Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Інтерв'ю | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Інтерв'ю

Наша замлячка Ярослава Трофимчук навчається в Лондоні. Ця мила дівчина власним досвідом спростовує міф про те, що у Великобританії навчаються тільки діти президентів, урядовців та олігархів. Коли нам вдалося поспілкуватися, я запитала в талановитої рівнянки насамперед про таке:... Читати далі»
Йдеться про автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) — це так звана «розумна», або «інтелектуальна» система. Це інструмент, що дозволяє споживачеві отримати розгорнуту картину енергоспоживання і домогтися раціональної витрати електроенергії, з урахуванням усіх індивідуальних особливостей спожив... Читати далі»
Григорій Хлиновський відзначив 70-річчя, але не здається і сподівається послужити справі відродження у Рівному спідвеюРівне у спортивному житті країни традиційно асоціюється зі спідвеєм. У когорті славетних гонщиків, які представляли наше місто на спортивних аренах Європи та світу, одне з провідних місць займає Гр... Читати далі»
Побутує вислів: коли нема здоров’я, людині ніщо не миле. А якщо зважити на нинішній низький рівень життя наших співвітчизників і дорожнечу лікування, то будь-яка недуга перетворюється для хворого на справжні тортури. Тому, аби хоч якось підтримати мешканців міста у скрутну хвилину, Рівнерада цього року затвердила чотир... Читати далі»
Це в Рівному підтвердять усі: мистецький рівень у артистів, колективів Рівненського міського будинку культури реально зріс. Ті, хто дивився перший концерт на сцені МБК після завершення десятирічного ремонту – «Весна на Соборній вулиці», а потім, рівно через рік, «Весну Івасюка», не міг це не помітити.Дізнатися, що стал... Читати далі»
Які вони? Про це напередодні Міжнародного дня захисту тварин розповіла ветеринар Наталія ЄВСОВИЧ. Вона вже понад сімнадцять років лікує домашніх улюбленців рівнян та, як може, турбується про безпритульних тварин.... Читати далі»
День автомобіліста і дорожника сміливо можна було б назвати всенародним святом. Бо фактично кожен з нас якщо не сам водій, то майже щодня користується послугами громадського транспорту. Сьогоднішня розмова журналіста «7 днів» з начальником міського управління транспорту і зв’язку Віталієм МИРОНЮКОМ про тих, хто традиці... Читати далі»
Назва нашого міста не раз видозмінювалась. І якщо хтось візьметься досліджувати той його історичний відтинок, коли воно називалося Ровно чи Рівне, то неодмінно натрапить на неоціненний доробок заслуженого журналіста України, письменника, краєзнавця, творчого стипендіата Президента України Георгія Сербіна. Сорок років т... Читати далі»
У минулому номері наша газета започаткувала запропоновану майстром східних бойових мистецтв, рівнянином Віктором Сидоровичем рубрику «Пізнай себе». Сьогодні продовжуємо публікацію на тему, яка стосується сутності людини, тобто ким вона є насправді.... Читати далі»
Життя. Що воно таке? У чому його суть? Одні називають життя найдорожчим, дарованим Богом скарбом, інші – карою Господньою. Дехто вважає його школою вічного буття, інші – чистилищем, а то й пеклом. У чому ж сенс життя? Чому одні живуть щасливо, а інші постійно нарікають на свою долю? Чи можна щось докорінно змінити, і я... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу