Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2017
 

Реклама

Листи | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Листи

Шановна редакціє! До вас звертаються мешканці житлових будинків на вулиці Небесної сотні, що біля залізничного вокзалу.... Читати далі»
Коли рівняни нарікають на дорожнечу проїзду в міському громадському транспорті, то часто посилаються на міста-сусіди Рівного. Мовляв, там їздять дешевше. А чи й справді це так?... Читати далі»
ойно закінчився опалювальний сезон, у нас почалися проблеми з гарячою водою. Треба довго спускати з гарячого крана, перш ніж він справді стане гарячим і з нього потече вода, якою можна митися самому чи мити посуд.... Читати далі»
 живу в двокімнатній квартирі одна. Єдина моя дочка живе далеко – в Одеській області.... Читати далі»
Важко зрозуміти, чому так довго виписують платіжки за газ. Хочеться мати на руках рахунки з усіх комунальних підприємств за всі житлово-комунальні послуги, щоб заплатити все разом і не ходити декілька разів у банк. Але не виходить. Щомісяця одна й та сама проблема – всі рахунки давно є, а газового немає. ... Читати далі»
Без тротуару
05.07.2017 19:49
   Така проблема у мешканців вулиці Буковинської. Довгий час ми мусимо ходити проїжджою частиною, бо в нас просто нема тротуару. Є він на цій вулиці тільки з боку тих будинків, які звело «Реноме».    А з іншого боку пішоходи постійно наражають себе на небезпеку, виходячи на проїжджу частину.&nb... Читати далі»
   Не варто списувати елементарну неповагу до покупців на кібератаку, що на кілька днів паралізувала в Рівному торгівлю, і не тільки.... Читати далі»
Шановна редакціє ігазети «7 днів»! Звертаюсь до вас із проханням привітати з Днем медичного працівника стоматологічні бригади, які обслуговують інвалідів удома. ... Читати далі»
На фото: Плавучий острів із пляшок на річці Устя. Архівне фото, квітень 2015 року.Свято Водохреща давно минуло.  Вода в той день була свята. А зараз яка? Може, краще б і промовчати про це? Але тоді хто ж скаже? Вода – це джерело життя. Слова відомі, та чи задумуємося ми над їхнім змістом?... Читати далі»
Моєму синочкові шість років. Цього року він – випускник у садочку. Куди мені на літо його подіти, якщо нас не візьмуть у садочок? Така ситуація буває щороку, бо в закладі відразу після випускного починається ремонт. Знаю, що інших дітей переводять у сусідні садки на час ремонту. А як буде з випускниками? Ми з чоловіком... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Які канікули ви запланували для своєї дитини?