Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2017
 

Реклама

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Не ризикуйте на переїздах
17.08 14:15
Суспільство

Протягом року в Рівненській дистанції колії Львівської залізниці триває профілактика дотримання правил проїзду через залізничні переїзди.

... Читати далі»

За шістнадцять років від часу відкриття магазин «Пасіка» набув своїх постійних покупців, які вже числяться не сотнями, а тисячами. Сюди зазвичай приходять ласуни, які полюбляють посмакувати запашним медом. Для інших покупців«Пасіка», яка пропонує величезний спектр цілющих бджолиних продуктів, давно замінила аптеку. А для пасічників магазин став незамінним центром, де можна придбати все необхідне для бджолярства і отримати кваліфіковану консультацію.

... Читати далі»

Екскурсантам у Луцьку неодмінно показують будинок із химерами, створений місцевим скульптором. У Рівному на таку родзинку міського благоустрою поступово перетворюється двір багатоповерхівки на вулиці Павлюченка, 18. Тут свої оригінальні творчі ідеї з допомогою квітів і садових декорацій реалізує родина Марчуків.

... Читати далі»

Літо закінчується так швидко, що навіть не віриться. На носі початок нового навчального року, а здається, канікули щойно розпочались. Поки діти і їхні батьки відпочивали, заряджалися позитивом і запасалися вітамінами, у школах та дитячих садочках кипіла робота. Вони готувалися до зустрічі своїх вихованців.

 

... Читати далі»
«Престижу» додали землі
17.08 12:48
Суспільство

Сьогодні депутати Рівнеради підтримали на сесії проект про суперфіцій частини ділянки землі під колишнім, не зовсім пристосованим для занять гімназистів, дитячим садочком.

... Читати далі»

Шкільна форма, взуття, ранець, зошити, щоденники та альбоми для малювання, пенали, ручки, олівці. На всі ці речі напередодні нового навчального року великий попит.

... Читати далі»

Проте ще й досі депутати не спромоглися знайти консенсусу щодо порядку денного.

... Читати далі»

Сьогодні перед сесією Рівненської міської ради виступив начальник управління культури і туризму Тарас Максименко. Він вирішив порадувати рівнян – розповісти про подарунок від ЄС, про який сам дізнався лише напередодні.

... Читати далі»

Вчора в Центральній міській бібліотеці ім.В.Г.Короленка, що знаходиться за адресою вул.Київська,44, проходила Міжрегіональна патріотична естафета Херсон-Рівне-Херсон «Будь патріотом – читай українське». Вона відбулася в рамках  проекту «Програма обміну для молодих бібліотечних лідерів». 

... Читати далі»

Міське комунальне підприємство КАТП 1728, яке стабільно і без нарікань від мешканців вивозить сміття майже з половини території Рівного, останнім часом динамічно виростає в сучасну, з європейською культурою роботи сервісну структуру.

... Читати далі»

Сторінки

Опитування

Чи стала Європа ближчою рівнянам завдяки безвізу