшки з кіндерів чи магнітики на холодильники. З часом, звичайно, у декого таке захоплення пропадає, але когось воно супроводжує все життя, стаюч... Читати далі»
Для багатьох дітей школа – це перший державний заклад, до якого вони потрапляють, своєрідна модель суспільства, яка допомагає учням зрозуміти сучасний світ. Саме у школі вони вивчають «правила гри» в демократичному суспільстві.Ось уже рік Рівненський НВК № 12 вивчає ці правила гри, беручи участь у Всеукраїнському проек... Читати далі»
Він – вже не новачок у кріслі секретаря Рівнеради. Сергій Паладійчук мав досить часу, щоб освоїтися в кабінеті і розібратись у справах. Тому, доки свіжий погляд ще не притупився, а перші враження ще свіжі, саме пора його розпитати, що й до чого у коридорах рівненської міської ради. Що тут класно, а що потребує змін?... Читати далі»
У нашій геть розбалансованій державі є  й таке дивне явище. Звідки воно взялося?Хоч той класик марксизму-ленінізму нині й непопулярний, та залишається актуальною і досі працює його формула про те, що жити в суспільстві і бути вільним від суспільства не можна. Тож коли все навколо руйнується, змінюється, реформуєть... Читати далі»
«Я не збираюсь утримувати службу зайнятості і не збираюсь годувати безробітних», – таку заяву зробив на одному із засідань уряду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Що стоїть за цими словами? Що змінилося в системі після такої гучної заяви? Чи важче тепер стати на облік і отримати допомогу з безробіття? Про це наш коре... Читати далі»
Добровільне декларування доходів у світі давно стало загальноприйнятою практикою. Це важливий процес, який поєднує інтереси держави і суспільства. Тепер це стає традиційним і в нас. Тож знову на початку року в країні стартувала кампанія декларування доходів громадян. Цьогорічний процес декларування має свої відмінності... Читати далі»
Можливо, цьогорічна сувора зима тому виною, а, може, життя пішло таке непросте, та люди все частіше й на все довший час пропускають роботу у зв’язку з хворобами. Якщо порівняти цьогорічний січень з торішнім, то виходить, що працюючі рівняни пропустили через тимчасову непрацездатність на 30 відсотків днів більше, ніж то... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?