Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
 
Червень 2017
 

Реклама

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Шановна редакціє ігазети «7 днів»! Звертаюсь до вас із проханням привітати з Днем медичного працівника стоматологічні бригади, які обслуговують інвалідів удома. ... Читати далі»
На фото: Плавучий острів із пляшок на річці Устя. Архівне фото, квітень 2015 року.Свято Водохреща давно минуло.  Вода в той день була свята. А зараз яка? Може, краще б і промовчати про це? Але тоді хто ж скаже? Вода – це джерело життя. Слова відомі, та чи задумуємося ми над їхнім змістом?... Читати далі»
Моєму синочкові шість років. Цього року він – випускник у садочку. Куди мені на літо його подіти, якщо нас не візьмуть у садочок? Така ситуація буває щороку, бо в закладі відразу після випускного починається ремонт. Знаю, що інших дітей переводять у сусідні садки на час ремонту. А як буде з випускниками? Ми з чоловіком... Читати далі»
Хочу на сторінках газети «7 днів» подякувати меценату, чуйній людині, офіцерові запасу Муляру за його піклування про ветеранів, пенсіонерів та учасників бойових дій на сході України.... Читати далі»
Низький уклін за його чудову працю батьки вихованців адресують усім працівникам центру.... Читати далі»
Живу я у Рівному в районі автовокзалу. Недавно мені потрібно було провідати хвору в міській дитячій лікарні на вулиці Чорновола.  ... Читати далі»
Сьогодні такий час, коли сили зла в Україні розгортають наступ на основи життя нації, спрямований на знищення традиційної християнської сім’ї. ... Читати далі»
І знову змагання чемпіонату України з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату проведено у Рівному. Наша команда із Дніпропетровської області приїхала до цього чудового міста вдруге, тому пам’ятає минулий теплий прийом у Рівненському центрі «Інваспорт».... Читати далі»
У мальовничій частині міста, на самій її околиці розташована привітна школа-родина № 16. Лише за останні роки вона стала рушійною силою в налагодженні тісної співпраці з громадськістю с. Новий Двір, а саме з церквою Святого Воскресіння, Рівненською духовною семінарією і академією, клубом «Вересневий» під вмілим ке... Читати далі»
Шановна редакціє, чи не могли б ви мені надати консультацію з такого питання? Торік померла тітка моєї матері, яка залишила завірений у Вілійській сільській раді Острозького району заповіт. Згідно з цим заповітом у спадщину мамі дісталася стара хата і земельний пай тітки площею 3,5 гектара. ... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?