Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Листопад 2017
 

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

100 х 50 х 2,5 метра – такий басейн – мрія всіх мешканців Рівного, які бажають плавати майже цілий рік у природній, постійно самопроточній, самоочищеній, добре фільтрованій і підігрітій екологічною «зеленою» енергією прозорій воді.... Читати далі»
Розповім про людину, професія якої не вважається престижною. Але якщо цей чоловік хоч день не вийде на роботу, то це помітять усі навколо і засмутяться. ... Читати далі»
Помітне зміщення покупців з магазинів і бутіків нового одягу та взуття відбулося останнім часом до магазинів та відділів секонд-хенд. На товари, які вже хтось носив, а потім викинув «на наш город», нині неабиякий попит через їхню дешевизну. Люди масово одягаються в магазинах, назва яких дослівно перекладається «другі р... Читати далі»
У Рівному мало хто вірив, що епопея з аварійним корпусом обласного інфекційного відділення при центральній міській лікарні закінчиться хоча б колись.... Читати далі»
Тільки в Рівному соціально активних, здібних, творчо обдарованих людей з інвалідністю вшановують, призначаючи їм стипендію міського голови.... Читати далі»
Багато років передплачую «7 днів» і залюбки читаю її з першої сторінки до останньої. Газета часто публікує матеріали про цікавинки і проблеми мого району – Басового Кута.... Читати далі»
Я давно поїхала з України, то вже трохи відвикла від наших реалій. А це приїхала на весілля до хрещениці і помітила в нашому житті стільки всього недоречного і безглуздого, що важко все й описати.... Читати далі»
Квас із цикорію
22.09.2017 15:11
Рецепт квасу, який дуже полюбляють у нашій сім’ї, пропоную всім читачам «7 днів» тому, що він не тільки смачний і корисний, а й приготувати його можна швидко.... Читати далі»
Недавно їду на роботу своїм авто. Робочий ранок. Затор на Соборній у бік центру зібрався ще від Георгіївського подвір’я. Транспорт повзе ледь-ледь: тролейбуси, маршрутки, поліцейські чемно чекають, коли ж на «зебрі» коло пивзаводу їм знайдеться шпаринка в потоці пішоходів.Перед «Лагуною» лише подумав, щоб прискоритись:... Читати далі»
Хочу подякувати першій кардіологічній бригаді швидкої допомоги, на чолі з лікарем Андрієм Андрійовичем.... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу