Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Пріоритетними питаннями виконавчого комітету Рівненської міської ради та міської комісії з питань праці та заробітної плати залишаються своєчасна виплата заробітної плати, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм трудового законодавства в частині мінімальної заробітної плати, виведення заробітної плати та зайня... Читати далі»
Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше.... Читати далі»
 Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг інформує, що 24.09.2018 набрав чинності Наказ Міністерства юстиції України "Про внесення змін до деяких форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" №2824/5 (далі – Наказ), яким внесено з... Читати далі»
Основи законодавства щодо повнолітніх недієздатних (обмежено дієздатних) осіб змінилися: будь-які попередньо прийняті виконавчим комітетом міської ради рішення або розпорядження міського голови про визнання особи недієздатною, тепер вважаються недійсними. Ця справа стала прерогативою суду.... Читати далі»
А й у забезпеченні інвалідів технічними засобами реабілітації... Читати далі»
Питається, чи отримає субсидію мати такого сімейства? Про ці та інші проблемні питання у справі призначення субсидій можна дізнатися з публікації, яку ми подаємо нижче. Коли ж ви маєте особливі питання, які не враховані в цих роз’ясненнях, шукайте відповідь на них в управлінні праці і соцзахисту на вул. 16 Липня, 49/51... Читати далі»
Психологічна реабілітація – то практично перша потреба учасників АТО. Якщо фізична реабілітація потрібна небагатьом, адже не всі повертаються з війни на сході України з пораненнями, то психологічно адаптуватися до мирного життя треба кожному.... Читати далі»
Рівненське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області повідомляє страхувальників (роботодавців) про новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих в... Читати далі»
Багатоповерховий будинок – це цілий комплекс інженерних мереж, які потребують постійного обслуговування та специфічних знань для управління процесом опалювання. Для того, щоб голови ОСББ знали, як правильно підготувати будинки до зими, ТОВ «Рівнетеплоенерго» підготувало для них спеціальну пам’ятку.... Читати далі»
Дані про кожного мешканця міста мають бути в Реєстрі територіальної громади міста Рівного.... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?