Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Консультпункт | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Консультпункт

Щоправда, тільки в тому разі, коли набувач належить до першого чи другого ступеня споріднення зі спадкодавцем8 квітня цього року вступив у силу Закон № 1910 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини». Які новації він вніс у законодавство? З цим запитанням наш кореспондент з... Читати далі»
Майбутнє дітей визначає минуле. Всі батьки хочуть, щоб їхня дитина була доброю, щасливою, мала світле майбутнє та стала успішною людиною. Проте коли у дитини щось не виходить, вона не досягає позитивних результатів, то у батьків прийнято звинувачувати всіх – від оточення до «поганого характеру та генів», але не самих с... Читати далі»
Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 110 внесено зміни до «Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами мі... Читати далі»
Ще в 2015 році відбулися суттєві зміни щодо умов перетину кордону України росіянами. Тепер потрапити в сусідню країну зможуть тільки при наявності закордонного паспорта. Але і  запрошення в Україну для росіян для здійснення в'їзду виявиться абсолютно недаремним документом.... Читати далі»
Кожна людина, яка хоче іммігрувати в Україну, повинна пройти два етапи.... Читати далі»
Як ро’зяснила начальник відділу адміністрування податків із самозайнятих осіб ДПІ у м. Рівному Наталія Фесовець, порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об‘єктів рухомого майна визначено статтею 173 Податкового кодексу України.... Читати далі»
Нині триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, а також про свій майновий стан до 1 квітня 2017 року через систему електронного декларування мають відзвітувати особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.... Читати далі»
Державна фіскальна служба України надала для використання в роботі інформацію щодо законодавчих змін у частині акцизного податку, запроваджених Законами України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та «... Читати далі»
Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, Законом від 21.12.2016р. №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» внесено зміни до пункту 170.9 Податкового кодексу, відповідно до яких з 01.01.2017р. збільшено розмір добових для відряджень.... Читати далі»
Платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику у національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року. Дана норма передбачена ст. 175 Податкового кодексу України.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?