Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
25
26
27
28
29
30
 
Вересень 2017
 

Реклама

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Тільки в Рівному соціально активних, здібних, творчо обдарованих людей з інвалідністю вшановують, призначаючи їм стипендію міського голови.... Читати далі»
Багато років передплачую «7 днів» і залюбки читаю її з першої сторінки до останньої. Газета часто публікує матеріали про цікавинки і проблеми мого району – Басового Кута.... Читати далі»
Я давно поїхала з України, то вже трохи відвикла від наших реалій. А це приїхала на весілля до хрещениці і помітила в нашому житті стільки всього недоречного і безглуздого, що важко все й описати.... Читати далі»
Квас із цикорію
22.09.2017 15:11
Рецепт квасу, який дуже полюбляють у нашій сім’ї, пропоную всім читачам «7 днів» тому, що він не тільки смачний і корисний, а й приготувати його можна швидко.... Читати далі»
Недавно їду на роботу своїм авто. Робочий ранок. Затор на Соборній у бік центру зібрався ще від Георгіївського подвір’я. Транспорт повзе ледь-ледь: тролейбуси, маршрутки, поліцейські чемно чекають, коли ж на «зебрі» коло пивзаводу їм знайдеться шпаринка в потоці пішоходів.Перед «Лагуною» лише подумав, щоб прискоритись:... Читати далі»
Хочу подякувати першій кардіологічній бригаді швидкої допомоги, на чолі з лікарем Андрієм Андрійовичем.... Читати далі»
Минули свята. Ми наслухалися всілякого славослів’я про те, як то гарно стало жити в нашій Україні. Але те, що кажуть з телевізора наші можновладці, так сильно відрізняється від того, що є насправді.... Читати далі»
У скверику навколо колони Божої Матері завжди гарні клумби. Всі люди милуються ними, а оце перед святом я помітив, що посеред квітів чорніють «лисини». Вночі якісь вандали повисмикували їх, напевно, щоб продати на розсаду. Там вирвали не менш як сотню кущиків петунії. Їм байдуже, що квіти висаджені для всіх нас, рівнян... Читати далі»
У четвер 3 серпня я стала свідком, як мало не сталася біда: пенсіонерка ледь не потрапила під тролейбус. ... Читати далі»
Я рівнянка, і дуже хочу, щоб наше місто було красиве і чисте. Але хіба так може бути, коли на кожному дереві та стовпі клеять оголошення. Їх нагромаджують одне на одному, і це виглядає, наче сміття. ... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу