Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Питання: - По даним на декілька днів тому, реєстрація ПН практично по всіх підприємствах, які надають послуги, зокрема, вантажні перевезення, припинена. Підстава: коди на надання послуг не співпадають з кодами на «вхідні» товари. ... Читати далі»
Як пояснила начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Рівному Наталія Фесовець, пиво віднесено до алкогольних напоїв, відповідно його реалізація має здійснюватись через зареєстрований реєстратор розрахункових операцій.... Читати далі»
Чи повинні члени садівничого товариства сплачувати земельний податок, якщо земля приватизована, чи платником є садівниче товариство?... Читати далі»
   Мій чоловік ніяк не може знайти роботу. Нема тепер роботи для нього. На заробітки їхати в цьому віці – теж важко, йому 51 рік. Ми чули, що коли ти був в АТО, то можна достроково оформити пенсію. Мій чоловік був декілька місяців в АТО і вже задумався, щоб знову туди повернутися. Коли він може вийти на пенсі... Читати далі»
В Державній податковій інспекції у м.Рівному звертають увагу жителів міста на те, що до 1 липня 2017 року рівняни, котрі мають у власності земельні ділянки, отримають повідомлення-рішення від органів ДФС про нараховану їм суму земельного податку.... Читати далі»
А от в якій сумі, це вирішують загальні збори співвласниківУ діяльності ОСББ інколи виникають ситуації, коли навіть бувалі голови правлінь об’єднань співвласників не знають, як дати ради. А що вже казати про новоспечених. Отож не дивно, що на адресу редакції надходять листи із запитаннями, відповіді на найпоширеніші з ... Читати далі»
ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується малолітньою/неповнолітньою дитиною від спадкодавців які не є членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення, оподатковується за ставкою 5%, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ.... Читати далі»
При поданні платниками податку на прибуток і неприбутковими підприємствами, установами та організаціями фінансової звітності слід керуватися нормою п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України, якою передбачено, що фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Деклараці... Читати далі»
Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка уточнює порядок обчислення сукупного доходу для призначення населенню субсидій. Постанова КМУ № 300 від 26 квітня 2017 р. набрала чинності з 1 травня.... Читати далі»
Функції контролюючих органів обласного та центрального рівнів визначено ст. 19 прим. 1 Податкового кодексу України (далі ПКУ), функціональні повноваження державних податкових інспекцій встановлено ст. 19 прим. 3 ПКУ.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?