Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Використання незадекларованої праці - це соціальне явище, яке справляє значний негативний вплив на розвиток економіки України та життєвий рівень людей.... Читати далі»
Про це в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» інформує Міністр юстиції Павло Петренко.... Читати далі»
До Центру обслуговування платників ДПІ у м.Рівному звертається чимало рівнян, які здійснювали реалізацію транспортних засобів, з питанням щодо подання річної декларації про майновий стан і доходи. Як правило, їх цікавить питання необхідності декларування отриманих від продажу власного автомобіля доходів.... Читати далі»
Строки сплати єдиного податку визначені ст.295 Податкового кодексу України.... Читати далі»
Українське законодавство містить чимало актів, якими різною мірою регламентовані пільги для учасників антитерористичної операції. ... Читати далі»
Податковим кодексом України передбачені випадки, коли фізичні особи звільняються від обов’язку сплати податків з доходів від продажу нерухомості, якщо виконуються певні умови.... Читати далі»
Як захистити свої права, коли працівник звільнився, а отримати зароблені гроші не може, куди варто звертатися і які документи підготувати, у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультує Міністр юстиції Павло Петренко.... Читати далі»
На що має право покупець у разі придбання товару неналежної якості та куди звертатися, якщо продавець порушує права споживача в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультує Міністр юстиції Павло Петренко.... Читати далі»
Звертаємося до редакції «7 днів» і сподіваємось отримати нарешті відповідь на запитання: чому ми змушені платити за неопалювальні приміщення квартири, які відокремлені від опалювальних стінами і дверима?... Читати далі»
Чи повинні аптекарі надавати сертифікат якості ліків на перший же запит?... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?