Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Січень 2018
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

 У недалекій перспективі на вулиці Рівного щодня буде виїжджати не менш як 80 одиниць електротранспортуТак уже повелося, що всі останні обновки рівненських тролейбусників супроводжувалися наріканнями і критикою. Причому не з боку пасажирів, які користуються електротранспортом, а деяких громадських активістів, які ... Читати далі»
 Під самий  кінець минулого року до Рівного з’їхалися на збори члени Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області. Оскільки ця представницька громадська організація, що налічує майже 200 асоційованих членів, після передчасної смерті багаторічного свого керівника Дмитра Українця... Читати далі»
Бур’яни на полях і городах стали ознакою багатьох сучасних українських сіл, а мовні бур’яни – всього суспільства. Наслідок одних – здичавіла земля, наслідок інших – здичавілі люди. З доцентом гуманітарного університету Аллою Матчук ми говорили про мовне дикунство, яке вражає українців і шириться між ними так само невпи... Читати далі»
Щороку 22 грудня відзначають професійне свято енергетики. Це й була нагода поспілкуватися з генеральним директором ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергієм НЕВМЕРЖИЦЬКИМ.... Читати далі»
Так можна сказати про багатоквартирні будинки Рівного та й усієї України, які мали би жити за новими правилами вже з другого півріччя минулого року. Проте очевидно, що звітувати про цілковите виконання закону всіма будинками і всюди – передчасно. На якій стадії реформування нині перебуває сфера експлуатації житла в Рів... Читати далі»
Такого попиту на участь у Муніципальній програмі сталого розвитку, яка існує в Рівному впродовж останніх трьох років, ще не було. Скористатися можливістю провести ремонт у своїх багатоповерхівках на умовах співфінансування з міського бюджету зголосилося понад 250 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста.... Читати далі»
Як долає цю проблему міське управління державного архітектурно-будівельного контролю, яке працює в Рівному вже понад три місяці, з’ясовувала наша газета. Звичайно, це замалий термін, аби змінити бодай небагато в тенденціях, що склалися у справі забудови міста. Але окреслити для себе основні проблеми, з якими доведеться... Читати далі»
Перший млинець виявився дещо глевким. Так, на жаль, можна сказати про перші кроки втілення безперечно перспективної Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017–2020 роки, яку Рівнерада затвердила на травневій сесії. У цьому році на її виконання міські обранці виділили 10 мільйонів гривень... Читати далі»
У жовтні наша газета започаткувала запропоновану майстром східних бойових мистецтв, рівнянином Віктором Сидоровичем рубрику «Пізнай себе». Сьогодні продовжуємо тему, що стосується сутності людини, тобто того, ким вона є насправді. Продовження. Початок у №№ 41 і 42.... Читати далі»
Наша замлячка Ярослава Трофимчук навчається в Лондоні. Ця мила дівчина власним досвідом спростовує міф про те, що у Великобританії навчаються тільки діти президентів, урядовців та олігархів. Коли нам вдалося поспілкуватися, я запитала в талановитої рівнянки насамперед про таке:... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Я люблю Новий рік, за те, що: