Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2019
 

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Чи знаєте ви, скільки податків із вашої заробітної плати утримується на користь держави? Якщо так, то ви належите до тих небагатьох дев’яти відсотків свідомих українців, які, згідно з соціологічними опитуваннями, знають, скільки податків вони сплачують, а також цікавляться тим, куди й на що витрачаються ці гроші.... Читати далі»
Накопичувальне убезпечення життя – це поєднання довгострокового накопичення грошей і страхового захисту життя і здоров'я людини та родини.Ви укладаєте договір з компанією на термін від 10 до 50років на оптимальну для вас суму. Щорічно поповнюєте програму, а компанія бере на себе зобов'язання повного фінансового захисту... Читати далі»
Минулого тижня в редакції нашої газети відбулася «гаряча лінія» з питань податкових новацій. На запитання додзвонювачів, а також читачів газети, які надіслали свої запитання на редакційний вайбер, відповідала заступник начальника Державної фіскальної служби в Рівненській області Надія ДРУЗЮК.... Читати далі»
Яким чином фіскальна служба отримує інформацію про доходи громадян? Чи потрібно декларувати іноземні доходи? Які країни уклали угоду з Україною про уникнення подвійного оподаткування? На ці та інші питання можна буде отримати відповідь під час «Гарячої лінії», яка відбудеться в редакції газети 12 лютого.... Читати далі»
Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко.... Читати далі»
Пільговий режим оподаткування закінчується 22 лютого 2019 року... Читати далі»
Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, вартість подарунка, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Ця норма передбачена статтею 165 Податкового кодексу України. У 2018 році така сума ст... Читати далі»
Будь-яке об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, як юридична особа, змушене подавати визначену нормативними документами фінансову звітність. Зокрема, до 25 лютого ОСББ подають в Головне управління статистики у Рівненській області спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва. Особливості його зап... Читати далі»
Можете заключити договір про добровільну участьЯк повідомили в ДПІ у м.Рівному, особа, якій не вистачає до страхового стажу декількох місяців, може заключити договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди (у тому числі за період з 01 січня 2004року по 31 груд... Читати далі»
На вулиці холодно, а тема про субсидії не знижує градус. Навпаки, стає все більш гарячою. Про це свідчать запитання рівнян, які вони залишили на сайті газети «7 днів» під матеріалом «У нових правилах про субсидії чорт ногу зламає». Хоча з часу публікації минуло кілька місяців, кількість переглядів, як і запитань ч... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?