Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Жовтень 2018
 

Поезія + проза | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Поезія + проза

Постановою Кабміну від 13 вересня ц. р. № 689 внесено зміни до порядку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Зокрема, підвищено розмір зазначеної допомоги для осіб та дітей з інвалідністю. Так, допом... Читати далі»
Читаю вірші Олександри Бабійчук і радісно дивуюся щирому – такий не підробити! – позитиву в кожному її рядку. Романтика, любов, тонке тремтливе сприйняття природи, світу.... Читати далі»
Справді не китайці. І навряд чи цим тепер варто гордитися, особливо українцям, які відстають від китайців тотально і безнадійно буквально у всьому. Але ж при цьому можна бодай зберегти свою національну ідентичність. А ми чомусь узялися пропагувати китайські гороскопи та ідентифікувати роки за китайським календарем. Мин... Читати далі»
Василь БАСАРАБА – відомий рівненський поет – несподівано кілька років тому порадував читачів своїм першим романом «Страшний суд». Він одразу був поміченим – роман відзначили дипломом у «Коронації слова». Крім того його автор став лауреатом міської літературної премії імені Уласа Самчука.Сьогодні ми пропонуємо увазі чит... Читати далі»
Ми віддаємо останні гроші за газ і працюємо на газових магнатів тільки тому, що лінуємося підібрати паливо, яке валяється у нас під ногами.... Читати далі»
Рівненський пенсіонер відкликається рифмами на злобу дня.... Читати далі»
Гірка Перемога
23.06.2016 09:57
До 75-ї річниці початку війни ... Читати далі»
На конкурс «Вустами дитини». Конкурсант № 10... Читати далі»

Сторінки

Ризикну порушити спірну тему про балкони та лоджії. Спершу їх будують, а поті... Далі

 «Це – на убогих», – казав мій дід, збираючись до церкви і кладучи в кишеню дрібДалі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?