Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
28
29
30
31
 
Травень 2018
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Завтра у школах Рівного пролунає останній дзвоник. Він проведе випускників у нове доросле життя, а решту учнів відпустить на канікули. Як закінчили школу рівненські діти? Яким було їхнє навчання у навчальному році 2017-18? Про це розмова нашого кореспондента з начальником міського управління освіти Василем ХАРКОВЦЕМ.... Читати далі»
Перед початком капремонту варто переконатись у чинності дозвільних документів підрядників, які будуть виконувати роботиТорік головам ОСББ, які бралися за проведення у своїх багатоповерхівках капремонтів, чимало клопотів завдали зміни, внесені до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльно... Читати далі»
Зайшовши в цю невеличку, надзвичайно затишну крамничку на розі вулиць Соборної та Дубенської обласного центру, потрапляєш ніби в інший вимір. Після гамірної вулиці тут відчуваєш себе у всесвіті спокою, краси та душевної рівноваги. Бо тут навколо стільки краси і різнобарв’я, що аж очі розбігаються. І це й не дивно, адже... Читати далі»
На перший погляд народження дитини і її виключно грудне вигодовування та при цьому активна підприємницька діяльність здаються речами несумісними. Але є жінки, які власним прикладом доводять, що можна одночасно бути хорошою матір’ю і будувати успішний бізнес.... Читати далі»
Те, що нині твориться на білому світі, людям старшого покоління раніше не могло наснитися навіть у найстрашнішому сні. Хто з нас, скажіть, ще якихось тридцять років тому міг подумати, що на тлі розкоші пихатих скороспілок-товстосумів через брак коштів на ліки будуть приречені на смерть тисячі українців?Чому на фоні під... Читати далі»
Але легалізації підлягають не всі самовільні об’єкти будівництва, а тільки певних розмірів і збудовані в конкретний час. Що це за розміри, і про який час ідеться? Куди йти і що робити, аби потрапити під «будівельну амністію»? Про все це кореспондент «7 днів» розпитувала начальника Рівненського міського бюро технічної і... Читати далі»
Роман Кобзєв поривався разів п’ять. Чоловіка щоразу відмовляли від цього наміру, отже, він на цій роботі й досіПро господарську жилку голови ОСББ «Оселя-Рівне» Романа Кобзєва серед його колег якщо не легенди, то перекази ходять. За два роки, відколи він очолив створене в будинку на Лермонтова, 7 об’єднання співвласникі... Читати далі»
Тому минулого тижня він подолав шлях довжиною майже півтори тисячі кілометрів уже 30-й разДля 62-річного Антона Грауфогля з Німеччини ця поїздка ювілейна. Чоловік очолює товариство «Гуманітарна допомога Україні з Баварії», що вже понад два десятки років возить допомогу для закладів соціального захисту, міських лікарень... Читати далі»
Той простір, в якому ми живемо, не сталий. Він постійно змінюється. І від нас залежить, як саме: на краще чи гірше. Великою мірою на це впливає міська влада, а ще більшою – ми, рівняни. Бо від наших мрій, бажань і уподобань, а головне – нашого бажання підтримати зусилля влади залежить, чи ефективні ці зусилля, чи прави... Читати далі»
Бо далеко не всі власники усвідомлюють свою відповідальність  за життя і безпеку людей, що їздять у цих ліфтахМені охарактеризували цього чоловіка як професіонала ліфтової галузі. І з перших слів стало зрозуміло, що визначення було не помилкове.Андрій ЄДІН. 44 роки. З них 17 – у ліфтовому бізнесі. Директор ТО... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?