Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Не життя, а справжнє пекло. Саме так дедалі частіше доводиться чути про нинішні, сповнені нескінченних клопотів, проблем і негараздів, будні. Довколишній барвистий світ накрила гнітюча, мов безпросвітна мряка, пелена одноманітності, сірості та приреченості. Чому земне буття чималої кількості наших сучасників перетворил... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних.  А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізна... Читати далі»
Не секрет, що кожна пора року приховує свої підступні хвороби. Що найчастіше загрожує нашому здоров’ю влітку, коли ми саме набираємося сил та енергії на весь рік? Про це журналістові «7 днів» розповіла заступник начальника міського управління охорони здоров’я Вікторія ПОКОЄВЧУК.... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних.А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись і започ... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків – це вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних. А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись і запо... Читати далі»
Здається, уряд таки знайшов управу на роботодавців, які, незважаючи на всі вмовляння та погрози влади, далі використовують нелегальну працю. Брак інспекторів праці, які здійснюють нагляд за дотриманням трудового законодавства, компенсували наданням таких повноважень органам місцевого самоврядування. А щоб не було прете... Читати далі»
Як ми вже інформували («7 днів» № 22 від 1 червня ц.р.), у постанові № 300 від 26 квітня цього року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», що набрала чинності з 1 травня, уточнено порядок обчислення сукупного доходу для призначення субсидій. Відповіді на запитання, які виникають щодо внесени... Читати далі»
Сучасні юнаки та дівчата мають великий потенціал, запал та енергію, які саме в молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло. Що нині являє собою покоління Рівного, перед яким усі дороги відкриті, про це напередодні Дня молоді журналістові «7 днів» розповів начальник міського управління молоді і спорту Сергій ШЕВ... Читати далі»
Історія житлово-будівельного кооперативу «Маяк» – незвичайна і нетипова як для рівненських «хрущовок». Будинок цей – наче новобудова: красивий, теплий і доглянутий, хоча недавно він відзначав 50-річний ювілей.... Читати далі»
Започаткована міська програма термомодернізації допоможе рівнянам майже наполовину здешевити утеплення будинківНа травневій сесії депутати Рівнеради прийняли Програму термомодернізації багатоквартирних будинків міста Рівного на 2017–2020 роки. У цьому році на її виконання міські обранці виділити 10 мільйонів гривень, н... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?