Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Травень 2017
 

Реклама

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Шановна редакціє газети «7 днів»! Ми – мешканці будинків на вулиці Небесної сотні, 22, 18, 18а та на проспекті Миру, 25 і 27. Наші прибудинкові території вже понад десять років прибирає пані Галина, двірничка ЖКП «Сонячне». Ця гарна молода жіночка своєю щоденною працею підтримує наші двори в зразковому стані.... Читати далі»
А чого це люди скупчилися біля кабінки водія на емоціях і чогось добиваються у безіменних кондуктора і водія? Мама спішить за дитиною в садок, а в кишені тільки на те, щоб купити обіцяну дорогою додому цукерку? Жінка кричить, бо водій навмисне затис її у дверях? Хочете забрати дві гривні, бо не доїхали куди треба? Та а... Читати далі»
2016 рік – ювілейний для жіночої організації «Союз українок» західної України. Сто років тому було об’єднане жіноцтво, якому рушійну силу дали Н. Кобринська, С. Русова, М. Рудницька, Р. Шухевич. Під їхньою орудою жіночий рух переріс у велику силу, бо громадська організація, яку вони назвали саме так – «Союз у... Читати далі»
18 березня 2016 року – жалобна дата в історії нашого колективу. В цей день нас назавжди покинув Микола Хомич Трофімчук, наш колишній головний лікар, і (вже без приставки «колишній») наш колега, наставник, друг, порадник, життєва мудрість та професійні знання якого досі служать нам дороговказом, як треба в цьому світі б... Читати далі»
Хочу на сторінках газети «7 днів» висловити деякі пропозиції щодо того, як поліпшити обслуговування населення та гостей нашого міста тролейбусами.... Читати далі»
Шановна редакціє газети «7днів». Звертаюся до вас із проханням про допомогу. У Рівному на розі вулиць Сагайдачного, 8 та Шевченка вже не один десяток років розташований пересувний кіоск хлібобулочних виробів. Він стоїть упритул до вуличної кованої огорожі у низині, біля нього дуже вузький прохід. До того ж біля віконця... Читати далі»
«Мій трудовий стаж становить 23 роки. Я закінчила вуз з "червоним" дипломом і після цього працювала економістом на льонокомбінаті та залишилася без роботи, коли підприємство зупинилося. Моя пенсія до грудня 2016 року становила 949 гривень, а з грудня мені добавили ще 22 гривні 33 копійки. Як таке може бути? Коли я йшла... Читати далі»
Прочитала у газеті «7 днів» дуже хорошу і чесну статтю про ціни на ліки. Не можу не побідкатися, адже під обіцянки про здешевлення в нас іще й іще накручують ціни на медичні препарати.... Читати далі»
Ми вчимося жити без Ніни Боліщук і усвідомлюємо, що класична фраза про те, що нема незамінних людей – не про неї. Вона – справді незамінна для нас. І те місце, яке вона займала в наших серцях, назавжди залишиться за нею. Наш колектив сердечно дякує всім, хто розділив наше горе, хто прийшов провести її в останню до... Читати далі»
Зима – «холодомор» у моєму будинку. І ніхто мені не може допомогти. Я поселилася в дачному кооперативі, витратила великі кошти на будівництво. Від трансформатора кооперативу підключила електрику, поставила лічильник. Вода із свердловини – її качає електронасос. Опалення – теж електричне. Та з червня я залишилася б... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Ви вже помітили подешевшання ліків, яке Уряд обіцяв з нового року?