Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2017
 

Реклама

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Із 25 березня 2017 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII. Цим Законом внесено зміни до Податкового кодексу України щодо визначення членів сім’ї фізичної особи першого та другого ступенів споріднення, а також ... Читати далі»
Суб’єкти господарювання, що перебувають на загальній системі оподаткування, у машинах-таксі при розрахунках з пасажирами готівкою повинні застосовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій... Читати далі»
Живу в Тинному, до якого їздить лише 58-ма маршрутка. Та часто трапляється так, що в ній для пільговиків немає місця, бо їх, як пояснюють водії, займають діти. А хіба школярі мають право на безплатний проїзд і належать до категорії пільговиків? Ірина ПАВЛИК... Читати далі»
Питання щодо призначення та перерахунку субсидій для рівнян завжди актуальні, адже понад 50 тисяч мешканців нашого міста отримують субсидії чи розраховують отримувати їх з початком опалювального сезону. ... Читати далі»
Для посилення соціаль­іного захисту дітей, які втратили годувальника, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» від 07.02.2017 № 1836-VIII. А постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 611 врегульовано пи... Читати далі»
Шановні споживачі природного газу! Для збереження вашого здоров’я і життя наполегливо просимо вас до початку опалювального періоду виконати такі роботи:... Читати далі»
Відсьогоднікожен охочий може безперешкодно підготуватися до складання теоретичного іспиту з ПДР для отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. На сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднилинові питання тестів з варіантами відповідей, усі їх можна завантажити безкоштовно за посиланням: http://hsc.go... Читати далі»
Моя дочка вступила на перший курс РДГУ. Не дочекався цієї радісної звістки її тато, мій чоловік. У червні він помер після другого інфаркту. Чи має дочка право на пенсію? Мені казали, що така пільга передбачена тільки для школярів, а студенти вже дорослі.Ірина, мати... Читати далі»
Понад 150 тисяч жителів Рівненщини цьогоріч мають субсидії. Однак напередодні нового опалювального сезону людей непокоїть, якою буде ця соціальна допомога надалі і чи буде взагалі, адже мінімальна зарплата збільшилася. Зміни в цій сфері відбуваються щороку,  а це породжує чимало міфів і пліток, мовляв, субсидію бу... Читати далі»
Зараз чи ніколи
31.08.2017 11:23
Якщо додаткову відпустку не відгуляти до кінця року, вона пропаде.Я вже відгуляв свою цьогорічну відпустку, коли дізнався, що мені, як учасникові бойових дій, начебто належить додаткова. Чи справді належить? А коли так, то яка її тривалість? І чи зможу я відгуляти додаткову відпустку наступного року, адже в мене на роб... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу