Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2018
 

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Хочеться порушити тему певної безгосподарності. Близько року тому в будинку №22, що на вулиці Шухевича, після довгих дискусій було створено ОСББ. Загальними зборами мешканців будинку було прийнято рішення взяти в 2018 році участь у муніципальній програмі, щоб замінити в підвалі труби.... Читати далі»
Громада ОСББ «Шухевича-8» висловлює щиру подяку голові бюджетної комісії Рівненської міської ради Олегові Карпяку за сприяння у накритті козирками балконів 9-го поверху власників квартир будинку № 8 на вулиці Романа Шухевича.... Читати далі»
«Поширюються чутки, що ось-ось мають створити ще одне елекропостачальне підприємство, як-от при Рівнегазі – Рівнегаз збут. Отож, щоб отримувати електроенергію, тепер необхідно укласти угоди з двома постачальниками – Рівнеобленерго та новоствореним. Чи може хтось толком пояснити, що відбувається на ринку енергопостачанн... Читати далі»
Думки з приводу
21.09.2018 15:04
Після публікації «Майже 150 проектів, і всі без зауважень» на адресу редакції надійшло чимало відгуків як на роботу кваліфікованих і совісних працівників ПМП-фірми «Спецрембуд» і ПП «Модена», так і їхнього керівника Олександра Кучерука. Окремі з них пропонуємо увазі читачів.... Читати далі»
14 років я живу без віри у справедливістьПрочитав я 30 серпня в газеті «7 днів» статтю «17 років мати намагається покарати вбивцю сина» і впізнав у цій історії власні поневіряння.... Читати далі»
У редакцію звернулася рівнянка Ліліана Біла, яка мешкає в будинку на вулиці Древлянській. Більш як місяць у неї не працює радіоточка.... Читати далі»
Повідомлення про аварії, жорстокіші й кривавіші одна за одну, про гори трупів на дорогах нікого не вчать і не змушують міняти свою поведінку на шляхах, манеру водіння, водійську дисципліну.... Читати далі»
Чимало чиновників, особливо нардепів, виступають проти святкування Дня перемоги. Зрозуміло, що це покоління не воювало і не знає, що таке війна. Щоб дізнатися, потрібно поїхати на схід України, в АТО, і спробувати та відчути на собі, що це таке.... Читати далі»
Без кінця в нас щось святкують. Наче в житті зійшовся світ клином на концертах, застіллях, мітингах, парадах і демонстраціях.... Читати далі»
Щоб ви збагнули, в чому суть і діло, почну все спочатку. Мій чоловік, Олексій Федчук, ще далекого 7 грудня 1992 року став акціонером Відкритого акціонерного товариства «Рівне-Авто», а нині це Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) «Рівне-Авто». У ньому чоловікові належало 132 прості іменні акції. Він мав право на о... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?