Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Моїй дитині скоро п’ятнадцять років. У неї вже є внутрішній паспорт, а точніше – ID-картка. Чи може вона самостійно їхати за кордон? Я хотіла б послати її до старшої сестри, яка працює в Італії.Вікторія Марушевська... Читати далі»
Пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки... Читати далі»
Враховуючи настання граничного терміну сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  чимало  рівнян цікавить  порядок сплати цього податку. Начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Рівному Наталія Фесовець надає відповіді на  питання, які стосуються надання пі... Читати далі»
Управління праці та соціального захисту населення інформує про додаткові пільги у трудовому законодавстві особам, які належать до учасників бойових дій та інвалідів війни.... Читати далі»
ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п.п. «а» п.п. 195.1.1 п. 195.1 ст. 195 Податкового кодексу України операції з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі експорту оподатковуються за нульовою ставкою. ... Читати далі»
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що під час роботи з персональним комп’ютером мають дотримуватися Державні санітарні правила і норми роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин ДСанПІН 3.3.2.007-98, затверджені П... Читати далі»
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. ... Читати далі»
25.05.2017 розпорядженням міського голови № 454-р  створено міську комісію з питань праці та заробітної плати. 26.06.2017 відбулося перше її засідання. ... Читати далі»
Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується (ст. 43 Конституції України). Неповнолітні мають рівне з іншими громадянами право на працю. Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівн... Читати далі»
Строки та періодичність виплати заробітної плати працівникам проводяться у відповідності до вимог Кодексу законів про працю, Закону України  «Про оплату праці». ... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу