Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

А от в якій сумі, це вирішують загальні збори співвласниківУ діяльності ОСББ інколи виникають ситуації, коли навіть бувалі голови правлінь об’єднань співвласників не знають, як дати ради. А що вже казати про новоспечених. Отож не дивно, що на адресу редакції надходять листи із запитаннями, відповіді на найпоширеніші з ... Читати далі»
ГУ ДФС у Рівненській області повідомляє, що вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується малолітньою/неповнолітньою дитиною від спадкодавців які не є членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення, оподатковується за ставкою 5%, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ.... Читати далі»
При поданні платниками податку на прибуток і неприбутковими підприємствами, установами та організаціями фінансової звітності слід керуватися нормою п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України, якою передбачено, що фінансова звітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі – Деклараці... Читати далі»
Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка уточнює порядок обчислення сукупного доходу для призначення населенню субсидій. Постанова КМУ № 300 від 26 квітня 2017 р. набрала чинності з 1 травня.... Читати далі»
Функції контролюючих органів обласного та центрального рівнів визначено ст. 19 прим. 1 Податкового кодексу України (далі ПКУ), функціональні повноваження державних податкових інспекцій встановлено ст. 19 прим. 3 ПКУ.... Читати далі»
До відома фізичних осіб, звільнення від сплати податку за земельні ділянки поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм.... Читати далі»
У рівненському управлінні праці розповіли про зміни, що стосуються надання та призначення субсидій, внесені до чинного законодавства.... Читати далі»
В Державній податковій інспекції у Рівному звертають увагу на те, що до доходу, який оподатковується ПДФО, не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатн... Читати далі»
Головний сервісний центр МВС продовжує відповідати громадянам та детально роз’яснювати інформацію на часті питання. Саме обізнаність, переконані тут, дозволяє за будь-яких обставин захистити свої справа. ... Читати далі»
Пропонуємо до вашої уваги найбільш актуальні питання, з якими рівняни звертались на «гарячу лінію» ДПІ у м.Рівному:... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?