Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2018
 

На два слова | Газета 7 Днів

Iplus by categories

На два слова

Начальник поліції Рівного Василь Зелінський, як, напевно, і належить правоохоронцю такого рівня,– особа абсолютно не публічна. Хоча до його обов’язків входить відвідування всіх багатолюдних громадських заходів, полковника важко впізнати у натовпі. Така в нього робота – бути непомітним, але завжди там, де може знадобити... Читати далі»
Цього разу наша газета запросила на інтерв’ю в стилі «неформат» Юлію Шигорєву – очільницю Рівненського центру надання адміністративних послуг. Колектив ЦНАПу – активний у всіх громадських заходах, що проводяться в місті. У День вишиванки всі працівники центру вдягнулися у вишиване вбрання і розпочали робочий день ... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних. А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись, а том... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних. А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись, а том... Читати далі»
Але попри суцільну «чортову дюжину», що переслідує його в житті, вірить у БогаЄ люди – наче небожителі. Для учнів-першачків це – вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних. А чи й справді вони з іншог... Читати далі»
Класика чи рок – для нього абсолютно все одно, якщо це звучить професійно.... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків – це вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних.А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись, а тому... Читати далі»
Є люди – наче небожителі. Для учнів-першачків – це вчителі, для студентів – ректори й декани, а для дорослих – представники влади, керівники різних рівнів. Здається, що все у них не так, як у простих смертних.А чи й справді вони з іншого тіста та з іншим кольором крові? Газета «7 днів» вирішила про це дізнатись і започ... Читати далі»
Цього разу ми намагалися поговорити у стилі «неформат» з Валентиною Ярощук, директором Рівненської державної обласної бібліотеки. Відверто кажучи, витримати легкий стиль було складно. Надто серйозна і солідна людина. Судіть самі. Валентина Петрівна – майже «вічний» директор найбільшої і найголовнішої книгозбірні област... Читати далі»
Цього разу нашій газеті дав інтерв’ю в стилі «неформат» Володимир Петрів, директор – художній керівник Рівненського академічного українського музично-драматичного театру, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. 55 років. У цьому театрі – з 1985 року, спершу як драматичний акт... Читати далі»

Сторінки

Реклама

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Це було напровесні. Але думки, які прийшли тоді, не дають мені спокою досі, то я й вирішив под... Далі

Опитування

Які у вас плани на літо?