Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2018
 

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Патрульні святкують – реформа триває
20.04 15:24
Право, Суспільство

19 квітня Рівненщина зустрічала керівництво Нацполіції. Очільник відомства Сергій Князєв завітав до Острога, де відкрив тренінг для поліцейських з усієї України. Тим часом його заступник Олександр Фацевич привітав рівненських патрульних із другою річницею з дня створення служби.

... Читати далі»

Така прозаїчна справа, як каналізація, має досить високу мету – захистити від забруднення річки та водойми, а також підземні водоносні горизонти. Саме тому справа каналізування рівненських вулиць є однією з найважливіших складових міської Програми розчищення і впорядкування малих річок та охорони підземних вод від забруднення на 2015–2020 роки.

... Читати далі»

19 квітня в Рівненському міському палаці культури «Текстильник», що в обласному центрі, відбувся міський етап фестивалю дружин юних пожежних. Запекла боротьба велася серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

... Читати далі»

В офіційний всеукраїнський вихідний день до Рівного завітають гонщики з Польщі, Німеччини, Латвії, Фінляндії та України.

... Читати далі»

19 квітня після закінчення пленарного засідання чергової двадцять третьої сесії Рівненської міської ради, очільник Рівного Володимир Хомко завітав у комунальний заклад «Центр первинної медико – санітарної допомоги «Центральний» Рівненської міськради та вибрав собі лікаря, який буде надавати первинну медичну допомогу.

... Читати далі»

Вже завтра ввечері, щойно стемніє, у місті ввімкнуть оновлений фонтан, що за кінотеатром "Україна".

... Читати далі»

Податківці Рівного інформують суб’єктів господарювання, що 06.04.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 19.02.2018 № 288 «Про внесення змін до Положення про форму і зміст розрахункових документів» (далі – Наказ № 288), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.03.2018 за № 293/31745, яким затверджено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за № 220/28350.

... Читати далі»

Торік, напередодні свята Перемоги рівнян, які брали безпосередню участь у Другій світовій, було на 40 чоловік більше. 

... Читати далі»

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на підсумковому занятті майбутніх підприємців відбувся захист бізнес-планів, які викладач Андрій Подлевський назвав реальними і перспективними. Слухачі за короткий термін навчилися аргументовано планувати власну справу, враховувати економічну ситуацію на ринку, прораховувати витрати і прибутки, передбачати ризики і віднаходити свій, особливий шлях до завоювання клієнтів.

... Читати далі»

У добру годину народилася душа благословенної творчим сяйвом Тамари Рокітенець. Вона справді має талант, дарований Божою милістю.

... Читати далі»

Сторінки

Реклама

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?