Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2018
 

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Можете заключити договір про добровільну участьЯк повідомили в ДПІ у м.Рівному, особа, якій не вистачає до страхового стажу декількох місяців, може заключити договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди (у тому числі за період з 01 січня 2004року по 31 груд... Читати далі»
На вулиці холодно, а тема про субсидії не знижує градус. Навпаки, стає все більш гарячою. Про це свідчать запитання рівнян, які вони залишили на сайті газети «7 днів» під матеріалом «У нових правилах про субсидії чорт ногу зламає». Хоча з часу публікації минуло кілька місяців, кількість переглядів, як і запитань ч... Читати далі»
Відповідно до статті 21 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105 (далі – Закон №1105), страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем, або не... Читати далі»
На адресу «Буднів ОСББ» нерідко звертаються новоспечені голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, яких цікавлять питання щодо бухгалтерського обліку та звітності в ОСББ. Відповіді на найпоширеніші з них редакція попросила надати секретаря ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Галину ПОХИЛЬЧУК. ... Читати далі»
Вже з січня 2019 року в Україні розпочнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство соціальної політики України фіналізувало проект відповідної постанови та найближчим часом має намір винести його на розгляд засідання Кабінету міністрів України.У проекті Державного бюджету на 2019 рік Уря... Читати далі»
Якщо в кількох словах, оскільки згідно з відповідною постановою на внесок на утримання будинку і прибудинкової території пільги та субсидії не поширюються, то з 1 січня 2019 року співвласник має можливість отримувати їх на витрати з управління будинком. Таким чином усі ОСББ повинні до кінця цього року подати протоколи ... Читати далі»
Для прийняття рішення достатньо 51 відсотка від загальної площі квартир та нежитлових приміщень Як це дивно не виглядає, але навіть за умови, що в Рівному нині налічується майже півтисячі ОСББ, до Громадської організації «Рада голів ОСББ міста Рівне» неодноразово звертаються мешканці міста із запитанням, відповіді на я... Читати далі»
13 листопада, Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на прес-конференції «Перші кроки та найближчі плани ЦВК» повідомила, що Закон України «Про вибори Президента України» не враховує існування ID-картки, тому для її власників буде неможливо забезпечити деякі передбачені законодавством процедури.... Читати далі»
У зв’язку із численними зверненнями громадян до Міністерства соціальної політики України щодо порушення їх прав суб’єктами господарювання, які отримали ліцензії на провадження діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, а також суб’єктів, які провадять таку діяльність без ліцензії, Міністерством розпочат... Читати далі»
Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів. Відповідні лист МОН та доручення ДМС бул... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?