Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
31
 
Березень 2018
 

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Тролейбусів, що ходять на Північний мікрорайон Рівного, у списку багато, а на зупинках – мало... Читати далі»
Довелося мені взяти кредит в «Альфа-Банку». Погасили його достроково. Після повного погашення я захотіла отримати від банку довідку про закриття кредиту в паперовому варіанті, а не просто смс-повідомленням. І почула цікаву новину.... Читати далі»
Ось що написала нам про базарчик «Північний» Оксана МИРОНЮК, пенсіонерка:... Читати далі»
Недавно працівники управління праці і соціального захисту населення запропонували мені путівку на санаторне оздоровлення. Я – інвалід другої групи. Після смерті доньки дуже перехворіла, і тепер мені важко пересуватися. Запропонували мені лікування радоновими ваннами. Хоч вони й підходять для лікування опорно-рухового а... Читати далі»
Але поручні в деяких тролейбусах розраховані тільки на високих людей.... Читати далі»
Наш куточок міста хоч і в центрі, але добиратися до нього складно. Йдеться про перехрестя вулиць Міцкевича і Пушкіна та Пластову.... Читати далі»
Боляче дивитися на руйнації в капітальному паркані довкола церковки, що на розі вулиць Богоявленської та Шухевича. Це ж яку треба мати силу, щоб порозбивати бетонні секції огорожі на друзки!... Читати далі»
Рівненський будинок офіцерів стоїть на центральній вулиці міста. Колись він був її окрасою, а тепер став ганьбою.... Читати далі»
Людина з великим серцем. Так можна сказати про депутата Рівненської міської ради Любов Володимирівну Романюк, яка завжди, не роздумуючи, відгукується на поклик кожного, хто просить у неї про допомогу. В цьому не раз переконалися не тільки ми, а й десятки мешканців міста, яким вона зарадила у скрутних життєвих моментах.... Читати далі»
Можливо, той випадок, про який я хочу розповісти, здасться комусь дрібницею. Але мене він ще раз переконав, що в світі збереглася чесність і порядність, що люди залишаються людьми, нехай як би ми не жили.... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?