Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
28
29
30
31
 
Травень 2018
 

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Тепер не треба бути стареньким і немічним, щоб знати, що таке біль у суглобах. Недуга ця останнім часом «молодшає». Звісно, нікому не хочеться бути тягарем для рідних через обмеженість у рухах чи й повну нерухомість, до чого вона призводить. От і росте попит на ліки, які допомагають якщо не вилікуватись, то хоча б знят... Читати далі»
Підйомник потрібен для наших друзів-візочників, яких доводиться заносити на руках на другий поверх у приміщення, де вони люблять проводити свій час.... Читати далі»
На центральному продовольчому ринку нашого міста у м’ясний павільйон хоч не заходь. Дуже неприємний там запах, та й уся обстановка.... Читати далі»
Мова про рахунки на комунальні послуги. Такими вже дрібними буквами їх друкують, що годі й розібрати, що там до чого.... Читати далі»
Чим довше живеш, тим більше хворієш і тим частіше буваєш у лікарнях. ... Читати далі»
Дуже часто ми чуємо: «Світ рівних можливостей». А чи завжди це так у житті? Технічний прогрес іде вперед, пропонуючи людям все нові й нові можливості. Удосконалюється все на благо цивілізації. А де місце людей з інвалідністю у цьому прогресі?... Читати далі»
Рівнянин Володимир Костюк, пенсіонер, інвалід I групи, який може пересуватися лише на інвалідному візку, звернувся до нашої газети, як до останньої інстанції, у пошуках допомоги:... Читати далі»
Наше новостворене ОСББ розробляє кошторис для подальшого затвердження на загальних зборах. Виникло питання, чи повинні платити за ліфт мешканці першого поверху? Чи все ж слід затверджувати для таких мешканців окрему ставку обов’язкових платежів співвласників?Володимир Півень, мешканець 1-го поверху... Читати далі»
Коли наші перевізники вимагають підвищення тарифів на проїзд, то владі варто було б вимагати від перевізників, щоб вони вивели свої доходи з тіні. Мабуть, Рівненська область у цьому плані – найбільш негативний приклад.... Читати далі»
У нашому будинку на вулиці Гетьмана Полуботка через стіну з нашим помешканням поселився сервісний центр з ремонту мобільних телефонів і планшетів. Працюють тут ввічливі, доброзичливі люди. Перед заселенням нові господарі гарно утеплили і оформили фасад свого офісу. Стіни нашого помешкання з обдертим тиньком, тому нам з... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Які у вас плани на літо?