Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Грудень 2017
 

Вечірня | Газета 7 Днів

Iplus by categories

Вечірня

У нашій редакційній пошті останнім часом назбиралося чимало запитань читачів газети, які стосуються духовного життя і церковних канонів. Відповісти на найбільш поширені з них ми попросили настоятеля храму Всіх Волинських святих протоієрея Михайла ЖАРОВСЬКОГО.... Читати далі»
Освітяни Рівного зібрались у школі «Центр Надії» на колегію, аби обговорити тему формування духовно-моральних цінностей особистості через впровадження виховних моделей нової української школи.... Читати далі»
Сьогоднішня наша розмова з владикою Іларіоном – архієпископом Рівненським і Острозьким УПЦ (КП), стосується не так віри, як політики. А все тому, що такі запитання адресували до владики наші читачі. Їх можна зрозуміти. Не знаходячи відповіді на болючі питання у політиків чи влади, люди шукають їх у церкві.... Читати далі»
Сьогодні – чистий четвер, до Великодня залишилось усього три дні, то ми всі вже в думках і турботах про близьке свято. Про це свідчить і редакційна пошта, в якій багато запитань про Великдень. Пропонуємо увазі наших читачів відповіді на ці питання, які ми переадресували настоятелю храму Всіх Волинських святих протоієре... Читати далі»
Зі Стрітенням Господнім, яке ми відзначаємо 15 лютого, пов’язана низка давніх традицій. Так, у народі кажуть, що в цей день зима зустрічається з весною і спостерігають за погодою. На Стрітення в усіх храмах святять воду та свічки. Вважається, що стрітенська вода, як і йорданська, має цілющі властивості, свічка захищає ... Читати далі»
У розмові з владикою Іларіоном про виховання дітей і вплив на цю справу церкви ми торкнулися болючої теми подвійних стандартів. Адже давно доведено, що дитина робить висновки не так зі слів, як із вчинків дорослих. Вона бере приклад не з їхнього моралізування, а з їхнього діяння. Тим часом у нашому сучасному суспільств... Читати далі»
Святом Богоявлення, яке у народі називають Водохреще, завершуються різдвяно-новорічні свята. У цей день, 19 січня, здійснюється велике водоосвячення. Вважається, що освячена саме в день Хрещення Господнього вода стає «живою» і набуває цілющих властивостей.... Читати далі»
Щойно на вечірньому небі з’являється перша зірка, у затишній, наповненій хвойним ароматом світлиці за святковим столом, у центрі якого поруч зі свічкою неодмінно миска з кутею, збирається вся родина. А після спільної вечері спершу якось несміло, а дедалі впевненіше хтось розпочинає, а інші підхоплюють: «Нова радість ст... Читати далі»
Коли нас тепер кличуть на батьківські збори, то ми вже знаємо, що знову час здавати гроші на щось. А колишні виховні години взагалі зникли як явище? Або таке: чому, як стверджують психологи, нинішні батьки спілкуються зі своїми дітьми в середньому 5–7 хвилин на день, та й то зі стандартними питаннями: «яку оцінку ... Читати далі»
Рано чи пізно настає час, коли людина приходить до Бога. Когось до цього спонукають життєві обставини, хтось дозріває духовно. А буває, що до храму «заблукалу душу» манить цікавість: багато хто ходить, чому б мені не ходити? Звідси – й закономірні запитання, які дехто посоромився задати священику, а надіслав до редакці... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу